Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33397:483SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opřálka Roman
Babinec Zdeněk
 
 
Řežáb Jiří
Przybyla Michal
 
 
-778-3-72301
2.Zajíc Josef
Popelář Radim
 
 
Foldyna Radek
Skulina David
 
 
84-58 3111
3.Neubauer ValdemarŘežáb Jiří-7-8-7  0312
4.Zajíc JosefFoldyna Radek8-11-45-92313
5.Babinec ZdeněkPrzybyla Michal-1114-9-7 1314
6.Opřálka RomanSkulina David69-9-283224
7.Zajíc JosefŘežáb Jiří-7-8-7  0325
8.Babinec ZdeněkFoldyna Radek-87-8-10 1326
9.Opřálka RomanPrzybyla Michal-10-12-10  0327
10.Neubauer ValdemarSkulina David9-5-6-4 1328
11.Babinec ZdeněkŘežáb Jiří9-2-3-8 1329
12.Opřálka RomanFoldyna Radek-7-8-9  03210
13.Neubauer ValdemarPrzybyla Michal         
14.Zajíc JosefSkulina David         
15.Opřálka RomanŘežáb Jiří         
16.Neubauer ValdemarFoldyna Radek         
17.Zajíc JosefPrzybyla Michal         
18.Babinec ZdeněkSkulina David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neubauer Valdemar02Řežáb Jiří30
Zajíc Josef02Foldyna Radek30
Babinec Zdeněk03Przybyla Michal20
Opřálka Roman12Skulina David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:26624:535TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Kliment Miroslav
 
 
Solanský Petr
Vůjtek Ivo
 
 
108-8-8113210
2.Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
Kavala Filip
Merta Marek
 
 
-8897 3120
3.Urbaniec RadimKavala Filip-93-8973230
4.Pilch JakubMerta Marek2-9-10-10 1331
5.Kliment MiroslavGuřan Jiří-115-11-6 1332
6.Martynek KrzysztofSolanský Petr-6848 3142
7.Pilch JakubKavala Filip-789-5-32343
8.Kliment MiroslavMerta Marek-105-176-92344
9.Martynek KrzysztofGuřan Jiří5-9-9-7 1345
10.Urbaniec RadimSolanský Petr410-86 3155
11.Kliment MiroslavKavala Filip5-552 3165
12.Martynek KrzysztofMerta Marek-68-9633275
13.Urbaniec RadimGuřan Jiří9-589 3185
14.Pilch JakubVůjtek Ivo043  3095
15.Martynek KrzysztofKavala Filip677  30105
16.Urbaniec RadimMerta Marek         
17.Pilch JakubGuřan Jiří         
18.Kliment MiroslavVůjtek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urbaniec Radim30Kavala Filip13
Pilch Jakub12Merta Marek21
Kliment Miroslav12Guřan Jiří21
Martynek Krzysztof31Solanský Petr02
   Vůjtek Ivo01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:23542:486TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heuman Ivan
Skácelík František
 
 
Orság Pavel
Gajdičiar Ondřej
 
 
6-8-10873210
2.Cabák Josef
Sikora Radek
 
 
Šustek Pavel
Hendrych Daniel
 
 
6-8109 3120
3.Sikora RadekŠustek Pavel121-94 3130
4.Heuman IvanOrság Pavel813-99 3140
5.Cabák JosefHendrych Daniel67-911 3150
6.Skácelík FrantišekGajdičiar Ondřej98-34 3160
7.Heuman IvanŠustek Pavel-3-105693270
8.Cabák JosefOrság Pavel9-7-3-9 1371
9.Skácelík FrantišekHendrych Daniel71-78 3181
10.Sikora RadekGajdičiar Ondřej10-9-9513291
11.Cabák JosefŠustek Pavel-12-8-9  0392
12.Skácelík FrantišekOrság Pavel-89-8-8 1393
13.Sikora RadekHendrych Daniel-796-6532103
14.Heuman IvanGajdičiar Ondřej44   20  
15.Skácelík FrantišekŠustek Pavel         
16.Sikora RadekOrság Pavel         
17.Heuman IvanHendrych Daniel         
18.Cabák JosefGajdičiar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sikora Radek30Šustek Pavel12
Heuman Ivan20Orság Pavel21
Cabák Josef12Hendrych Daniel03
Skácelík František21Gajdičiar Ondřej02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4371:261TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gřunděl Matěj
Vaňous Jiří
 
 
Fešar Tom
Lorenc Martin
 
 
685  3010
2.Horáková Libuše
Kotek Dominik
 
 
Vojvodík Roman
Šindler Jaroslav
 
 
987  3020
3.Kotek DominikVojvodík Roman11710  3030
4.Horáková LibušeŠindler Jaroslav45-104 3140
5.Gřunděl MatějFešar Tom4-8712 3150
6.Vaňous JiříLorenc Martin-76511 3160
7.Horáková LibušeVojvodík Roman1173  3070
8.Gřunděl MatějŠindler Jaroslav967  3080
9.Vaňous JiříFešar Tom8-679 3190
10.Kotek DominikLorenc Martin947  30100
11.Gřunděl MatějVojvodík Roman         
12.Vaňous JiříŠindler Jaroslav         
13.Kotek DominikFešar Tom         
14.Horáková LibušeLorenc Martin         
15.Vaňous JiříVojvodík Roman         
16.Kotek DominikŠindler Jaroslav         
17.Horáková LibušeFešar Tom         
18.Gřunděl MatějLorenc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotek Dominik20Vojvodík Roman02
Horáková Libuše20Šindler Jaroslav02
Gřunděl Matěj20Fešar Tom02
Vaňous Jiří20Lorenc Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
kostřica Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:24595:570TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Siebert Karel
Wollný Michal
 
 
Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
-9878 3110
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Skalický Jiří
Unzeitig Daniel
 
 
-7-339-102311
3.Siebert KarelVrtal Oldřich12-8-67-12312
4.Harazim ZdeněkUnzeitig Daniel57-112 3122
5.Wollný MichalKalina František-6-647113232
6.Burdík VítězslavSkalický Jiří897  3042
7.Harazim ZdeněkVrtal Oldřich-9119-953252
8.Wollný MichalUnzeitig Daniel5611  3062
9.Burdík VítězslavKalina František-67-514113272
10.Siebert KarelSkalický Jiří8-8711 3182
11.Wollný MichalVrtal Oldřich6-66-1-62383
12.Burdík VítězslavUnzeitig Daniel98-127 3193
13.Musiol KamilKalina František99-3-10-22394
14.Harazim ZdeněkSkalický Jiří10-87-6932104
15.Burdík VítězslavVrtal Oldřich         
16.Musiol KamilUnzeitig Daniel         
17.Harazim ZdeněkKalina František         
18.Wollný MichalSkalický Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Siebert Karel11Vrtal Oldřich21
Harazim Zdeněk30Unzeitig Daniel03
Wollný Michal21Kalina František12
Burdík Vítězslav30Skalický Jiří03
Musiol Kamil01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33490:517TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Štalzer Adam
Palásek Michal
 
 
-8-9-9  0301
2.Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
Demek Zdeněk
Bajger Jiří
 
 
6-11-7763211
3.Střílka JakubŠtalzer Adam-9-43-6 1312
4.Roleder OndřejPalásek Michal979  3022
5.Kašpar TomášBajger Jiří-10-9-9  0323
6.Ribka JakubDemek Zdeněk6101  3033
7.Roleder OndřejŠtalzer Adam7-3-106-102334
8.Kašpar TomášPalásek Michal-9-1286-62335
9.Ribka JakubBajger Jiří-39-9-3 1336
10.Střílka JakubDemek Zdeněk-8857 3146
11.Kašpar Tomᚊtalzer Adam-5-5-9  0347
12.Ribka JakubPalásek Michal3-9-9-6 1348
13.Střílka JakubBajger Jiří-65-5-5 1349
14.Roleder OndřejDemek Zdeněk612-6-9-623410
15.Ribka JakubŠtalzer Adam-89   11  
16.Střílka JakubPalásek Michal         
17.Roleder OndřejBajger Jiří         
18.Kašpar TomášDemek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střílka Jakub12Štalzer Adam30
Roleder Ondřej12Palásek Michal21
Kašpar Tomáš03Bajger Jiří30
Ribka Jakub12Demek Zdeněk12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy