Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna,Tyršova 276,Klimkovice 742 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37576:609TJ Sokol Kateřinky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Petr
Guřan Jiří
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
-789-1073210
2.Merta Marek
Kavala Filip
 
 
Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
78-96 3120
3.Guřan JiříRibka Jakub-6-3-7  0321
4.Kavala FilipKašpar Tomáš12-13-8-32322
5.Solanský PetrRoleder Ondřej-99-7-10 1323
6.Merta MarekStřílka Jakub-9-99-9 1324
7.Kavala FilipRibka Jakub-5-810-9 1325
8.Solanský PetrKašpar Tomáš105-7-593235
9.Merta MarekRoleder Ondřej-11-109-7 1336
10.Guřan JiříStřílka Jakub876  3046
11.Solanský PetrRibka Jakub-9-85-4 1347
12.Merta MarekKašpar Tomáš-1494-5-122348
13.Guřan JiříRoleder Ondřej-10-65-8 1349
14.Kavala FilipStřílka Jakub3-64-1193259
15.Merta MarekRibka Jakub-9-75-7 13510
16.Guřan JiříKašpar Tomáš-4    01  
17.Kavala FilipRoleder Ondřej         
18.Solanský PetrStřílka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Guřan Jiří12Ribka Jakub40
Kavala Filip12Kašpar Tomáš21
Solanský Petr12Roleder Ondřej30
Merta Marek04Střílka Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38677:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foldyna Radek
Bendl Jaroslav
 
 
Siebert Karel
Wollný Michal
 
 
8-5-8-9 1301
2.Przybyla Michal
Blatný Jaroslav
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-65-2-3 1302
3.Przybyla MichalSiebert Karel-1094-983212
4.Blatný JaroslavWollný Michal-5-9-9  0313
5.Foldyna RadekBurdík Vítězslav9811  3023
6.Bendl JaroslavHarazim Zdeněk-8-38-9 1324
7.Blatný JaroslavSiebert Karel815  3034
8.Foldyna RadekWollný Michal7-8-9-8 1335
9.Bendl JaroslavBurdík Vítězslav56-13-563245
10.Przybyla MichalHarazim Zdeněk3-712-6123255
11.Foldyna RadekLaburda František1053  3065
12.Bendl JaroslavWollný Michal-8-5-5  0366
13.Przybyla MichalBurdík Vítězslav6-87-693276
14.Blatný JaroslavHarazim Zdeněk8-5-8-8 1377
15.Bendl JaroslavLaburda František-98-9983287
16.Przybyla MichalWollný Michal8-8-8-8 1388
17.Blatný JaroslavBurdík Vítězslav7-1198 3198
18.Foldyna RadekHarazim Zdeněk911-11-5-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Przybyla Michal31Siebert Karel02
Blatný Jaroslav22Wollný Michal40
Foldyna Radek22Burdík Vítězslav04
Bendl Jaroslav22Harazim Zdeněk31
   Laburda František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
Kendzior Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36693:691TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valošek Jakub
Chlad Petr
 
 
Gřunděl Matěj
Vaňous Jiří
 
 
5-9-9-7 1301
2.Dvořák Vítek
Palásek Michal
 
 
Sedláček Michael
Kotek Dominik
 
 
964  3011
3.Palásek MichalKotek Dominik5-75-6-92312
4.Chlad PetrGřunděl Matěj5-7-11-8 1313
5.Valošek JakubVaňous Jiří10-5-811-72314
6.Dvořák VítekSedláček Michael89-1011 3124
7.Chlad PetrKotek Dominik10-588 3134
8.Valošek JakubGřunděl Matěj6-6-11-7 1335
9.Dvořák VítekVaňous Jiří-118-714-102336
10.Palásek MichalSedláček Michael59-38 3146
11.Valošek JakubKotek Dominik-10-72-6 1347
12.Dvořák VítekGřunděl Matěj-81178 3157
13.Palásek MichalVaňous Jiří679  3067
14.Chlad PetrSedláček Michael-10810-8-12368
15.Dvořák VítekKotek Dominik8-8-7-5 1369
16.Palásek MichalGřunděl Matěj-7599 3179
17.Chlad PetrVaňous Jiří-2487 3189
18.Valošek JakubSedláček Michael-12-9-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palásek Michal31Kotek Dominik31
Chlad Petr22Gřunděl Matěj22
Valošek Jakub04Vaňous Jiří22
Dvořák Vítek22Sedláček Michael22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33458:528TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
-2-6-5  0301
2.Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
Skácelík František
Cabák Josef
 
 
9107  3011
3.Vrtal OldřichBezdíček Milan7-119-623221
4.Kalina FrantišekSkácelík František-3-10-6  0322
5.Skalický JiříHeuman Ivan10-7-39-122323
6.Unzeitig DanielCabák Josef986  3033
7.Kalina FrantišekBezdíček Milan-108-6-8 1334
8.Skalický JiříSkácelík František-88-58-02335
9.Unzeitig DanielHeuman Ivan-92-7-6 1336
10.Vrtal OldřichCabák Josef7-9106 3146
11.Skalický JiříBezdíček Milan-94-8-5 1347
12.Unzeitig DanielSkácelík František-76-8-5 1348
13.Vrtal OldřichHeuman Ivan-10-312-6 1349
14.Kalina FrantišekCabák Josef-7-8-6  03410
15.Unzeitig DanielBezdíček Milan         
16.Vrtal OldřichSkácelík František         
17.Kalina FrantišekHeuman Ivan         
18.Skalický JiříCabák Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrtal Oldřich21Bezdíček Milan21
Kalina František03Skácelík František30
Skalický Jiří03Heuman Ivan30
Unzeitig Daniel12Cabák Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:37492:580TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vincek Martin
Fešar Tom
 
 
Martynek Krzysztof
Kliment Miroslav
 
 
-4-64693210
2.Vojvodík Roman
Šindler Jaroslav
 
 
Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
-79-10-6 1311
3.Šindler JaroslavMartynek Krzysztof-79-6-4 1312
4.Fešar TomPilch Jakub811-6-953222
5.Vincek MartinKliment Miroslav9-6113 3132
6.Vojvodík RomanUrbaniec Radim-5-9-10  0333
7.Fešar TomMartynek Krzysztof-10-4-5  0334
8.Vincek MartinPilch Jakub-5108-9-62335
9.Vojvodík RomanKliment Miroslav8-119-983245
10.Šindler JaroslavUrbaniec Radim10-6-69-62346
11.Vincek MartinMartynek Krzysztof-8-5-5  0347
12.Vojvodík RomanPilch Jakub-7-554-102348
13.Šindler JaroslavKliment Miroslav-6-812-7 1349
14.Fešar TomUrbaniec Radim-9-2-8  03410
15.Vojvodík RomanMartynek Krzysztof-6-2-6  03  
16.Šindler JaroslavPilch Jakub         
17.Fešar TomKliment Miroslav         
18.Vincek MartinUrbaniec Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šindler Jaroslav03Martynek Krzysztof30
Fešar Tom12Pilch Jakub21
Vincek Martin12Kliment Miroslav12
Vojvodík Roman12Urbaniec Radim30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35688:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pajurek Zdeněk
Rozkopal Vojtěch
 
 
Neubauer Valdemar
Ivánek Svatomír
 
 
8-711-993210
2.Tyl Richard
Langer Milan
 
 
Opřálka Roman
Babinec Zdeněk
 
 
-9-87-7 1311
3.Pajurek ZdeněkOpřálka Roman-8765 3121
4.Tyl RichardBabinec Zdeněk64-87 3131
5.Rozkopal VojtěchNeubauer Valdemar7-8-8-9 1332
6.Langer MilanIvánek Svatomír784  3042
7.Tyl RichardOpřálka Roman-87-9-7 1343
8.Rozkopal VojtěchBabinec Zdeněk-710108 3153
9.Langer MilanNeubauer Valdemar-6875 3163
10.Pajurek ZdeněkIvánek Svatomír754  3073
11.Rozkopal VojtěchOpřálka Roman-5-5-4  0374
12.Langer MilanBabinec Zdeněk78-9-8-82375
13.Pajurek ZdeněkNeubauer Valdemar-976-9-102376
14.Tyl RichardIvánek Svatomír6-8-9-9 1377
15.Langer MilanOpřálka Roman-8-77-8 1378
16.Pajurek ZdeněkBabinec Zdeněk-97-9-6 1379
17.Tyl RichardNeubauer Valdemar988  3089
18.Rozkopal VojtěchIvánek Svatomír1110-8-893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pajurek Zdeněk22Opřálka Roman31
Tyl Richard22Babinec Zdeněk22
Rozkopal Vojtěch22Neubauer Valdemar22
Langer Milan22Ivánek Svatomír13
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy