Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
Kendzior Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29640:606TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vítek
Štalzer Adam
 
 
Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
-610-8873210
2.Bajger Jiří
Palásek Michal
 
 
Skalický Jiří
Unzeitig Daniel
 
 
-811-11-9 1311
3.Bajger JiříVrtal Oldřich49-5-9-52312
4.Palásek MichalKalina František8-864 3122
5.Dvořák VítekUnzeitig Daniel-8-10-7  0323
6.Štalzer AdamSkalický Jiří7810  3033
7.Palásek MichalVrtal Oldřich-6-18-12  0334
8.Dvořák VítekKalina František9-82-4-82335
9.Štalzer AdamUnzeitig Daniel-6-881063245
10.Bajger JiříSkalický Jiří-778-693255
11.Dvořák VítekVrtal Oldřich4-6-8-13 1356
12.Štalzer AdamKalina František-612-10383266
13.Bajger JiříUnzeitig Daniel-41085 3176
14.Palásek MichalSkalický Jiří7117  3086
15.Štalzer AdamVrtal Oldřich86-97 3196
16.Bajger JiříKalina František776  30106
17.Palásek MichalUnzeitig Daniel         
18.Dvořák VítekSkalický Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bajger Jiří31Vrtal Oldřich31
Palásek Michal21Kalina František13
Dvořák Vítek03Unzeitig Daniel12
Štalzer Adam40Skalický Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Kostřica Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29631:584TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
-8-837-52301
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
8-6-7663211
3.Siebert KarelRibka Jakub5-9-6-6 1312
4.Harazim ZdeněkKašpar Tomáš7811  3022
5.Wollný MichalRoleder Ondřej495  3032
6.Laburda FrantišekStřílka Jakub-66-4-4 1333
7.Harazim ZdeněkRibka Jakub68-88 3143
8.Wollný MichalKašpar Tomáš85-88 3153
9.Laburda FrantišekRoleder Ondřej-6-8-7  0354
10.Siebert KarelStřílka Jakub-11-4-7  0355
11.Wollný MichalRibka Jakub8-985 3165
12.Laburda FrantišekKašpar Tomáš64-8-10-72366
13.Burdík VítězslavRoleder Ondřej9106  3076
14.Harazim ZdeněkStřílka Jakub869  3086
15.Laburda FrantišekRibka Jakub-3-810-9 1387
16.Burdík VítězslavKašpar Tomáš89-4-4-82388
17.Harazim ZdeněkRoleder Ondřej248  3098
18.Wollný MichalStřílka Jakub347  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Siebert Karel02Ribka Jakub22
Harazim Zdeněk40Kašpar Tomáš22
Wollný Michal40Roleder Ondřej13
Laburda František04Střílka Jakub22
Burdík Vítězslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8404:283TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík František
Cabák Josef
 
 
Maršálek Patrik
Sedláček Michael
 
 
-9594 3110
2.Heuman Ivan
Bezdíček Milan
 
 
Herec Lukáš
Novák Lukáš
 
 
687  3020
3.Heuman IvanSedláček Michael588  3030
4.Cabák JosefMaršálek Patrik599  3040
5.Bezdíček MilanHerec Lukáš5-293 3150
6.Skácelík FrantišekNovák Lukáš-9295 3160
7.Cabák JosefSedláček Michael-11-10-9  0361
8.Bezdíček MilanMaršálek Patrik6-10-7323271
9.Skácelík FrantišekHerec Lukáš174  3081
10.Heuman IvanNovák Lukáš6614  3091
11.Bezdíček MilanSedláček Michael9611  30101
12.Skácelík FrantišekMaršálek Patrik         
13.Heuman IvanHerec Lukáš         
14.Cabák JosefNovák Lukáš         
15.Skácelík FrantišekSedláček Michael         
16.Heuman IvanMaršálek Patrik         
17.Cabák JosefHerec Lukáš         
18.Bezdíček MilanNovák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Heuman Ivan20Sedláček Michael12
Cabák Josef11Maršálek Patrik02
Bezdíček Milan30Herec Lukáš02
Skácelík František20Novák Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:29626:446nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelář Radim
Zajíc Josef
 
 
Martynek Krzysztof
Pilch Jakub
 
 
8-8-17-8 1301
2.Babinec Zdeněk
Opřálka Roman
 
 

 
 
WO    3011
3.Popelář RadimMartynek Krzysztof-7-7-6  0312
4.Zajíc JosefPilch Jakub-87-9-8 1313
5.Babinec ZdeněkKliment Miroslav-6-368-52314
6.Opřálka RomanWO    3024
7.Zajíc JosefMartynek Krzysztof-98-7-8 1325
8.Babinec ZdeněkPilch Jakub-8-7-6  0326
9.Opřálka RomanKliment Miroslav785  3036
10.Popelář RadimWO    3046
11.Babinec ZdeněkMartynek Krzysztof-89-5-9 1347
12.Opřálka RomanPilch Jakub7-1016-9-72348
13.Popelář RadimKliment Miroslav-102WO  3158
14.Zajíc JosefWO    3068
15.Opřálka RomanMartynek Krzysztof-6-75-4 1369
16.Popelář RadimPilch Jakub-86312 3179
17.Zajíc JosefKliment MiroslavWO    3089
18.Babinec ZdeněkWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Popelář Radim21Martynek Krzysztof40
Zajíc Josef02Pilch Jakub31
Babinec Zdeněk03Kliment Miroslav12
Opřálka Roman12   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30333:416TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vincek Martin
Fešar Tom
 
 
Šustek Pavel
Hendrych Daniel
 
 
-9-98-8 1301
2.Vojvodík Roman
Šindler Jaroslav
 
 
Inderský Lukáš
Gajdičiar Ondřej
 
 
-5-4-10  0302
3.Vincek MartinInderský Lukáš-9-10-6  0303
4.Šindler JaroslavHendrych Daniel-710-812-82304
5.Fešar TomŠustek Pavel3-6-8-6 1305
6.Vojvodík RomanGajdičiar Ondřej79-8-9-72306
7.Šindler JaroslavInderský Lukáš-3-5-10  0307
8.Fešar TomHendrych Daniel-105-8-5 1308
9.Vojvodík RomanŠustek Pavel-10-3-3  0309
10.Vincek MartinGajdičiar Ondřej786  3019
11.Fešar TomInderský Lukáš-3-76-4 13110
12.Vojvodík RomanHendrych Daniel8    10  
13.Vincek MartinŠustek Pavel         
14.Šindler JaroslavGajdičiar Ondřej         
15.Vojvodík RomanInderský Lukáš         
16.Vincek MartinHendrych Daniel         
17.Šindler JaroslavŠustek Pavel         
18.Fešar TomGajdičiar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vincek Martin11Inderský Lukáš30
Šindler Jaroslav02Hendrych Daniel20
Fešar Tom03Šustek Pavel20
Vojvodík Roman02Gajdičiar Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 276, Klimkovice, SikolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 19:20 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:35718:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Petr
Guřan Jiří
 
 
Skulina David
Blatný Jaroslav
 
 
-47-83113210
2.Merta Marek
Kavala Filip
 
 
Przybyla Michal
Foldyna Radek
 
 
47-9-1073220
3.Guřan JiříPrzybyla Michal-44-11-8 1321
4.Merta MarekFoldyna Radek119-3-7-92322
5.Solanský PetrBlatný Jaroslav-4-853-82323
6.Kavala FilipSkulina David5411  3033
7.Merta MarekPrzybyla Michal712-510 3143
8.Solanský PetrFoldyna Radek2-8511 3153
9.Kavala FilipBlatný Jaroslav-5-557-82354
10.Guřan JiříSkulina David-14-8-8  0355
11.Solanský PetrPrzybyla Michal67-9-9-72356
12.Kavala FilipFoldyna Radek-73-8-8 1357
13.Guřan JiříBlatný Jaroslav-498-6-82358
14.Merta MarekSkulina David-71076 3168
15.Kavala FilipPrzybyla Michal1010-117 3178
16.Guřan JiříFoldyna Radek366  3088
17.Merta MarekBlatný Jaroslav598  3098
18.Solanský PetrSkulina David-106-6-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Guřan Jiří13Przybyla Michal22
Merta Marek31Foldyna Radek22
Solanský Petr13Blatný Jaroslav31
Kavala Filip22Skulina David22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy