Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38555:606SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Inderský Martin
Inderský Lukáš
 
 
Blatný Jaroslav
Foldyna Radek
 
 
6-46-853210
2.Šustek Pavel
Hendrych Daniel
 
 
Řežáb Jiří
Bendl Jaroslav
 
 
-10-3-5  0311
3.Šustek PavelŘežáb Jiří98-69 3121
4.Inderský MartinBendl Jaroslav-8-79-9 1322
5.Hendrych DanielFoldyna Radek-11-9-9  0323
6.Inderský LukášBlatný Jaroslav9-964 3133
7.Inderský MartinŘežáb Jiří-47-10863243
8.Hendrych DanielBendl Jaroslav-11-9-7  0344
9.Inderský LukášFoldyna Radek5-5-88-82345
10.Šustek PavelBlatný Jaroslav-139-7-8 1346
11.Hendrych DanielŘežáb Jiří10-6-5-5 1347
12.Inderský LukášBendl Jaroslav59-4-783257
13.Šustek PavelFoldyna Radek-5-857-92358
14.Inderský MartinBlatný Jaroslav587  3068
15.Inderský LukášŘežáb Jiří-8-7-7  0369
16.Šustek PavelBendl Jaroslav-8-7-5  03610
17.Inderský MartinFoldyna Radek         
18.Hendrych DanielBlatný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustek Pavel13Řežáb Jiří22
Inderský Martin21Bendl Jaroslav31
Hendrych Daniel03Foldyna Radek30
Inderský Lukáš22Blatný Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38593:640TJ Sokol Klimkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Šindler Jaroslav
 
 
Merta Marek
Kavala Filip
 
 
8-810-6-112301
2.Lorenc Roman
Vojvodík Roman
 
 
Solanský Petr
Guřan Jiří
 
 
78-6-773211
3.Šindler JaroslavKavala Filip-6-77-8 1312
4.Vojvodík RomanMerta Marek13-10711 3122
5.Krajčí JosefSolanský Petr-6-6-11  0323
6.Lorenc RomanGuřan Jiří746  3033
7.Vojvodík RomanKavala Filip-6-13-5  0334
8.Krajčí JosefMerta Marek-769-12-132335
9.Lorenc RomanSolanský Petr98-56 3145
10.Šindler JaroslavGuřan Jiří-9-5-6  0346
11.Krajčí JosefKavala Filip9-8-9-11 1347
12.Lorenc RomanMerta Marek9-118-8123257
13.Šindler JaroslavSolanský Petr-8-10-8  0358
14.Vojvodík RomanGuřan Jiří2-8-13-5 1359
15.Lorenc RomanKavala Filip-78-3873269
16.Šindler JaroslavMerta Marek-8-10-8  03610
17.Vojvodík RomanSolanský Petr-6    01  
18.Krajčí JosefGuřan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šindler Jaroslav04Kavala Filip31
Vojvodík Roman12Merta Marek22
Krajčí Josef03Solanský Petr21
Lorenc Roman40Guřan Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22596:510TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Pilch Jakub
 
 
Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
-912410 3110
2.Kliment Miroslav
Urbaniec Radim
 
 
Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
-8-6-7  0311
3.Martynek KrzysztofVrtal Oldřich41011  3021
4.Urbaniec RadimUnzeitig Daniel3-84-9-122322
5.Kliment MiroslavKalina František-1091214 3132
6.Pilch JakubSkalický Jiří-9969 3142
7.Urbaniec RadimVrtal Oldřich6-6-8-7 1343
8.Kliment MiroslavUnzeitig Daniel-83-139-82344
9.Pilch JakubKalina František-6765 3154
10.Martynek KrzysztofSkalický Jiří945  3064
11.Kliment MiroslavVrtal Oldřich12-7-6-7 1365
12.Pilch JakubUnzeitig Daniel993  3075
13.Martynek KrzysztofKalina František374  3085
14.Urbaniec RadimSkalický Jiří77-107 3195
15.Pilch JakubVrtal Oldřich-9610-8432105
16.Martynek KrzysztofUnzeitig Daniel695  30  
17.Urbaniec RadimKalina František         
18.Kliment MiroslavSkalický Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martynek Krzysztof30Vrtal Oldřich22
Urbaniec Radim12Unzeitig Daniel21
Kliment Miroslav12Kalina František03
Pilch Jakub40Skalický Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:32486:529TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Josef
Neubauer Valdemar
 
 
Bajger Jiří
Štalzer Adam
 
 
-10-4-6  0301
2.Babinec Zdeněk
Opřálka Roman
 
 
Demek Zdeněk
Chlad Petr
 
 
889  3011
3.Zajíc JosefŠtalzer Adam-8-7-9  0312
4.Neubauer ValdemarBajger Jiří-1-2-9  0313
5.Babinec ZdeněkChlad Petr84-911 3123
6.Opřálka RomanDemek Zdeněk1135  3033
7.Neubauer ValdemarŠtalzer Adam-6-5-7  0334
8.Babinec ZdeněkBajger Jiří9-11108 3144
9.Opřálka RomanChlad Petr5512  3054
10.Zajíc JosefDemek Zdeněk9-8-4-14 1355
11.Babinec ZdeněkŠtalzer Adam8-6-10-10 1356
12.Opřálka RomanBajger Jiří-4-14-5  0357
13.Zajíc JosefChlad Petr768  3067
14.Neubauer ValdemarDemek Zdeněk-98-7-9 1368
15.Opřálka RomanŠtalzer Adam-9-9-9  0369
16.Zajíc JosefBajger Jiří-9-8-9  03610
17.Neubauer ValdemarChlad Petr         
18.Babinec ZdeněkDemek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc Josef13Štalzer Adam40
Neubauer Valdemar03Bajger Jiří31
Babinec Zdeněk21Chlad Petr03
Opřálka Roman22Demek Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:33621:644TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Židek Jiří
Židek Miloslav
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
-8-9-12  0301
2.Kotek Dominik
Sedláček Michael
 
 
Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
8911  3011
3.Kotek DominikRibka Jakub8207  3021
4.Židek JiříKašpar Tomáš-578-653231
5.Sedláček MichaelRoleder Ondřej-7-9-6  0332
6.Horáková LibušeStřílka Jakub94-37 3142
7.Židek JiříRibka Jakub-9-7-3  0343
8.Sedláček MichaelKašpar Tomáš-6-77-8 1344
9.Horáková LibušeRoleder Ondřej79-6-483254
10.Kotek DominikStřílka Jakub-6798 3164
11.Sedláček MichaelRibka Jakub-6-5-5  0365
12.Horáková LibušeKašpar Tomáš776  3075
13.Vaňous JiříRoleder Ondřej-711126 3185
14.Židek JiříStřílka Jakub9-7-12-5 1386
15.Horáková LibušeRibka Jakub5-11-8-13 1387
16.Vaňous JiříKašpar Tomáš-9-8-5  0388
17.Židek JiříRoleder Ondřej511-64 3198
18.Sedláček MichaelStřílka Jakub-99910 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotek Dominik20Ribka Jakub31
Židek Jiří22Kašpar Tomáš22
Sedláček Michael13Roleder Ondřej13
Horáková Libuše31Střílka Jakub13
Vaňous Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32393:462TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík František
Cabák Josef
 
 
Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
-6-8-9  0301
2.Sikora Radek
Bezdíček Milan
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-714-8-6 1302
3.Sikora RadekWollný Michal-8-76-11 1303
4.Skácelík FrantišekHarazim Zdeněk-7-8106103213
5.Cabák JosefSiebert Karel-7-99-9 1314
6.Bezdíček MilanBurdík Vítězslav-4-5-10  0315
7.Skácelík FrantišekWollný Michal-9-9-7  0316
8.Cabák JosefHarazim Zdeněk-9-97-6 1317
9.Bezdíček MilanSiebert Karel-4-8107-82318
10.Heuman IvanBurdík Vítězslav5-5-87-92319
11.Cabák JosefWollný Michal-7-1078-523110
12.Bezdíček MilanHarazim Zdeněk4-88  21  
13.Heuman IvanSiebert Karel         
14.Skácelík FrantišekBurdík Vítězslav         
15.Bezdíček MilanWollný Michal         
16.Heuman IvanHarazim Zdeněk         
17.Skácelík FrantišekSiebert Karel         
18.Cabák JosefBurdík Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sikora Radek01Wollný Michal30
Skácelík František11Harazim Zdeněk11
Cabák Josef03Siebert Karel20
Bezdíček Milan02Burdík Vítězslav20
Heuman Ivan01   
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy