Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Vrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33465:521SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Šindler Jaroslav
 
 
Blatný Jaroslav
Řežáb Jiří
 
 
-2414-12-72301
2.Lorenc Roman
Vojvodík Roman
 
 
Foldyna Radek
Skulina David
 
 
-18444 3111
3.Šindler JaroslavŘežáb Jiří-5-7-4  0312
4.Krajčí JosefFoldyna Radek-8-9-10  0313
5.Vojvodík RomanBlatný Jaroslav105-116 3123
6.Lorenc RomanSkulina David147-56 3133
7.Krajčí JosefŘežáb Jiří-5-8-7  0334
8.Vojvodík RomanFoldyna Radek7-8-11-6 1335
9.Lorenc RomanBlatný Jaroslav-49-88-92336
10.Šindler JaroslavSkulina David-8-910-7 1337
11.Vojvodík RomanŘežáb Jiří4-9-6-4 1338
12.Lorenc RomanFoldyna Radek-69-11-6 1339
13.Šindler JaroslavBlatný Jaroslav12-5-11-6 13310
14.Krajčí JosefSkulina David-9    01  
15.Lorenc RomanŘežáb Jiří         
16.Šindler JaroslavFoldyna Radek         
17.Krajčí JosefBlatný Jaroslav         
18.Vojvodík RomanSkulina David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šindler Jaroslav03Řežáb Jiří30
Krajčí Josef02Foldyna Radek30
Vojvodík Roman12Blatný Jaroslav21
Lorenc Roman12Skulina David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34685:647TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Inderský Lukáš
Král Michal
 
 
Kavala Filip
Merta Marek
 
 
-87-9-13 1301
2.Inderský Martin
Šustek Pavel
 
 
Solanský Petr
Guřan Jiří
 
 
-7-6-6  0302
3.Šustek PavelKavala Filip5-8-8983212
4.Inderský MartinMerta Marek986  3022
5.Král MichalSolanský Petr-88-9-6 1323
6.Inderský LukášGuřan Jiří936  3033
7.Inderský MartinKavala Filip-139-81083243
8.Král MichalMerta Marek-9-9-5  0344
9.Inderský LukášSolanský Petr-89-97123254
10.Šustek PavelGuřan Jiří48-58 3164
11.Král MichalKavala Filip-9-10-5  0365
12.Inderský LukášMerta Marek3-11-116-92366
13.Šustek PavelSolanský Petr-7-95-5 1367
14.Inderský MartinGuřan Jiří667  3077
15.Inderský LukášKavala Filip6-7-810-82378
16.Šustek PavelMerta Marek3-857 3188
17.Inderský MartinSolanský Petr678  3098
18.Král MichalGuřan Jiří67-5-7932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šustek Pavel31Kavala Filip22
Inderský Martin40Merta Marek22
Král Michal13Solanský Petr22
Inderský Lukáš22Guřan Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32385:457TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opřálka Roman
Spiel Petr
 
 
Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
-7-79-4 1301
2.Neubauer Valdemar
Zajíc Josef
 
 
Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
-6766 3111
3.Spiel PetrVrtal Oldřich-9-5-3  0312
4.Opřálka RomanUnzeitig Daniel-6-8-5  0313
5.Zajíc JosefKalina František-9877 3123
6.Neubauer ValdemarSkalický Jiří-99-98-92324
7.Opřálka RomanVrtal Oldřich-9-8-1  0325
8.Zajíc JosefUnzeitig Daniel7-610-9-82326
9.Neubauer ValdemarKalina František-8-34-9 1327
10.Spiel PetrSkalický Jiří-9-10-12  0328
11.Zajíc JosefVrtal Oldřich-9-1048-42329
12.Neubauer ValdemarUnzeitig Daniel-4-7-8  03210
13.Spiel PetrKalina František         
14.Opřálka RomanSkalický Jiří         
15.Neubauer ValdemarVrtal Oldřich         
16.Spiel PetrUnzeitig Daniel         
17.Opřálka RomanKalina František         
18.Zajíc JosefSkalický Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spiel Petr02Vrtal Oldřich30
Opřálka Roman02Unzeitig Daniel30
Zajíc Josef12Kalina František11
Neubauer Valdemar03Skalický Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35669:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Kliment Miroslav
 
 
Chlad Petr
Valošek Jakub
 
 
-8-8-4  0301
2.Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
Palásek Michal
Štalzer Adam
 
 
-5-11-8  0302
3.Martynek KrzysztofŠtalzer Adam997  3012
4.Urbaniec RadimChlad Petr-876-9-122313
5.Kliment MiroslavValošek Jakub10-9117 3123
6.Pilch JakubPalásek Michal-7-8-9  0324
7.Urbaniec RadimŠtalzer Adam-579-8-92325
8.Kliment MiroslavChlad Petr865  3035
9.Pilch JakubValošek Jakub8-767 3145
10.Martynek KrzysztofPalásek Michal85-10-773255
11.Kliment MiroslavŠtalzer Adam-6-12-11  0356
12.Pilch JakubChlad Petr444  3066
13.Martynek KrzysztofValošek Jakub6-78-1083276
14.Urbaniec RadimPalásek Michal4-78-963286
15.Pilch JakubŠtalzer Adam8-85-9-62387
16.Martynek KrzysztofChlad Petr948  3097
17.Urbaniec RadimValošek Jakub59-4-9-72398
18.Kliment MiroslavPalásek Michal-9-36-1 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martynek Krzysztof40Štalzer Adam31
Urbaniec Radim13Chlad Petr13
Kliment Miroslav22Valošek Jakub13
Pilch Jakub22Palásek Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17505:454TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík František
Cabák Josef
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
887  3010
2.Bezdíček Milan
Sikora Radek
 
 
Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
-12-9-8  0311
3.Skácelík FrantišekRibka Jakub6106  3021
4.Bezdíček MilanKašpar Tomáš-7889 3131
5.Cabák JosefRoleder Ondřej84-88 3141
6.Sikora RadekStřílka Jakub-88-9-9 1342
7.Bezdíček MilanRibka Jakub87-6-783252
8.Cabák JosefKašpar Tomáš8-888 3162
9.Sikora RadekRoleder Ondřej9114  3072
10.Skácelík FrantišekStřílka Jakub9-61010 3182
11.Cabák JosefRibka Jakub997  3092
12.Sikora RadekKašpar Tomáš8-7-96-72393
13.Skácelík FrantišekRoleder Ondřej9-117-6932103
14.Bezdíček MilanStřílka Jakub         
15.Sikora RadekRibka Jakub         
16.Skácelík FrantišekKašpar Tomáš         
17.Bezdíček MilanRoleder Ondřej         
18.Cabák JosefStřílka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skácelík František30Ribka Jakub03
Bezdíček Milan20Kašpar Tomáš12
Cabák Josef30Roleder Ondřej03
Sikora Radek12Střílka Jakub11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35532:599TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skotnica Martin
Maršálek Patrik
 
 
Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
-987-6-72301
2.Kotek Dominik
Sedláček Michael
 
 
Laburda František
Burdík Vítězslav
 
 
68-7-693211
3.Kotek DominikWollný Michal-6144-7113221
4.Sedláček MichaelSiebert Karel914-6-13-62322
5.Skotnica MartinLaburda František899  3032
6.Maršálek PatrikBurdík Vítězslav-7-3-6  0333
7.Sedláček MichaelWollný Michal-6-5-7  0334
8.Skotnica MartinSiebert Karel89-89 3144
9.Maršálek PatrikLaburda František-9-7-5  0345
10.Kotek DominikBurdík Vítězslav7-11-109-82346
11.Skotnica MartinWollný Michal-5-8-10  0347
12.Maršálek PatrikSiebert Karel-9-108-4 1348
13.Kotek DominikLaburda František1065  3058
14.Sedláček MichaelBurdík Vítězslav9-7-10-8 1359
15.Maršálek PatrikWollný Michal-6-88-5 13510
16.Kotek DominikSiebert Karel         
17.Sedláček MichaelLaburda František         
18.Skotnica MartinBurdík Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotek Dominik21Wollný Michal31
Sedláček Michael03Siebert Karel21
Skotnica Martin21Laburda František12
Maršálek Patrik04Burdík Vítězslav30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy