Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna,Tyršova 276,Klimkovice 742 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 19:20 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:37580:627TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Petr
Guřan Jiří
 
 
Skácelík František
Cabák Josef
 
 
-79-7443210
2.Merta Marek
Kavala Filip
 
 
Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
-1047-8-82311
3.Guřan JiříSkácelík František-6-8810153221
4.Solanský PetrHeuman Ivan-510-6-8 1322
5.Merta MarekBezdíček Milan-49-96-52323
6.Kavala FilipCabák Josef-798-9-52324
7.Solanský PetrSkácelík František-55810 3134
8.Merta MarekHeuman Ivan93-6-8-62335
9.Kavala FilipBezdíček Milan-9-5-9  0336
10.Guřan JiříCabák Josef-6-4-7  0337
11.Merta MarekSkácelík František9810  3047
12.Kavala FilipHeuman Ivan-7910-893257
13.Guřan JiříBezdíček Milan8-8-78-92358
14.Solanský PetrCabák Josef-8-9-7  0359
15.Kavala FilipSkácelík František-64-132-223510
16.Guřan JiříHeuman Ivan8    10  
17.Solanský PetrBezdíček Milan         
18.Merta MarekCabák Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Guřan Jiří12Skácelík František13
Solanský Petr12Heuman Ivan21
Merta Marek12Bezdíček Milan30
Kavala Filip13Cabák Josef30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:34549:557TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Martynek Krzysztof
Pilch Jakub
 
 
88-8-9-82301
2.Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
Kliment Miroslav
Urbaniec Radim
 
 
-9958 3111
3.Střílka JakubMartynek Krzysztof7-3-8-9 1312
4.Roleder OndřejKliment Miroslav-6-874-102313
5.Kašpar TomášPilch Jakub-7-117-9 1314
6.Ribka JakubUrbaniec Radim293  3024
7.Roleder OndřejMartynek Krzysztof-6-14-6  0325
8.Kašpar TomášKliment Miroslav6-7-94-62326
9.Ribka JakubPilch Jakub-97-8643236
10.Střílka JakubUrbaniec Radim-87-46-92337
11.Kašpar TomášMartynek Krzysztof9-69-10-102338
12.Ribka JakubKliment Miroslav-11798 3148
13.Střílka JakubPilch Jakub-12-5-8  0349
14.Roleder OndřejUrbaniec Radim-3-88-10 13410
15.Ribka JakubMartynek Krzysztof88   20  
16.Střílka JakubKliment Miroslav         
17.Roleder OndřejPilch Jakub         
18.Kašpar TomášUrbaniec Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střílka Jakub03Martynek Krzysztof30
Roleder Ondřej03Kliment Miroslav21
Kašpar Tomáš03Pilch Jakub21
Ribka Jakub30Urbaniec Radim21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Kostřica Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11438:369TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
Opřálka Roman
Babinec Zdeněk
 
 
-7910-8-62301
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Zajíc Josef
Ivánek Svatomír
 
 
6105  3011
3.Musiol KamilOpřálka Roman88-57 3121
4.Burdík VítězslavBabinec Zdeněk69-711 3131
5.Harazim ZdeněkZajíc Josef-7910-873241
6.Wollný MichalIvánek Svatomír663  3051
7.Burdík VítězslavOpřálka Roman96-10-983261
8.Harazim ZdeněkBabinec Zdeněk699  3071
9.Wollný MichalZajíc Josef8-876 3181
10.Musiol KamilIvánek Svatomír898  3091
11.Harazim ZdeněkOpřálka Roman-6987 31101
12.Wollný MichalBabinec Zdeněk         
13.Musiol KamilZajíc Josef         
14.Burdík VítězslavIvánek Svatomír         
15.Wollný MichalOpřálka Roman         
16.Musiol KamilBabinec Zdeněk         
17.Burdík VítězslavZajíc Josef         
18.Harazim ZdeněkIvánek Svatomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musiol Kamil20Opřálka Roman03
Burdík Vítězslav20Babinec Zdeněk02
Harazim Zdeněk30Zajíc Josef02
Wollný Michal20Ivánek Svatomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:35Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8394:275TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalina František
Vrtal Oldřich
 
 
Šustek Pavel
Hendrych Daniel
 
 
-9889 3110
2.Unzeitig Daniel
Olbricht Petr
 
 
Gajdičiar Ondřej
Kubík Tomáš
 
 
658  3020
3.Kalina FrantišekŠustek Pavel-98-8783230
4.Olbricht PetrHendrych Daniel918  3040
5.Unzeitig DanielGajdičiar Ondřej363  3050
6.Vrtal OldřichKubík Tomáš845  3060
7.Olbricht PetrŠustek Pavel-5-5-8  0361
8.Unzeitig DanielHendrych Daniel727  3071
9.Vrtal OldřichGajdičiar Ondřej936  3081
10.Kalina FrantišekKubík Tomáš341  3091
11.Unzeitig DanielŠustek Pavel5-6-6121432101
12.Vrtal OldřichHendrych Daniel586  30  
13.Kalina FrantišekGajdičiar Ondřej         
14.Olbricht PetrKubík Tomáš         
15.Vrtal OldřichŠustek Pavel         
16.Kalina FrantišekHendrych Daniel         
17.Olbricht PetrGajdičiar Ondřej         
18.Unzeitig DanielKubík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalina František20Šustek Pavel12
Olbricht Petr11Hendrych Daniel02
Unzeitig Daniel30Gajdičiar Ondřej02
Vrtal Oldřich20Kubík Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
Bajger Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:23605:519TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Demek Zdeněk
Bajger Jiří
 
 
Vojvodík Roman
Vincek Martin
 
 
-6-598-92301
2.Vitásek Adam
Palásek Michal
 
 
Lorenc Roman
Šindler Jaroslav
 
 
-95-65-82302
3.Demek ZdeněkLorenc Roman97-93 3112
4.Vitásek AdamVincek Martin8-108-10113222
5.Palásek MichalVojvodík Roman-73-8-9 1323
6.Bajger JiříŠindler Jaroslav87-94 3133
7.Vitásek AdamLorenc Roman10116  3043
8.Palásek MichalVincek Martin-857-883253
9.Bajger JiříVojvodík Roman854  3063
10.Demek ZdeněkŠindler Jaroslav7-554 3173
11.Palásek MichalLorenc Roman65-9-1193283
12.Bajger JiříVincek Martin-99-57-92384
13.Demek ZdeněkVojvodík Roman679  3094
14.Vitásek AdamŠindler Jaroslav95-9-91532104
15.Bajger JiříLorenc Roman-9-3-5  03  
16.Demek ZdeněkVincek Martin         
17.Vitásek AdamVojvodík Roman         
18.Palásek MichalŠindler Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Demek Zdeněk30Lorenc Roman03
Vitásek Adam30Vincek Martin12
Palásek Michal21Vojvodík Roman12
Bajger Jiří21Šindler Jaroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy