Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Vicherková Šárka
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25564:484SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řežáb Jiří
Blatný Jaroslav
 
 
Zajíc Josef
Neubauer Valdemar
 
 
8-6-116103210
2.Foldyna Radek
Chovanec Pavel
 
 
Babinec Zdeněk
Opřálka Roman
 
 
-4-6-11  0311
3.Chovanec PavelOpřálka Roman-78-4-8 1312
4.Foldyna RadekBabinec Zdeněk72-104 3122
5.Blatný JaroslavZajíc Josef76-9-763232
6.Řežáb JiříNeubauer Valdemar558  3042
7.Foldyna RadekOpřálka Roman6-8-910-82343
8.Blatný JaroslavBabinec Zdeněk634  3053
9.Řežáb JiříZajíc Josef7105  3063
10.Chovanec PavelNeubauer Valdemar-9-9-7  0364
11.Blatný JaroslavOpřálka Roman-6-6-9  0365
12.Řežáb JiříBabinec Zdeněk435  3075
13.Chovanec PavelZajíc Josef-12-510633285
14.Foldyna RadekNeubauer Valdemar-10656 3195
15.Řežáb JiříOpřálka Roman410-8-7532105
16.Chovanec PavelBabinec Zdeněk-10-5-13  03  
17.Foldyna RadekZajíc Josef         
18.Blatný JaroslavNeubauer Valdemar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chovanec Pavel12Opřálka Roman31
Foldyna Radek21Babinec Zdeněk03
Blatný Jaroslav21Zajíc Josef03
Řežáb Jiří40Neubauer Valdemar12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceVrchní
rozhodčí:
Mihula Radim
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna,Tyršova 276,Klimkovice 742 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:37623:655TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guřan Jiří
Solanský Petr
 
 
Martynek Krzysztof
Kliment Miroslav
 
 
8-99-9-52301
2.Merta Marek
Kavala Filip
 
 
Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
367  3011
3.Guřan JiříMartynek Krzysztof11-9-9-9 1312
4.Kavala FilipPilch Jakub-11896 3122
5.Merta MarekUrbaniec Radim-12-5810-122323
6.Solanský PetrKliment Miroslav9-8-7953233
7.Kavala FilipMartynek Krzysztof-5-6-10  0334
8.Merta MarekPilch Jakub8-8-10-6 1335
9.Solanský PetrUrbaniec Radim9-59-9-32336
10.Guřan JiříKliment Miroslav-6-6-9  0337
11.Merta MarekMartynek Krzysztof7-8-8-7 1338
12.Solanský PetrPilch Jakub-8911-993248
13.Guřan JiříUrbaniec Radim-89129 3158
14.Kavala FilipKliment Miroslav67-75 3168
15.Solanský PetrMartynek Krzysztof69-8-7-72369
16.Guřan JiříPilch Jakub-9-45-7 13610
17.Kavala FilipUrbaniec Radim57   20  
18.Merta MarekKliment Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Guřan Jiří13Martynek Krzysztof40
Kavala Filip21Pilch Jakub22
Merta Marek03Urbaniec Radim21
Solanský Petr22Kliment Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6379:216TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Inderský Martin
Šustek Pavel
 
 
Valenta Milan
Doležal Miroslav
 
 
8-978 3110
2.Inderský Lukáš
Langer Milan
 
 

 
 
WO    3020
3.Inderský LukášValenta Milan107-6-853230
4.Inderský MartinDoležal Miroslav474  3040
5.Šustek PavelHašek Jan-9967 3150
6.Langer MilanWO    3060
7.Inderský MartinValenta Milan98-86 3170
8.Šustek PavelDoležal Miroslav9-877 3180
9.Langer MilanHašek Jan778  3090
10.Inderský LukášWO    30100
11.Šustek PavelValenta Milan         
12.Langer MilanDoležal Miroslav         
13.Inderský LukášHašek Jan         
14.Inderský Martin         
15.Langer MilanValenta Milan         
16.Inderský LukášDoležal Miroslav         
17.Inderský MartinHašek Jan         
18.Šustek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Inderský Lukáš10Valenta Milan02
Inderský Martin20Doležal Miroslav02
Šustek Pavel20Hašek Jan02
Langer Milan10   
WO30WO03
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Vrchní
rozhodčí:
Skapka Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23580:524TJ Frenštát p. R.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Vincek Martin
 
 
Pěnkava Pavel
Vaňous Jiří
 
 
-6-3-9  0301
2.Lorenc Roman
Vojvodík Roman
 
 
Sedláček Michael
Herec Lukáš
 
 
-49-9583211
3.Lorenc RomanPěnkava Pavel-6-459-82312
4.Krajčí JosefVaňous Jiří854  3022
5.Vojvodík RomanHerec Lukáš9-989 3132
6.Vincek MartinSedláček Michael-10283 3142
7.Krajčí JosefPěnkava Pavel-59-5-8 1343
8.Vojvodík RomanVaňous Jiří-610-10-9 1344
9.Vincek MartinHerec Lukáš51510  3054
10.Lorenc RomanSedláček Michael9-1099 3164
11.Vojvodík RomanPěnkava Pavel8-137-8-42365
12.Vincek MartinVaňous Jiří6104  3075
13.Lorenc RomanHerec Lukáš555  3085
14.Krajčí JosefSedláček Michael-91045 3195
15.Vincek MartinPěnkava Pavel-8-86111032105
16.Lorenc RomanVaňous Jiří-9-11   02  
17.Krajčí JosefHerec Lukáš         
18.Vojvodík RomanSedláček Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lorenc Roman21Pěnkava Pavel31
Krajčí Josef21Vaňous Jiří12
Vojvodík Roman12Herec Lukáš03
Vincek Martin40Sedláček Michael03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 838, 739 32 Vratimov, u fotbalový stadionu, městské koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21531:487TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalina František
Vrtal Oldřich
 
 
Wollný Michal
Burdík Vítězslav
 
 
-5-9109-72301
2.Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
Laburda František
Bereiter Marek
 
 
577  3011
3.Unzeitig DanielBurdík Vítězslav6-8-6-4 1312
4.Skalický JiříWollný Michal-5-5-8  0313
5.Kalina FrantišekLaburda František9910  3023
6.Vrtal OldřichBereiter Marek-745-893233
7.Skalický JiříBurdík Vítězslav86-98 3143
8.Kalina FrantišekWollný Michal-4-6-9  0344
9.Vrtal OldřichLaburda František884  3054
10.Unzeitig DanielBereiter Marek865  3064
11.Kalina FrantišekBurdík Vítězslav74-118 3174
12.Vrtal OldřichWollný Michal11-8-87113284
13.Unzeitig DanielLaburda František-84312 3194
14.Skalický JiříBereiter Marek-6-121091432104
15.Vrtal OldřichBurdík Vítězslav-10537 31  
16.Unzeitig DanielWollný Michal         
17.Skalický JiříLaburda František         
18.Kalina FrantišekBereiter Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Unzeitig Daniel21Burdík Vítězslav12
Skalický Jiří21Wollný Michal21
Kalina František21Laburda František03
Vrtal Oldřich30Bereiter Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
Mazur Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:31654:607TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vítek
Štalzer Adam
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
9-66-8-92301
2.Bajger Jiří
Demek Zdeněk
 
 
Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
-78-8-8 1302
3.Demek ZdeněkRibka Jakub7-4-9-9 1303
4.Bajger JiříKašpar Tomáš-65-107103213
5.Dvořák VítekRoleder Ondřej78-7-10-122314
6.Štalzer AdamStřílka Jakub78-125 3124
7.Bajger JiříRibka Jakub-8-810493234
8.Dvořák VítekKašpar Tomáš104-114 3144
9.Štalzer AdamRoleder Ondřej725  3054
10.Demek ZdeněkStřílka Jakub-12-12-6  0355
11.Dvořák VítekRibka Jakub-5-8-5  0356
12.Štalzer AdamKašpar Tomáš8-886 3166
13.Demek ZdeněkRoleder Ondřej-5589 3176
14.Bajger JiříStřílka Jakub-12856 3186
15.Štalzer AdamRibka Jakub10-86-773296
16.Demek ZdeněkKašpar Tomáš-58-96532106
17.Bajger JiříRoleder Ondřej         
18.Dvořák VítekStřílka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Demek Zdeněk22Ribka Jakub22
Bajger Jiří30Kašpar Tomáš04
Dvořák Vítek12Roleder Ondřej12
Štalzer Adam40Střílka Jakub12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy