Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna,Tyršova 276,Klimkovice 742 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:20586:499TJ Sokol Klimkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Petr
Vůjtek Ivo
 
 
Horáková Libuše
Skotnica Martin
 
 
897  3010
2.Kavala Filip
Merta Marek
 
 
Vaňous Jiří
Sedláček Michael
 
 
8-78-5133220
3.Kavala FilipHoráková Libuše11-968 3130
4.Merta MarekVaňous Jiří859  3040
5.Vůjtek IvoSkotnica Martin-10-872-92341
6.Solanský PetrSedláček Michael588  3051
7.Merta MarekHoráková Libuše138-7-8-62352
8.Vůjtek IvoVaňous Jiří-9106-7-92353
9.Solanský PetrSkotnica Martin64-45 3163
10.Kavala FilipSedláček Michael7312  3073
11.Vůjtek IvoHoráková Libuše-710-77-62374
12.Solanský PetrVaňous Jiří712-64 3184
13.Kavala FilipSkotnica Martin7-986 3194
14.Merta MarekSedláček Michael-73-104532104
15.Solanský PetrHoráková Libuše         
16.Kavala FilipVaňous Jiří         
17.Merta MarekSkotnica Martin         
18.Vůjtek IvoSedláček Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kavala Filip30Horáková Libuše21
Merta Marek21Vaňous Jiří12
Vůjtek Ivo03Skotnica Martin12
Solanský Petr30Sedláček Michael03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:27589:555SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Przybyla Michal
Foldyna Radek
 
 
Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
-10-5-4  0301
2.Blatný Jaroslav
Řežáb Jiří
 
 
Skácelík František
Sikora Robert
 
 
-73-8973211
3.Przybyla MichalHeuman Ivan-66-11783221
4.Blatný JaroslavSkácelík František-8-12-4  0322
5.Foldyna RadekBezdíček Milan7-10-6-10 1323
6.Řežáb JiříSikora Robert677  3033
7.Blatný JaroslavHeuman Ivan910-9-3-92334
8.Foldyna RadekSkácelík František-3375 3144
9.Řežáb JiříBezdíček Milan12-11-9833254
10.Przybyla MichalSikora Robert-77-58-72355
11.Foldyna RadekHeuman Ivan4-7117 3165
12.Řežáb JiříSkácelík František4126  3075
13.Przybyla MichalBezdíček Milan4-688 3185
14.Blatný JaroslavSikora Robert-4810-783295
15.Řežáb JiříHeuman Ivan-6838 31105
16.Przybyla MichalSkácelík František         
17.Blatný JaroslavBezdíček Milan         
18.Foldyna RadekSikora Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Przybyla Michal21Heuman Ivan13
Blatný Jaroslav12Skácelík František12
Foldyna Radek21Bezdíček Milan12
Řežáb Jiří40Sikora Robert12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31689:622TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
Martynek Krzysztof
Pilch Jakub
 
 
-99-910103210
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Urbaniec Radim
Kliment Miroslav
 
 
810-88 3120
3.Musiol KamilMartynek Krzysztof10118  3030
4.Harazim ZdeněkPilch Jakub9-710-8-122331
5.Burdík VítězslavKliment Miroslav-654-893241
6.Wollný MichalUrbaniec Radim3510  3051
7.Harazim ZdeněkMartynek Krzysztof-9-6-18  0352
8.Burdík VítězslavPilch Jakub213-6-9-112353
9.Wollný MichalKliment Miroslav34-910 3163
10.Musiol KamilUrbaniec Radim-799-10-82364
11.Burdík VítězslavMartynek Krzysztof-8-7-6  0365
12.Wollný MichalPilch Jakub82-88 3175
13.Musiol KamilKliment Miroslav8-7-8863285
14.Harazim ZdeněkUrbaniec Radim64-95 3195
15.Wollný MichalMartynek Krzysztof-10-9-7  0396
16.Musiol KamilPilch Jakub-6-2129-82397
17.Harazim ZdeněkKliment MiroslavWO    30107
18.Burdík VítězslavUrbaniec Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musiol Kamil22Martynek Krzysztof31
Harazim Zdeněk12Pilch Jakub31
Burdík Vítězslav12Kliment Miroslav03
Wollný Michal31Urbaniec Radim12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31677:594TJ Sokol Kateřinky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Babinec Zdeněk
Opřálka Roman
 
 
-2-810243210
2.Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
Zajíc Josef
Neubauer Valdemar
 
 
10-826 3120
3.Střílka JakubOpřálka Roman-4-5-8  0321
4.Roleder OndřejBabinec Zdeněk56-5-9-92322
5.Kašpar TomášZajíc Josef-11677 3132
6.Ribka JakubNeubauer Valdemar9-116-1073242
7.Roleder OndřejOpřálka Roman-6-9-6  0343
8.Kašpar TomášBabinec Zdeněk-65-10883253
9.Ribka JakubZajíc Josef556  3063
10.Střílka JakubNeubauer Valdemar510-85 3173
11.Kašpar TomášOpřálka Roman-12910-7-92374
12.Ribka JakubBabinec Zdeněk344  3084
13.Střílka JakubZajíc Josef5-10-5-6 1385
14.Roleder OndřejNeubauer Valdemar-7-949-72386
15.Ribka JakubOpřálka Roman623  3096
16.Střílka JakubBabinec Zdeněk77-14-7-92397
17.Roleder OndřejZajíc Josef67-78 31107
18.Kašpar TomášNeubauer Valdemar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Střílka Jakub13Opřálka Roman31
Roleder Ondřej13Babinec Zdeněk22
Kašpar Tomáš21Zajíc Josef13
Ribka Jakub40Neubauer Valdemar12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
Kendzior Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28583:554TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valošek Jakub
Adamčík Jiří
 
 
Gajdičiar Ondřej
Rozkopal Vojtěch
 
 
599  3010
2.Urbanczyk Tomáš
Chlad Petr
 
 
Šustek Pavel
Hendrych Daniel
 
 
14-69-8-52311
3.Valošek JakubŠustek Pavel-4-67-6 1312
4.Urbanczyk TomášHendrych Daniel9-9-38-62313
5.Adamčík JiříGajdičiar Ondřej7-6-9-2 1314
6.Chlad PetrKubík Tomáš478  3024
7.Urbanczyk Tomᚊustek Pavel-3-8-5  0325
8.Adamčík JiříHendrych Daniel-7-9-7  0326
9.Chlad PetrGajdičiar Ondřej938  3036
10.Valošek JakubKubík Tomáš414  3046
11.Adamčík JiříŠustek Pavel6-889 3156
12.Chlad PetrHendrych Daniel610-85 3166
13.Valošek JakubGajdičiar Ondřej649  3076
14.Urbanczyk TomášKubík Tomáš1-3-5743286
15.Chlad PetrŠustek Pavel-10-5-9  0387
16.Valošek JakubHendrych Daniel739  3097
17.Urbanczyk TomášGajdičiar Ondřej-49-5-4 1398
18.Adamčík JiříKubík Tomáš467  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valošek Jakub31Šustek Pavel31
Urbanczyk Tomáš13Hendrych Daniel22
Adamčík Jiří22Gajdičiar Ondřej22
Chlad Petr31Kubík Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:35Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3357:241TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
Lorenc Martin
Fešar Tom
 
 
786  3010
2.Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
Šindler Jaroslav
Vojvodík Roman
 
 
8-898 3120
3.Kalina FrantišekVojvodík Roman545  3030
4.Skalický JiříŠindler Jaroslav911-105 3140
5.Unzeitig DanielFešar Tom87-79 3150
6.Vrtal OldřichLorenc Martin875  3060
7.Skalický JiříVojvodík Roman579  3070
8.Unzeitig DanielŠindler Jaroslav468  3080
9.Vrtal OldřichFešar Tom896  3090
10.Kalina FrantišekLorenc Martin664  30100
11.Unzeitig DanielVojvodík Roman         
12.Vrtal OldřichŠindler Jaroslav         
13.Kalina FrantišekFešar Tom         
14.Skalický JiříLorenc Martin         
15.Vrtal OldřichVojvodík Roman         
16.Kalina FrantišekŠindler Jaroslav         
17.Skalický JiříFešar Tom         
18.Unzeitig DanielLorenc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalina František20Vojvodík Roman02
Skalický Jiří20Šindler Jaroslav02
Unzeitig Daniel20Fešar Tom02
Vrtal Oldřich20Lorenc Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy