Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna,Tyršova 276,Klimkovice 742 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:37508:573TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kavala Filip
Bartoš Jiří
 
 
Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
7-10-99-82301
2.Solanský Petr
Guřan Jiří
 
 
Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
-4-36753211
3.Guřan JiříVrtal Oldřich-7-7-4  0312
4.Bartoš JiříUnzeitig Daniel-8-9-6  0313
5.Solanský PetrKalina František1010-11-10-82314
6.Kavala FilipSkalický Jiří7-75-493224
7.Bartoš JiříVrtal Oldřich-4-516-6 1325
8.Solanský PetrUnzeitig Daniel-7-88-14 1326
9.Kavala FilipKalina František-8-8-9  0327
10.Guřan JiříSkalický Jiří-65711 3137
11.Solanský PetrVrtal Oldřich6-1010-483247
12.Kavala FilipUnzeitig Daniel-7-836-102348
13.Guřan JiříKalina František-9-9-9  0349
14.Bartoš JiříSkalický Jiří-7-5-8  03410
15.Kavala FilipVrtal Oldřich         
16.Guřan JiříUnzeitig Daniel         
17.Bartoš JiříKalina František         
18.Solanský PetrSkalický Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Guřan Jiří12Vrtal Oldřich21
Bartoš Jiří03Unzeitig Daniel30
Solanský Petr12Kalina František30
Kavala Filip12Skalický Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11422:278SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foldyna Radek
Przybyla Michal
 
 
Adamčík Jiří
Valošek Jakub
 
 
4-83-793210
2.Blatný Jaroslav
Skulina David
 
 

 
 
WO    3020
3.Skulina DavidChlad Petr-97118 3130
4.Blatný JaroslavAdamčík Jiří1355  3040
5.Foldyna RadekValošek Jakub67-89 3150
6.Przybyla MichalWO    3060
7.Blatný JaroslavChlad Petr83-42 3170
8.Foldyna RadekAdamčík Jiří-9-85-4 1371
9.Przybyla MichalValošek Jakub-39610 3181
10.Skulina DavidWO    3091
11.Foldyna RadekChlad Petr-98-311832101
12.Przybyla MichalAdamčík Jiří9-96-10332  
13.Skulina DavidValošek Jakub         
14.Blatný Jaroslav         
15.Przybyla MichalChlad Petr         
16.Skulina DavidAdamčík Jiří         
17.Blatný JaroslavValošek Jakub         
18.Foldyna Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skulina David10Chlad Petr03
Blatný Jaroslav20Adamčík Jiří11
Foldyna Radek21Valošek Jakub02
Przybyla Michal10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38649:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Šindler Jaroslav
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
-8-69-7 1301
2.Vojvodík Roman
Vincek Martin
 
 
Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
10-10-65-52302
3.Vincek MartinRibka Jakub59-7-673212
4.Šindler JaroslavKašpar Tomáš-14-4-10  0313
5.Vojvodík RomanRoleder Ondřej55-99 3123
6.Krajčí JosefStřílka Jakub-812-109-52324
7.Šindler JaroslavRibka Jakub-10-7-6  0325
8.Vojvodík RomanKašpar Tomáš-3-10-5  0326
9.Krajčí JosefRoleder Ondřej8109  3036
10.Vincek MartinStřílka Jakub11-598 3146
11.Vojvodík RomanRibka Jakub-68-1763256
12.Krajčí JosefKašpar Tomáš8-87-693266
13.Vincek MartinRoleder Ondřej-5579 3176
14.Šindler JaroslavStřílka Jakub-7-8-6  0377
15.Krajčí JosefRibka Jakub-81198 3187
16.Vincek MartinKašpar Tomáš-68-7-6 1388
17.Šindler JaroslavRoleder Ondřej-5-98-9 1389
18.Vojvodík RomanStřílka Jakub33-89 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vincek Martin31Ribka Jakub13
Šindler Jaroslav04Kašpar Tomáš31
Vojvodík Roman31Roleder Ondřej13
Krajčí Josef31Střílka Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:25621:483TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustek Pavel
Hendrych Daniel
 
 
Burdík Vítězslav
Musiol Kamil
 
 
-959-1263210
2.Inderský Martin
Inderský Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Šustek PavelBurdík Vítězslav-799-8-82321
4.Inderský MartinMusiol Kamil-7-113-11 1322
5.Hendrych DanielBereiter Marek1578  3032
6.Inderský LukášWO    3042
7.Inderský MartinBurdík Vítězslav58-10-7-62343
8.Hendrych DanielMusiol Kamil9-567 3153
9.Inderský LukášBereiter Marek116-3-9123263
10.Šustek PavelWO    3073
11.Hendrych DanielBurdík Vítězslav-6-6-5  0374
12.Inderský LukášMusiol Kamil575  3084
13.Šustek PavelBereiter Marek-7-612-4 1385
14.Inderský MartinWO    3095
15.Inderský LukášBurdík Vítězslav47-6-9-92396
16.Šustek PavelMusiol Kamil8-87-10932106
17.Inderský MartinBereiter Marek         
18.Hendrych Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šustek Pavel12Burdík Vítězslav40
Inderský Martin02Musiol Kamil13
Hendrych Daniel21Bereiter Marek12
Inderský Lukáš21   
WO40WO04
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37715:701nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babinec Zdeněk
Opřálka Roman
 
 
Židek Miloslav
Židek Jiří
 
 
85-9-1083210
2.Ivánek Svatomír
Zajíc Josef
 
 
Vaňous Jiří
Horáková Libuše
 
 
-56-7-6 1311
3.Zajíc JosefHoráková Libuše-8-10-9  0312
4.Ivánek SvatomírŽidek Jiří-9896 3122
5.Babinec ZdeněkŽidek Miloslav65-108 3132
6.Opřálka RomanVaňous Jiří9-8-61073242
7.Ivánek SvatomírHoráková Libuše-87-11-9 1343
8.Babinec ZdeněkŽidek Jiří9-7810 3153
9.Opřálka RomanŽidek Miloslav989  3063
10.Zajíc JosefVaňous Jiří9-687 3173
11.Babinec ZdeněkHoráková Libuše-9-12-8  0374
12.Opřálka RomanŽidek Jiří-9-1088-92375
13.Zajíc JosefŽidek Miloslav65-89 3185
14.Ivánek SvatomírVaňous Jiří5-8-6-9 1386
15.Opřálka RomanHoráková Libuše10-1068 3196
16.Zajíc JosefŽidek Jiří-9-10-9  0397
17.Ivánek SvatomírŽidek Miloslav9-8-78-102398
18.Babinec ZdeněkVaňous Jiří99-8-7-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc Josef22Horáková Libuše31
Ivánek Svatomír13Židek Jiří22
Babinec Zdeněk22Židek Miloslav13
Opřálka Roman31Vaňous Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34579:510TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Pilch Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Urbaniec Radim
Kliment Miroslav
 
 
Skácelík František
Heuman Ivan
 
 
-9-45-8 1311
3.Martynek KrzysztofWO    3021
4.Urbaniec RadimHeuman Ivan-5-9-12  0322
5.Kliment MiroslavSkácelík František-10-7-6  0323
6.Pilch JakubBezdíček Milan-10-79-8 1324
7.Urbaniec RadimWO    3034
8.Kliment MiroslavHeuman Ivan126-8-9-42335
9.Pilch JakubSkácelík František-86-4893245
10.Martynek KrzysztofBezdíček Milan-108-7-8 1346
11.Kliment MiroslavWO    3056
12.Pilch JakubHeuman Ivan10106  3066
13.Martynek KrzysztofSkácelík František-710-9843276
14.Urbaniec RadimBezdíček Milan-6-9-8  0377
15.Pilch JakubWO    3087
16.Martynek KrzysztofHeuman Ivan10-79-8-62388
17.Urbaniec RadimSkácelík František-9-4-5  0389
18.Kliment MiroslavBezdíček MilanWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Martynek Krzysztof12Heuman Ivan31
Urbaniec Radim03Skácelík František22
Kliment Miroslav02Bezdíček Milan30
Pilch Jakub21   
WO51WO15

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy