Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23587:522TJ Sokol Kateřinky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Solanský Petr
Guřan Jiří
 
 
10-986 3110
2.Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
Kavala Filip
Merta Marek
 
 
7-7511 3120
3.Střílka JakubSolanský Petr85-34 3130
4.Roleder OndřejKavala Filip811-9-9-62331
5.Kašpar TomášMerta Marek949  3041
6.Ribka JakubGuřan Jiří-75-10193251
7.Roleder OndřejSolanský Petr1096  3061
8.Kašpar TomášKavala Filip5-9-9-9 1362
9.Ribka JakubMerta Marek6510  3072
10.Střílka JakubGuřan Jiří11-49-6-52373
11.Kašpar TomášSolanský Petr-758-843283
12.Ribka JakubKavala Filip7-1098 3193
13.Střílka JakubMerta Marek-3-7-10  0394
14.Roleder OndřejGuřan Jiří-9112-5-72395
15.Ribka JakubSolanský Petr858  30105
16.Střílka JakubKavala Filip         
17.Roleder OndřejMerta Marek         
18.Kašpar TomášGuřan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Střílka Jakub12Solanský Petr04
Roleder Ondřej12Kavala Filip21
Kašpar Tomáš21Merta Marek12
Ribka Jakub40Guřan Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Kostřica Jan
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slunečná 9, Bolatice 747 23, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13431:342TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
Řežáb Jiří
Blatný Jaroslav
 
 
-6-6-7  0301
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Foldyna Radek
Skulina David
 
 
668  3011
3.Musiol KamilŘežáb Jiří-10-9-1  0312
4.Burdík VítězslavDemek Matyáš6-874 3122
5.Wollný MichalBlatný Jaroslav253  3032
6.Harazim ZdeněkFoldyna Radek-96-9873242
7.Burdík VítězslavŘežáb Jiří912-8-473252
8.Wollný MichalDemek Matyáš676  3062
9.Harazim ZdeněkBlatný Jaroslav198  3072
10.Musiol KamilFoldyna Radek10-1197 3182
11.Wollný MichalŘežáb Jiří-9946 3192
12.Harazim ZdeněkDemek Matyáš558  30102
13.Laburda FrantišekSkulina David         
14.Burdík VítězslavFoldyna Radek         
15.Harazim ZdeněkŘežáb Jiří         
16.Laburda FrantišekDemek Matyáš         
17.Burdík VítězslavSkulina David         
18.Wollný MichalFoldyna Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musiol Kamil11Řežáb Jiří12
Burdík Vítězslav20Demek Matyáš03
Wollný Michal30Blatný Jaroslav02
Harazim Zdeněk30Foldyna Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:19539:478TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková Libuše
Pěnkava Pavel
 
 
Palásek Michal
Valošek Jakub
 
 
-65-56-52301
2.Gřunděl Matěj
Vaňous Jiří
 
 
Dvořák Vítek
Štalzer Adam
 
 
847  3011
3.Gřunděl MatějPalásek Michal-12977 3121
4.Pěnkava PavelValošek Jakub-6-866143231
5.Vaňous JiříŠtalzer Adam3-89-463241
6.Horáková LibušeDvořák Vítek978  3051
7.Pěnkava PavelPalásek Michal-6-979-82352
8.Vaňous JiříValošek Jakub-7989 3162
9.Skotnica MartinŠtalzer Adam47-89 3172
10.Gřunděl MatějDvořák Vítek8109  3082
11.Vaňous JiříPalásek Michal10-8-77-62383
12.Skotnica MartinValošek Jakub7-957 3193
13.Gřunděl MatějŠtalzer Adam9-87-6432103
14.Pěnkava PavelDvořák Vítek         
15.Skotnica MartinPalásek Michal         
16.Gřunděl MatějValošek Jakub         
17.Pěnkava PavelŠtalzer Adam         
18.Vaňous JiříDvořák Vítek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gřunděl Matěj30Palásek Michal21
Pěnkava Pavel11Valošek Jakub03
Vaňous Jiří21Štalzer Adam03
Horáková Libuše10Dvořák Vítek02
Skotnica Martin20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
Valenta Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18501:445TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
9-9-8993210
2.Cabák Josef
Skácelík František
 
 
Skalický Jiří
Unzeitig Daniel
 
 
-8-7810103220
3.Heuman IvanVrtal Oldřich69-68 3130
4.Bezdíček MilanKalina František8107  3040
5.Cabák JosefSkalický Jiří579  3050
6.Skácelík FrantišekUnzeitig Daniel-896-773260
7.Bezdíček MilanVrtal Oldřich8-6-9-7 1361
8.Cabák JosefKalina František9-7-5-7 1362
9.Skácelík FrantišekSkalický Jiří2-976 3172
10.Heuman IvanUnzeitig Daniel485  3082
11.Cabák JosefVrtal Oldřich-6-97-5 1383
12.Skácelík FrantišekKalina František-9498 3193
13.Heuman IvanSkalický Jiří1284  30103
14.Bezdíček MilanUnzeitig Daniel-865  21  
15.Skácelík FrantišekVrtal Oldřich         
16.Heuman IvanKalina František         
17.Bezdíček MilanSkalický Jiří         
18.Cabák JosefUnzeitig Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Heuman Ivan30Vrtal Oldřich21
Bezdíček Milan11Kalina František12
Cabák Josef12Skalický Jiří03
Skácelík František30Unzeitig Daniel02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13499:421TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Kliment Miroslav
 
 
Krajčí Josef
Vojvodík Roman
 
 
11106  3010
2.Urbaniec Radim
Pilch Jakub
 
 
Lorenc Roman
Šindler Jaroslav
 
 
11-9-99-92311
3.Urbaniec RadimVojvodík Roman1369  3021
4.Martynek KrzysztofŠindler Jaroslav6-8106 3131
5.Kliment MiroslavLorenc Roman-109-7883241
6.Pilch JakubKrajčí Josef-101076 3151
7.Martynek KrzysztofVojvodík Roman69-1110 3161
8.Kliment MiroslavŠindler Jaroslav578  3071
9.Pilch JakubLorenc Roman-569-8-102372
10.Urbaniec RadimKrajčí Josef8-67-543282
11.Kliment MiroslavVojvodík Roman529  3092
12.Pilch JakubŠindler Jaroslav101211  30102
13.Urbaniec RadimLorenc Roman         
14.Martynek KrzysztofKrajčí Josef         
15.Pilch JakubVojvodík Roman         
16.Urbaniec RadimŠindler Jaroslav         
17.Martynek KrzysztofLorenc Roman         
18.Kliment MiroslavKrajčí Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbaniec Radim20Vojvodík Roman03
Martynek Krzysztof20Šindler Jaroslav03
Kliment Miroslav30Lorenc Roman11
Pilch Jakub21Krajčí Josef02
Sepsáním zápisu pověřen Krzysztof Martynek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35667:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opřálka Roman
Zajíc Josef
 
 
Inderský Martin
Tyl Richard
 
 
8-9-7-8 1301
2.Popelář Radim
Spiel Petr
 
 
Šustek Pavel
Barša Milan
 
 
-6108-9-82302
3.Spiel PetrInderský Martin-7-6-6  0303
4.Popelář RadimŠustek Pavel8-7-7-8 1304
5.Zajíc JosefTyl Richard7-9106 3114
6.Opřálka RomanBarša Milan565  3024
7.Popelář RadimInderský Martin-8-7-10  0325
8.Zajíc JosefŠustek Pavel-7108-9113235
9.Opřálka RomanTyl Richard68-107 3145
10.Spiel PetrBarša Milan-9887 3155
11.Zajíc JosefInderský Martin8-98-8-92356
12.Opřálka RomanŠustek Pavel-7895 3166
13.Spiel PetrTyl Richard-8-89-7 1367
14.Popelář RadimBarša Milan877  3077
15.Opřálka RomanInderský Martin-108-9783287
16.Spiel PetrŠustek Pavel-8-5-6  0388
17.Popelář RadimTyl Richard9-7-11-8 1389
18.Zajíc JosefBarša Milan543  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Spiel Petr13Inderský Martin31
Popelář Radim13Šustek Pavel22
Zajíc Josef31Tyl Richard22
Opřálka Roman40Barša Milan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy