Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24590:497TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalina František
Vrtal Oldřich
 
 
Bajger Jiří
Demek Zdeněk
 
 
279  3010
2.Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
Valošek Jakub
Palásek Michal
 
 
-9-97-8 1311
3.Kalina FrantišekBajger Jiří1-873 3121
4.Skalický JiříPalásek Michal94-7-973231
5.Unzeitig DanielDemek Zdeněk12126  3041
6.Vrtal OldřichValošek Jakub283  3051
7.Skalický JiříBajger Jiří44-4-9-142352
8.Unzeitig DanielPalásek Michal9-663 3162
9.Vrtal OldřichDemek Zdeněk4-9-4983272
10.Kalina FrantišekValošek Jakub98-64 3182
11.Unzeitig DanielBajger Jiří6-146-3-72383
12.Vrtal OldřichPalásek Michal858  3093
13.Kalina FrantišekDemek Zdeněk-12-6-12  0394
14.Skalický JiříValošek Jakub-95-2-4 1395
15.Vrtal OldřichBajger Jiří-9-845332105
16.Kalina FrantišekPalásek Michal-69-9-10 13  
17.Skalický JiříDemek Zdeněk         
18.Unzeitig DanielValošek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalina František21Bajger Jiří22
Skalický Jiří12Palásek Michal03
Unzeitig Daniel21Demek Zdeněk12
Vrtal Oldřich40Valošek Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32462:497TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
77-7-9-72301
2.Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
Wollný Michal
Laburda František
 
 
8-9812 3111
3.Střílka JakubBurdík Vítězslav-10-97-9 1312
4.Roleder OndřejWollný Michal-5-9-7  0313
5.Kašpar TomášHarazim Zdeněk-8-9-7  0314
6.Ribka JakubLaburda František4117  3024
7.Roleder OndřejBurdík Vítězslav-3-10-9  0325
8.Kašpar TomášWollný Michal8-8-89-62326
9.Ribka JakubHarazim Zdeněk-6-128-10 1327
10.Střílka JakubLaburda František-11647 3137
11.Kašpar TomášBurdík Vítězslav8-9-77-72338
12.Ribka JakubWollný Michal-9-6-9  0339
13.Střílka JakubHarazim Zdeněk6-4-12-8 13310
14.Roleder OndřejLaburda František         
15.Ribka JakubBurdík Vítězslav         
16.Střílka JakubWollný Michal         
17.Roleder OndřejHarazim Zdeněk         
18.Kašpar TomášLaburda František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střílka Jakub12Burdík Vítězslav30
Roleder Ondřej02Wollný Michal30
Kašpar Tomáš03Harazim Zdeněk30
Ribka Jakub12Laburda František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20523:487TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gřunděl Matěj
Vaňous Jiří
 
 
Hašek Jan
Sikora Robert
 
 
-9776 3110
2.Sviták Jakub
Maršálek Patrik
 
 
Doležal Miroslav
Skácelík František
 
 
-5-1011-7 1311
3.Sviták JakubSkácelík František10-10-9-9 1312
4.Vaňous JiříDoležal Miroslav8-6-3773222
5.Maršálek PatrikSikora Robert9-698 3132
6.Gřunděl MatějHašek Jan5610  3042
7.Vaňous JiříSkácelík František9-7-9-9 1343
8.Maršálek PatrikDoležal Miroslav-7119-8103253
9.Gřunděl MatějSikora Robert7911  3063
10.Sviták JakubHašek Jan977  3073
11.Maršálek PatrikSkácelík František-7-6-9  0374
12.Gřunděl MatějDoležal Miroslav8-597 3184
13.Sviták JakubSikora Robert-9975 3194
14.Vaňous JiříHašek Jan6105  30104
15.Gřunděl MatějSkácelík František         
16.Sviták JakubDoležal Miroslav         
17.Vaňous JiříSikora Robert         
18.Maršálek PatrikHašek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sviták Jakub21Skácelík František30
Vaňous Jiří21Doležal Miroslav03
Maršálek Patrik21Sikora Robert03
Gřunděl Matěj30Hašek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17495:420TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Kliment Miroslav
 
 
Opřálka Roman
Zajíc Josef
 
 
-58-47-62301
2.Urbaniec Radim
Pilch Jakub
 
 
Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
-710-8743211
3.Martynek KrzysztofOpřálka Roman359  3021
4.Urbaniec RadimZajíc Josef-5-56523231
5.Kliment MiroslavNeubauer Valdemar853  3041
6.Pilch JakubPopelář Radim749  3051
7.Urbaniec RadimOpřálka Roman-13-13-7  0352
8.Kliment MiroslavZajíc Josef6612  3062
9.Pilch JakubNeubauer Valdemar-4687 3172
10.Martynek KrzysztofPopelář Radim978  3082
11.Kliment MiroslavOpřálka Roman-6-8-4  0383
12.Pilch JakubZajíc Josef-8-3511-82384
13.Martynek KrzysztofNeubauer Valdemar854  3094
14.Urbaniec RadimPopelář Radim1056  30104
15.Pilch JakubOpřálka Roman-7    01  
16.Martynek KrzysztofZajíc Josef         
17.Urbaniec RadimNeubauer Valdemar         
18.Kliment MiroslavPopelář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martynek Krzysztof30Opřálka Roman21
Urbaniec Radim21Zajíc Josef12
Kliment Miroslav21Neubauer Valdemar03
Pilch Jakub21Popelář Radim03
Sepsáním zápisu pověřen Krzysztof Martynek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8407:314TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustek Pavel
Hendrych Daniel
 
 
Vojvodík Roman
Šindler Jaroslav
 
 
79-810 3110
2.Inderský Martin
Inderský Lukáš
 
 
Vincek Martin
Fešar Tom
 
 
23-74 3120
3.Hendrych DanielVincek Martin-9-3188183230
4.Inderský MartinVojvodík Roman1065  3040
5.Šustek PavelŠindler Jaroslav8-675 3150
6.Inderský LukášFešar Tom475  3060
7.Inderský MartinVincek Martin5119  3070
8.Šustek PavelVojvodík Roman9-4107 3180
9.Inderský Lukᚊindler Jaroslav853  3090
10.Hendrych DanielFešar Tom-86-99832100
11.Šustek PavelVincek Martin68-99 31  
12.Inderský LukášVojvodík Roman         
13.Hendrych DanielŠindler Jaroslav         
14.Inderský MartinFešar Tom         
15.Inderský LukášVincek Martin         
16.Hendrych DanielVojvodík Roman         
17.Inderský MartinŠindler Jaroslav         
18.Šustek PavelFešar Tom         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hendrych Daniel20Vincek Martin02
Inderský Martin20Vojvodík Roman02
Šustek Pavel20Šindler Jaroslav02
Inderský Lukáš20Fešar Tom02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10; 721 00 Ostrava - Svinov, Od vlakového nádraží Ostrava-Svinov, směrem na Polanku (cca700) ZŠ Svinov, u světelného semaforu pro chodceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24553:505SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatný Jaroslav
Skulina David
 
 
Juchelka Miroslav
Kursa Jiří
 
 
61010  3010
2.Foldyna Radek
Turay Tomáš
 
 
Merta Marek
Kavala Filip
 
 
-7-9-9  0311
3.Blatný JaroslavMerta Marek9-896 3121
4.Foldyna RadekKavala Filip7-958 3131
5.Skulina DavidJuchelka Miroslav6-8-7-3 1332
6.Przybyla MichalKursa Jiří68-97 3142
7.Foldyna RadekMerta Marek98-66 3152
8.Skulina DavidKavala Filip-7-38-6 1353
9.Przybyla MichalJuchelka Miroslav564  3063
10.Blatný JaroslavKursa Jiří132-94 3173
11.Skulina DavidMerta Marek-8-6-3  0374
12.Przybyla MichalKavala Filip-789-12-92375
13.Blatný JaroslavJuchelka Miroslav-101033 3185
14.Foldyna RadekKursa Jiří-51224 3195
15.Przybyla MichalMerta Marek-1105-7932105
16.Blatný JaroslavKavala Filip-75   11  
17.Foldyna RadekJuchelka Miroslav         
18.Skulina DavidKursa Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blatný Jaroslav30Merta Marek13
Foldyna Radek30Kavala Filip21
Skulina David03Juchelka Miroslav12
Przybyla Michal31Kursa Jiří03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy