Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Bartoš Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31630:595SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatný Jaroslav
Řežáb Jiří
 
 
Inderský Martin
Šustek Pavel
 
 
8-46-683210
2.Skulina David
Foldyna Radek
 
 
Inderský Lukáš
Langer Milan
 
 
-93-10673220
3.Skulina DavidInderský Martin-12-10-9  0321
4.Blatný JaroslavInderský Lukáš-3898 3131
5.Foldyna RadekŠustek Pavel799  3041
6.Řežáb JiříLanger Milan9-1053 3151
7.Blatný JaroslavInderský Martin-7-4-9  0352
8.Foldyna RadekInderský Lukáš7413  3062
9.Řežáb JiříŠustek Pavel66-75 3172
10.Skulina DavidLanger Milan-4-8-8  0373
11.Foldyna RadekInderský Martin967  3083
12.Řežáb JiříInderský Lukáš4-8-10733293
13.Skulina DavidŠustek Pavel-6-899-82394
14.Blatný JaroslavLanger Milan-9-94-8 1395
15.Przybyla MichalInderský Martin-105-8-10 1396
16.Skulina DavidInderský Lukáš-69-6-6 1397
17.Blatný JaroslavŠustek Pavel99-99 31107
18.Foldyna RadekLanger Milan8-7   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skulina David04Inderský Martin31
Blatný Jaroslav22Inderský Lukáš13
Foldyna Radek30Šustek Pavel13
Řežáb Jiří30Langer Milan21
Przybyla Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna,Tyršova 276,Klimkovice 742 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35683:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guřan Jiří
Solanský Petr
 
 
Lorenc Roman
Šindler Jaroslav
 
 
77-1112 3110
2.Kavala Filip
Merta Marek
 
 
Vojvodík Roman
Vincek Martin
 
 
-10-8-8  0311
3.Solanský PetrVincek Martin-10-8-5  0312
4.Kavala FilipLorenc Roman746  3022
5.Guřan JiříVojvodík Roman-38-76-42323
6.Merta MarekKrajčí Josef9-78-853233
7.Kavala FilipVincek Martin689  3043
8.Guřan JiříLorenc Roman-89-6-11 1344
9.Merta MarekVojvodík Roman-8-7-9  0345
10.Solanský PetrKrajčí Josef-104-611-92346
11.Vůjtek IvoVincek Martin91010  3056
12.Merta MarekLorenc Roman-11-977-92357
13.Solanský PetrVojvodík Roman88-7-9183267
14.Kavala FilipKrajčí Josef1056  3077
15.Merta MarekVincek Martin-8-88-10 1378
16.Solanský PetrLorenc Roman7-94-993288
17.Kavala FilipVojvodík Roman67-105 3198
18.Vůjtek IvoKrajčí Josef-3-7-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Solanský Petr22Vincek Martin22
Kavala Filip40Lorenc Roman22
Guřan Jiří02Vojvodík Roman22
Merta Marek13Krajčí Josef22
Vůjtek Ivo11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28631:574TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
Martynek Krzysztof
Urbaniec Radim
 
 
12-9-87-72301
2.Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
Pilch Jakub
Szwarc Matěj
 
 
46-8-7113211
3.Kalina FrantišekMartynek Krzysztof-7-7-10  0312
4.Skalický JiříPilch Jakub55-6-10-92313
5.Unzeitig DanielUrbaniec Radim84-9-873223
6.Vrtal OldřichSzwarc Matěj1236  3033
7.Skalický JiříMartynek Krzysztof-7-6-3  0334
8.Unzeitig DanielPilch Jakub-9-710363244
9.Vrtal OldřichUrbaniec Radim1187  3054
10.Kalina FrantišekSzwarc Matěj-8-73-9 1355
11.Unzeitig DanielMartynek Krzysztof8-11-23-72356
12.Vrtal OldřichPilch Jakub129-87 3166
13.Kalina FrantišekUrbaniec Radim-8-67763276
14.Skalický JiříSzwarc Matěj7109  3086
15.Vrtal OldřichMartynek Krzysztof919  3096
16.Kalina FrantišekPilch Jakub77-66 31106
17.Skalický JiříUrbaniec Radim7-69  21  
18.Unzeitig DanielSzwarc Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalina František22Martynek Krzysztof31
Skalický Jiří12Pilch Jakub13
Unzeitig Daniel21Urbaniec Radim03
Vrtal Oldřich40Szwarc Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
Kendzior Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:41626:677SK Stolní tenis Pstruží

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer Adam
Dvořák Vítek
 
 
Opřálka Roman
Zajíc Josef
 
 
7-88-6103210
2.Palásek Michal
Demek Zdeněk
 
 
Babinec Zdeněk
Popelář Radim
 
 
-74-8-9 1311
3.Palásek MichalOpřálka Roman-2-8-5  0312
4.Štalzer AdamBabinec Zdeněk-8118-6-42313
5.Bajger JiříZajíc Josef6-2711 3123
6.Demek ZdeněkPopelář Radim-65-58-82324
7.Štalzer AdamOpřálka Roman3-210-5-72325
8.Bajger JiříBabinec Zdeněk-8116-963235
9.Demek ZdeněkZajíc Josef4-6-91073245
10.Palásek MichalPopelář Radim6-9-5-9 1346
11.Bajger JiříOpřálka Roman10-104-6-72347
12.Demek ZdeněkBabinec Zdeněk6-9-10473257
13.Palásek MichalZajíc Josef-4-8-8  0358
14.Štalzer AdamPopelář Radim89-9-1093268
15.Demek ZdeněkOpřálka Roman-78-9-5 1369
16.Palásek MichalBabinec Zdeněk9-5-8-10 13610
17.Štalzer AdamZajíc Josef-7-5-5  03  
18.Bajger JiříPopelář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palásek Michal04Opřálka Roman40
Štalzer Adam12Babinec Zdeněk22
Bajger Jiří21Zajíc Josef12
Demek Zdeněk22Popelář Radim21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:844:30718:665TJ Sokol Kateřinky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Pěnkava Pavel
Vaňous Jiří
 
 
-9108-7-112301
2.Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
Židek Jiří
Cigler Vojtěch
 
 
85-710 3111
3.Střílka JakubPěnkava Pavel-6-98-7 1312
4.Roleder OndřejVaňous Jiří779  3022
5.Kašpar Tomᚎidek Jiří-89-87-92323
6.Ribka JakubCigler Vojtěch689  3033
7.Roleder OndřejPěnkava Pavel8-7-6-8 1334
8.Kašpar TomášVaňous Jiří9-4-78-82335
9.Ribka JakubŽidek Jiří57-96 3145
10.Střílka JakubCigler Vojtěch867  3055
11.Kašpar TomášPěnkava Pavel10-98-873265
12.Ribka JakubVaňous Jiří897  3075
13.Střílka JakubŽidek Jiří68-5-6103285
14.Roleder OndřejCigler Vojtěch357  3095
15.Ribka JakubPěnkava Pavel-888-10-52396
16.Střílka JakubVaňous Jiří9-912-6-82397
17.Roleder OndřejŽidek Jiří-957-8-62398
18.Kašpar TomášCigler Vojtěch596  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střílka Jakub22Pěnkava Pavel31
Roleder Ondřej22Vaňous Jiří22
Kašpar Tomáš22Židek Jiří22
Ribka Jakub31Cigler Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Kostřica Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:36727:696TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
Skácelík František
Cabák Josef
 
 
-97106 3110
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
-67-87103220
3.Laburda FrantišekHeuman Ivan-6-66-5 1321
4.Harazim ZdeněkBezdíček Milan-8-767-52322
5.Wollný MichalCabák Josef-8836 3132
6.Burdík VítězslavSkácelík František-11612-7-62333
7.Harazim ZdeněkHeuman Ivan-4-64823243
8.Wollný MichalBezdíček Milan-98109 3153
9.Burdík VítězslavCabák Josef7-6612 3163
10.Laburda FrantišekSkácelík František-105-7-9 1364
11.Wollný MichalHeuman Ivan5-61-763274
12.Burdík VítězslavBezdíček Milan-11-999-92375
13.Laburda FrantišekCabák Josef-9-5-8  0376
14.Harazim ZdeněkSkácelík František9-8510 3186
15.Burdík VítězslavHeuman Ivan-56129 3196
16.Siebert KarelBezdíček Milan9-9-7-4 1397
17.Harazim ZdeněkCabák Josef93-6-7-102398
18.Wollný MichalSkácelík František488  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laburda František03Heuman Ivan13
Harazim Zdeněk22Bezdíček Milan31
Wollný Michal40Cabák Josef22
Burdík Vítězslav22Skácelík František22
Siebert Karel01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy