Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Bartoš Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15483:397SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řežáb Jiří
Blatný Jaroslav
 
 
Vojvodík Roman
Lorenc Roman
 
 
-10877 3110
2.Przybyla Michal
Foldyna Radek
 
 
Krajčí Josef
Šindler Jaroslav
 
 
89-8-963220
3.Foldyna RadekVojvodík Roman7108  3030
4.Przybyla MichalŠindler Jaroslav74-9-6-72331
5.Blatný JaroslavLorenc Roman-6-7-8  0332
6.Řežáb JiříKrajčí Josef9109  3042
7.Przybyla MichalVojvodík Roman-87-8-8 1343
8.Blatný JaroslavŠindler Jaroslav373  3053
9.Řežáb JiříLorenc Roman8102  3063
10.Foldyna RadekKrajčí Josef-8946 3173
11.Blatný JaroslavVojvodík Roman-6897 3183
12.Řežáb JiříŠindler Jaroslav75-94 3193
13.Foldyna RadekLorenc Roman896  30103
14.Przybyla MichalKrajčí Josef9    10  
15.Řežáb JiříVojvodík Roman         
16.Foldyna RadekŠindler Jaroslav         
17.Przybyla MichalLorenc Roman         
18.Blatný JaroslavKrajčí Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Foldyna Radek30Vojvodík Roman12
Przybyla Michal02Šindler Jaroslav12
Blatný Jaroslav21Lorenc Roman12
Řežáb Jiří30Krajčí Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna,Tyršova 276,Klimkovice 742 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31382:451TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Marek
Bartoš Jiří
 
 
Inderský Martin
Šustek Pavel
 
 
-56-3-8 1301
2.Guřan Jiří
Vůjtek Ivo
 
 
Inderský Lukáš
Langer Milan
 
 
8610  3011
3.Guřan JiříInderský Martin-7-9-8  0312
4.Vůjtek IvoInderský Lukáš7-11-55-122313
5.Bartoš JiříLanger Milan-7-5-8  0314
6.Merta MarekŠustek Pavel56-5-8-82315
7.Vůjtek IvoInderský Martin11-999 3125
8.Bartoš JiříInderský Lukáš8-7-8-8 1326
9.Merta MarekLanger Milan8-7-10-7 1327
10.Guřan JiříŠustek Pavel-4-10-11  0328
11.Bartoš JiříInderský Martin-7-6-6  0329
12.Merta MarekInderský Lukáš-12-6-9  03210
13.Guřan JiříLanger Milan99   20  
14.Vůjtek IvoŠustek Pavel         
15.Merta MarekInderský Martin         
16.Guřan JiříInderský Lukáš         
17.Vůjtek IvoLanger Milan         
18.Bartoš JiříŠustek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Guřan Jiří02Inderský Martin21
Vůjtek Ivo11Inderský Lukáš30
Bartoš Jiří03Langer Milan20
Merta Marek03Šustek Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13470:383TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
Opřálka Roman
Zajíc Josef
 
 
1011-77 3110
2.Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
Babinec Zdeněk
Neubauer Valdemar
 
 
998  3020
3.Skalický JiříBabinec Zdeněk-9655 3130
4.Vrtal OldřichOpřálka Roman-673-6123240
5.Unzeitig DanielZajíc Josef9-8-91063250
6.Kalina FrantišekNeubauer Valdemar6411  3060
7.Vrtal OldřichBabinec Zdeněk576  3070
8.Unzeitig DanielOpřálka Roman967  3080
9.Kalina FrantišekZajíc Josef3-8-86-52381
10.Skalický JiříNeubauer Valdemar148-8-7123291
11.Unzeitig DanielBabinec Zdeněk3-126-8732101
12.Kalina FrantišekOpřálka Roman         
13.Skalický JiříZajíc Josef         
14.Vrtal OldřichNeubauer Valdemar         
15.Kalina FrantišekBabinec Zdeněk         
16.Skalický JiříOpřálka Roman         
17.Vrtal OldřichZajíc Josef         
18.Unzeitig DanielNeubauer Valdemar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skalický Jiří20Babinec Zdeněk03
Vrtal Oldřich20Opřálka Roman02
Unzeitig Daniel30Zajíc Josef11
Kalina František11Neubauer Valdemar02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
Kendzior Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25595:583TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vítek
Štalzer Adam
 
 
Koždoň Marian
Martynek Krzysztof
 
 
9-10-31193210
2.Chlad Petr
Palásek Michal
 
 
Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
-76118 3120
3.Chlad PetrMartynek Krzysztof99-8-6-52321
4.Dvořák VítekKoždoň Marian555  3031
5.Palásek MichalPilch Jakub-5-79-7 1332
6.Štalzer AdamUrbaniec Radim96-10-993242
7.Dvořák VítekMartynek Krzysztof-69-811-32343
8.Palásek MichalKoždoň Marian8-1198 3153
9.Štalzer AdamPilch Jakub9-6-4-6 1354
10.Chlad PetrUrbaniec Radim9-119-483264
11.Palásek MichalMartynek Krzysztof13-8-8-6 1365
12.Štalzer AdamKoždoň Marian-9976 3175
13.Chlad PetrPilch Jakub475  3085
14.Dvořák VítekUrbaniec Radim-109710 3195
15.Štalzer AdamMartynek Krzysztof978  30105
16.Chlad PetrKoždoň Marian         
17.Dvořák VítekPilch Jakub         
18.Palásek MichalUrbaniec Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chlad Petr21Martynek Krzysztof31
Dvořák Vítek21Koždoň Marian03
Palásek Michal12Pilch Jakub21
Štalzer Adam31Urbaniec Radim03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:36603:637TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Heuman Ivan
Bezdíček Milan
 
 
-69-2-6 1301
2.Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
Cabák Josef
Skácelík František
 
 
-6-105-4 1302
3.Střílka JakubSkácelík František-512-64-92303
4.Roleder OndřejHeuman Ivan-9-912-5 1304
5.Kašpar TomášBezdíček Milan-986-1073214
6.Ribka JakubCabák Josef387  3024
7.Roleder OndřejSkácelík František-912611 3134
8.Kašpar TomášHeuman Ivan558  3044
9.Ribka JakubBezdíček Milan9-6-3-7 1345
10.Střílka JakubCabák Josef-10-5-6  0346
11.Kašpar TomášSkácelík František-88-6-13 1347
12.Ribka JakubHeuman Ivan7-1263 3157
13.Střílka JakubBezdíček Milan-6-7-6  0358
14.Roleder OndřejCabák Josef210-79 3168
15.Ribka JakubSkácelík František96-56 3178
16.Střílka JakubHeuman Ivan8-6-48-32379
17.Roleder OndřejBezdíček Milan-4-575-523710
18.Kašpar TomášCabák Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Střílka Jakub04Skácelík František22
Roleder Ondřej22Heuman Ivan22
Kašpar Tomáš21Bezdíček Milan31
Ribka Jakub31Cabák Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Kostřica Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:14439:367TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
Pěnkava Pavel
Vaňous Jiří
 
 
6-87-943210
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Kotek Dominik
Herec Lukáš
 
 
99-93 3120
3.Siebert KarelPěnkava Pavel-8-11-6  0321
4.Harazim ZdeněkKotek Dominik98-87 3131
5.Burdík VítězslavHerec Lukáš76-66 3141
6.Wollný MichalVaňous Jiří6-546 3151
7.Harazim ZdeněkPěnkava Pavel910-810 3161
8.Burdík VítězslavKotek Dominik7-7-7683271
9.Wollný MichalHerec Lukáš582  3081
10.Siebert KarelVaňous Jiří897  3091
11.Burdík VítězslavPěnkava Pavel-810-68732101
12.Wollný MichalKotek Dominik610-9-10332  
13.Siebert KarelHerec Lukáš         
14.Harazim ZdeněkVaňous Jiří         
15.Wollný MichalPěnkava Pavel         
16.Siebert KarelKotek Dominik         
17.Harazim ZdeněkHerec Lukáš         
18.Burdík VítězslavVaňous Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Siebert Karel11Pěnkava Pavel12
Harazim Zdeněk20Kotek Dominik02
Burdík Vítězslav30Herec Lukáš02
Wollný Michal20Vaňous Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy