Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:25Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27585:571TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkava Pavel
Horáková Libuše
 
 
Řežáb Jiří
Bendl Jaroslav
 
 
511-8-8-52301
2.Gřunděl Matěj
Kotek Dominik
 
 
Foldyna Radek
Skulina David
 
 
12-13-910123211
3.Kotek DominikŘežáb Jiří-9-1-9  0312
4.Pěnkava PavelFoldyna Radek3-6-9-8 1313
5.Gřunděl MatějSkulina David85-7-973223
6.Horáková LibušeBlatný Jaroslav-1-4-11  0324
7.Pěnkava PavelŘežáb Jiří11-5105 3134
8.Gřunděl MatějFoldyna Radek-7-4-9  0335
9.Horáková LibušeSkulina David98-78 3145
10.Kotek DominikBlatný Jaroslav1063  3055
11.Gřunděl MatějŘežáb Jiří78-86 3165
12.Horáková LibušeFoldyna Radek81110  3075
13.Kotek DominikSkulina David696  3085
14.Pěnkava PavelBlatný Jaroslav877  3095
15.Horáková LibušeŘežáb Jiří-378-9-42396
16.Kotek DominikFoldyna Radek6-37-8432106
17.Pěnkava PavelSkulina David5    10  
18.Gřunděl MatějBlatný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotek Dominik31Řežáb Jiří22
Pěnkava Pavel21Foldyna Radek22
Gřunděl Matěj21Skulina David03
Horáková Libuše22Blatný Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26651:577TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
Guřan Jiří
Vůjtek Ivo
 
 
8-109-8-72301
2.Skácelík František
Cabák Josef
 
 
Solanský Petr
Merta Marek
 
 
1010-10-10-72302
3.Bezdíček MilanVůjtek Ivo-10-137-10 1303
4.Heuman IvanMerta Marek79 -1173113
5.Cabák JosefGuřan Jiří108-78 3123
6.Skácelík FrantišekSolanský Petr255  3033
7.Heuman IvanVůjtek Ivo-1045-983243
8.Cabák JosefMerta Marek656  3053
9.Skácelík FrantišekGuřan Jiří188  3063
10.Bezdíček MilanSolanský Petr7-7-89-62364
11.Cabák JosefVůjtek Ivo69-89 3174
12.Skácelík FrantišekMerta Marek686  3084
13.Bezdíček MilanGuřan Jiří6-7-7-9 1385
14.Heuman IvanSolanský Petr7-8-8673295
15.Skácelík FrantišekVůjtek Ivo-8-39-7 1396
16.Bezdíček MilanMerta Marek119-98 31106
17.Heuman IvanGuřan Jiří-9-877 22  
18.Cabák JosefSolanský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bezdíček Milan13Vůjtek Ivo22
Heuman Ivan30Merta Marek04
Cabák Josef30Guřan Jiří12
Skácelík František31Solanský Petr12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28626:588TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Kliment Miroslav
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
5-8-4-8 1301
2.Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
977  3011
3.Pilch JakubRibka Jakub-9-1014-7 1312
4.Urbaniec RadimKašpar Tomáš-275-2-82313
5.Kliment MiroslavRoleder Ondřej97-55 3123
6.Martynek KrzysztofStřílka Jakub746  3033
7.Urbaniec RadimRibka Jakub-7-4-5  0334
8.Kliment MiroslavKašpar Tomáš998  3044
9.Martynek KrzysztofRoleder Ondřej863  3054
10.Pilch JakubStřílka Jakub684  3064
11.Kliment MiroslavRibka Jakub-8-457-52365
12.Martynek KrzysztofKašpar Tomáš686  3075
13.Pilch JakubRoleder Ondřej-768-1283285
14.Urbaniec RadimStřílka Jakub10-59-7-92386
15.Martynek KrzysztofRibka Jakub488  3096
16.Pilch JakubKašpar Tomáš-75-8-12 1397
17.Szwarc MatějRoleder Ondřej-8-6-9  0398
18.Kliment MiroslavStřílka Jakub-5589 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilch Jakub22Ribka Jakub31
Urbaniec Radim03Kašpar Tomáš22
Kliment Miroslav31Roleder Ondřej13
Martynek Krzysztof40Střílka Jakub13
Szwarc Matěj01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36589:625TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-4-6-8  0301
2.Opřálka Roman
Babinec Zdeněk
 
 
Wollný Michal
Laburda František
 
 
-89128 3111
3.Neubauer ValdemarBurdík Vítězslav9-95-5-52312
4.Zajíc JosefWollný Michal-387-673222
5.Babinec ZdeněkHarazim Zdeněk5-8-7-9 1323
6.Opřálka RomanLaburda František468  3033
7.Zajíc JosefBurdík Vítězslav9-11-88103243
8.Babinec ZdeněkWollný Michal-65-10-7 1344
9.Opřálka RomanHarazim Zdeněk1064  3054
10.Neubauer ValdemarLaburda František-96-810-102355
11.Babinec ZdeněkBurdík Vítězslav9-810-7-152356
12.Opřálka RomanWollný Michal-89-7-4 1357
13.Neubauer ValdemarHarazim Zdeněk-7-2-8  0358
14.Zajíc JosefLaburda František65-97 3168
15.Opřálka RomanBurdík Vítězslav-698-9-62369
16.Neubauer ValdemarWollný Michal-7-8-5  03610
17.Zajíc JosefHarazim Zdeněk         
18.Babinec ZdeněkLaburda František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neubauer Valdemar04Burdík Vítězslav31
Zajíc Josef30Wollný Michal31
Babinec Zdeněk03Harazim Zdeněk21
Opřálka Roman22Laburda František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29654:602TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Michal
Orság Pavel
 
 
Vrtal Oldřich
Lulek Tomáš
 
 
4610  3010
2.Inderský Martin
Šustek Pavel
 
 
Skalický Jiří
Unzeitig Daniel
 
 
-4-8-6  0311
3.Šustek PavelVrtal Oldřich-9-13111043221
4.Inderský MartinUnzeitig Daniel-9-869-122322
5.Král MichalLulek Tomáš6-8-8-10 1323
6.Orság PavelSkalický Jiří5-899 3133
7.Inderský MartinVrtal Oldřich3-9-9883243
8.Král MichalUnzeitig Daniel-9812-5-72344
9.Orság PavelLulek Tomáš757  3054
10.Šustek PavelSkalický Jiří894  3064
11.Král MichalVrtal Oldřich-5-8-8  0365
12.Orság PavelUnzeitig Daniel6-5-7-5 1366
13.Šustek PavelLulek Tomáš5810  3076
14.Inderský MartinSkalický Jiří-14196 3186
15.Orság PavelVrtal Oldřich6-7-88-82387
16.Šustek PavelUnzeitig Daniel6-539 3197
17.Inderský MartinLulek Tomáš512-38 31107
18.Král MichalSkalický Jiří12    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustek Pavel40Vrtal Oldřich22
Inderský Martin31Unzeitig Daniel31
Král Michal03Lulek Tomáš13
Orság Pavel22Skalický Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Vrchní
rozhodčí:
Krajčí Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35487:544TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojvodík Roman
Vincek Martin
 
 
Demek Zdeněk
Bajger Jiří
 
 
1075  3010
2.Lorenc Roman
Šindler Jaroslav
 
 
Dvořák Vítek
Štalzer Adam
 
 
7-6-7-3 1311
3.Vincek MartinŠtalzer Adam-1111-64-62312
4.Vojvodík RomanDemek Zdeněk9-1658 3122
5.Šindler JaroslavBajger Jiří-6-8-5  0323
6.Lorenc RomanDvořák Vítek-8-6-8  0324
7.Vojvodík RomanŠtalzer Adam-8-77-10 1325
8.Šindler JaroslavDemek Zdeněk-6-6-10  0326
9.Lorenc RomanBajger Jiří12-8-7863236
10.Vincek MartinDvořák Vítek7-8-66-102337
11.Šindler JaroslavŠtalzer Adam-5-6-3  0338
12.Lorenc RomanDemek Zdeněk2-8-5-8 1339
13.Vincek MartinBajger Jiří-53-81193249
14.Vojvodík RomanDvořák Vítek-9-108-10 13410
15.Lorenc RomanŠtalzer Adam1010-26 31  
16.Vincek MartinDemek Zdeněk         
17.Vojvodík RomanBajger Jiří         
18.Šindler JaroslavDvořák Vítek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vincek Martin12Štalzer Adam30
Vojvodík Roman12Demek Zdeněk21
Šindler Jaroslav03Bajger Jiří12
Lorenc Roman12Dvořák Vítek30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy