Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KlimkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:14459:376TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gřunděl Matěj
Vaňous Jiří
 
 
Guřan Jiří
Vůjtek Ivo
 
 
-8689 3110
2.Horáková Libuše
Kotek Dominik
 
 
Merta Marek
Solanský Petr
 
 
7-788 3120
3.Horáková LibušeVůjtek Ivo657  3030
4.Kotek DominikGuřan Jiří-9104-1073240
5.Vaňous JiříMerta Marek7-7-8853250
6.Gřunděl MatějSolanský Petr-8-67583260
7.Kotek DominikVůjtek Ivo355  3070
8.Vaňous JiříGuřan Jiří79-8-773280
9.Gřunděl MatějMerta Marek-9-1110-8 1381
10.Horáková LibušeSolanský Petr-91098 3191
11.Vaňous JiříVůjtek Ivo939  30101
12.Gřunděl MatějGuřan Jiří         
13.Horáková LibušeMerta Marek         
14.Kotek DominikSolanský Petr         
15.Gřunděl MatějVůjtek Ivo         
16.Horáková LibušeGuřan Jiří         
17.Kotek DominikMerta Marek         
18.Vaňous JiříSolanský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horáková Libuše20Vůjtek Ivo03
Kotek Dominik20Guřan Jiří02
Vaňous Jiří30Merta Marek11
Gřunděl Matěj11Solanský Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30641:611TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
Řežáb Jiří
Bendl Jaroslav
 
 
89-98 3110
2.Cabák Josef
Skácelík František
 
 
Blatný Jaroslav
Skulina David
 
 
-6-11-6  0311
3.Heuman IvanŘežáb Jiří-58-13-112312
4.Cabák JosefBlatný Jaroslav9-8-119123222
5.Bezdíček MilanSkulina David-12367 3132
6.Skácelík FrantišekBendl Jaroslav-10-11-9  0333
7.Cabák JosefŘežáb Jiří-9-2-4  0334
8.Bezdíček MilanBlatný Jaroslav745  3044
9.Skácelík FrantišekSkulina David41010  3054
10.Heuman IvanBendl Jaroslav911-86 3164
11.Bezdíček MilanŘežáb Jiří-8-10-6  0365
12.Skácelík FrantišekBlatný Jaroslav-8-687-82366
13.Heuman IvanSkulina David436  3076
14.Cabák JosefBendl Jaroslav-6-612-7 1377
15.Skácelík FrantišekŘežáb Jiří-9-676-42378
16.Heuman IvanBlatný Jaroslav-6699 3188
17.Cabák JosefSkulina David8107  3098
18.Bezdíček MilanBendl Jaroslav927  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heuman Ivan31Řežáb Jiří40
Cabák Josef22Blatný Jaroslav13
Bezdíček Milan31Skulina David04
Skácelík František13Bendl Jaroslav22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32472:516TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kliment Miroslav
Martynek Krzysztof
 
 
Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
-74-7-9 1301
2.Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-3-6-6  0302
3.Pilch JakubWollný Michal-8-1028-92303
4.Urbaniec RadimBurdík Vítězslav699  3013
5.Kliment MiroslavHarazim Zdeněk-6-56-2 1314
6.Martynek KrzysztofMusiol Kamil-9967 3124
7.Urbaniec RadimWollný Michal-4-88-3 1325
8.Kliment MiroslavBurdík Vítězslav743  3035
9.Martynek KrzysztofHarazim Zdeněk-9-11-10  0336
10.Pilch JakubMusiol Kamil-46-8-3 1337
11.Kliment MiroslavWollný Michal9-568 3147
12.Martynek KrzysztofBurdík Vítězslav-48-8-5 1348
13.Szwarc MatějHarazim Zdeněk11-115-8-82349
14.Urbaniec RadimMusiol Kamil-26-911-823410
15.Martynek KrzysztofWollný Michal         
16.Szwarc MatějBurdík Vítězslav         
17.Urbaniec RadimHarazim Zdeněk         
18.Kliment MiroslavMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pilch Jakub02Wollný Michal21
Urbaniec Radim12Burdík Vítězslav12
Kliment Miroslav21Harazim Zdeněk30
Martynek Krzysztof12Musiol Kamil21
Szwarc Matěj01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30628:600SK Stolní tenis Pstruží

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Josef
Popelář Radim
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
-6-68383210
2.Opřálka Roman
Babinec Zdeněk
 
 
Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
710-8-973220
3.Popelář RadimRibka Jakub-6-4-6  0321
4.Zajíc JosefKašpar Tomáš-8-94-9 1322
5.Babinec ZdeněkRoleder Ondřej-8-9-8  0323
6.Opřálka RomanStřílka Jakub-9517 3133
7.Zajíc JosefRibka Jakub-8-10-8  0334
8.Babinec ZdeněkKašpar Tomáš9-8-7-10 1335
9.Opřálka RomanRoleder Ondřej798  3045
10.Popelář RadimStřílka Jakub10-91210 3155
11.Babinec ZdeněkRibka Jakub-109810 3165
12.Opřálka RomanKašpar Tomáš7-687 3175
13.Popelář RadimRoleder Ondřej107-710 3185
14.Zajíc JosefStřílka Jakub987  3095
15.Opřálka RomanRibka Jakub-98-10-9 1396
16.Popelář RadimKašpar Tomáš10-9-12-7 1397
17.Zajíc JosefRoleder Ondřej965  30107
18.Babinec ZdeněkStřílka Jakub49   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popelář Radim22Ribka Jakub31
Zajíc Josef22Kašpar Tomáš31
Babinec Zdeněk12Roleder Ondřej13
Opřálka Roman31Střílka Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:17549:451TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Michal
Langer Milan
 
 
Valošek Jakub
Palásek Michal
 
 
1049  3010
2.Inderský Martin
Šustek Pavel
 
 
Dvořák Vítek
Chlad Petr
 
 
8104  3020
3.Langer MilanDvořák Vítek92-124 3130
4.Inderský MartinValošek Jakub589  3040
5.Král MichalChlad Petr6-1066 3150
6.Hendrych DanielPalásek Michal-74712 3160
7.Inderský MartinDvořák Vítek765  3070
8.Král MichalValošek Jakub676  3080
9.Hendrych DanielChlad Petr-8-751053290
10.Langer MilanPalásek Michal10-4-78-62391
11.Král MichalDvořák Vítek78-7-5-102392
12.Hendrych DanielValošek Jakub-15-87-9 1393
13.Langer MilanChlad Petr-8-787-52394
14.Inderský MartinPalásek Michal756  30104
15.Hendrych DanielDvořák Vítek         
16.Langer MilanValošek Jakub         
17.Inderský MartinChlad Petr         
18.Král MichalPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Langer Milan12Dvořák Vítek12
Inderský Martin30Valošek Jakub12
Král Michal21Chlad Petr12
Hendrych Daniel21Palásek Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Vrchní
rozhodčí:
Krajčí Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34524:545TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Vojvodík Roman
 
 
Vrtal Oldřich
Kalina František
 
 
1188  3010
2.Lorenc Roman
Šindler Jaroslav
 
 
Skalický Jiří
Unzeitig Daniel
 
 
-106-3-9 1311
3.Krajčí JosefVrtal Oldřich-1110-7-9 1312
4.Šindler JaroslavKalina František75-10-9-72313
5.Vojvodík RomanSkalický Jiří10-17-54123223
6.Lorenc RomanUnzeitig Daniel-4-8-9  0324
7.Šindler JaroslavVrtal Oldřich-6-8-9  0325
8.Vojvodík RomanKalina František1246  3035
9.Lorenc RomanSkalický Jiří-84-10-7 1336
10.Krajčí JosefUnzeitig Daniel361  3046
11.Vojvodík RomanVrtal Oldřich-9-6-5  0347
12.Lorenc RomanKalina František4-611-673257
13.Krajčí JosefSkalický Jiří5-4-5-9 1358
14.Šindler JaroslavUnzeitig Daniel8-9-6-4 1359
15.Lorenc RomanVrtal Oldřich-86-9-7 13510
16.Krajčí JosefKalina František7-7-6  12  
17.Šindler JaroslavSkalický Jiří         
18.Vojvodík RomanUnzeitig Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krajčí Josef12Vrtal Oldřich40
Šindler Jaroslav03Kalina František12
Vojvodík Roman21Skalický Jiří21
Lorenc Roman13Unzeitig Daniel21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy