Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Svinov BVrchní
rozhodčí:
Bartoš Václav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:30630:573nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinák Lukáš
Jašek Milan
 
 
Bolcarovič Ondřej
Tyrala Břetislav
 
 
-688-10-42301
2.Chovanec Pavel
Zapletal František
 
 
Jochym David
Palička Jiří
 
 
-9484 3111
3.Chovanec PavelBolcarovič Ondřej-7-910-10 1312
4.Martinák LukášTyrala Břetislav74-9-7-102313
5.Zapletal FrantišekPalička Jiří5116  3023
6.Jašek MilanJochym David549  3033
7.Martinák LukášBolcarovič Ondřej83-28 3143
8.Zapletal FrantišekTyrala Břetislav-7-3-10  0344
9.Jašek MilanPalička Jiří10310  3054
10.Chovanec PavelJochym David424  3064
11.Zapletal FrantišekBolcarovič Ondřej-9-8-7  0365
12.Turay TomášTyrala Břetislav5-5-129-102366
13.Chovanec PavelPalička Jiří8-7106 3176
14.Martinák LukášJochym David4104  3086
15.Turay TomášBolcarovič Ondřej-8-4-7  0387
16.Chovanec PavelTyrala Břetislav-78-6-7 1388
17.Martinák LukášPalička Jiří-7-118-9 1389
18.Zapletal FrantišekJochym David556  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chovanec Pavel22Bolcarovič Ondřej31
Martinák Lukáš22Tyrala Břetislav40
Zapletal František22Palička Jiří13
Jašek Milan20Jochym David04
Turay Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceVrchní
rozhodčí:
Lodňan Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00, Sokolovna u ZŠ a ÚMOb Radvanice a BartoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28639:562TJ Sokol Radvanice-Bartovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
Olbricht Petr
Lulek Tomáš
 
 
89-6-863210
2.Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
Štůsek Dušan
Müller Dominik
 
 
8-78-7-92311
3.Pavlínek ZdeněkLulek Tomáš-11-1113-7 1312
4.Pastrňák JanOlbricht Petr2-636 3122
5.Debald PavelMüller Dominik547  3032
6.Merta Tomᚊtůsek Dušan422  3042
7.Pastrňák JanLulek Tomáš69-89 3152
8.Debald PavelOlbricht Petr9-9-109-72353
9.Merta TomášMüller Dominik-859-8123263
10.Pavlínek ZdeněkŠtůsek Dušan8-6-7853273
11.Debald PavelLulek Tomáš-93-8-8 1374
12.Merta TomášOlbricht Petr-8-56863284
13.Pavlínek ZdeněkMüller Dominik-97-9-8 1385
14.Pastrňák JanŠtůsek Dušan587  3095
15.Merta TomášLulek Tomáš-9-11-6  0396
16.Pavlínek ZdeněkOlbricht Petr687  30106
17.Pastrňák JanMüller Dominik         
18.Debald PavelŠtůsek Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlínek Zdeněk22Lulek Tomáš31
Pastrňák Jan30Olbricht Petr13
Debald Pavel12Müller Dominik12
Merta Tomáš31Štůsek Dušan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1033:31598:599TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musiol Kamil
Vavřínek Hubert
 
 
Musil Milan
Sikora Robert
 
 
1087  3010
2.Bereiter Marek
Ricka Jiří
 
 
Cabák Josef
Sionkala Eduard
 
 
9-911-10-52311
3.Polák JanCabák Josef109-8-6-62312
4.Vavřínek HubertSionkala Eduard725  3022
5.Bereiter MarekMusil Milan-98-85-92323
6.Musiol KamilSikora Robert867  3033
7.Vavřínek HubertCabák Josef-610-6-4 1334
8.Bereiter MarekSionkala Eduard856  3044
9.Musiol KamilMusil Milan49-109 3154
10.Polák JanSikora Robert7512  3064
11.Bereiter MarekCabák Josef10-9-910-72365
12.Musiol KamilSionkala Eduard412-5-10-62366
13.Polák JanMusil Milan9-5-7-7 1367
14.Vavřínek HubertSikora Robert47-13-8-82368
15.Musiol KamilCabák Josef8-6-9-4 1369
16.Polák JanSionkala Eduard-5-3-5  03610
17.Vavřínek HubertMusil Milan         
18.Bereiter MarekSikora Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polák Jan13Cabák Josef40
Vavřínek Hubert12Sionkala Eduard22
Bereiter Marek12Musil Milan21
Musiol Kamil22Sikora Robert12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35634:634KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Filip
Kozelský Martin
 
 
Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
-169-6-10 1301
2.Kanclíř Přemysl
Kuře Jiří
 
 
Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
7-677 3111
3.Ribka FilipSchwan Jaroslav-149-3-4 1312
4.Kozelský MartinBednařík Miroslav695  3022
5.Kuře JiříVitásek Adam6-4-7-6 1323
6.Kanclíř PřemyslDzida Martin8613  3033
7.Kozelský MartinSchwan Jaroslav7-10-5-2 1334
8.Kuře JiříBednařík Miroslav459  3044
9.Kanclíř PřemyslVitásek Adam5-984 3154
10.Ribka FilipDzida Martin-98-10-7 1355
11.Kuře JiříSchwan Jaroslav-6-8-9  0356
12.Kanclíř PřemyslBednařík Miroslav462  3066
13.Ribka FilipVitásek Adam-9-66-7 1367
14.Kozelský MartinDzida Martin-86-12-8 1368
15.Kanclíř PřemyslSchwan Jaroslav-67147 3178
16.Ribka FilipBednařík Miroslav-810-7883288
17.Kozelský MartinVitásek Adam-7-10-9  0389
18.Kuře JiříDzida Martin-9-510-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ribka Filip13Schwan Jaroslav31
Kozelský Martin13Bednařík Miroslav04
Kuře Jiří13Vitásek Adam31
Kanclíř Přemysl40Dzida Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará BěláVrchní
rozhodčí:
Fabián Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará Bělá, Katolický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7393:301Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka František
Molin Vojtěch
 
 
Gebek Evald
Lazecký Daniel
 
 
8-639 3110
2.Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
Kružberský Lumír
Virág Alexandr
 
 
7812  3020
3.Holaň PetrKružberský Lumír5-78-523230
4.Molin VojtěchVirág Alexandr1011-89 3140
5.Balušek ZdeněkGebek Evald109-88 3150
6.Chaloupka FrantišekLazecký Daniel8513  3060
7.Molin VojtěchKružberský Lumír102-106 3170
8.Balušek ZdeněkVirág Alexandr-4951 3180
9.Chaloupka FrantišekGebek Evald7125  3090
10.Holaň PetrLazecký Daniel975  30100
11.Balušek ZdeněkKružberský Lumír         
12.Chaloupka FrantišekVirág Alexandr         
13.Holaň PetrGebek Evald         
14.Molin VojtěchLazecký Daniel         
15.Chaloupka FrantišekKružberský Lumír         
16.Holaň PetrVirág Alexandr         
17.Molin VojtěchGebek Evald         
18.Balušek ZdeněkLazecký Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holaň Petr20Kružberský Lumír02
Molin Vojtěch20Virág Alexandr02
Balušek Zdeněk20Gebek Evald02
Chaloupka František20Lazecký Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
Mýdlo Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:37478:563TJ Odry C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teichmann Zdeněk
Kanclíř Roman
 
 
Bača Jaroslav
Král Petr
 
 
-68-3-10 1301
2.Novák Miloš
Plesník Lukáš
 
 
Holemý Josef
Gajdičiar Ondřej
 
 
-6-5-6  0302
3.Plesník LukášGajdičiar Ondřej-5-9-5  0303
4.Kanclíř RomanBača Jaroslav-5-9-5  0304
5.Novák MilošHolemý Josef-8-1161163214
6.Teichmann ZdeněkKrál Petr6-1167 3124
7.Kanclíř RomanGajdičiar Ondřej-8-2-4  0325
8.Novák MilošBača Jaroslav-5-4-6  0326
9.Teichmann ZdeněkHolemý Josef753  3036
10.Plesník LukášKrál Petr-6675 3146
11.Kanclíř Vítězslav ml.Gajdičiar Ondřej-39-6-11 1347
12.Teichmann ZdeněkBača Jaroslav5-1078 3157
13.Plesník LukášHolemý Josef-3-2-5  0358
14.Kanclíř RomanKrál Petr7-3-9-7 1359
15.Teichmann ZdeněkGajdičiar Ondřej5-85-483269
16.Plesník LukášBača Jaroslav11-7-9-6 13610
17.Kanclíř RomanHolemý Josef         
18.Kanclíř Vítězslav ml.Král Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plesník Lukáš13Gajdičiar Ondřej31
Kanclíř Roman03Bača Jaroslav31
Novák Miloš11Holemý Josef12
Teichmann Zdeněk40Král Petr12
Kanclíř Vítězslav ml.01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy