Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Svinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará Bělá, Katolický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21537:470Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka František
Štulík Michal
 
 
Humeňanský Jaroslav
Henžel Miroslav
 
 
-6-47-10 1301
2.Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
Chovanec Pavel
Theodor Filip
 
 
8-79-793211
3.Holaň PetrHumeňanský Jaroslav665  3021
4.Balušek ZdeněkChovanec Pavel973  3031
5.Štulík MichalTheodor Filip-9-10-7  0332
6.Chaloupka FrantišekHenžel Miroslav898  3042
7.Balušek ZdeněkHumeňanský Jaroslav837  3052
8.Štulík MichalChovanec Pavel-5-4-8  0353
9.Chaloupka FrantišekTheodor Filip79-57 3163
10.Holaň PetrHenžel Miroslav7-1114 3173
11.Štulík MichalHumeňanský Jaroslav-1010-2-11 1374
12.Chaloupka FrantišekChovanec Pavel10-109-8-92375
13.Holaň PetrTheodor Filip7-953 3185
14.Balušek ZdeněkHenžel Miroslav76-94 3195
15.Chaloupka FrantišekHumeňanský Jaroslav788  30105
16.Holaň PetrChovanec Pavel2    10  
17.Balušek ZdeněkTheodor Filip         
18.Štulík MichalHenžel Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holaň Petr30Humeňanský Jaroslav13
Balušek Zdeněk30Chovanec Pavel21
Štulík Michal03Theodor Filip12
Chaloupka František31Henžel Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
Mýdlo Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:34416:496TJ Sokol Radvanice-Bartovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teichmann Zdeněk
Koral Michal
 
 
Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
-78-7483210
2.Novák Miloš
Vavrečka Michal
 
 
Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
10-7-9 -61311
3.Novák MilošMerta Tomáš-8-9-5  0312
4.Vavrečka MichalPastrňák Jan-9-8-9  0313
5.Koral MichalPavlínek Zdeněk-4-10-7  0314
6.Teichmann ZdeněkDebald Pavel49-3-5-52315
7.Vavrečka MichalMerta Tomáš-14-8-7  0316
8.Koral MichalPastrňák Jan998  3026
9.Teichmann ZdeněkPavlínek Zdeněk658  3036
10.Novák MilošDebald Pavel-3-78-5 1337
11.Koral MichalMerta Tomáš-7-4-9  0338
12.Teichmann ZdeněkPastrňák Jan-4-57853248
13.Novák MilošPavlínek Zdeněk-9-8-7  0349
14.Vavrečka MichalDebald Pavel-8-9-7  03410
15.Teichmann ZdeněkMerta Tomáš         
16.Novák MilošPastrňák Jan         
17.Vavrečka MichalPavlínek Zdeněk         
18.Koral MichalDebald Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Miloš03Merta Tomáš30
Vavrečka Michal03Pastrňák Jan12
Koral Michal12Pavlínek Zdeněk21
Teichmann Zdeněk21Debald Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceVrchní
rozhodčí:
Bednář Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706, vchod od hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36553:627TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muroň Roman
Gebek Evald
 
 
Musiol Kamil
Vavřínek Hubert
 
 
-3-4-8  0301
2.Kružberský Lumír
Lazecký Daniel
 
 
Schimetzek Tomáš
Bereiter Marek
 
 
-89-10983211
3.Muroň RomanMusiol Kamil-9-4-8  0312
4.Gebek EvaldBereiter Marek9812  3022
5.Lazecký DanielVavřínek Hubert1114-3-4-52323
6.Kružberský LumírSchimetzek Tomáš688  3033
7.Gebek EvaldMusiol Kamil-12-6-6  0334
8.Lazecký DanielBereiter Marek8-108-793244
9.Kružberský LumírVavřínek Hubert8-77-8-92345
10.Muroň RomanSchimetzek Tomáš7-9812 3155
11.Lazecký DanielMusiol Kamil-8-44-5 1356
12.Kružberský LumírBereiter Marek-8-98-5 1357
13.Muroň RomanVavřínek Hubert108-99 3167
14.Gebek EvaldSchimetzek Tomáš-65-2-6 1368
15.Kružberský LumírMusiol Kamil-9-10-5  0369
16.Muroň RomanBereiter Marek-8-17-13  03610
17.Gebek EvaldVavřínek Hubert58-5-9 22  
18.Lazecký DanielSchimetzek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Muroň Roman22Musiol Kamil40
Gebek Evald12Bereiter Marek22
Lazecký Daniel12Vavřínek Hubert21
Kružberský Lumír13Schimetzek Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry CVrchní
rozhodčí:
Hendrych Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27595:547TJ Odry C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdičiar Ondřej
Bača Jaroslav ml.
 
 
Kozelský Martin
Ribka Filip
 
 
4137  3010
2.Holemý Josef
Bača Jaroslav
 
 
Kanclíř Přemysl
Kuře Jiří
 
 
-9-99-13 1311
3.Holemý JosefKanclíř Přemysl8-97-273221
4.Bača JaroslavKuře Jiří4-989 3131
5.Bača Jaroslav ml.Kozelský Martin4-6-9-6 1332
6.Gajdičiar OndřejRibka Filip8-789 3142
7.Bača JaroslavKanclíř Přemysl-98-109-12343
8.Bača Jaroslav ml.Kuře Jiří-10102-883253
9.Gajdičiar OndřejKozelský Martin675  3063
10.Holemý JosefRibka Filip-87-6-7 1364
11.Bača Jaroslav ml.Kanclíř Přemysl-1-8-4  0365
12.Gajdičiar OndřejKuře Jiří68-124 3175
13.Holemý JosefKozelský Martin566  3085
14.Bača JaroslavRibka Filip457  3095
15.Gajdičiar OndřejKanclíř Přemysl-8-9-9  0396
16.Holemý JosefKuře Jiří7-10-68732106
17.Bača JaroslavKozelský Martin658  30  
18.Bača Jaroslav ml.Ribka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holemý Josef31Kanclíř Přemysl31
Bača Jaroslav21Kuře Jiří04
Bača Jaroslav ml.12Kozelský Martin12
Gajdičiar Ondřej31Ribka Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21596:533TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sionkala Eduard
Sikora Robert
 
 
Bolcarovič Ondřej
Tyrala Břetislav
 
 
7-6-88-112301
2.Cabák Josef
Sikora Ladislav
 
 
Mikulíček Vladimír
Kocur Rostislav
 
 
76-67 3111
3.Sionkala EduardMikulíček Vladimír7-4-9963221
4.Musil MilanBolcarovič Ondřej-5-10-9  0322
5.Cabák JosefTyrala Břetislav1238  3032
6.Sikora LadislavKocur Rostislav8118  3042
7.Musil MilanMikulíček Vladimír-98-118-102343
8.Cabák JosefBolcarovič Ondřej7-7-59-102344
9.Sikora LadislavTyrala Břetislav1076  3054
10.Sionkala EduardKocur Rostislav-8-1261073264
11.Cabák JosefMikulíček Vladimír-91068 3174
12.Sikora LadislavBolcarovič Ondřej8109  3084
13.Sionkala EduardTyrala Břetislav682  3094
14.Sikora RobertKocur Rostislav-8911-4-62395
15.Sikora LadislavMikulíček Vladimír686  30105
16.Sionkala EduardBolcarovič Ondřej         
17.Sikora RobertTyrala Břetislav         
18.Cabák JosefKocur Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sionkala Eduard30Mikulíček Vladimír13
Musil Milan02Bolcarovič Ondřej21
Cabák Josef21Tyrala Břetislav03
Sikora Ladislav40Kocur Rostislav12
Sikora Robert01   
střídání Sikora Robert za Musil Milan



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan Opava BVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:18545:458KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
Štůsek Dušan
Müller Dominik
 
 
89-67 3110
2.Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
Lulek Tomáš
Olbricht Petr
 
 
6-810-9-52311
3.Schwan JaroslavLulek Tomáš-5-69-8 1312
4.Dzida MartinŠtůsek Dušan9-7710 3122
5.Bednařík MiroslavOlbricht Petr345  3032
6.Vitásek AdamMüller Dominik8-579 3142
7.Dzida MartinLulek Tomáš-87-106-92343
8.Bednařík MiroslavŠtůsek Dušan-56-74-92344
9.Vitásek AdamOlbricht Petr577  3054
10.Schwan JaroslavMüller Dominik648  3064
11.Bednařík MiroslavLulek Tomáš-68-6-5 1365
12.Vitásek AdamŠtůsek Dušan6104  3075
13.Schwan JaroslavOlbricht Petr868  3085
14.Dzida MartinMüller Dominik687  3095
15.Vitásek AdamLulek Tomáš359  30105
16.Schwan JaroslavŠtůsek Dušan         
17.Dzida MartinOlbricht Petr         
18.Bednařík MiroslavMüller Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schwan Jaroslav21Lulek Tomáš31
Dzida Martin21Štůsek Dušan12
Bednařík Miroslav12Olbricht Petr03
Vitásek Adam40Müller Dominik03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy