Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí AVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:SK Svinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32339:483SK Svinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulíček Vladimír
Kocur Rostislav
 
 
Martinák Lukáš
Chovanec Pavel
 
 
9-7-76-72301
2.
 
 
Theodor Filip
Turay Tomáš
 
 
WO    0302
3.Tyrala BřetislavMartinák Lukáš9-11109 3112
4.Kocur RostislavChovanec Pavel-7103-9-62313
5.Turay TomášWO    0314
6.Mikulíček VladimírTheodor Filip4117  3024
7.Kocur RostislavMartinák Lukáš-4-3-6  0325
8.Chovanec PavelWO    0326
9.Mikulíček VladimírTuray Tomáš98-88 3136
10.Tyrala BřetislavTheodor Filip7-8-8-7 1337
11.Martinák LukášWO    0338
12.Mikulíček VladimírChovanec Pavel-8-98-9 1339
13.Tyrala BřetislavTuray Tomáš8-8-83-823310
14.Kocur RostislavTheodor Filip         
15.Mikulíček VladimírMartinák Lukáš         
16.Tyrala BřetislavChovanec Pavel         
17.Kocur RostislavTuray Tomáš         
18.Theodor Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tyrala Břetislav12Martinák Lukáš11
Kocur Rostislav02Chovanec Pavel20
Mikulíček Vladimír21Turay Tomáš11
   Theodor Filip11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:35645:690TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štůsek Dušan
Müller Dominik
 
 
Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
6-6-3883210
2.Olbricht Petr
Lulek Tomáš
 
 
Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
9-129-683220
3.Lulek TomášMerta Tomáš-1410147 3130
4.Müller DominikPastrňák Jan-3-1191083240
5.Štůsek DušanDebald Pavel-12-10-4  0341
6.Olbricht PetrPavlínek Zdeněk9-7-69-62342
7.Müller DominikMerta Tomáš-7-5-7  0343
8.Štůsek DušanPastrňák Jan-712129 3153
9.Olbricht PetrDebald Pavel-6-67-5 1354
10.Lulek TomášPavlínek Zdeněk-9-56563264
11.Štůsek DušanMerta Tomáš-7-6-1  0365
12.Olbricht PetrPastrňák Jan-10879 3175
13.Lulek TomášDebald Pavel-4-8-7  0376
14.Müller DominikPavlínek Zdeněk-710-77-92377
15.Olbricht PetrMerta Tomáš9-510-783287
16.Lulek TomášPastrňák Jan872  3097
17.Müller DominikDebald Pavel107-97 31107
18.Štůsek DušanPavlínek Zdeněk76   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lulek Tomáš31Merta Tomáš22
Müller Dominik22Pastrňák Jan04
Štůsek Dušan12Debald Pavel31
Olbricht Petr22Pavlínek Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29619:576TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Ladislav
Sionkala Eduard
 
 
Musiol Kamil
Schimetzek Tomáš
 
 
9-7-69-82301
2.Musil Milan
Sikora Robert
 
 
Bereiter Marek
Harasim Rudolf
 
 
788  3011
3.Sionkala EduardMusiol Kamil-3-689-72312
4.Musil MilanBereiter Marek-52-3-9 1313
5.Sikora RobertHarasim Rudolf9-76-863223
6.Sikora LadislavSchimetzek Tomáš794  3033
7.Musil MilanMusiol Kamil-9-7-8  0334
8.Sikora RobertBereiter Marek-5-12-7  0335
9.Sikora LadislavHarasim Rudolf767  3045
10.Sionkala EduardSchimetzek Tomáš9-8-9923255
11.Sikora RobertMusiol Kamil-99-6-6 1356
12.Sikora LadislavBereiter Marek-9-89-7 1357
13.Sionkala EduardHarasim Rudolf677  3067
14.Musil MilanSchimetzek Tomáš812-108 3177
15.Sikora LadislavMusiol Kamil3-487 3187
16.Sionkala EduardBereiter Marek9-8-79103297
17.Musil MilanHarasim RudolfWO    30107
18.Sikora RobertSchimetzek Tomáš-9-9   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sionkala Eduard31Musiol Kamil31
Musil Milan12Bereiter Marek31
Sikora Robert12Harasim Rudolf03
Sikora Ladislav31Schimetzek Tomáš03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan Opava BVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25599:519KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vykydal Tomáš
Bednařík Miroslav
 
 
Kanclíř Přemysl
Kozelský Martin
 
 
WO    0301
2.Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
Borunský Pavel
Ribka Filip
 
 
666  3011
3.Dzida MartinKanclíř Přemysl-107-612-92312
4.Bednařík MiroslavBorunský Pavel-737-1093222
5.Vykydal TomášKozelský Martin9-7-7-9 1323
6.Vitásek AdamRibka Filip256  3033
7.Bednařík MiroslavKanclíř Přemysl-7-2-8  0334
8.Vykydal TomášBorunský Pavel7-107-10-102335
9.Vitásek AdamKozelský Martin788  3045
10.Dzida MartinRibka Filip-108710 3155
11.Vykydal TomášKanclíř Přemysl5-77-10-102356
12.Vitásek AdamBorunský Pavel-11581 3166
13.Dzida MartinKozelský Martin334  3076
14.Bednařík MiroslavRibka Filip749  3086
15.Vitásek AdamKanclíř Přemysl-9498 3196
16.Dzida MartinBorunský Pavel9-9-104332106
17.Bednařík MiroslavKozelský Martin7    10  
18.Vykydal TomášRibka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dzida Martin31Kanclíř Přemysl31
Bednařík Miroslav21Borunský Pavel13
Vykydal Tomáš03Kozelský Martin12
Vitásek Adam40Ribka Filip03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceVrchní
rozhodčí:
Bednář Roman
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706, vchod od hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32388:468Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebek Evald
Muroň Roman
 
 
Holaň Petr
Molin Vojtěch
 
 
-6108-6-122301
2.Virág Alexandr
Lazecký Daniel
 
 
Chaloupka František
Mazůrek Matěj
 
 
-10-68-6 1302
3.Lazecký DanielChaloupka František-6-99-8 1303
4.Gebek EvaldMazůrek Matěj8-6-109-92304
5.Virág AlexandrHolaň Petr-9-4-3  0305
6.Muroň RomanMolin Vojtěch9-6-8-7 1306
7.Gebek EvaldChaloupka František-4-9-8  0307
8.Virág AlexandrMazůrek Matěj-87-8653217
9.Muroň RomanHolaň Petr-7-7-9  0318
10.Lazecký DanielMolin Vojtěch13-8-7-9 1319
11.Virág AlexandrChaloupka František-8-8712-623110
12.Muroň RomanMazůrek Matěj8-96-6 22  
13.Lazecký DanielHolaň Petr         
14.Gebek EvaldMolin Vojtěch         
15.Muroň RomanChaloupka František         
16.Lazecký DanielMazůrek Matěj         
17.Gebek EvaldHolaň Petr         
18.Virág AlexandrMolin Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lazecký Daniel02Chaloupka František30
Gebek Evald02Mazůrek Matěj11
Virág Alexandr12Holaň Petr20
Muroň Roman02Molin Vojtěch20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry CVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1335:133TJ Odry C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holemý Josef
Gajdičiar Ondřej
 
 
Kanclíř Dalibor
Novák Martin
 
 
853  3010
2.Bača Jaroslav
Král Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Král PetrKanclíř Dalibor9-586 3130
4.Bača JaroslavKanclíř Vítězslav ml.566  3040
5.Holemý JosefNovák Martin465  3050
6.Gajdičiar OndřejWO    3060
7.Bača JaroslavKanclíř Dalibor576  3070
8.Holemý JosefKanclíř Vítězslav ml.477  3080
9.Gajdičiar OndřejNovák Martin555  3090
10.Král PetrWO    30100
11.Holemý JosefKanclíř Dalibor         
12.Gajdičiar OndřejKanclíř Vítězslav ml.         
13.Král PetrNovák Martin         
14.Bača Jaroslav         
15.Gajdičiar OndřejKanclíř Dalibor         
16.Král PetrKanclíř Vítězslav ml.         
17.Bača JaroslavNovák Martin         
18.Holemý Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Král Petr10Kanclíř Dalibor02
Bača Jaroslav20Kanclíř Vítězslav ml.02
Holemý Josef20Novák Martin02
Gajdičiar Ondřej10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy