Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:SK Svinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 838, 739 32 Vratimov, u fotbalový stadionu, městské koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22557:513TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaloč Bohuslav
Štůsek Dušan
 
 
Martinák Lukáš
Humeňanský Jaroslav
 
 
4-10-2-4 1301
2.Lulek Tomáš
Olbricht Petr
 
 
Chovanec Pavel
Theodor Filip
 
 
569  3011
3.Olbricht PetrMartinák Lukáš9-9-7-8 1312
4.Kaloč BohuslavChovanec Pavel559  3022
5.Štůsek DušanTheodor Filip7-10-3973232
6.Lulek TomášHumeňanský Jaroslav-8957 3142
7.Kaloč BohuslavMartinák Lukáš-8-11-8  0343
8.Štůsek DušanChovanec Pavel7-10-18-82344
9.Lulek TomášTheodor Filip1078  3054
10.Olbricht PetrHumeňanský Jaroslav969  3064
11.Štůsek DušanMartinák Lukáš7-9-6593274
12.Lulek TomášChovanec Pavel479  3084
13.Olbricht PetrTheodor Filip-86912 3194
14.Kaloč BohuslavHumeňanský Jaroslav-97-8-8 1395
15.Lulek TomášMartinák Lukáš1210-99 31105
16.Olbricht PetrChovanec Pavel396  30  
17.Kaloč BohuslavTheodor Filip         
18.Štůsek DušanHumeňanský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Olbricht Petr21Martinák Lukáš22
Kaloč Bohuslav12Chovanec Pavel12
Štůsek Dušan21Theodor Filip03
Lulek Tomáš40Humeňanský Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí AVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35516:583TJ Sokol Radvanice-Bartovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulíček Vladimír
Kocur Rostislav
 
 
Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
8-6-7-9 1301
2.Tyrala Břetislav
Kolek Dalibor
 
 
Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
-6-67-8 1302
3.Kocur RostislavMerta Tomáš6-6-6-2 1303
4.Tyrala BřetislavPavlínek Zdeněk-7685 3113
5.Kolek DaliborDebald Pavel-19912 3123
6.Mikulíček VladimírPastrňák Jan-55-61163233
7.Tyrala BřetislavMerta Tomáš-6-8-5  0334
8.Kolek DaliborPavlínek Zdeněk-8-713-6 1335
9.Mikulíček VladimírDebald Pavel3611  3045
10.Kocur RostislavPastrňák Jan4-5-57-62346
11.Kolek DaliborMerta Tomáš-5-4-5  0347
12.Mikulíček VladimírPavlínek Zdeněk22-611 3157
13.Kocur RostislavDebald Pavel8-9-8-8 1358
14.Tyrala BřetislavPastrňák Jan9812  3068
15.Mikulíček VladimírMerta Tomáš7-4-12-6 1369
16.Kocur RostislavPavlínek Zdeněk-7-2-7  03610
17.Tyrala BřetislavDebald Pavel         
18.Kolek DaliborPastrňák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kocur Rostislav04Merta Tomáš40
Tyrala Břetislav21Pavlínek Zdeněk22
Kolek Dalibor12Debald Pavel12
Mikulíček Vladimír31Pastrňák Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Sikora Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23567:528TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Ladislav
Cabák Josef
 
 
Ribka Filip
Kozelský Martin
 
 
976  3010
2.Sikora Robert
Sionkala Eduard
 
 
Kanclíř Přemysl
Kuře Jiří
 
 
-4-8-6  0311
3.Sionkala EduardKanclíř Přemysl-10612-8-112312
4.Musil MilanKuře Jiří-6-75-4 1313
5.Cabák JosefKozelský Martin-5677 3123
6.Sikora LadislavRibka Filip376  3033
7.Musil MilanKanclíř Přemysl-7-8-6  0334
8.Cabák JosefKuře Jiří13125  3044
9.Sikora LadislavKozelský Martin1086  3054
10.Sionkala EduardRibka Filip10-9-89-62355
11.Cabák JosefKanclíř Přemysl9114  3065
12.Sikora LadislavKuře Jiří-698-943275
13.Sionkala EduardKozelský Martin-6-9-7  0376
14.Musil MilanRibka Filip977  3086
15.Sikora LadislavKanclíř Přemysl796  3096
16.Sionkala EduardKuře Jiří9-711-9832106
17.Musil MilanKozelský Martin-597  21  
18.Cabák JosefRibka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sionkala Eduard13Kanclíř Přemysl22
Musil Milan12Kuře Jiří13
Cabák Josef30Kozelský Martin12
Sikora Ladislav40Ribka Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry CVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:36624:626Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bača Jaroslav
Král Petr
 
 
Mazůrek Matěj
Chaloupka František
 
 
-10696 3110
2.Holemý Josef
Gajdičiar Ondřej
 
 
Holaň Petr
Molin Vojtěch
 
 
-8-963-62311
3.Holemý JosefChaloupka František10-10-4-10 1312
4.Bača JaroslavMazůrek Matěj37-310 3122
5.Král PetrHolaň Petr-76-6-6 1323
6.Gajdičiar OndřejMolin Vojtěch966  3033
7.Bača JaroslavChaloupka František976  3043
8.Král PetrMazůrek Matěj-12-4-5  0344
9.Gajdičiar OndřejHolaň Petr-3-3-8  0345
10.Holemý JosefMolin Vojtěch-9-114733255
11.Král PetrChaloupka František-79-78-62356
12.Gajdičiar OndřejMazůrek Matěj10-959 3166
13.Holemý JosefHolaň Petr-8-684-92367
14.Bača JaroslavMolin Vojtěch2-843 3177
15.Gajdičiar OndřejChaloupka František-95-111-92378
16.Holemý JosefMazůrek Matěj-39-7-3 1379
17.Bača JaroslavHolaň Petr-87-95-223710
18.Král PetrMolin Vojtěch-4-7-10  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holemý Josef13Chaloupka František31
Bača Jaroslav31Mazůrek Matěj22
Král Petr03Holaň Petr40
Gajdičiar Ondřej22Molin Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceVrchní
rozhodčí:
Bednář Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706, vchod od hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:12499:373TJ Sokol Chvalíkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muroň Roman
Gebek Evald
 
 
Koral Michal
Teichmann Zdeněk
 
 
974  3010
2.Kružberský Lumír
Virág Alexandr
 
 
Novák Michal
Plesník Lukáš
 
 
947  3020
3.Gebek EvaldTeichmann Zdeněk1168  3030
4.Muroň RomanNovák Michal-975-883240
5.Virág AlexandrKoral Michal12104  3050
6.Kružberský LumírPlesník Lukáš1076  3060
7.Muroň RomanTeichmann Zdeněk4-1174 3170
8.Virág AlexandrNovák Michal-10-89-10 1371
9.Kružberský LumírKoral Michal1109  3081
10.Gebek EvaldPlesník Lukáš4-9-76-112382
11.Virág AlexandrTeichmann Zdeněk444  3092
12.Kružberský LumírNovák Michal53-3-9-82393
13.Gebek EvaldKoral Michal8127  30103
14.Muroň RomanPlesník Lukáš         
15.Kružberský LumírTeichmann Zdeněk         
16.Gebek EvaldNovák Michal         
17.Muroň RomanKoral Michal         
18.Virág AlexandrPlesník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gebek Evald21Teichmann Zdeněk03
Muroň Roman20Novák Michal21
Virág Alexandr21Koral Michal03
Kružberský Lumír21Plesník Lukáš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy