Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Svinov BVrchní
rozhodčí:
Bartoš Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16481:386SK Svinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chovanec Pavel
Theodor Filip
 
 
Muroň Roman
Gebek Evald
 
 
-78-8-8 1301
2.Przybyla Michal
Martinák Lukáš
 
 
Virág Alexandr
Lazecký Daniel
 
 
664  3011
3.Przybyla MichalMuroň Roman694  3021
4.Theodor FilipVirág Alexandr25-79 3131
5.Chovanec PavelGebek Evald-7-1021273241
6.Martinák LukášLazecký Daniel468  3051
7.Theodor FilipMuroň Roman-65-7-8 1352
8.Chovanec PavelVirág Alexandr5-1188 3162
9.Martinák LukášGebek Evald8-7-10683272
10.Przybyla MichalLazecký Daniel2-665 3182
11.Chovanec PavelMuroň Roman6-4129 3192
12.Martinák LukášVirág Alexandr8-8-96632102
13.Przybyla MichalGebek Evald57   20  
14.Theodor FilipLazecký Daniel         
15.Martinák LukášMuroň Roman         
16.Przybyla MichalVirág Alexandr         
17.Theodor FilipGebek Evald         
18.Chovanec PavelLazecký Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Przybyla Michal20Muroň Roman12
Theodor Filip11Virág Alexandr03
Chovanec Pavel30Gebek Evald02
Martinák Lukáš30Lazecký Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00, Sokolovna u ZŠ a ÚMOb Radvanice a BartoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:39633:674TJ Odry C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
Holemý Josef
Gajdičiar Ondřej
 
 
-86-10-8 1301
2.Hrstka Pavel
Lodňan Josef
 
 
Král Petr
Bača Jaroslav
 
 
13-7-4983211
3.Debald PavelGajdičiar Ondřej97-9-8-72312
4.Hrstka PavelBača Jaroslav5-6-9-10 1313
5.Lodňan JosefHolemý Josef-5-118-6 1314
6.Merta TomášKrál Petr1094  3024
7.Hrstka PavelGajdičiar Ondřej-91011-6-42325
8.Lodňan JosefBača Jaroslav4-282 3135
9.Merta TomášHolemý Josef2-109-773245
10.Debald PavelKrál Petr6-888 3155
11.Lodňan JosefGajdičiar Ondřej7-7-6-5 1356
12.Merta TomášBača Jaroslav97-6-863266
13.Debald PavelHolemý Josef-8-7-7  0367
14.Hrstka PavelKrál Petr-71189 3177
15.Merta TomášGajdičiar Ondřej10-89-9-72378
16.Debald PavelBača Jaroslav-9-10-7  0379
17.Hrstka PavelHolemý Josef-7-6-3  03710
18.Lodňan JosefKrál Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Debald Pavel13Gajdičiar Ondřej40
Hrstka Pavel13Bača Jaroslav22
Lodňan Josef12Holemý Josef31
Merta Tomáš31Král Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará BěláVrchní
rozhodčí:
Balušek zdenek
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 700/112, 724 00 Ostrava - Stará Bělá, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32601:605nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
Sikora Ladislav
Cabák Josef
 
 
-4-9-7  0301
2.Chaloupka František
Beneš Radek
 
 
Sionkala Eduard
Musil Milan
 
 
-9676 3111
3.Beneš RadekCabák Josef-9-8-7  0312
4.Chaloupka FrantišekSikora Ladislav-6-8-7  0313
5.Mazůrek MatějSionkala Eduard-1110-913-72314
6.Holaň PetrMusil Milan68-913 3124
7.Chaloupka FrantišekCabák Josef-76-8-6 1325
8.Mazůrek MatějSikora Ladislav-9-29-4 1326
9.Holaň PetrSionkala Eduard9-896 3136
10.Beneš RadekMusil Milan1058  3046
11.Mazůrek MatějCabák Josef7-9-4-7 1347
12.Holaň PetrSikora Ladislav596  3057
13.Beneš RadekSionkala Eduard447  3067
14.Chaloupka FrantišekMusil Milan898  3077
15.Holaň PetrCabák Josef-3-5-6  0378
16.Beneš RadekSikora Ladislav-999-763288
17.Chaloupka FrantišekSionkala Eduard947  3098
18.Mazůrek MatějMusil Milan9-9-6-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Radek31Cabák Josef40
Chaloupka František22Sikora Ladislav22
Mazůrek Matěj04Sionkala Eduard13
Holaň Petr31Musil Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
Mýdlo Luděk
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31321:432KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanclíř Roman
Vavrečka Michal
 
 
Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
8-9-8-11 1301
2.Teichmann Zdeněk
Novák Michal
 
 
Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
8-611-3-22302
3.Novák MichalVitásek Adam-5-7-5  0303
4.Vavrečka MichalSchwan Jaroslav-7-510-4 1304
5.Kanclíř RomanDzida Martin14-63-7-72305
6.Teichmann ZdeněkBednařík Miroslav-7-7-7  0306
7.Vavrečka MichalVitásek Adam-8-7-6  0307
8.Kanclíř RomanSchwan Jaroslav-7-2-5  0308
9.Teichmann ZdeněkDzida Martin88-88 3118
10.Novák MichalBednařík Miroslav-1010-6-9 1319
11.Kanclíř RomanVitásek Adam-7-7-7  03110
12.Teichmann ZdeněkSchwan Jaroslav         
13.Novák MichalDzida Martin         
14.Vavrečka MichalBednařík Miroslav         
15.Teichmann ZdeněkVitásek Adam         
16.Novák MichalSchwan Jaroslav         
17.Vavrečka MichalDzida Martin         
18.Kanclíř RomanBednařík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Michal02Vitásek Adam30
Vavrečka Michal02Schwan Jaroslav20
Kanclíř Roman03Dzida Martin11
Teichmann Zdeněk11Bednařík Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Kostřica Jan
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slunečná 9, Bolatice 747 23, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8414:284TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musiol Kamil
Vavřínek Hubert
 
 
Mikulíček Vladimír
Tyrala Břetislav
 
 
959  3010
2.Bereiter Marek
Polák Jan
 
 
Koch Petr
Jochym David
 
 
848  3020
3.Polák JanMikulíček Vladimír7-87-9-52321
4.Vavřínek HubertKoch Petr843  3031
5.Bereiter MarekJochym David773  3041
6.Musiol KamilTyrala Břetislav765  3051
7.Vavřínek HubertMikulíček Vladimír7-10-9463261
8.Bereiter MarekKoch Petr393  3071
9.Musiol KamilJochym David48-56 3181
10.Polák JanTyrala Břetislav677  3091
11.Bereiter MarekMikulíček Vladimír7-105-6532101
12.Musiol KamilKoch Petr479  30  
13.Polák JanJochym David         
14.Vavřínek HubertTyrala Břetislav         
15.Musiol KamilMikulíček Vladimír         
16.Polák JanKoch Petr         
17.Vavřínek HubertJochym David         
18.Bereiter MarekTyrala Břetislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polák Jan11Mikulíček Vladimír12
Vavřínek Hubert20Koch Petr02
Bereiter Marek30Jochym David02
Musiol Kamil20Tyrala Břetislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:03Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8379:261TJ Sokol Kateřinky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozelský Martin
Ribka Filip
 
 
Olbricht Petr
Adamec Petr
 
 
678  3010
2.Kanclíř Přemysl
Kuře Jiří
 
 
Štůsek Dušan
Müller Dominik
 
 
2105  3020
3.Kuře JiříOlbricht Petr336  3030
4.Ribka FilipMüller Dominik4-5710 3140
5.Kozelský MartinŠtůsek Dušan2-4108 3150
6.Kanclíř PřemyslAdamec Petr144  3060
7.Ribka FilipOlbricht Petr-79-5993270
8.Kozelský MartinMüller Dominik-7-4-8  0371
9.Kanclíř PřemyslŠtůsek Dušan123  3081
10.Kuře JiříAdamec Petr267  3091
11.Kozelský MartinOlbricht Petr88-69 31101
12.Kanclíř PřemyslMüller Dominik3    10  
13.Kuře JiříŠtůsek Dušan         
14.Ribka FilipAdamec Petr         
15.Kanclíř PřemyslOlbricht Petr         
16.Kuře JiříMüller Dominik         
17.Ribka FilipŠtůsek Dušan         
18.Kozelský MartinAdamec Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuře Jiří20Olbricht Petr03
Ribka Filip20Müller Dominik11
Kozelský Martin21Štůsek Dušan02
Kanclíř Přemysl20Adamec Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy