Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
Kanclíř Roman
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30249:373Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Kanclíř Dalibor
 
 
Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
-7-4-3  0301
2.Kanclíř Vítězslav ml.
Kanclíř Roman
 
 
Chaloupka František
Molin Vojtěch
 
 
-8-97-6 1302
3.Novák MartinHolaň Petr-1-2-7  0303
4.Kanclíř DaliborChaloupka František-1-2-1  0304
5.Kanclíř RomanBalušek Zdeněk-449-8-72305
6.Kanclíř Vítězslav ml.Molin Vojtěch27-8-9-112306
7.Kanclíř DaliborHolaň Petr-4-7-9  0307
8.Kanclíř RomanChaloupka František2-6-9-10 1308
9.Kanclíř Vítězslav ml.Balušek Zdeněk-79-6-5 1309
10.Novák MartinMolin Vojtěch-7-3-1  03010
11.Kanclíř RomanHolaň Petr         
12.Kanclíř Vítězslav ml.Chaloupka František         
13.Novák MartinBalušek Zdeněk         
14.Kanclíř DaliborMolin Vojtěch         
15.Kanclíř Vítězslav ml.Holaň Petr         
16.Novák MartinChaloupka František         
17.Kanclíř DaliborBalušek Zdeněk         
18.Kanclíř RomanMolin Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Martin02Holaň Petr20
Kanclíř Dalibor02Chaloupka František20
Kanclíř Roman02Balušek Zdeněk20
Kanclíř Vítězslav ml.02Molin Vojtěch20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry CVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38645:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holemý Josef
Bača Jaroslav
 
 
Muroň Roman
Gebek Evald
 
 
-7-531173210
2.Gajdičiar Ladislav
Bača Jaroslav ml.
 
 
Kružberský Lumír
Lazecký Daniel
 
 
-77-11-7 1311
3.Holemý JosefKružberský Lumír8-5-7-5 1312
4.Bača Jaroslav ml.Muroň Roman5-77-883222
5.Gajdičiar LadislavGebek Evald-7-7-8  0323
6.Bača JaroslavLazecký Daniel187  3033
7.Bača Jaroslav ml.Kružberský Lumír-2-8-6  0334
8.Gajdičiar LadislavMuroň Roman846  3044
9.Bača JaroslavGebek Evald-6449 3154
10.Holemý JosefLazecký Daniel7-54-383264
11.Gajdičiar LadislavKružberský Lumír-7-38-1 1365
12.Bača JaroslavMuroň Roman99-8-2103275
13.Holemý JosefGebek Evald78-10-8-122376
14.Bača Jaroslav ml.Lazecký Daniel5-8108 3186
15.Bača JaroslavKružberský Lumír-8-8-8  0387
16.Holemý JosefMuroň Roman14-8-89-102388
17.Bača Jaroslav ml.Gebek Evald8-11912 3198
18.Gajdičiar LadislavLazecký Daniel-6-6-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holemý Josef13Kružberský Lumír40
Bača Jaroslav ml.31Muroň Roman13
Gajdičiar Ladislav13Gebek Evald22
Bača Jaroslav31Lazecký Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan Opava BVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:31417:469TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Martin
Vykydal Tomáš
 
 
Sikora Ladislav
Cabák Josef
 
 
-8-7-4  0301
2.Bednařík Miroslav
Schwan Jaroslav
 
 
Sionkala Eduard
Musil Milan
 
 
-89-69-72302
3.Bednařík MiroslavCabák Josef-689-8-72303
4.Vykydal TomášSionkala Eduard-910-3-7 1304
5.Dzida MartinSikora Ladislav-7-8-7  0305
6.Schwan JaroslavMusil Milan-88-9-9 1306
7.Vykydal TomášCabák Josef-9-9-8  0307
8.Dzida MartinSionkala Eduard546  3017
9.Schwan JaroslavSikora Ladislav-68-10-6 1318
10.Bednařík MiroslavMusil Milan6-857 3128
11.Dzida MartinCabák Josef8-89-5-82329
12.Schwan JaroslavSionkala Eduard78-5-9-1023210
13.Bednařík MiroslavSikora Ladislav         
14.Vykydal TomášMusil Milan         
15.Schwan JaroslavCabák Josef         
16.Bednařík MiroslavSionkala Eduard         
17.Vykydal TomášSikora Ladislav         
18.Dzida MartinMusil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednařík Miroslav11Cabák Josef30
Vykydal Tomáš02Sionkala Eduard21
Dzida Martin12Sikora Ladislav20
Schwan Jaroslav03Musil Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37606:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Štůsek Dušan
 
 
Bolcarovič Ondřej
Tyrala Břetislav
 
 
WO    0301
2.Olbricht Petr
Lulek Tomáš
 
 
Mikulíček Vladimír
Kocur Rostislav
 
 
7512  3011
3.Olbricht PetrBolcarovič Ondřej-4-10-7  0312
4.Müller DominikMikulíček Vladimír-7-5-5  0313
5.Štůsek DušanKocur Rostislav4-4-9863223
6.Lulek TomášTyrala Břetislav-12-86673233
7.Müller DominikBolcarovič Ondřej-3-4-4  0334
8.Štůsek DušanMikulíček Vladimír8-69-5-72335
9.Lulek TomášKocur Rostislav38-98 3145
10.Olbricht PetrTyrala Břetislav-5-81214163255
11.Štůsek DušanBolcarovič Ondřej-8-4-6  0356
12.Lulek TomášMikulíček Vladimír6915  3066
13.Olbricht PetrKocur Rostislav8-9-6643276
14.Müller DominikTyrala Břetislav-12-9-8  0377
15.Lulek TomášBolcarovič Ondřej-14-8-6 1378
16.Olbricht PetrMikulíček Vladimír764  3088
17.Müller DominikKocur Rostislav8-79-6-62389
18.Štůsek DušanTyrala Břetislav6-9812 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Olbricht Petr31Bolcarovič Ondřej40
Müller Dominik04Mikulíček Vladimír22
Štůsek Dušan22Kocur Rostislav13
Lulek Tomáš31Tyrala Břetislav13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24555:495TJ Sokol Kateřinky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Filip
Kozelský Martin
 
 
Musiol Kamil
Vavřínek Hubert
 
 
-8-2-6  0301
2.Kanclíř Přemysl
Kuře Jiří
 
 
Polák Jan
Schimetzek Tomáš
 
 
-9475 3111
3.Kuře JiříMusiol Kamil-6-10-7  0312
4.Kozelský MartinVavřínek Hubert8-7-510-92313
5.Ribka FilipPolák Jan-10534 3123
6.Kanclíř PřemyslSchimetzek Tomáš745  3033
7.Kozelský MartinMusiol Kamil-8-3-6  0334
8.Ribka FilipVavřínek Hubert-47710 3144
9.Kanclíř PřemyslPolák Jan256  3054
10.Kuře JiříSchimetzek Tomáš3-11810 3164
11.Ribka FilipMusiol Kamil-87-7-5 1365
12.Kanclíř PřemyslVavřínek Hubert244  3075
13.Kuře JiříPolák Jan-58610 3185
14.Kozelský MartinSchimetzek Tomáš6126  3095
15.Kanclíř PřemyslMusiol Kamil-2-10126-92396
16.Kuře JiříVavřínek Hubert67-210 31106
17.Kozelský MartinPolák Jan         
18.Ribka FilipSchimetzek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuře Jiří31Musiol Kamil40
Kozelský Martin12Vavřínek Hubert13
Ribka Filip21Polák Jan03
Kanclíř Přemysl31Schimetzek Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceVrchní
rozhodčí:
Lodňan Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Svinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00, Sokolovna u ZŠ a ÚMOb Radvanice a BartoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17507:433TJ Sokol Radvanice-Bartovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
Przybyla Michal
Humeňanský Jaroslav
 
 
-610810 3110
2.Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
Turay Tomáš
Zapletal František
 
 
869  3020
3.Pavlínek ZdeněkPrzybyla Michal-5-67-9 1321
4.Pastrňák JanTuray Tomáš668  3031
5.Debald PavelHumeňanský Jaroslav6-7106 3141
6.Merta TomášZapletal František577  3051
7.Pastrňák JanPrzybyla Michal-89-711-72352
8.Debald PavelTuray Tomáš66-10-7-72353
9.Merta TomášHumeňanský Jaroslav36-77 3163
10.Pavlínek ZdeněkZapletal František255  3073
11.Debald PavelPrzybyla Michal-4-5-6  0374
12.Merta TomášTuray Tomáš286  3084
13.Pavlínek ZdeněkHumeňanský Jaroslav-989-783294
14.Pastrňák JanZapletal František799  30104
15.Merta TomášPrzybyla Michal         
16.Pavlínek ZdeněkTuray Tomáš         
17.Pastrňák JanHumeňanský Jaroslav         
18.Debald PavelZapletal František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlínek Zdeněk21Przybyla Michal30
Pastrňák Jan21Turay Tomáš12
Debald Pavel12Humeňanský Jaroslav03
Merta Tomáš30Zapletal František03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy