Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Kostřica Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Svinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35540:599SK Svinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schimetzek Tomáš
Vavřínek Hubert
 
 
Przybyla Michal
Martinák Lukáš
 
 
-8-89-6 1301
2.Bereiter Marek
Harasim Rudolf
 
 
Chovanec Pavel
Humeňanský Jaroslav
 
 
-76-8-10 1302
3.Vavřínek HubertPrzybyla Michal4-10-5-9 1303
4.Ricka JiříChovanec Pavel-5-81710-62304
5.Harasim RudolfMartinák Lukáš6-212-10123214
6.Bereiter MarekHumeňanský Jaroslav-81095 3124
7.Ricka JiříPrzybyla Michal8-4-8-9 1325
8.Harasim RudolfChovanec Pavel-4-8-7  0326
9.Bereiter MarekMartinák Lukáš557  3036
10.Vavřínek HubertHumeňanský Jaroslav94-2-4103246
11.Schimetzek TomášPrzybyla Michal-8-12-9  0347
12.Bereiter MarekChovanec Pavel899  3057
13.Vavřínek HubertMartinák Lukáš-5-69-9 1358
14.Ricka JiříHumeňanský Jaroslav9-3-94-52359
15.Bereiter MarekPrzybyla Michal-59-9-12 13510
16.Vavřínek HubertChovanec Pavel         
17.Ricka JiříMartinák Lukáš         
18.Schimetzek TomášHumeňanský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vavřínek Hubert12Przybyla Michal40
Ricka Jiří03Chovanec Pavel21
Harasim Rudolf11Martinák Lukáš12
Bereiter Marek31Humeňanský Jaroslav12
Schimetzek Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:08Konec
utkání
20:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37678:684TJ Sokol Radvanice-Bartovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozelský Martin
Ribka Filip
 
 
Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
-65-9-8 1301
2.Kanclíř Přemysl
Kuře Jiří
 
 
Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
-11-88-8 1302
3.Kozelský MartinMerta Tomáš13-787 3112
4.Kuře JiříPavlínek Zdeněk10-11-7-6 1313
5.Ribka FilipPastrňák Jan-77-8-9 1314
6.Kanclíř PřemyslDebald Pavel4510  3024
7.Kuře JiříMerta Tomáš884  3034
8.Ribka FilipPavlínek Zdeněk98-68 3144
9.Kanclíř PřemyslPastrňák Jan-8-1026-72345
10.Kozelský MartinDebald Pavel-68510 3155
11.Ribka FilipMerta Tomáš-6-7-6  0356
12.Kanclíř PřemyslPavlínek Zdeněk8-39-12-62357
13.Kozelský MartinPastrňák Jan-7-69-7 1358
14.Kuře JiříDebald Pavel-886-9-92359
15.Kanclíř PřemyslMerta Tomáš-8697 3169
16.Kozelský MartinPavlínek Zdeněk8-6-9773279
17.Kuře JiříPastrňák Jan116-67 3189
18.Ribka FilipDebald Pavel-7-68-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kozelský Martin31Merta Tomáš13
Kuře Jiří22Pavlínek Zdeněk22
Ribka Filip13Pastrňák Jan31
Kanclíř Přemysl22Debald Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí AVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34519:571Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bolcarovič Ondřej
Tyrala Břetislav
 
 
Chaloupka František
Mazůrek Matěj
 
 
4-8-6-9 1301
2.Kocur Rostislav
Mikulíček Vladimír
 
 
Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
-67-9-5 1302
3.Mikulíček VladimírBalušek Zdeněk-7-2-1  0303
4.Tyrala BřetislavChaloupka František-9-4-2  0304
5.Kocur RostislavHolaň Petr7-8-5-8 1305
6.Bolcarovič OndřejMazůrek Matěj-8888 3115
7.Tyrala BřetislavBalušek Zdeněk878  3025
8.Kocur RostislavChaloupka František109-8-7-52326
9.Bolcarovič OndřejHolaň Petr4611  3036
10.Mikulíček VladimírMazůrek Matěj-88-9-7 1337
11.Jochym DavidBalušek Zdeněk-8-6-5  0338
12.Bolcarovič OndřejChaloupka František46-118 3148
13.Mikulíček VladimírHolaň Petr11-7-9-2 1349
14.Tyrala BřetislavMazůrek Matěj-69-9983259
15.Bolcarovič OndřejBalušek Zdeněk89WO  3069
16.Mikulíček VladimírChaloupka František-8-69-10 13610
17.Tyrala BřetislavHolaň Petr7    10  
18.Jochym DavidMazůrek Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikulíček Vladimír04Balušek Zdeněk22
Tyrala Břetislav21Chaloupka František31
Kocur Rostislav02Holaň Petr21
Bolcarovič Ondřej40Mazůrek Matěj12
Jochym David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26616:462TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olbricht Petr
Lulek Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Mokroš Jaromír
Štůsek Dušan
 
 
Teichmann Zdeněk
Novák Michal
 
 
5-7-75-72311
3.Olbricht PetrNovák Michal8-73-1073221
4.Mokroš JaromírTeichmann Zdeněk-9-8-9  0322
5.Štůsek DušanNovák Miloš4714  3032
6.Lulek TomášWO    3042
7.Mokroš JaromírNovák Michal-7-9148-72343
8.Štůsek DušanTeichmann Zdeněk-3677 3153
9.Lulek TomášNovák Miloš492  3063
10.Olbricht PetrWO    3073
11.Štůsek DušanNovák Michal-6-105-8 1374
12.Lulek TomášTeichmann Zdeněk-4-7-5  0375
13.Olbricht PetrNovák Miloš5-875 3185
14.Mokroš JaromírWO    3095
15.Lulek TomášNovák Michal-1011-8-8 1396
16.Olbricht PetrTeichmann Zdeněk7-10-7-9 1397
17.Mokroš JaromírNovák Miloš87-77 31107
18.Štůsek Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Olbricht Petr21Novák Michal31
Mokroš Jaromír12Teichmann Zdeněk31
Štůsek Dušan21Novák Miloš04
Lulek Tomáš12   
WO40WO04
17.25-Přítomen komisař-Henžel Miroslav/bez připomínek/



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:28554:542TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sionkala Eduard
Sikora Robert
 
 
Muroň Roman
Lazecký Daniel
 
 
-7-663-82301
2.Sikora Ladislav
Musil Milan
 
 
Kružberský Lumír
Virág Alexandr
 
 
3-8-9673211
3.Musil MilanKružberský Lumír-10-7-8  0312
4.Sionkala EduardMuroň Roman-9-8-7  0313
5.Sikora RobertVirág Alexandr9-7-6-5 1314
6.Sikora LadislavLazecký Daniel89-96 3124
7.Sionkala EduardKružberský Lumír97-47 3134
8.Sikora RobertMuroň Roman-10-9-7  0335
9.Sikora LadislavVirág Alexandr99-77 3145
10.Musil MilanLazecký Daniel973  3055
11.Cabák JosefKružberský Lumír9-768 3165
12.Sikora LadislavMuroň Roman998  3075
13.Musil MilanVirág Alexandr-8759 3185
14.Sionkala EduardLazecký Daniel5-1086 3195
15.Sikora LadislavKružberský LumírWO    0396
16.Musil MilanMuroň Roman5-65-9832106
17.Sionkala EduardVirág Alexandr896  30  
18.Cabák JosefLazecký Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Milan31Kružberský Lumír12
Sionkala Eduard21Muroň Roman22
Sikora Robert02Virág Alexandr12
Sikora Ladislav30Lazecký Daniel03
Cabák Josef10   
WO01WO10
střídání CABÁK J. - SIKORA R.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan Opava BVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:3382:232KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
Kubík Tomáš
Hendrych Vojtěch
 
 
867  3010
2.Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
Hrachovec Jakub
Lev Jiří
 
 
9-11-910-92311
3.Schwan JaroslavKubík Tomáš575  3021
4.Bednařík MiroslavHendrych Vojtěch644  3031
5.Dzida MartinHrachovec Jakub976  3041
6.Vitásek AdamLev Jiří533  3051
7.Bednařík MiroslavKubík Tomáš887  3061
8.Dzida MartinHendrych Vojtěch767  3071
9.Vitásek AdamHrachovec Jakub554  3081
10.Schwan JaroslavLev Jiří343  3091
11.Dzida MartinKubík Tomáš899  30101
12.Vitásek AdamHendrych Vojtěch         
13.Schwan JaroslavHrachovec Jakub         
14.Bednařík MiroslavLev Jiří         
15.Vitásek AdamKubík Tomáš         
16.Schwan JaroslavHendrych Vojtěch         
17.Bednařík MiroslavHrachovec Jakub         
18.Dzida MartinLev Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schwan Jaroslav20Kubík Tomáš03
Bednařík Miroslav20Hendrych Vojtěch02
Dzida Martin30Hrachovec Jakub02
Vitásek Adam20Lev Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy