Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SK Svinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:03Konec
utkání
12:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34513:563SK Svinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanclíř Přemysl
Kuře Jiří
 
 
Przybyla Michal
Martinák Lukáš
 
 
-10-10-5  0301
2.Ribka Filip
Kozelský Martin
 
 
Chovanec Pavel
Zapletal František
 
 
-89-78103211
3.Kozelský MartinMartinák Lukáš-814-514-72312
4.Kuře JiříChovanec Pavel1266  3022
5.Ribka FilipZapletal František710-3-6-142323
6.Kanclíř PřemyslPrzybyla Michal-7-911-9 1324
7.Kuře JiříMartinák Lukáš-8-4-10  0325
8.Ribka FilipChovanec Pavel8-10-4-4 1326
9.Kanclíř PřemyslZapletal František246  3036
10.Kozelský MartinPrzybyla Michal-8-679-102337
11.Ribka FilipMartinák Lukáš-88-3-8 1338
12.Kanclíř PřemyslChovanec Pavel9-8-9-7 1339
13.Kozelský MartinZapletal František-894-663249
14.Kuře JiříPrzybyla Michal-9-8-8  03410
15.Kanclíř PřemyslMartinák Lukáš9    10  
16.Kozelský MartinChovanec Pavel         
17.Kuře JiříZapletal František         
18.Ribka FilipPrzybyla Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozelský Martin12Martinák Lukáš30
Kuře Jiří12Chovanec Pavel21
Ribka Filip03Zapletal František12
Kanclíř Přemysl12Przybyla Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Kostřica Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25581:533TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřínek Hubert
Musiol Kamil
 
 
Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
848  3010
2.Bereiter Marek
Harasim Rudolf
 
 
Pastrňák Jan
Pavlínek Zdeněk
 
 
9-8-74-72311
3.Vavřínek HubertMerta Tomáš11-778 3121
4.Harasim RudolfPavlínek Zdeněk-89-7283231
5.Bereiter MarekPastrňák Jan8-997 3141
6.Musiol KamilDebald Pavel-6554 3151
7.Harasim RudolfMerta Tomáš-47-9-5 1352
8.Bereiter MarekPavlínek Zdeněk-9857 3162
9.Musiol KamilPastrňák Jan899  3072
10.Vavřínek HubertDebald Pavel-9-73763282
11.Bereiter MarekMerta Tomáš11-10-7-6 1383
12.Musiol KamilPavlínek Zdeněk4-689 3193
13.Vavřínek HubertPastrňák Jan7-8-37-82394
14.Schimetzek TomášDebald Pavel-7-4-9  0395
15.Musiol KamilMerta Tomáš8-1197 31105
16.Vavřínek HubertPavlínek Zdeněk-7697 31  
17.Schimetzek TomášPastrňák Jan         
18.Bereiter MarekDebald Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřínek Hubert21Merta Tomáš22
Harasim Rudolf11Pavlínek Zdeněk03
Bereiter Marek21Pastrňák Jan12
Musiol Kamil40Debald Pavel12
Schimetzek Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:34384:506Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokroš Jaromír
Kaloč Bohuslav
 
 
Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
-7-3-6  0301
2.Lulek Tomáš
Olbricht Petr
 
 
Chaloupka František
Mazůrek Matěj
 
 
-118-5-12 1302
3.Olbricht PetrBalušek Zdeněk99-09 3112
4.Mokroš JaromírHolaň Petr-6-10-8  0313
5.Kaloč BohuslavChaloupka František-9-8-8  0314
6.Lulek TomášMazůrek Matěj9-3-10-5 1315
7.Mokroš JaromírBalušek Zdeněk8-8-8-4 1316
8.Kaloč BohuslavHolaň Petr-5-4-5  0317
9.Lulek TomášChaloupka František-4-7107103227
10.Olbricht PetrMazůrek Matěj859  3037
11.Kaloč BohuslavBalušek Zdeněk-10-6-8  0338
12.Lulek TomášHolaň Petr-8887 3148
13.Olbricht PetrChaloupka František-4-9-6  0349
14.Mokroš JaromírMazůrek Matěj-1-3-6  03410
15.Lulek TomášBalušek Zdeněk         
16.Olbricht PetrHolaň Petr         
17.Mokroš JaromírChaloupka František         
18.Kaloč BohuslavMazůrek Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Olbricht Petr21Balušek Zdeněk21
Mokroš Jaromír03Holaň Petr21
Kaloč Bohuslav03Chaloupka František21
Lulek Tomáš21Mazůrek Matěj21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí AVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13446:318T.J. Sokol Záblatí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bolcarovič Ondřej
Tyrala Břetislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Mikulíček Vladimír
Kocur Rostislav
 
 
Teichmann Zdeněk
Novák Michal
 
 
-410-6-6 1311
3.Mikulíček VladimírNovák Michal877  3021
4.Tyrala BřetislavTeichmann Zdeněk-8-9-5  0322
5.Kocur RostislavNovák Miloš698  3032
6.Bolcarovič OndřejWO    3042
7.Tyrala BřetislavNovák Michal6-89-773252
8.Kocur RostislavTeichmann Zdeněk-4979 3162
9.Bolcarovič OndřejNovák Miloš5410  3072
10.Mikulíček VladimírWO    3082
11.Kocur RostislavNovák Michal-9-89-8 1383
12.Bolcarovič OndřejTeichmann Zdeněk4-8117 3193
13.Mikulíček VladimírNovák Miloš689  30103
14.Tyrala Břetislav         
15.Bolcarovič OndřejNovák Michal         
16.Mikulíček VladimírTeichmann Zdeněk         
17.Tyrala BřetislavNovák Miloš         
18.Kocur Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikulíček Vladimír20Novák Michal12
Tyrala Břetislav11Teichmann Zdeněk12
Kocur Rostislav21Novák Miloš03
Bolcarovič Ondřej20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan Opava BVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12477:375KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
Virág Alexandr
Kružberský Lumír
 
 
857  3010
2.Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
Gebek Evald
Muroň Roman
 
 
-79-68-72311
3.Vitásek AdamKružberský Lumír538  3021
4.Dzida MartinGebek Evald-75-9-8 1322
5.Schwan JaroslavVirág Alexandr589  3032
6.Bednařík MiroslavMuroň Roman943  3042
7.Dzida MartinKružberský Lumír133-13-1253252
8.Schwan JaroslavGebek Evald8-597 3162
9.Bednařík MiroslavVirág Alexandr108-94 3172
10.Vitásek AdamMuroň Roman512-94 3182
11.Schwan JaroslavKružberský Lumír866  3092
12.Bednařík MiroslavGebek Evald-812812 31102
13.Vitásek AdamVirág Alexandr456  30  
14.Dzida MartinMuroň Roman         
15.Bednařík MiroslavKružberský Lumír         
16.Vitásek AdamGebek Evald         
17.Dzida MartinVirág Alexandr         
18.Schwan JaroslavMuroň Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitásek Adam20Kružberský Lumír03
Dzida Martin11Gebek Evald12
Schwan Jaroslav30Virág Alexandr02
Bednařík Miroslav30Muroň Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Glacová Milena
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21533:457TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Milan
Sikora Robert
 
 
Král Petr
Bača Jaroslav
 
 
8-11-8943210
2.Sikora Ladislav
Cabák Josef
 
 
Gajdičiar Ondřej
Bača Jaroslav ml.
 
 
-8-11-8  0311
3.Musil MilanGajdičiar Ondřej4-4-8-7 1312
4.Cabák JosefBača Jaroslav ml.3108  3022
5.Sikora LadislavBača Jaroslav-3-67773232
6.Sionkala EduardKrál Petr676  3042
7.Cabák JosefGajdičiar Ondřej776  3052
8.Sikora LadislavBača Jaroslav ml.557  3062
9.Sionkala EduardBača Jaroslav-10-9-9  0363
10.Musil MilanKrál Petr5710  3073
11.Sikora RobertGajdičiar Ondřej9-8-7-8 1374
12.Sionkala EduardBača Jaroslav ml.873  3084
13.Musil MilanBača Jaroslav-12-83-4 1385
14.Cabák JosefKrál Petr1075  3095
15.Sionkala EduardGajdičiar Ondřej4-9-98932105
16.Musil MilanBača Jaroslav ml.964  30  
17.Cabák JosefBača Jaroslav         
18.Sikora RobertKrál Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Milan12Gajdičiar Ondřej22
Cabák Josef30Bača Jaroslav ml.03
Sikora Ladislav20Bača Jaroslav21
Sionkala Eduard31Král Petr03
Sikora Robert01   
střídání:SIKORA ROBERT - SIKORA LAD.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy