Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Svinov BVrchní
rozhodčí:
Bartoš Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10; 721 00 Ostrava - Svinov, Od vlakového nádraží Ostrava-Svinov, směrem na Polanku (cca700) ZŠ Svinov, u světelného semaforu pro chodceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31339:417TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turay Tomáš
Theodor Filip
 
 
Sikora Ladislav
Cabák Josef
 
 
-6-8-4  0301
2.Chovanec Pavel
Humeňanský Jaroslav
 
 
Musil Milan
Sikora Robert
 
 
-6-5-11  0302
3.Turay TomášSikora Ladislav-75-4-4 1303
4.Theodor FilipCabák Josef-9-9-6  0304
5.Chovanec PavelMusil Milan-878-9-92305
6.Humeňanský JaroslavSikora Robert-7-96-7 1306
7.Theodor FilipSikora Ladislav-4-9-7  0307
8.Chovanec PavelCabák Josef-987-9-82308
9.Humeňanský JaroslavMusil Milan-5-6-10  0309
10.Turay TomášSikora Robert4-689 3119
11.Chovanec PavelSikora Ladislav10-10-9-8 13110
12.Humeňanský JaroslavCabák Josef         
13.Turay TomášMusil Milan         
14.Theodor FilipSikora Robert         
15.Humeňanský JaroslavSikora Ladislav         
16.Turay TomášCabák Josef         
17.Theodor FilipMusil Milan         
18.Chovanec PavelSikora Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Turay Tomáš11Sikora Ladislav30
Theodor Filip02Cabák Josef20
Chovanec Pavel03Musil Milan20
Humeňanský Jaroslav02Sikora Robert11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceVrchní
rozhodčí:
Lodňan Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00, Sokolovna u ZŠ a ÚMOb Radvanice a BartoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:33491:538KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
6-29-10-102301
2.Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
-8-96-10 1302
3.Pavlínek ZdeněkVitásek Adam9-29-8-32303
4.Pastrňák JanDzida Martin-8-7-6  0304
5.Debald PavelSchwan Jaroslav8-168-6-52305
6.Merta TomášBednařík Miroslav-86115 3115
7.Pastrňák JanVitásek Adam9-7-813-72316
8.Debald PavelDzida Martin-88-710-72317
9.Merta TomášSchwan Jaroslav863  3027
10.Pavlínek ZdeněkBednařík Miroslav-76-6-10 1328
11.Debald PavelVitásek Adam-856-873238
12.Merta TomášDzida Martin-75-8-7 1339
13.Pavlínek ZdeněkSchwan Jaroslav-1-8-10  03310
14.Pastrňák JanBednařík Miroslav         
15.Merta TomášVitásek Adam         
16.Pavlínek ZdeněkDzida Martin         
17.Pastrňák JanSchwan Jaroslav         
18.Debald PavelBednařík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlínek Zdeněk03Vitásek Adam21
Pastrňák Jan02Dzida Martin30
Debald Pavel12Schwan Jaroslav21
Merta Tomáš21Bednařík Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceVrchní
rozhodčí:
Bednář Roman
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706, vchod od hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33504:523T.J. Sokol Záblatí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muroň Roman
Lazecký Daniel
 
 
Bolcarovič Ondřej
Tyrala Břetislav
 
 
8-9-6-3 1301
2.Kružberský Lumír
Virág Alexandr
 
 
Mikulíček Vladimír
Kocur Rostislav
 
 
8-7-97-92302
3.Muroň RomanBolcarovič Ondřej8-79-10-62303
4.Lazecký DanielMikulíček Vladimír-89-9-13 1304
5.Virág AlexandrTyrala Břetislav-98-104-82305
6.Kružberský LumírKocur Rostislav5-7-6-8 1306
7.Lazecký DanielBolcarovič Ondřej-8-9-9  0307
8.Virág AlexandrMikulíček Vladimír9-957 3117
9.Kružberský LumírTyrala Břetislav-8566 3127
10.Muroň RomanKocur Rostislav6-8125 3137
11.Virág AlexandrBolcarovič Ondřej-6-9-5  0338
12.Kružberský LumírMikulíček Vladimír675  3048
13.Muroň RomanTyrala Břetislav-89-7-6 1349
14.Lazecký DanielKocur Rostislav-8-9-6  03410
15.Kružberský LumírBolcarovič Ondřej         
16.Muroň RomanMikulíček Vladimír         
17.Lazecký DanielTyrala Břetislav         
18.Virág AlexandrKocur Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Muroň Roman12Bolcarovič Ondřej30
Lazecký Daniel03Mikulíček Vladimír12
Virág Alexandr12Tyrala Břetislav21
Kružberský Lumír21Kocur Rostislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry CVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17511:435TJ Odry C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdičiar Ondřej
Bača Jaroslav ml.
 
 
Lulek Tomáš
Olbricht Petr
 
 
-12-811-7 1301
2.Holemý Josef
Bača Jaroslav
 
 
Mokroš Jaromír
Kaloč Bohuslav
 
 
8-557 3111
3.Holemý JosefLulek Tomáš-7-6-11  0312
4.Bača JaroslavOlbricht Petr1394  3022
5.Bača Jaroslav ml.Mokroš Jaromír864  3032
6.Gajdičiar OndřejKaloč Bohuslav-88138 3142
7.Bača JaroslavLulek Tomáš-1077-763252
8.Bača Jaroslav ml.Olbricht Petr10-1668 3162
9.Gajdičiar OndřejMokroš Jaromír5-677 3172
10.Holemý JosefKaloč Bohuslav-8386 3182
11.Bača Jaroslav ml.Lulek Tomáš-8-129-11 1383
12.Gajdičiar OndřejOlbricht Petr-6836 3193
13.Holemý JosefMokroš Jaromír866  30103
14.Bača JaroslavKaloč Bohuslav         
15.Gajdičiar OndřejLulek Tomáš         
16.Holemý JosefOlbricht Petr         
17.Bača JaroslavMokroš Jaromír         
18.Bača Jaroslav ml.Kaloč Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holemý Josef21Lulek Tomáš21
Bača Jaroslav20Olbricht Petr03
Bača Jaroslav ml.21Mokroš Jaromír03
Gajdičiar Ondřej30Kaloč Bohuslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará Bělá, Katolický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28628:577Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka František
Molin Vojtěch
 
 
Vavřínek Hubert
Schimetzek Tomáš
 
 
7-9117 3110
2.Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
Bereiter Marek
Polák Jan
 
 
-5-699-92311
3.Balušek ZdeněkBereiter Marek10-9-10-9 1312
4.Holaň PetrPolák Jan-6-7-7  0313
5.Molin VojtěchVavřínek Hubert119-99 3123
6.Chaloupka FrantišekSchimetzek Tomáš-81377 3133
7.Holaň PetrBereiter Marek-2-788-72334
8.Molin VojtěchPolák Jan-4-662-52335
9.Chaloupka FrantišekVavřínek Hubert679  3045
10.Balušek ZdeněkSchimetzek Tomáš24-76 3155
11.Beneš RadekBereiter Marek-4-6-7  0356
12.Chaloupka FrantišekPolák Jan773  3066
13.Balušek ZdeněkVavřínek Hubert789  3076
14.Holaň PetrSchimetzek Tomáš2-7-10753286
15.Chaloupka FrantišekBereiter Marek-810-11-7 1387
16.Balušek ZdeněkPolák Jan87-87 3197
17.Holaň PetrVavřínek Hubert542  30107
18.Beneš RadekSchimetzek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balušek Zdeněk31Bereiter Marek40
Holaň Petr22Polák Jan22
Molin Vojtěch11Vavřínek Hubert04
Chaloupka František31Schimetzek Tomáš03
Beneš Radek01   
Dohoda: Řízením průběhu utkání byl pověřen vedoucí domácího družstva Balušek Zdeněk Střídání domácích: Beneš Radek za Molina Vojtěcha



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
Mýdlo Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32409:477TJ Sokol Kateřinky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Miloš
Plesník Lukáš
 
 
Kuře Jiří
Kanclíř Přemysl
 
 
-87-610-82301
2.Teichmann Zdeněk
Vavrečka Michal
 
 
Ribka Filip
Kozelský Martin
 
 
-86-53-82302
3.Plesník LukášKanclíř Přemysl-8-5-6  0303
4.Vavrečka MichalKozelský Martin10-8-6-8 1304
5.Novák MilošRibka Filip-4-7-9  0305
6.Teichmann ZdeněkKuře Jiří10-7610 3115
7.Vavrečka MichalKanclíř Přemysl-10-7-4  0316
8.Novák MilošKozelský Martin13119  3026
9.Teichmann ZdeněkRibka Filip-8-86-7 1327
10.Plesník LukášKuře Jiří-8-4-7  0328
11.Novák MilošKanclíř Přemysl5-7-8-4 1329
12.Teichmann ZdeněkKozelský Martin-8927 3139
13.Plesník LukášRibka Filip-6-8-8  03310
14.Vavrečka MichalKuře Jiří10-3   11  
15.Teichmann ZdeněkKanclíř Přemysl         
16.Plesník LukášKozelský Martin         
17.Vavrečka MichalRibka Filip         
18.Novák MilošKuře Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plesník Lukáš03Kanclíř Přemysl30
Vavrečka Michal02Kozelský Martin12
Novák Miloš12Ribka Filip30
Teichmann Zdeněk21Kuře Jiří11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy