Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Svinov BVrchní
rozhodčí:
Bartoš Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:35456:534TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lang Tomáš
Theodor Filip
 
 
Lulek Tomáš
Olbricht Petr
 
 
-413-8-13 1301
2.Turay Tomáš
Zapletal František
 
 
Unzeitig Daniel
Müller Dominik
 
 
8-912-11153211
3.Theodor FilipUnzeitig Daniel-7-10-3  0312
4.Zapletal FrantišekLulek Tomáš-8-6-5  0313
5.Turay TomášOlbricht Petr265  3023
6.Lang TomášMüller Dominik6-776 3133
7.Zapletal FrantišekUnzeitig Daniel-9-7-9  0334
8.Turay TomášLulek Tomáš-7-7-11  0335
9.Lang TomášOlbricht Petr-2-4-15  0336
10.Theodor FilipMüller Dominik5-41012 3146
11.Turay TomášUnzeitig Daniel710-115 3156
12.Lang TomášLulek Tomáš-8-8-7  0357
13.Theodor FilipOlbricht Petr-3-9-6  0358
14.Zapletal FrantišekMüller Dominik-5-11-6  0359
15.Lang TomášUnzeitig Daniel-4-10-8  03510
16.Theodor FilipLulek Tomáš         
17.Zapletal FrantišekOlbricht Petr         
18.Turay TomášMüller Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Theodor Filip12Unzeitig Daniel31
Zapletal František03Lulek Tomáš30
Turay Tomáš21Olbricht Petr21
Lang Tomáš13Müller Dominik12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceVrchní
rozhodčí:
Lodňan Josef
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00, Sokolovna u ZŠ a ÚMOb Radvanice a BartoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35640:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
Jochym David
Palička Jiří
 
 
2410  3010
2.Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
Bolcarovič Ondřej
Tyrala Břetislav
 
 
-68-5-3 1311
3.Pavlínek ZdeněkBolcarovič Ondřej-6-5-9  0312
4.Pastrňák JanTyrala Břetislav-11-73-9 1313
5.Debald PavelPalička Jiří7810  3023
6.Merta TomášJochym David794  3033
7.Pastrňák JanBolcarovič Ondřej-8-8-7  0334
8.Debald PavelTyrala Břetislav88-9-3-62335
9.Merta TomášPalička Jiří81-79 3145
10.Pavlínek ZdeněkJochym David6-77-583255
11.Debald PavelBolcarovič Ondřej-8-5-5  0356
12.Merta TomášTyrala Břetislav5-13-9403266
13.Pavlínek ZdeněkPalička Jiří310-1010 3176
14.Pastrňák JanJochym David8812  3086
15.Merta TomášBolcarovič Ondřej8-3-8-9 1387
16.Pavlínek ZdeněkTyrala Břetislav-59-34-82388
17.Pastrňák JanPalička Jiří-9-1112793298
18.Debald PavelJochym David-7-68-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlínek Zdeněk22Bolcarovič Ondřej40
Pastrňák Jan22Tyrala Břetislav31
Debald Pavel13Palička Jiří04
Merta Tomáš31Jochym David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:24545:515TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Siebert Karel
Bereiter Marek
 
 
Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
8-6810 3110
2.Musiol Kamil
Vavřínek Hubert
 
 
Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
55-86 3120
3.Polák JanSchwan Jaroslav-5-3-1  0321
4.Bereiter MarekVitásek Adam109-8-9-112322
5.Musiol KamilDzida Martin4-975 3132
6.Siebert KarelBednařík Miroslav-8464 3142
7.Bereiter MarekSchwan Jaroslav84-9-7-102343
8.Musiol KamilVitásek Adam-66-4-5 1344
9.Siebert KarelDzida Martin-87-7893254
10.Polák JanBednařík Miroslav-289-963264
11.Musiol KamilSchwan Jaroslav898  3074
12.Siebert KarelVitásek Adam-287-683284
13.Vavřínek HubertDzida Martin97-9-673294
14.Bereiter MarekBednařík Miroslav498  30104
15.Siebert KarelSchwan Jaroslav         
16.Vavřínek HubertVitásek Adam         
17.Bereiter MarekDzida Martin         
18.Musiol KamilBednařík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polák Jan11Schwan Jaroslav21
Bereiter Marek12Vitásek Adam21
Musiol Kamil21Dzida Martin03
Siebert Karel30Bednařík Miroslav03
Vavřínek Hubert10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:04Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38664:675TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Filip
Kozelský Martin
 
 
Cabák Josef
Sionkala Eduard
 
 
-10-89-11 1301
2.Kanclíř Přemysl
Kuře Jiří
 
 
Sikora Robert
Musil Milan
 
 
6-1579 3111
3.Kozelský MartinCabák Josef-9-157-5 1312
4.Ribka FilipSionkala Eduard-9-896123222
5.Kuře JiříMusil Milan-46-77-102323
6.Kanclíř PřemyslSikora Robert456  3033
7.Ribka FilipCabák Josef-9-8-6  0334
8.Kuře JiříSionkala Eduard8-9712 3144
9.Kanclíř PřemyslMusil Milan7-10-89-92345
10.Kozelský MartinSikora Robert-7-9710123255
11.Kuře JiříCabák Josef-6-8-10  0356
12.Kanclíř PřemyslSionkala Eduard-614-810-72357
13.Kozelský MartinMusil Milan-75-8983267
14.Ribka FilipSikora Robert6311  3077
15.Kanclíř PřemyslCabák Josef6-9-5-10 1378
16.Kozelský MartinSionkala Eduard-10-5-5  0379
17.Ribka FilipMusil Milan-9-8-9  03710
18.Kuře JiříSikora Robert767  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozelský Martin22Cabák Josef40
Ribka Filip22Sionkala Eduard22
Kuře Jiří12Musil Milan31
Kanclíř Přemysl13Sikora Robert03
zápas č.18 dohrán před zápasem č.17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará BěláVrchní
rozhodčí:
Fabián Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará Bělá, Katolický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25606:522Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka František
Molin Vojtěch
 
 
Bača Jaroslav
Barša Michal
 
 
-3-8-9  0301
2.Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
Gajdičiar Ondřej
Holemý Josef
 
 
888  3011
3.Balušek ZdeněkGajdičiar Ondřej-5114-8-102312
4.Holaň PetrBača Jaroslav10-10-8943222
5.Molin VojtěchHolemý Josef-10-787-62323
6.Chaloupka FrantišekBarša Michal5116  3033
7.Holaň PetrGajdičiar Ondřej96-76 3143
8.Molin VojtěchBača Jaroslav-9-9-10  0344
9.Chaloupka FrantišekHolemý Josef-8-977-92345
10.Balušek ZdeněkBarša Michal3-915 3155
11.Molin VojtěchGajdičiar Ondřej-9-581063265
12.Chaloupka FrantišekBača Jaroslav68-7-1043275
13.Balušek ZdeněkHolemý Josef483  3085
14.Holaň PetrBarša Michal67-88 3195
15.Chaloupka FrantišekGajdičiar Ondřej5-10510 31105
16.Balušek ZdeněkBača Jaroslav-7    01  
17.Holaň PetrHolemý Josef         
18.Molin VojtěchBarša Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balušek Zdeněk21Gajdičiar Ondřej13
Holaň Petr30Bača Jaroslav12
Molin Vojtěch12Holemý Josef21
Chaloupka František31Barša Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
Mýdlo Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34493:568TJ Sokol Chvalíkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teichmann Zdeněk
Novák Miloš
 
 
Gebek Evald
Lazecký Daniel
 
 
982  3010
2.Kanclíř Vítězslav ml.
Kanclíř Roman
 
 
Kružberský Lumír
Virág Alexandr
 
 
-8-7-8  0311
3.Novák MilošKružberský Lumír8-8-8-12 1312
4.Kanclíř Vítězslav ml.Virág Alexandr-91310-893222
5.Kanclíř RomanGebek Evald-6-9911-82323
6.Teichmann ZdeněkLazecký Daniel786  3033
7.Kanclíř Vítězslav ml.Kružberský Lumír29-7-1-72334
8.Kanclíř RomanVirág Alexandr77-8-10-62335
9.Teichmann ZdeněkGebek Evald9-6-5-8 1336
10.Novák MilošLazecký Daniel-4-39-6 1337
11.Kanclíř RomanKružberský Lumír12-5-58-32338
12.Teichmann ZdeněkVirág Alexandr-779-10103248
13.Novák MilošGebek Evald-7-7-9  0349
14.Kanclíř Vítězslav ml.Lazecký Daniel-3-5-6  03410
15.Teichmann ZdeněkKružberský Lumír         
16.Novák MilošVirág Alexandr         
17.Kanclíř Vítězslav ml.Gebek Evald         
18.Kanclíř RomanLazecký Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Miloš03Kružberský Lumír30
Kanclíř Vítězslav ml.12Virág Alexandr12
Kanclíř Roman03Gebek Evald30
Teichmann Zdeněk21Lazecký Daniel21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy