Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceVrchní
rozhodčí:
Lodňan Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00, Sokolovna u ZŠ a ÚMOb Radvanice a BartoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35593:616TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Debald Pavel
Merta Tomáš
 
 
Musil Milan
Hašek Jan
 
 
679  3010
2.Pastrňák Jan
Pavlínek Zdeněk
 
 
Sikora Ladislav
Cabák Josef
 
 
-3-982-42311
3.Pavlínek ZdeněkSikora Ladislav7-6-8-6 1312
4.Pastrňák JanCabák Josef10-6-97-82313
5.Debald PavelMusil Milan36-611 3123
6.Merta TomášHašek Jan669  3033
7.Pastrňák JanSikora Ladislav-4-5-8  0334
8.Debald PavelCabák Josef-8-11-5  0335
9.Merta TomášMusil Milan738  3045
10.Pavlínek ZdeněkHašek Jan676  3055
11.Debald PavelSikora Ladislav9-8-51193265
12.Merta TomášCabák Josef-8-8-9  0366
13.Pavlínek ZdeněkMusil Milan-56-10873276
14.Pastrňák JanHašek Jan9-6-10-17 1377
15.Merta TomášSikora Ladislav6-611-15-112378
16.Pavlínek ZdeněkCabák Josef-7-10-4  0379
17.Pastrňák JanMusil Milan-5-8-9  03710
18.Debald PavelHašek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlínek Zdeněk22Sikora Ladislav31
Pastrňák Jan04Cabák Josef40
Debald Pavel21Musil Milan13
Merta Tomáš22Hašek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Svinov BVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10435:292SK Svinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinák Lukáš
Chovanec Pavel
 
 
Schwan Jaroslav
Dzida Martin
 
 
57-811 3110
2.Turay Tomáš
Zapletal František
 
 

 
 
WO    3020
3.Martinák LukášDzida Martin-9-7-7  0321
4.Turay TomášSchwan Jaroslav8118  3031
5.Zapletal FrantišekVykydal Tomáš12-1127 3141
6.Chovanec PavelWO    3051
7.Turay TomášDzida Martin-989-1083261
8.Zapletal FrantišekSchwan Jaroslav978  3071
9.Chovanec PavelVykydal Tomáš10107  3081
10.Martinák LukášWO    3091
11.Zapletal FrantišekDzida Martin-88-9-7 1392
12.Chovanec PavelSchwan Jaroslav789  30102
13.Martinák LukášVykydal Tomáš         
14.Turay Tomáš         
15.Chovanec PavelDzida Martin         
16.Martinák LukášSchwan Jaroslav         
17.Turay TomášVykydal Tomáš         
18.Zapletal František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Martinák Lukáš01Dzida Martin21
Turay Tomáš20Schwan Jaroslav03
Zapletal František21Vykydal Tomáš02
Chovanec Pavel20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry CVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15450:393TJ Odry C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdičiar Ondřej
Bača Jaroslav ml.
 
 
Mikulíček Vladimír
Kocur Rostislav
 
 
7610  3010
2.Holemý Josef
Bača Jaroslav
 
 
Bolcarovič Ondřej
Tyrala Břetislav
 
 
-7886 3120
3.Gajdičiar OndřejBolcarovič Ondřej-0-108-6 1321
4.Holemý JosefKocur Rostislav-12572 3131
5.Bača Jaroslav ml.Tyrala Břetislav686  3041
6.Bača JaroslavMikulíček Vladimír-3-96543251
7.Holemý JosefBolcarovič Ondřej-3-2-4  0352
8.Bača Jaroslav ml.Kocur Rostislav598  3062
9.Bača JaroslavTyrala Břetislav-109123 3172
10.Gajdičiar OndřejMikulíček Vladimír-56912 3182
11.Bača Jaroslav ml.Bolcarovič Ondřej2-1-9-9 1383
12.Bača JaroslavKocur Rostislav877  3093
13.Gajdičiar OndřejTyrala Břetislav9510  30103
14.Holemý JosefMikulíček Vladimír         
15.Bača JaroslavBolcarovič Ondřej         
16.Gajdičiar OndřejKocur Rostislav         
17.Holemý JosefTyrala Břetislav         
18.Bača Jaroslav ml.Mikulíček Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gajdičiar Ondřej21Bolcarovič Ondřej30
Holemý Josef11Kocur Rostislav03
Bača Jaroslav ml.21Tyrala Břetislav03
Bača Jaroslav30Mikulíček Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceVrchní
rozhodčí:
Bednář Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706, vchod od hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35516:576TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muroň Roman
Lazecký Daniel
 
 
Lulek Tomáš
Olbricht Petr
 
 
87-4-10-72301
2.Kružberský Lumír
Virág Alexandr
 
 
Štůsek Dušan
Mokroš Jaromír
 
 
999  3011
3.Muroň RomanLulek Tomáš-6-79-3 1312
4.Virág AlexandrOlbricht Petr-6-4-10  0313
5.Lazecký DanielMokroš Jaromír646  3023
6.Kružberský LumírŠtůsek Dušan10-858 3133
7.Virág AlexandrLulek Tomáš-89-8-9 1334
8.Lazecký DanielOlbricht Petr13-85-9-102335
9.Kružberský LumírMokroš Jaromír-4-981073245
10.Muroň RomanŠtůsek Dušan-8-6-7  0346
11.Lazecký DanielLulek Tomáš-46-5-6 1347
12.Kružberský LumírOlbricht Petr-9-8-6  0348
13.Muroň RomanMokroš Jaromír8-7-7893258
14.Virág AlexandrŠtůsek Dušan-86-99-62359
15.Kružberský LumírLulek Tomáš-6-8-6  03510
16.Muroň RomanOlbricht Petr         
17.Virág AlexandrMokroš Jaromír         
18.Lazecký DanielŠtůsek Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Muroň Roman12Lulek Tomáš40
Virág Alexandr03Olbricht Petr30
Lazecký Daniel12Mokroš Jaromír03
Kružberský Lumír22Štůsek Dušan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
Mýdlo Luděk
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35426:499TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Miloš
Vavrečka Michal
 
 
Vavřínek Hubert
Harasim Rudolf
 
 
-78-10-7 1301
2.Teichmann Zdeněk
Novák Michal
 
 
Polák Jan
Bereiter Marek
 
 
-69-8-7 1302
3.Novák MichalBereiter Marek-6-9-6  0303
4.Vavrečka MichalPolák Jan-10-67563213
5.Novák MilošVavřínek Hubert7-10-8-9 1314
6.Teichmann ZdeněkHarasim Rudolf-8-54-9 1315
7.Vavrečka MichalBereiter Marek9-9-10-7 1316
8.Novák MilošPolák Jan46-8-8-62317
9.Teichmann ZdeněkVavřínek Hubert-5-8-5  0318
10.Novák MichalHarasim Rudolf7-797 3128
11.Novák MilošBereiter Marek-1-9-2  0329
12.Teichmann ZdeněkPolák Jan97-9-363239
13.Novák MichalVavřínek Hubert-9-6-7  03310
14.Vavrečka MichalHarasim Rudolf         
15.Teichmann ZdeněkBereiter Marek         
16.Novák MichalPolák Jan         
17.Vavrečka MichalVavřínek Hubert         
18.Novák MilošHarasim Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Michal12Bereiter Marek30
Vavrečka Michal11Polák Jan12
Novák Miloš03Vavřínek Hubert30
Teichmann Zdeněk12Harasim Rudolf11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará Bělá, Katolický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14463:375Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka František
Beneš Radek
 
 
Kuře Jiří
Kanclíř Přemysl
 
 
6-109-833210
2.Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
Kozelský Martin
Borunský Pavel
 
 
688  3020
3.Beneš RadekKanclíř Přemysl-26-10-6 1321
4.Molin VojtěchKozelský Martin9-9-54-92322
5.Chaloupka FrantišekBorunský Pavel98-710 3132
6.Balušek ZdeněkKuře Jiří1-997 3142
7.Molin VojtěchKanclíř Přemysl-5-53793252
8.Chaloupka FrantišekKozelský Martin516  3062
9.Balušek ZdeněkBorunský Pavel3-926 3172
10.Beneš RadekKuře Jiří10-367 3182
11.Chaloupka FrantišekKanclíř Přemysl997  3092
12.Balušek ZdeněkKozelský Martin7910  30102
13.Beneš RadekBorunský Pavel         
14.Molin VojtěchKuře Jiří         
15.Balušek ZdeněkKanclíř Přemysl         
16.Beneš RadekKozelský Martin         
17.Molin VojtěchBorunský Pavel         
18.Chaloupka FrantišekKuře Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Radek11Kanclíř Přemysl12
Molin Vojtěch11Kozelský Martin12
Chaloupka František30Borunský Pavel02
Balušek Zdeněk30Kuře Jiří02
Dohoda: Vedoucí družstev se dohodli, že vlastním řízením průběhu utkání je pověřen vedoucí domácího družstva Zdeněk Balušek.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy