Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceVrchní
rozhodčí:
Bednář Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Svinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České šloly 2, vedle fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34439:512SK Svinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muroň Roman
Lazecký Daniel
 
 
Demek Matyáš
Martinák Lukáš
 
 
-8-1189-62301
2.Kružberský Lumír
Virág Alexandr
 
 
Chovanec Pavel
Turay Tomáš
 
 
-910-7973211
3.Virág AlexandrDemek Matyáš-7-79-11 1312
4.Muroň RomanMartinák Lukáš-9-13-5  0313
5.Kružberský LumírChovanec Pavel-7-9-8  0314
6.Lazecký DanielTuray Tomáš-53-710-62315
7.Muroň RomanDemek Matyáš-6-8-5  0316
8.Kružberský LumírMartinák Lukáš-72-9883226
9.Lazecký DanielChovanec Pavel-4-8-10  0327
10.Virág AlexandrTuray Tomáš997  3037
11.Kružberský LumírDemek Matyáš8-89-8-62338
12.Lazecký DanielMartinák Lukáš-5-6-5  0339
13.Virág AlexandrChovanec Pavel-9-9-13  03310
14.Muroň RomanTuray Tomáš9-8-8  12  
15.Lazecký DanielDemek Matyáš         
16.Virág AlexandrMartinák Lukáš         
17.Muroň RomanChovanec Pavel         
18.Kružberský LumírTuray Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Virág Alexandr12Demek Matyáš30
Muroň Roman02Martinák Lukáš21
Kružberský Lumír12Chovanec Pavel30
Lazecký Daniel03Turay Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry CVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29666:629TJ Odry C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holemý Josef
Barša Michal
 
 
Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
-7-1112-7 1301
2.Král Petr
Bača Jaroslav
 
 
Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
-5759 3111
3.Barša MichalMerta Tomáš-5-10-4  0312
4.Holemý JosefPastrňák Jan-107-10783222
5.Král PetrPavlínek Zdeněk-8-911-10 1323
6.Bača JaroslavDebald Pavel108-95 3133
7.Holemý JosefMerta Tomáš-5-101-12 1334
8.Král PetrPastrňák Jan3-699 3144
9.Bača JaroslavPavlínek Zdeněk5-6136 3154
10.Barša MichalDebald Pavel71017  3064
11.Král PetrMerta Tomáš-8-310-6 1365
12.Bača JaroslavPastrňák Jan387  3075
13.Barša MichalPavlínek Zdeněk958  3085
14.Holemý JosefDebald Pavel8-910-873295
15.Bača JaroslavMerta Tomáš8-137-5-72396
16.Barša MichalPastrňák Jan76-8-5-102397
17.Holemý JosefPavlínek Zdeněk6107  30107
18.Král PetrDebald Pavel7-5   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barša Michal22Merta Tomáš40
Holemý Josef31Pastrňák Jan13
Král Petr12Pavlínek Zdeněk13
Bača Jaroslav31Debald Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Valenta Milan
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30338:409Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sionkala Eduard
Sikora Robert
 
 
Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
-8-7-7  0301
2.Sikora Ladislav
Musil Milan
 
 
Chaloupka František
Mazůrek Matěj
 
 
5-5-9-9 1302
3.Musil MilanHolaň Petr-5-7-9  0303
4.Sionkala EduardChaloupka František-117-7-6 1304
5.Sikora RobertBalušek Zdeněk6-7-6-5 1305
6.Sikora LadislavMazůrek Matěj967  3015
7.Sionkala EduardHolaň Petr-10-6310-92316
8.Sikora RobertChaloupka František7-6-6-8 1317
9.Sikora LadislavBalušek Zdeněk-84-910-72318
10.Musil MilanMazůrek Matěj-10-4-10  0319
11.Sikora RobertHolaň Petr-6-6-2  03110
12.Sikora LadislavChaloupka František         
13.Musil MilanBalušek Zdeněk         
14.Sionkala EduardMazůrek Matěj         
15.Sikora LadislavHolaň Petr         
16.Musil MilanChaloupka František         
17.Sionkala EduardBalušek Zdeněk         
18.Sikora RobertMazůrek Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Musil Milan02Holaň Petr30
Sionkala Eduard02Chaloupka František20
Sikora Robert03Balušek Zdeněk20
Sikora Ladislav11Mazůrek Matěj11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan Opava BVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:27652:568KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednařík Miroslav
Dzida Martin
 
 
Koral Michal
Teichmann Zdeněk
 
 
5-11-97-162301
2.Vitásek Adam
Vykydal Tomáš
 
 
Novák Miloš
Novák Michal
 
 
-9-411293211
3.Bednařík MiroslavTeichmann Zdeněk-4-559-32312
4.Vykydal TomášKoral Michal7-796 3122
5.Vitásek AdamNovák Michal79-85 3132
6.Dzida MartinKanclíř Roman4-864 3142
7.Vykydal TomášTeichmann Zdeněk-6-4-6  0343
8.Vitásek AdamKoral Michal575  3053
9.Dzida MartinNovák Michal-9-8711-82354
10.Bednařík MiroslavKanclíř Roman-958-1073264
11.Vitásek AdamTeichmann Zdeněk37-5-883274
12.Dzida MartinNovák Miloš776  3084
13.Bednařík MiroslavNovák Michal-96-612-102385
14.Vykydal TomášKanclíř Roman588  3095
15.Dzida MartinTeichmann Zdeněk5-5-78-102396
16.Bednařík MiroslavNovák Miloš621  30106
17.Vykydal TomášNovák Michal         
18.Vitásek AdamKanclíř Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednařík Miroslav22Teichmann Zdeněk31
Vykydal Tomáš21Koral Michal02
Vitásek Adam30Novák Michal21
Dzida Martin22Kanclíř Roman03
   Novák Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí AVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32466:506TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocur Rostislav
Mikulíček Vladimír
 
 
Schimetzek Tomáš
Polák Jan
 
 
-96-5-8 1301
2.Bolcarovič Ondřej
Tyrala Břetislav
 
 
Bereiter Marek
Vavřínek Hubert
 
 
10-9-86-62302
3.Mikulíček VladimírBereiter Marek7-8-1110-102303
4.Tyrala BřetislavVavřínek Hubert6-5-6-6 1304
5.Kocur RostislavPolák Jan11-7-10883214
6.Bolcarovič OndřejSchimetzek Tomáš258  3024
7.Tyrala BřetislavBereiter Marek-9-8-4  0325
8.Kocur RostislavVavřínek Hubert-9-67-9 1326
9.Bolcarovič OndřejPolák Jan674  3036
10.Mikulíček VladimírSchimetzek Tomáš8-78-9-52337
11.Kocur RostislavBereiter Marek-7-5-6  0338
12.Bolcarovič OndřejVavřínek Hubert877  3048
13.Mikulíček VladimírPolák Jan-10-6-6  0349
14.Tyrala BřetislavSchimetzek Tomáš-6-5-6  03410
15.Bolcarovič OndřejBereiter Marek7    10  
16.Mikulíček VladimírVavřínek Hubert         
17.Tyrala BřetislavPolák Jan         
18.Kocur RostislavSchimetzek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikulíček Vladimír03Bereiter Marek30
Tyrala Břetislav03Vavřínek Hubert21
Kocur Rostislav12Polák Jan12
Bolcarovič Ondřej30Schimetzek Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 838, 739 32 Vratimov, u fotbalový stadionu, městské koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35638:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lulek Tomáš
Olbricht Petr
 
 
Kozelský Martin
Ribka Filip
 
 
935  3010
2.Štůsek Dušan
Müller Dominik
 
 
Kanclíř Přemysl
Kuře Jiří
 
 
-12-8-7  0311
3.Lulek TomášKanclíř Přemysl12-98-6-72312
4.Müller DominikKuře Jiří-7212-1423222
5.Štůsek DušanRibka Filip854  3032
6.Olbricht PetrKozelský Martin7-6-8583242
7.Müller DominikKanclíř Přemysl-12-3-6  0343
8.Štůsek DušanKuře Jiří-10499 3153
9.Olbricht PetrRibka Filip-61285 3163
10.Lulek TomášKozelský Martin652  3073
11.Štůsek DušanKanclíř Přemysl-2-2-1  0374
12.Olbricht PetrKuře Jiří-67-5-13 1375
13.Lulek TomášRibka Filip-6937 3185
14.Müller DominikKozelský Martin-64-8-9 1386
15.Olbricht PetrKanclíř Přemysl-8-97-6 1387
16.Lulek TomášKuře Jiří-88-7-9 1388
17.Müller DominikRibka Filip810-86 3198
18.Štůsek DušanKozelský Martin-55-7-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lulek Tomáš22Kanclíř Přemysl40
Müller Dominik22Kuře Jiří22
Štůsek Dušan22Ribka Filip04
Olbricht Petr22Kozelský Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy