Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará Bělá, Katolický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0331:84Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holaň Petr
Chaloupka František
 
 
Kanclíř Dalibor
Novák Martin
 
 
343  3010
2.Molin Vojtěch
Balušek Zdeněk
 
 
Kanclíř Vítězslav ml.
 
 
WO    3020
3.Chaloupka FrantišekKanclíř Dalibor132  3030
4.Balušek ZdeněkNovák Martin223  3040
5.Molin VojtěchKanclíř Vítězslav ml.9105  3050
6.Holaň PetrWO    3060
7.Balušek ZdeněkKanclíř Dalibor241  3070
8.Molin VojtěchNovák Martin456  3080
9.Holaň PetrKanclíř Vítězslav ml.546  3090
10.Chaloupka FrantišekWO    30100
11.Molin VojtěchKanclíř Dalibor         
12.Holaň PetrNovák Martin         
13.Chaloupka FrantišekKanclíř Vítězslav ml.         
14.Balušek Zdeněk         
15.Holaň PetrKanclíř Dalibor         
16.Chaloupka FrantišekNovák Martin         
17.Balušek ZdeněkKanclíř Vítězslav ml.         
18.Molin Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chaloupka František10Kanclíř Dalibor02
Balušek Zdeněk20Novák Martin02
Molin Vojtěch20Kanclíř Vítězslav ml.02
Holaň Petr10   
WO30WO03
Dohoda: Vedoucí družstev se dohodli, že vlastním řízením průběhu utkání je pověřen vedoucí domácího družstva Zdeněk Balušek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceVrchní
rozhodčí:
Bednář Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706, vchod od hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34392:490TJ Odry C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebek Evald
Muroň Roman
 
 
Bača Jaroslav
Barša Michal
 
 
6-887 3110
2.Kružberský Lumír
Virág Alexandr
 
 
Holemý Josef
Gajdičiar Ondřej
 
 
-6-3-3  0311
3.Muroň RomanGajdičiar Ondřej-9-7-7  0312
4.Gebek EvaldBača Jaroslav9-997 3122
5.Virág AlexandrHolemý Josef-7-8-6  0323
6.Kružberský LumírBarša Michal-5-66913233
7.Gebek EvaldGajdičiar Ondřej10-7-8-6 1334
8.Virág AlexandrBača Jaroslav-3-5-7  0335
9.Kružberský LumírHolemý Josef-9-71010-62336
10.Muroň RomanBarša Michal-4-10-2  0337
11.Virág AlexandrGajdičiar Ondřej-38-9-10 1338
12.Kružberský LumírBača Jaroslav-9-6-4  0339
13.Muroň RomanHolemý Josef-877-8-923310
14.Gebek EvaldBarša Michal-11-1-5  03  
15.Kružberský LumírGajdičiar Ondřej         
16.Muroň RomanBača Jaroslav         
17.Gebek EvaldHolemý Josef         
18.Virág AlexandrBarša Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Muroň Roman03Gajdičiar Ondřej30
Gebek Evald11Bača Jaroslav21
Virág Alexandr03Holemý Josef30
Kružberský Lumír12Barša Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Valenta Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20482:452TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Ladislav
Musil Milan
 
 
Vykydal Tomáš
Černín Tomáš
 
 
61011  3010
2.Sikora Robert
Sionkala Eduard
 
 
Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
7-4-6-8 1311
3.Musil MilanSchwan Jaroslav-9-411-6 1312
4.Sikora RobertBednařík Miroslav-6-2-8  0313
5.Sikora LadislavVykydal Tomáš499  3023
6.Sionkala EduardČernín Tomáš67-109 3133
7.Sikora RobertSchwan Jaroslav-4-9-2  0334
8.Sikora LadislavBednařík Miroslav611-49 3144
9.Sionkala EduardVykydal Tomáš764  3054
10.Musil MilanČernín Tomáš488  3064
11.Sikora LadislavSchwan Jaroslav92-1-843274
12.Sionkala EduardBednařík Miroslav89-4-613284
13.Musil MilanVykydal Tomáš446  3094
14.Sikora RobertČernín Tomáš911-8-111032104
15.Sionkala EduardSchwan Jaroslav         
16.Musil MilanBednařík Miroslav         
17.Sikora RobertVykydal Tomáš         
18.Sikora LadislavČernín Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Milan21Schwan Jaroslav21
Sikora Robert12Bednařík Miroslav12
Sikora Ladislav30Vykydal Tomáš03
Sionkala Eduard30Černín Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí AVrchní
rozhodčí:
Švajda Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34633:616nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocur Rostislav
Mikulíček Vladimír
 
 
Lulek Tomáš
Olbricht Petr
 
 
6-12-210-52301
2.Tyrala Břetislav
Jochym David
 
 
Kaloč Bohuslav
Müller Dominik
 
 
963  3011
3.Tyrala BřetislavOlbricht Petr-811-2-10 1312
4.Kocur RostislavLulek Tomáš-8-79-5 1313
5.Jochym DavidKaloč Bohuslav4-9-9-9 1314
6.Mikulíček VladimírMüller Dominik765  3024
7.Kocur RostislavOlbricht Petr-5-7-6  0325
8.Jochym DavidLulek Tomáš10710  3035
9.Mikulíček VladimírKaloč Bohuslav433  3045
10.Tyrala BřetislavMüller Dominik-84-13783255
11.Jochym DavidOlbricht Petr-10-10-4  0356
12.Mikulíček VladimírLulek Tomáš6-16-9-4 1357
13.Tyrala BřetislavKaloč Bohuslav-6448 3167
14.Kocur RostislavMüller Dominik4-7-47103277
15.Mikulíček VladimírOlbricht Petr-4-98-8 1378
16.Tyrala BřetislavLulek Tomáš-7-7-9  0379
17.Kocur RostislavKaloč Bohuslav-10677 3189
18.Jochym DavidMüller Dominik7-468 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tyrala Břetislav22Olbricht Petr40
Kocur Rostislav22Lulek Tomáš31
Jochym David22Kaloč Bohuslav13
Mikulíček Vladimír22Müller Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:31669:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřínek Hubert
Musiol Kamil
 
 
Kozelský Martin
Ribka Filip
 
 
-8696 3110
2.Bereiter Marek
Polák Jan
 
 
Kanclíř Přemysl
Kuře Jiří
 
 
-812-3-10 1311
3.Polák JanKanclíř Přemysl-510-10-6 1312
4.Vavřínek HubertKuře Jiří-7-5614-92313
5.Musiol KamilKozelský Martin1059  3023
6.Bereiter MarekRibka Filip156  3033
7.Vavřínek HubertKanclíř Přemysl-2-810-8 1334
8.Musiol KamilKuře Jiří687  3044
9.Bereiter MarekKozelský Martin876  3054
10.Polák JanRibka Filip-109-98-72355
11.Musiol KamilKanclíř Přemysl666  3065
12.Bereiter MarekKuře Jiří-8-74783275
13.Polák JanKozelský Martin8-9-8-3 1376
14.Vavřínek HubertRibka Filip-7-6-7  0377
15.Bereiter MarekKanclíř Přemysl4-7-89-92378
16.Polák JanKuře Jiří-9985 3188
17.Vavřínek HubertKozelský Martin7-98-10-62389
18.Musiol KamilRibka Filip4109  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polák Jan13Kanclíř Přemysl31
Vavřínek Hubert04Kuře Jiří13
Musiol Kamil40Kozelský Martin22
Bereiter Marek31Ribka Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Svinov BVrchní
rozhodčí:
Bartoš Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10; 721 00 Ostrava - Svinov, Od vlakového nádraží Ostrava-Svinov, směrem na Polanku (cca700) ZŠ Svinov, u světelného semaforu pro chodceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:35Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31670:597SK Svinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Przybyla Michal
Martinák Lukáš
 
 
Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
-10-9101043210
2.Jašek Milan
Chovanec Pavel
 
 
Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
4-8-126-82311
3.Chovanec PavelMerta Tomáš-5-99-9 1312
4.Jašek MilanPastrňák Jan-108-10-14 1313
5.Przybyla MichalPavlínek Zdeněk8-844 3123
6.Martinák LukášDebald Pavel8-844 3133
7.Jašek MilanMerta Tomáš-9-8-6  0334
8.Przybyla MichalPastrňák Jan658  3044
9.Martinák LukášPavlínek Zdeněk443  3054
10.Chovanec PavelDebald Pavel9-5101 3164
11.Przybyla MichalMerta Tomáš-826-793274
12.Martinák LukášPastrňák Jan8-8-6-7 1375
13.Chovanec PavelPavlínek Zdeněk-97-4-8 1376
14.Jašek MilanDebald Pavel-46-8-7 1377
15.Martinák LukášMerta Tomáš63-810 3187
16.Chovanec PavelPastrňák Jan15114  3097
17.Jašek MilanPavlínek Zdeněk78-9-10932107
18.Turay TomášDebald Pavel-559-12-823  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chovanec Pavel22Merta Tomáš22
Jašek Milan13Pastrňák Jan22
Przybyla Michal30Pavlínek Zdeněk13
Martinák Lukáš31Debald Pavel12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy