Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Svinov BVrchní
rozhodčí:
Vicherková Šárka
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37671:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zapletal František
Jašek Milan
 
 
Bereiter Marek
Ricka Jiří
 
 
9-4-810103210
2.Demek Matyáš
Przybyla Michal
 
 
Vavřínek Hubert
Musiol Kamil
 
 
-10-36-9 1311
3.Theodor FilipMusiol Kamil-110-38-72312
4.Zapletal FrantišekBereiter Marek-15-11-7  0313
5.Demek MatyášRicka Jiří1169  3023
6.Przybyla MichalVavřínek Hubert-1087-1063233
7.Zapletal FrantišekMusiol Kamil-6-7-12  0334
8.Demek MatyášBereiter Marek-5-87-9 1335
9.Przybyla MichalRicka Jiří38-9-8103245
10.Theodor FilipVavřínek Hubert-44-5-9 1346
11.Demek MatyášMusiol Kamil-8-9-6  0347
12.Przybyla MichalBereiter Marek-3665 3157
13.Theodor FilipRicka Jiří-77-611-82358
14.Jašek MilanVavřínek Hubert2711  3068
15.Przybyla MichalMusiol Kamil536  3078
16.Theodor FilipBereiter Marek-8-18-7  0379
17.Jašek MilanRicka Jiří79-12-653289
18.Demek MatyášVavřínek Hubert57-96 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Theodor Filip04Musiol Kamil31
Zapletal František02Bereiter Marek31
Demek Matyáš22Ricka Jiří13
Przybyla Michal40Vavřínek Hubert13
Jašek Milan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00, Sokolovna u ZŠ a ÚMOb Radvanice a BartoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:20577:516TJ Sokol Radvanice-Bartovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Tomáš
Lodňan Josef
 
 
Kuře Jiří
Ribka Filip
 
 
994  3010
2.Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
Borunský Pavel
Bala Zdeněk
 
 
710-57 3120
3.Pavlínek ZdeněkKuře Jiří-96116 3130
4.Pastrňák JanRibka Filip968  3040
5.Lodňan JosefBorunský Pavel-910-1011-42341
6.Merta TomášBala Zdeněk479  3051
7.Pastrňák JanKuře Jiří-2-648-92352
8.Lodňan JosefRibka Filip7-99-7-102353
9.Merta TomášBorunský Pavel-65-6-10 1354
10.Pavlínek ZdeněkBala Zdeněk9107  3064
11.Lodňan JosefKuře Jiří-8-6-7  0365
12.Merta TomášRibka Filip8108  3075
13.Pavlínek ZdeněkBorunský Pavel-96-8-7 1376
14.Pastrňák JanBala Zdeněk6133  3086
15.Merta TomášKuře Jiří796  3096
16.Pavlínek ZdeněkRibka Filip898  30106
17.Pastrňák JanBorunský Pavel         
18.Lodňan JosefBala Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlínek Zdeněk31Kuře Jiří22
Pastrňák Jan21Ribka Filip13
Lodňan Josef03Borunský Pavel30
Merta Tomáš31Bala Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 700/112, 724 00 Ostrava - Stará Bělá, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:29590:562Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka František
Molin Vojtěch
 
 
Tyrala Břetislav
Bolcarovič Ondřej
 
 
-3-9-8  0301
2.Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
Kocur Rostislav
Mikulíček Vladimír
 
 
556  3011
3.Molin VojtěchBolcarovič Ondřej-9-5-9  0312
4.Chaloupka FrantišekMikulíček Vladimír-9-891263222
5.Holaň PetrKocur Rostislav5104  3032
6.Balušek ZdeněkTyrala Břetislav1098  3042
7.Chaloupka FrantišekBolcarovič Ondřej-67-8-7 1343
8.Holaň PetrMikulíček Vladimír-86-9793253
9.Balušek ZdeněkKocur Rostislav134  3063
10.Molin VojtěchTyrala Břetislav7-9-6-10 1364
11.Holaň PetrBolcarovič Ondřej-38-7-1 1365
12.Balušek ZdeněkMikulíček Vladimír57-78 3175
13.Molin VojtěchKocur Rostislav9-15-2743285
14.Chaloupka FrantišekTyrala Břetislav-101087 3195
15.Balušek ZdeněkBolcarovič Ondřej-7-10-2  0396
16.Molin VojtěchMikulíček Vladimír9-8-7-8 1397
17.Chaloupka FrantišekKocur Rostislav658  30107
18.Holaň PetrTyrala Břetislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Molin Vojtěch13Bolcarovič Ondřej40
Chaloupka František31Mikulíček Vladimír13
Holaň Petr21Kocur Rostislav04
Balušek Zdeněk31Tyrala Břetislav12
Dohoda: Řízením průběhu utkání je pověřen vedoucí domácího družstva Zdeněk Balušek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
Mýdlo Luděk
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35622:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koral Michal
Teichmann Zdeněk
 
 
Lulek Tomáš
Olbricht Petr
 
 
-76-810-52301
2.Novák Michal
Novák Miloš
 
 
Štůsek Dušan
Mokroš Jaromír
 
 
9-7-87103211
3.Novák MichalLulek Tomáš-5-997-32312
4.Teichmann ZdeněkOlbricht Petr467  3022
5.Koral MichalMokroš Jaromír1086  3032
6.Novák MilošŠtůsek Dušan-3-7-9  0333
7.Teichmann ZdeněkLulek Tomáš104-9-8-62334
8.Koral MichalOlbricht Petr-107-4-6 1335
9.Novák MilošMokroš Jaromír-4-5-4  0336
10.Novák MichalŠtůsek Dušan9-99-9-72337
11.Koral MichalLulek Tomáš48-11-573247
12.Novák MilošMüller Dominik-8-7-6  0348
13.Novák MichalMokroš Jaromír9-679 3158
14.Teichmann ZdeněkŠtůsek Dušan114-89 3168
15.Novák MilošLulek TomášWO    0369
16.Novák MichalMüller Dominik1199  3079
17.Teichmann ZdeněkMokroš Jaromír9109  3089
18.Koral MichalŠtůsek Dušan-119-3893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Michal22Lulek Tomáš21
Teichmann Zdeněk31Olbricht Petr11
Koral Michal31Mokroš Jaromír13
Novák Miloš03Štůsek Dušan22
   Müller Dominik11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChvalíkoviceVrchní
rozhodčí:
Bednář Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706, vchod od hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36587:638TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muroň Roman
Lazecký Daniel
 
 
Musil Milan
Sikora Robert
 
 
-87-9-10 1301
2.Kružberský Lumír
Virág Alexandr
 
 
Sionkala Eduard
Sikora Ladislav
 
 
-79-87103211
3.Muroň RomanSikora Ladislav-8-7-6  0312
4.Lazecký DanielSionkala Eduard11-9-87-92313
5.Virág AlexandrMusil Milan610-6-3-82314
6.Kružberský LumírSikora Robert6-5912 3124
7.Lazecký DanielSikora Ladislav-5-5-7  0325
8.Virág AlexandrSionkala Eduard-7-2-8  0326
9.Kružberský LumírMusil Milan-38-7963236
10.Muroň RomanSikora Robert6128  3046
11.Virág AlexandrSikora Ladislav-7-8-6  0347
12.Kružberský LumírSionkala Eduard69-128 3157
13.Muroň RomanMusil Milan-79-8-6 1358
14.Lazecký DanielSikora Robert875  3068
15.Kružberský LumírSikora Ladislav-1014-16-9 1369
16.Muroň RomanSionkala Eduard12-12-96-723610
17.Lazecký DanielMusil Milan         
18.Virág AlexandrSikora Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Muroň Roman13Sikora Ladislav40
Lazecký Daniel12Sionkala Eduard31
Virág Alexandr03Musil Milan21
Kružberský Lumír31Sikora Robert03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry CVrchní
rozhodčí:
Hendrych Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36508:567KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holemý Josef
Barša Michal
 
 
Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
-8-9-7  0301
2.Král Petr
Bača Jaroslav
 
 
Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
86-76 3111
3.Holemý JosefSchwan Jaroslav-10-8-10  0312
4.Barša MichalVitásek Adam-6-10-8  0313
5.Král PetrDzida Martin8-38-8-82314
6.Bača JaroslavBednařík Miroslav7107  3024
7.Barša MichalSchwan Jaroslav-3-4-3  0325
8.Král PetrVitásek Adam-86-6-5 1326
9.Bača JaroslavDzida Martin4-9-910-92327
10.Holemý JosefBednařík Miroslav-6638 3137
11.Král PetrSchwan Jaroslav9-99-993247
12.Bača JaroslavVitásek Adam-6-9-10  0348
13.Holemý JosefDzida Martin7-79-4-62349
14.Barša MichalBednařík Miroslav-59-7483259
15.Bača JaroslavSchwan Jaroslav-8-16-8 13510
16.Holemý JosefVitásek Adam-6    01  
17.Barša MichalDzida Martin         
18.Král PetrBednařík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holemý Josef12Schwan Jaroslav31
Barša Michal12Vitásek Adam30
Král Petr12Dzida Martin30
Bača Jaroslav13Bednařík Miroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy