Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Rtyně v PodkrkonošíVrchní
rozhodčí:
Koblížek Oldřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí:Kábrt Vratislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:Martin Petr
Datum dle rozpisu16. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Kubeček Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:19434:407TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Vojtěch
Kábrt Vratislav
 
 
Malík Lukáš
Kubrt Martin
 
 
812-98 3110
2.Koblížek OldřichMalík Karel-5-799-82311
3.Kubeček VojtěchKubrt Martin-1189-10-82312
4.Martin PetrMalík Lukáš77-127 3122
5.Kubeček VojtěchMalík Karel6-105-983232
6.Koblížek OldřichMalík Lukáš910-9-11113242
7.Martin PetrKubrt Martin5117  3052
8.Kubeček VojtěchMalík Lukáš9-946 3162
9.Martin PetrMalík Karel8-9-6-9 1363
10.Kábrt VratislavKubrt Martin6-5-8-7 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koblížek Oldřich11Malík Karel21
Kubeček Vojtěch21Kubrt Martin21
Martin Petr21Malík Lukáš03
Kábrt Vratislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Melíšek Roman
 
 

 
 
WO    3010
2.Wagner Jaroslav st.WO    3020
3.Melíšek RomanWO    3030
4.Kyncl JiříWO    3040
5.Melíšek RomanWO    3050
6.Wagner Jaroslav st.WO    3060
7.Kyncl JiříWO    3070
8.Melíšek RomanWO    3080
9.Kyncl JiříWO    3090
10.Wagner Jaroslav st.WO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Růžička Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní centrum Pěšinky, Pěšinky 971, 582 91 Světlá nad Sázavou, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:25324:382TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Ladislav
Vosyka Radek
 
 
Šindelář Pavel
Rohlík Jan ml.
 
 
10-2-7-8 1301
2.Růžička JanŠindelář Pavel-10-9-5  0302
3.Vosyka LadislavRubeš Michal-6-88-10 1303
4.Vosyka RadekRohlík Jan ml.-9-8-8  0304
5.Vosyka LadislavŠindelář Pavel-115810 3114
6.Růžička JanRohlík Jan ml.-8-6-3  0315
7.Vosyka RadekRubeš Michal-66-14-9 1316
8.Vosyka LadislavRohlík Jan ml.-6-9-7  0317
9.Vosyka RadekŠindelář Pavel-68810 3127
10.Růžička JanRubeš Michal9-610-763237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžička Jan12Šindelář Pavel12
Vosyka Ladislav12Rubeš Michal21
Vosyka Radek12Rohlík Jan ml.30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HoražďoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Rudolf ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Mandák Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol Horažďovice,Tyršova 352,HoražďoviceRozhodčí:Holeček Karel
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:15319:310TJ Sokol Horažďovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandák Pavel
Láriš Petr
 
 
Krahulec Petr
Slapnička Jakub
 
 
-7-7-6  0301
2.Vojáček Rudolf ml.Slapnička Jakub107-107 3111
3.Láriš PetrSoukup Zdeněk ml.7119  3021
4.Mandák PavelKrahulec Petr-4-11-7  0322
5.Láriš PetrSlapnička Jakub47-96 3132
6.Vojáček Rudolf ml.Krahulec Petr-4-4-6  0333
7.Mandák PavelSoukup Zdeněk ml.5810  3043
8.Láriš PetrKrahulec Petr7-8-6-7 1344
9.Mandák PavelSlapnička Jakub5710  3054
10.Vojáček Rudolf ml.Soukup Zdeněk ml.-75611 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vojáček Rudolf ml.21Slapnička Jakub03
Láriš Petr21Soukup Zdeněk ml.03
Mandák Pavel21Krahulec Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou z.s.Vrchní
rozhodčí:
Jeníček Jakub
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog Č.BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřiště - vchod proti tenisovým kurtům. Přijezd autem ze směru od Pelhřimova, ulicí Pelhřimovská, za benzínovou čerpací stanicí odbočit doleva k fotbalovému hřišti.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:22301:324SK Pedagog Č.Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeníček Jakub
Zápotočný Stanislav
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
9-8-12-9 1301
2.Klapp MiroslavKortus Filip-8-2-8  0302
3.Jeníček JakubKortus Pavel577  3012
4.Zápotočný StanislavKortus Pavel ml.-5-3-4  0313
5.Jeníček JakubKortus Filip8-5-87-82314
6.Klapp MiroslavKortus Pavel ml.-8-9-6  0315
7.Zápotočný StanislavKortus Pavel810-89 3125
8.Jeníček JakubKortus Pavel ml.-6-10-9  0326
9.Zápotočný StanislavKortus Filip-8-68-7 1327
10.Lipl KarelKortus PavelWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klapp Miroslav02Kortus Filip30
Jeníček Jakub12Kortus Pavel02
Zápotočný Stanislav12Kortus Pavel ml.30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kirchman
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Sedláček
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:16361:361TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klier Jakub
Kirchman Ondřej
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Petr
 
 
66-78 3110
2.Kirchman OndřejPisár Petr-5847 3120
3.Vaněček PetrKettner Martin785  3030
4.Klier JakubVorlíček Luboš-19-911-52331
5.Vaněček PetrPisár Petr9-910-793241
6.Kirchman OndřejVorlíček Luboš8310  3051
7.Klier JakubKettner Martin107-105 3161
8.Vaněček PetrVorlíček Luboš8-9-9-9 1362
9.Duchoň AntonínPisár Jan-5-688103272
10.Kirchman OndřejKettner MartinWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kirchman Ondřej20Pisár Petr02
Vaněček Petr21Kettner Martin02
Klier Jakub11Vorlíček Luboš21
Duchoň Antonín10Pisár Jan01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká LípaVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26315:387TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milata Vladimír st.
Bříza František
 
 
Brožek Miroslav
Vaniš Marek
 
 
-9-2-5  0301
2.Just FrantišekPivoňka Jaromír94-9-8-52302
3.Flanderka MilošVaniš Marek-11-89-7 1303
4.Bříza FrantišekBrožek Miroslav16-7-7-4 1304
5.Flanderka MilošPivoňka Jaromír-4-5-9  0305
6.Just FrantišekBrožek Miroslav8-25-9113215
7.Bříza FrantišekVaniš Marek-13-8-6  0316
8.Flanderka MilošBrožek Miroslav-8-7-9  0317
9.Bříza FrantišekPivoňka Jaromír878  3027
10.Just FrantišekVaniš Marek-9-109-4 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Just František12Pivoňka Jaromír21
Flanderka Miloš03Vaniš Marek30
Bříza František12Brožek Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Stránský Michal
Datum dle rozpisu16. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:6254:185TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Šír Milan
Šilhán Josef
 
 
114-99 3110
2.Blažek JanBradáč Petr-4-75423220
3.Košák VojtěchŠilhán Josef48-68 3130
4.Antoš PetrŠír Milan3-19412 3140
5.Košák VojtěchBradáč Petr-6779 3150
6.Blažek JanŠír Milan453  3060
7.Antoš PetrŠilhán Josef         
8.Košák VojtěchŠír Milan         
9.Antoš PetrBradáč Petr         
10.Blažek JanŠilhán Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blažek Jan20Bradáč Petr02
Košák Vojtěch20Šilhán Josef01
Antoš Petr10Šír Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
Černý Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13381:332TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
Sebera Petr
Kříž Milan ml.
 
 
-97-66-122301
2.Veselý PavelKříž Milan ml.5112  3011
3.Čech JiříHarcuba Pavel-115712 3121
4.Durdis Petr ml.Sebera Petr-65-5783231
5.Čech JiříKříž Milan ml.-7-9-9  0332
6.Veselý PavelSebera Petr73-95 3142
7.Durdis Petr ml.Harcuba Pavel11158  3052
8.Čech JiříSebera Petr9810  3062
9.Durdis Petr ml.Kříž Milan ml.-9-410-6 1363
10.Veselý PavelHarcuba Pavel878  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veselý Pavel30Kříž Milan ml.21
Čech Jiří21Harcuba Pavel03
Durdis Petr ml.21Sebera Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu14. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22354:391TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
7106  3010
2.Chalupa Josef ml.Kuba Josef-7-8-10  0311
3.Blažek MartinPospíšil Milan947  3021
4.Šejvl JakubKolář Vlastimil-8-6-8  0322
5.Blažek MartinKuba Josef-89-11973232
6.Chalupa Josef ml.Kolář Vlastimil-712-510-42333
7.Šejvl JakubPospíšil Milan-7-799-52334
8.Blažek MartinKolář Vlastimil8-6-10-6 1335
9.Šejvl JakubKuba Josef8-711-8103245
10.Balák KryštofPospíšil Milan-7-7-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chalupa Josef ml.02Kuba Josef12
Blažek Martin21Pospíšil Milan21
Šejvl Jakub12Kolář Vlastimil30
Balák Kryštof01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Studnička Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:Koutný František
Datum dle rozpisu11. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21362:373KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíček Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
Vybíral Lukáš
Ondrovčák Radek
 
 
-8-9-10  0301
2.Kouřil PřemyslOndrovčák Radek-67-109-92302
3.Vašíček PavelAndorko Pavel-5866 3112
4.Kouřil VítVybíral Lukáš710-7-8-142313
5.Vašíček PavelOndrovčák Radek8-102-833223
6.Kouřil PřemyslVybíral Lukáš-5-9-8  0324
7.Kouřil VítAndorko Pavel4710  3034
8.Vašíček PavelVybíral Lukáš-88-57-32335
9.Kouřil VítOndrovčák Radek12128  3045
10.Kouřil PřemyslAndorko Pavel-8-2-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kouřil Přemysl03Ondrovčák Radek12
Vašíček Pavel21Andorko Pavel12
Kouřil Vít21Vybíral Lukáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
Volák Marek
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:27370:399MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
Seďa Jakub
Musil David
 
 
-4-86-9 1301
2.Oharek LiborHorák Aleš15-9-14-62302
3.Mořický TomášSeďa Jakub-8-6-9  0303
4.Autrata VítMusil David-7-6-8  0304
5.Mořický TomášHorák Aleš-6-8104-122305
6.Oharek LiborMusil David95-12-7-72306
7.Autrata VítSeďa Jakub-10-9-9  0307
8.Mořický TomášMusil David-8-10-8  0308
9.Autrata VítHorák Aleš35-11-2103218
10.Oharek LiborSeďa Jakub89-129 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Oharek Libor12Horák Aleš21
Mořický Tomáš03Seďa Jakub21
Autrata Vít12Musil David30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeRozhodčí:Šafaříková Sandra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Kuchař Pavel
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Šlancar Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:914:29379:436TJ Sokol Ondratice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Libor
Hladký Rostislav
 
 
Brátel Zdeněk
Vlach Michal
 
 
8-6-107-92301
2.Hladký RostislavBeneš Jan ml.4-6-8-7 1302
3.Melichar LiborBrátel Zdeněk-8-13-7  0303
4.Šafařík JanVlach Michal-79-69-72304
5.Melichar LiborBeneš Jan ml.-7-918-102305
6.Hladký RostislavVlach Michal8-5-8-10 1306
7.Šafařík JanBrátel Zdeněk9-9-5-6 1307
8.Melichar LiborVlach Michal6-810-10153217
9.Šafařík JanBeneš Jan ml.-4-8105-72318
10.Hladký RostislavBrátel Zdeněk-8-4-5  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hladký Rostislav03Beneš Jan ml.30
Melichar Libor12Brátel Zdeněk30
Šafařík Jan03Vlach Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:20400:379TJ Sokol Kateřinky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Maděrka Svatopluk
Šoc Milan
 
 
8-8-81053210
2.Roleder OndřejNetesal Jiří-910-12-7 1311
3.Ribka JakubŠoc Milan-99-10683221
4.Střílka JakubMaděrka Svatopluk68-5-6103231
5.Ribka JakubNetesal Jiří357  3041
6.Roleder OndřejMaděrka Svatopluk3-8-8-5 1342
7.Střílka JakubŠoc Milan-95-8-6 1343
8.Ribka JakubMaděrka Svatopluk897  3053
9.Kašpar TomášNetesal Jiří85-6-553263
10.Roleder OndřejŠoc Milan-9-79-10 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Roleder Ondřej03Netesal Jiří12
Ribka Jakub30Šoc Milan21
Střílka Jakub11Maděrka Svatopluk12
Kašpar Tomáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Rtyně v PodkrkonošíVrchní
rozhodčí:
Brát Karel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Ducháč Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:Klimeš Zbyšek
Datum dle rozpisu04. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Ducháč Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:29314:397TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kábrt Vratislav
Koblížek Michal
 
 
Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
-6-3-8  0301
2.Kábrt VratislavŠtrobl Rudolf-74-69-92302
3.Martin PetrRýgl Vojtěch-8-126-9 1303
4.Koblížek OldřichKalenský Jaroslav-48-4-10 1304
5.Martin PetrŠtrobl Rudolf-109-103-102305
6.Koblížek MichalKalenský Jaroslav-8-6-7  0306
7.Koblížek OldřichRýgl Vojtěch-4-58993216
8.Martin PetrKalenský Jaroslav-8-9-6  0317
9.Koblížek OldřichŠtrobl Rudolf-6-6-8  0318
10.Koblížek MichalRýgl Vojtěch-76-3-5 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kábrt Vratislav01Štrobl Rudolf30
Martin Petr03Rýgl Vojtěch21
Koblížek Oldřich12Kalenský Jaroslav30
Koblížek Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:19197:249ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Dolejší Stanislav
Čamr František
 
 
-8-10-7  0301
2.Rulík JiříPilner Jaroslav-4-2-9  0302
3.Hanousek OndřejHořejší Radim-78-9-4 1303
4.Bureš JaroslavČamr František-4-7-5  0304
5.Hanousek OndřejPilner Jaroslav47-96 3114
6.Rulík JiříČamr František-3-42-10 1315
7.Bureš JaroslavHořejší Radim8-8-11-10 1316
8.Hanousek OndřejČamr František         
9.Bureš JaroslavPilner Jaroslav         
10.Rulík JiříHořejší Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rulík Jiří02Pilner Jaroslav11
Hanousek Ondřej11Hořejší Radim20
Bureš Jaroslav02Čamr František20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:24387:410ST EUROMASTER Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
Čížek Jiří
Trajhan Miroslav
 
 
91012  3010
2.Wagner Jaroslav st.Trajhan Miroslav-95-103-82311
3.Pych Luděk ml.Záboj Matěj-89-7773221
4.Kyncl JiříČížek Jiří-6-8-7  0322
5.Pych Luděk ml.Trajhan Miroslav-8-957-72323
6.Wagner Jaroslav st.Čížek Jiří-3-5-5  0324
7.Kyncl JiříZáboj Matěj-1055-373234
8.Pych Luděk ml.Čížek Jiří9-4-5-9 1335
9.Kyncl JiříTrajhan Miroslav10-7-89-102336
10.Wagner Jaroslav st.Záboj Matěj96-9-893246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Wagner Jaroslav st.12Trajhan Miroslav30
Pych Luděk ml.12Záboj Matěj03
Kyncl Jiří12Čížek Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:21373:382TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
 
 
Malina Vítězslav
Bárta Daniel
 
 
5-595 3110
2.Rohlík Jan ml.Bárta Daniel-6-78-2 1311
3.Charvát OndřejBártík Tomáš64-97 3121
4.Rubeš MichalNovák Aleš9-910-553231
5.Charvát OndřejBárta Daniel-2-6-8  0332
6.Rohlík Jan ml.Novák Aleš-710113 3142
7.Rubeš MichalBártík Tomáš-7-10-6  0343
8.Charvát OndřejNovák Aleš8-135-1193253
9.Rubeš MichalBárta Daniel9-4-3-8 1354
10.Rohlík Jan ml.Bártík Tomáš-9-981123264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rohlík Jan ml.21Bárta Daniel30
Charvát Ondřej21Bártík Tomáš12
Rubeš Michal12Novák Aleš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HoražďoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Rudolf ml.
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,.Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:25347:382SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Miloš
Láriš Petr
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
-98-71283210
2.Mandák PavelKorbel Petr12-910-983220
3.Láriš PetrChodounský Martin6-7-8-8 1321
4.Soukup MilošŠlehofer Stanislav ml.-47-9533231
5.Láriš PetrKorbel Petr64-98 3141
6.Mandák PavelŠlehofer Stanislav ml.-9-9-2  0342
7.Soukup MilošChodounský Martin-9-4-2  0343
8.Láriš PetrŠlehofer Stanislav ml.-7-364-72344
9.Soukup MilošKorbel Petr-8-8-7  0345
10.Mandák PavelChodounský Martin-5-8-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mandák Pavel12Korbel Petr12
Láriš Petr12Chodounský Martin30
Soukup Miloš12Šlehofer Stanislav ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog Č.BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16343:327TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
7-9-12-5 1301
2.Kaštánek PetrKortus Pavel ml.-9-6-6  0302
3.Bauer MiroslavKortus Pavel467  3012
4.Šimek MarekKortus Filip8109  3022
5.Bauer MiroslavKortus Pavel ml.-4-5-6  0323
6.Kaštánek PetrKortus Filip56-48 3133
7.Šimek MarekKortus Pavel657  3043
8.Bauer MiroslavKortus Filip-4813-7113253
9.Šimek MarekKortus Pavel ml.5-7-8-13 1354
10.Kaštánek PetrKortus Pavel11-944 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaštánek Petr21Kortus Pavel ml.30
Bauer Miroslav21Kortus Pavel03
Šimek Marek21Kortus Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
Bednář Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:Kopřiva Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26312:368SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roziňák Jan
Včelička Lubomír
 
 
Pangrác Martin
Květon Ondřej
 
 
664  3010
2.Řejha PavelPangrác Martin-10-10-3  0311
3.Bohdan LuděkBaštář Ondřej-610-8-7 1312
4.Roziňák JanKvěton Ondřej-8-10-7  0313
5.Bohdan LuděkPangrác Martin4-8-9-4 1314
6.Řejha PavelKvěton Ondřej58-2-483224
7.Roziňák JanBaštář Ondřej-610-11-11 1325
8.Bohdan LuděkKvěton Ondřej-84-6-7 1326
9.Roziňák JanHorák Libor-88-11-6 1327
10.Řejha PavelBaštář Ondřej-7-5-7  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Řejha Pavel12Pangrác Martin20
Bohdan Luděk03Baštář Ondřej30
Roziňák Jan03Květon Ondřej21
   Horák Libor10



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kirchman Ondřej st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Union, Radčická 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23373:374TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-9-10-8  0301
2.Kirchman OndřejBelopotočan Roman6-8-7-9 1302
3.Vaněček PetrChvátal Martin311-7-993212
4.Klier JakubPour Pavel ml.-5-913-7 1313
5.Vaněček PetrBelopotočan Roman-7-4-8  0314
6.Kirchman OndřejPour Pavel ml.727  3024
7.Klier JakubChvátal Martin-498-1453234
8.Vaněček PetrPour Pavel ml.-9-345-72335
9.Klier JakubBelopotočan Roman-9-99-9 1336
10.Kirchman OndřejChvátal Martin75-95 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kirchman Ondřej21Belopotočan Roman30
Vaněček Petr12Chvátal Martin03
Klier Jakub12Pour Pavel ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:Tauber Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Mach Dalibor
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:29293:384SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pivoňka Jaromír
Vaniš Marek
 
 
Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
-811-7-11 1301
2.Vaniš MarekŠilhán Petr-9-8-5  0302
3.Pivoňka JaromírBorůvka Jakub10-6-9-8 1303
4.Brožek MiroslavBlinka Michal-8-9-9  0304
5.Pivoňka JaromírŠilhán Petr-5-9-3  0305
6.Vaniš MarekBlinka Michal5-3-4-6 1306
7.Brožek MiroslavBorůvka Jakub-9-26-5 1307
8.Pivoňka JaromírBlinka Michal-12-7-7  0308
9.Brožek MiroslavŠilhán Petr-7-139693218
10.Vaniš MarekBorůvka Jakub-8-8-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vaniš Marek03Šilhán Petr21
Pivoňka Jaromír03Borůvka Jakub30
Brožek Miroslav12Blinka Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Krutský Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Krtička Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Nová PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:616:20327:353TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlabola Petr
Kohout Pavel
 
 
Antoš Petr
Blažek Jan
 
 
-11-6-9  0301
2.Vajgl PavelBlažek Jan9-10-9-3 1302
3.Dlabola PetrStránský Michal699  3012
4.Kohout PavelAntoš Petr-46-6-9 1313
5.Dlabola PetrBlažek Jan3-510-893223
6.Vajgl PavelAntoš Petr-98-10-3 1324
7.Kohout PavelStránský Michal679  3034
8.Dlabola PetrAntoš Petr-7-10108-62335
9.Kohout PavelBlažek Jan9-109-7-72336
10.Vajgl PavelStránský Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vajgl Pavel02Blažek Jan21
Dlabola Petr21Stránský Michal02
Kohout Pavel12Antoš Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosichRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:27302:374TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
Šimeček Jan
Nejedlý Petr
 
 
-6-101012-102301
2.Veselý PavelŠimeček Jan-9-102-5 1302
3.Čech JiříNejedlý Petr-11-8-8  0303
4.Durdis Petr ml.Novotný Petr-5-9-7  0304
5.Čech JiříŠimeček Jan9-5-2-8 1305
6.Veselý PavelNovotný Petr759  3015
7.Durdis Petr ml.Nejedlý Petr-8-6-9  0316
8.Čech JiříNovotný Petr-5-693-62317
9.Durdis Petr ml.Šimeček Jan-7-4-6  0318
10.Veselý PavelNejedlý Petr-8-36-7 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veselý Pavel12Šimeček Jan30
Čech Jiří03Nejedlý Petr30
Durdis Petr ml.03Novotný Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Pospíšil M
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:Blažek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Blažková Anežka ml.
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Krameš Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:23356:389KMST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Pařízek Martin
Klimenta Matouš
 
 
-4-89-6 1301
2.Pospíšil MilanKlimenta Matouš-9-5-6  0302
3.Kolář VlastimilKaněra Jan13103  3012
4.Kuba JosefPařízek Martin44-9-6-82313
5.Kolář VlastimilKlimenta Matouš11-1031 3123
6.Krameš JanPařízek Martin-2-956-132324
7.Kuba JosefKaněra Jan-126-818-112325
8.Kolář VlastimilPařízek Martin-9-10-8  0326
9.Kuba JosefKlimenta MatoušWO    0327
10.Krameš JanKaněra Jan15-589 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pospíšil Milan01Klimenta Matouš11
Kolář Vlastimil21Kaněra Jan12
Kuba Josef02Pařízek Martin30
Krameš Jan11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A)Rozhodčí:Fiala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Ondrovčák Ladislav
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:22315:351TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A)

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
Chrást Roman
Kolůch Jaroslav
 
 
-99-7-5 1301
2.Ondrovčák RadekKolůch Jaroslav-8-8-3  0302
3.Vybíral LukášPeterka Ondřej477  3012
4.Forman LiborChrást Roman-5-6-6  0313
5.Vybíral LukášKolůch Jaroslav13-9-10-8 1314
6.Ondrovčák RadekChrást Roman-9-6-7  0315
7.Forman LiborPeterka Ondřej105-75 3125
8.Vybíral LukášChrást Roman-5-89-3 1326
9.Forman LiborKolůch Jaroslav49-8-9-102327
10.Ondrovčák RadekPeterka Ondřej988  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ondrovčák Radek12Kolůch Jaroslav30
Vybíral Lukáš12Peterka Ondřej03
Forman Libor12Chrást Roman30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Makovický Petr
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:24441:453nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupil Petr
Musil David
 
 
Olejník Jakub
Soukup Adam
 
 
-9-413983210
2.Štěpán LiborVlach Martin-6-109683220
3.Musil DavidSoukup Adam4-9-13-11 1321
4.Nastoupil PetrOlejník Jakub10-10-10-8 1322
5.Musil DavidVlach Martin12-78-1083232
6.Štěpán LiborOlejník Jakub-69-45103242
7.Nastoupil PetrSoukup Adam-10-134-7 1343
8.Musil DavidOlejník Jakub93-310 3153
9.Nastoupil PetrVlach Martin-7-96-9 1354
10.Štěpán LiborSoukup Adam14-8-79-52355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štěpán Libor21Vlach Martin12
Musil David21Soukup Adam30
Nastoupil Petr03Olejník Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Hrůza Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:Lužný Petr
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:25321:359ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brátel Zdeněk
Vlach Michal
 
 
Masnica Michal
Schwarz Ota
 
 
-6-9-6  0301
2.Brátel ZdeněkZáškodný Marek-79710 3111
3.Beneš Jan ml.Schwarz Ota96-2-8-72312
4.Vlach MichalMasnica Michal-7-8-14  0313
5.Beneš Jan ml.Záškodný Marek-7-8-9  0314
6.Brátel ZdeněkMasnica Michal-5-5-9  0315
7.Vlach MichalSchwarz Ota-11-697-92316
8.Beneš Jan ml.Masnica Michal-9-8-6  0317
9.Vlach MichalZáškodný Marek910-5-10-62318
10.Brátel ZdeněkSchwarz OtaWO    3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brátel Zdeněk11Záškodný Marek21
Beneš Jan ml.03Schwarz Ota20
Vlach Michal03Masnica Michal30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:611:19252:284TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
Kowal René
Valošek Jan
 
 
-9-76-6 1301
2.Roleder OndřejKratochvíl Michal-5685 3111
3.Ribka JakubKowal René-9-95-8 1312
4.Kašpar TomášValošek Jan-66-710-82313
5.Ribka JakubKratochvíl Michal38-2-8-122314
6.Roleder OndřejValošek Jan-485-11-32315
7.Kašpar TomášKowal René-7-2-7  0316
8.Ribka JakubValošek Jan         
9.Kašpar TomášKratochvíl Michal         
10.Roleder OndřejKowal René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Roleder Ondřej11Kratochvíl Michal11
Ribka Jakub02Kowal René20
Kašpar Tomáš02Valošek Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Novák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Krejčí Fantišek
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21349:365TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr František
Dolejší Stanislav
 
 
Kalenský Jaroslav
Štrobl Rudolf
 
 
-89-11-9 1301
2.Dolejší StanislavRýgl Vojtěch8-978 3111
3.Čamr FrantišekŠtrobl Rudolf-95-7723221
4.Hořejší RadimKalenský Jaroslav-8-7-8  0322
5.Čamr FrantišekRýgl Vojtěch686  3032
6.Dolejší StanislavKalenský Jaroslav-610-9-10 1333
7.Hořejší RadimŠtrobl Rudolf7912  3043
8.Čamr FrantišekKalenský Jaroslav79-1-3-62344
9.Hořejší RadimRýgl Vojtěch-6-510-9 1345
10.Dolejší StanislavŠtrobl Rudolf-7-10-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dolejší Stanislav12Rýgl Vojtěch12
Čamr František21Štrobl Rudolf12
Hořejší Radim12Kalenský Jaroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín AVrchní
rozhodčí:
Dolejší Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:Miffek Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Pilner Jaroslav
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:6270:222ST EUROMASTER Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miffek Daniel
Pěnkava Luboš
 
 
Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
51010  3010
2.Záboj MatějCharvát Ondřej-396-7103220
3.Pěnkava LubošBezdíček Martin3917  3030
4.Miffek DanielRubeš Michal10910  3040
5.Pěnkava LubošCharvát Ondřej755  3050
6.Záboj MatějRubeš Michal-129-10-7 1351
7.Miffek DanielBezdíček Martin-9657 3161
8.Pěnkava LubošRubeš Michal         
9.Miffek DanielCharvát Ondřej         
10.Záboj MatějBezdíček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Záboj Matěj11Charvát Ondřej02
Pěnkava Luboš20Bezdíček Martin02
Miffek Daniel20Rubeš Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Korbel Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Chodounský Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Horek Martin
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16375:348SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
-5710-7123210
2.Korbel PetrKaštánek Petr-3-774-32311
3.Šlehofer Stanislav ml.Heinzl Lukáš8611  3021
4.Chodounský MartinBauer Miroslav84-116 3131
5.Šlehofer Stanislav ml.Kaštánek Petr-96715 3141
6.Korbel PetrBauer Miroslav-9-4-9  0342
7.Chodounský MartinHeinzl Lukáš826  3052
8.Šlehofer Stanislav ml.Bauer Miroslav7-8-5-7 1353
9.Chodounský MartinKaštánek Petr6134  3063
10.Korbel PetrHeinzl Lukáš-89-11-11 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Korbel Petr03Kaštánek Petr12
Šlehofer Stanislav ml.21Heinzl Lukáš12
Chodounský Martin30Bauer Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Pangrác Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Msgre. B. Staška DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:24334:388TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květon Ondřej
Horák Libor
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
11-4-39-62301
2.Pangrác MartinDráždil Roman-9-10-8  0302
3.Baštář OndřejChvátal Martin-8-11-8  0303
4.Květon OndřejBelopotočan Roman-5-78-8 1304
5.Baštář OndřejDráždil Roman-2977 3114
6.Pangrác MartinBelopotočan Roman-75-10-7 1315
7.Květon OndřejChvátal Martin96-46 3125
8.Horák LiborBelopotočan Roman-9-4-2  0326
9.Květon OndřejDráždil Roman10-113-6-62327
10.Pangrác MartinChvátal Martin710-811 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pangrác Martin12Dráždil Roman21
Baštář Ondřej11Chvátal Martin12
Květon Ondřej12Belopotočan Roman30
Horák Libor01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:Kučera
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Stránský
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:23372:418nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukovský Radek
Antoš Petr
 
 
Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
-69-5-8 1301
2.Stránský MichalŠilhán Petr-78-5-7 1302
3.Bukovský RadekGireth Pavel-77-8883212
4.Blažek JanBlinka Michal-8-7-6  0313
5.Bukovský RadekŠilhán Petr12-98-1083223
6.Stránský MichalBlinka Michal-610-410-72324
7.Blažek JanGireth Pavel9-4-6783234
8.Bukovský RadekBlinka Michal119-610 3144
9.Blažek JanŠilhán Petr-7-8-8  0345
10.Stránský MichalGireth Pavel7-669 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stránský Michal12Šilhán Petr21
Bukovský Radek30Gireth Pavel03
Blažek Jan12Blinka Michal21
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13364:338TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Pařízek Martin
Klimenta Matouš
 
 
-10997 3110
2.Bucifal AlešKlimenta Matouš955  3020
3.Novotný PetrKaněra Jan599  3030
4.Benák LiborPařízek Martin-5-7-9  0331
5.Novotný PetrKlimenta Matouš-610108 3141
6.Bucifal AlešPařízek Martin-657-473251
7.Benák LiborKaněra Jan1059  3061
8.Novotný PetrPařízek Martin-86-8-7 1362
9.Benák LiborKlimenta Matouš-7-799-82363
10.Bucifal AlešKaněra Jan91310  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bucifal Aleš30Klimenta Matouš12
Novotný Petr21Kaněra Jan03
Benák Libor12Pařízek Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A)Vrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:Makovický Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:17377:365TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A)

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrást Roman
Kolůch Jaroslav
 
 
Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
-10984 3110
2.Kolůch JaroslavSkalský Ondřej7-9-8733220
3.Chrást RomanVlach Martin889  3030
4.Bíla JindřichSoukup Adam-8-9-8  0331
5.Chrást RomanSkalský Ondřej8117  3041
6.Kolůch JaroslavSoukup Adam-6-79-6 1342
7.Bíla JindřichVlach Martin-610-39-112343
8.Chrást RomanSoukup Adam3610  3053
9.Bíla JindřichSkalský Ondřej-57-36103263
10.Kolůch JaroslavVlach Martin-888-3-92364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kolůch Jaroslav12Skalský Ondřej03
Chrást Roman30Vlach Martin21
Bíla Jindřich12Soukup Adam21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Kopecký Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Tichý Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Kopecký Stanislav ml.
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:15317:303nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Tomáš
Kowal René
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
-5-79-8 1301
2.Mikeska JakubMasnica Michal-6-4-8  0302
3.Kratochvíl MichalSchwarz Ota369  3012
4.Kratochvíl TomášPolášek Radovan9-9-7-7 1313
5.Kratochvíl MichalMasnica Michal958  3023
6.Mikeska JakubPolášek Radovan-74-812-72324
7.Kratochvíl TomášSchwarz Ota7510  3034
8.Kratochvíl MichalPolášek Radovan-9-5-7  0335
9.Kratochvíl TomášMasnica Michal898  3045
10.Kowal RenéSchwarz Ota467  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikeska Jakub02Masnica Michal12
Kratochvíl Michal21Schwarz Ota03
Kratochvíl Tomáš21Polášek Radovan30
Kowal René10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 4/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín ARozhodčí:Antoš Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Švábová Ráchel Magdaléna
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:425:18418:416TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Pěnkava Luboš
Čížek Jiří
 
 
-951110 3110
2.Voňka JakubČížek Jiří-5-689-102311
3.Šváb RichardTrajhan Miroslav597  3021
4.Kalenský JaroslavPěnkava Luboš9-67-11-82322
5.Šváb RichardČížek Jiří-4-811-3 1323
6.Voňka JakubPěnkava Luboš1189  3033
7.Kalenský JaroslavTrajhan Miroslav8-8-11963243
8.Šváb RichardPěnkava Luboš104-79 3153
9.Kalenský JaroslavČížek Jiří-812-67113263
10.Voňka JakubTrajhan Miroslav-5-488-112364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Voňka Jakub12Čížek Jiří21
Šváb Richard21Trajhan Miroslav12
Kalenský Jaroslav21Pěnkava Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 4/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Korbel Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Chodounský Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Horek Martin
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26303:361TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-6-6-7  0301
2.Kubát JanBelopotočan Roman-7-6-12  0302
3.Šlehofer Stanislav ml.Chvátal Martin-69-9-6 1303
4.Chodounský MartinPour Pavel ml.-779-5113213
5.Šlehofer Stanislav ml.Belopotočan Roman-6-7-6  0314
6.Kubát JanPour Pavel ml.-6-6-9  0315
7.Chodounský MartinChvátal Martin-1186-4-52316
8.Šlehofer Stanislav ml.Pour Pavel ml.-11-5-3  0317
9.Chodounský MartinBelopotočan RomanWO    3027
10.Kubát JanChvátal Martin89-7-10-72328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubát Jan03Belopotočan Roman20
Šlehofer Stanislav ml.03Chvátal Martin30
Chodounský Martin11Pour Pavel ml.21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 4/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25288:386SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Šilhán Petr
Borůvka Jakub
 
 
-4-7-8  0301
2.Bucifal AlešBorůvka Jakub-95-8-5 1302
3.Novotný PetrFabini Jan10-87-583212
4.Benák LiborŠilhán Petr-125-5-8 1313
5.Novotný PetrBorůvka Jakub-5-7-2  0314
6.Bucifal AlešŠilhán Petr-68-2-6 1315
7.Benák LiborFabini Jan-5710-2093225
8.Novotný PetrŠilhán PetrWO    0326
9.Benák LiborBorůvka Jakub-48-1-6 1327
10.Bucifal AlešFabini Jan947  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bucifal Aleš12Borůvka Jakub30
Novotný Petr11Fabini Jan03
Benák Libor12Šilhán Petr20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 4/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Kopecký Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A)Rozhodčí:Ščibráni Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Toman Ladislav
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:322:14343:318TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knybel Kamil
Valošek Jan
 
 
Souček Martin
Chrást Roman
 
 
-810-76-92301
2.Knybel KamilSouček Martin38-43 3111
3.Kratochvíl MichalBíla Jindřich988  3021
4.Kowal RenéChrást Roman11-4-5-4 1322
5.Kratochvíl MichalSouček Martin-59-8-8 1323
6.Knybel KamilChrást Roman-68-9263233
7.Kowal RenéBíla Jindřich97-108 3143
8.Kratochvíl MichalChrást Roman-89129 3153
9.Kowal RenéSouček Martin378  3063
10.Knybel KamilBíla Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Knybel Kamil20Souček Martin12
Kratochvíl Michal21Bíla Jindřich02
Kowal René21Chrást Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 5/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Drahotský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Antoš Michal
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:27268:336SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Bajger Ondřej
Bardoň Michal
 
 
-8-4-6  0301
2.Voňka JakubBajger Ondřej-2-8-6  0302
3.Rýgl VojtěchKleprlík Jakub-38-8-7 1303
4.Kalenský JaroslavBardoň Michal-65-4-6 1304
5.Rýgl VojtěchBajger Ondřej-87-8-10 1305
6.Voňka JakubBardoň Michal-8-5-8  0306
7.Kalenský JaroslavKleprlík Jakub-6-8-5  0307
8.Rýgl VojtěchBardoň MichalWO    3017
9.Kalenský JaroslavBajger Ondřej8-88-7-112318
10.Voňka JakubKleprlík Jakub-7-5-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Voňka Jakub03Bajger Ondřej30
Rýgl Vojtěch02Kleprlík Jakub30
Kalenský Jaroslav03Bardoň Michal20
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 5/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:27359:421SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Němeček Jakub
Málek Tomáš
 
 
7-6-10963210
2.Pour Pavel ml.Málek Tomáš9-6-4-5 1311
3.Belopotočan RomanEzr Václav59-20-9103221
4.Dráždil RomanNěmeček Jakub-7-7-8  0322
5.Belopotočan RomanMálek Tomáš-137-9-7 1323
6.Pour Pavel ml.Němeček Jakub-7-6-4  0324
7.Dráždil RomanEzr Václav-7107-883234
8.Belopotočan RomanNěmeček Jakub9-6-7-4 1335
9.Dráždil RomanMálek Tomáš-73-8-6 1336
10.Chvátal MartinEzr Václav-99-6-7 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pour Pavel ml.02Málek Tomáš30
Belopotočan Roman12Ezr Václav12
Dráždil Roman12Němeček Jakub30
Chvátal Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 5/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST HodonínRozhodčí:Klimenta Matouš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Masák Jan
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:17327:325SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Šilhán Petr
 
 
Tymofieiev Oleksandr
Zajíc Miroslav
 
 
-7-9-3  0301
2.Protiva LubošZajíc Miroslav-1-8-10  0302
3.Borůvka JakubBrhel Tomáš697  3012
4.Šilhán PetrTymofieiev Oleksandr-7-75-10 1313
5.Borůvka JakubZajíc Miroslav-38-11693223
6.Protiva LubošTymofieiev Oleksandr-8-11-10  0324
7.Šilhán PetrBrhel Tomáš636  3034
8.Borůvka JakubTymofieiev Oleksandr8-49-553244
9.Šilhán PetrZajíc Miroslav58-38 3154
10.Protiva LubošBrhel Tomáš7106  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Protiva Luboš12Zajíc Miroslav12
Borůvka Jakub30Brhel Tomáš03
Šilhán Petr21Tymofieiev Oleksandr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 5/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Kopecký Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Tichý Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Kopecký Stanislav ml.
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:78:23231:322DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Tomáš
Kowal René
 
 
Palkovský David
Koblížek Martin
 
 
-5-113-6 1301
2.Knybel KamilPalkovský David-7-6-9  0302
3.Kowal RenéOlejník Martin6-8-18-82303
4.Kratochvíl MichalKoblížek Martin7-7-4593213
5.Kowal RenéPalkovský David10-6-4-6 1314
6.Knybel KamilKoblížek Martin-88-9-5 1315
7.Kratochvíl MichalOlejník Martin-5-12-6  0316
8.Kowal RenéKoblížek Martin-6-5-4  0317
9.Kratochvíl MichalPalkovský David         
10.Knybel KamilOlejník Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Knybel Kamil02Palkovský David20
Kowal René03Olejník Martin20
Kratochvíl Michal11Koblížek Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 6/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:117:4218:146SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Kleprlík JakubSeibert Jakub1125  3010
3.Reitšpies DavidGireth Pavel412  3020
4.Bajger OndřejŠilhán Petr977  3030
5.Reitšpies DavidSeibert Jakub97-5-8-72331
6.Kleprlík JakubŠilhán Petr-9475 3141
7.Bajger OndřejGireth Pavel778  3051
8.Reitšpies DavidŠilhán Petr         
9.Bajger OndřejSeibert Jakub         
10.Kleprlík JakubGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub20Seibert Jakub11
Reitšpies David11Gireth Pavel02
Bajger Ondřej20Šilhán Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 6/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:516:18300:303DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Němeček JakubOlejník Martin-6-7-4  0301
3.Kučera StanislavKoblížek Martin933  3011
4.Kaucký PetrPalkovský David-9899 3121
5.Kučera StanislavOlejník Martin-5-4-5  0322
6.Němeček JakubPalkovský David6-855 3132
7.Kaucký PetrKoblížek Martin11-9-66-82333
8.Kučera StanislavPalkovský David-7486 3143
9.Kaucký PetrOlejník Martin-10-6-5  0344
10.Němeček JakubKoblížek Martin-9-884-62345

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub12Olejník Martin30
Kučera Stanislav21Koblížek Martin21
Kaucký Petr12Palkovský David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 7/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:115:4188:126SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Reitšpies DavidPalkovský David433  3010
3.Bajger OndřejOlejník Martin-4-5-5  0311
4.Kleprlík JakubKoblížek Martin1410  3021
5.Reitšpies DavidOlejník Martin86-65 3131
6.Kleprlík JakubPalkovský David2115  3041
7.Bajger OndřejKoblížek Martin767  3051
8.Kleprlík JakubOlejník Martin         
9.Reitšpies DavidKoblížek Martin         
10.Bajger OndřejPalkovský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David20Palkovský David02
Bajger Ondřej11Olejník Martin11
Kleprlík Jakub20Koblížek Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár muži Kolo: 7/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:54:17175:229SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Seibert JakubKaucký Petr-109-6493210
3.Gireth PavelNěmeček Jakub-6-8-8  0311
4.Šilhán PetrKučera Stanislav-611-9-6 1312
5.Seibert JakubNěmeček Jakub-10-10-5  0313
6.Šilhán PetrKaucký Petr-6-6-4  0314
7.Gireth PavelKučera Stanislav-9-5-15  0315
8.Šilhán PetrNěmeček Jakub         
9.Seibert JakubKučera Stanislav         
10.Gireth PavelKaucký Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub11Kaucký Petr11
Gireth Pavel02Němeček Jakub20
Šilhán Petr02Kučera Stanislav20

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline