Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
Krejčí Josef
HOSTUJÍCÍ:Orel Studenec u Horek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:22 TJ Sokol Horní Branná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Vladimír
Šeda Zdeněk
 
 
Kuřík Matěj
Kuřík František
 
 
     3010
2.Tryzna Pavel
Krejčí Josef
 
 
Vancl Jan
Zahradník Leoš
 
 
     3220
3.Zavoral IvoKuřík Matěj     3130
4.Šeda ZdeněkVancl Jan     0331
5.Tryzna PavelKuřík František     3041
6.Kučera MichalZahradník Leoš     0342
7.Šeda ZdeněkKuřík Matěj     3252
8.Tryzna PavelVancl Jan     3262
9.Kučera MichalKuřík František     0363
10.Zavoral IvoZahradník Leoš     3173
11.Tryzna PavelKuřík Matěj     3283
12.Janda VladimírVancl Jan     3293
13.Zavoral IvoKuřík František     31103
14.Šeda ZdeněkZahradník Leoš         
15.Janda VladimírKuřík Matěj         
16.Zavoral IvoVancl Jan         
17.Šeda ZdeněkKuřík František         
18.Tryzna PavelZahradník Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zavoral Ivo30Kuřík Matěj03
Šeda Zdeněk11Vancl Jan12
Tryzna Pavel30Kuřík František12
Kučera Michal02Zahradník Leoš11
Janda Vladimír10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
Kopiary Lubomír
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítko Martin
Varcl Jakub
 
 
Mazánek Jan
Seidl Jan
 
 
     3110
2.Jáč Miloš
Kopiary Lubomír
 
 
Matěcha Václav
Klikar Miloš
 
 
     3020
3.Jáč MilošSeidl Jan     3030
4.Zítko MartinMazánek Jan     3040
5.Kopiary LubomírKlikar Miloš     3150
6.Varcl JakubMatěcha Václav     3060
7.Zítko MartinSeidl Jan     3070
8.Kopiary LubomírMazánek Jan     3080
9.Varcl JakubKlikar Miloš     3190
10.Jáč MilošMatěcha Václav     30100
11.Kopiary LubomírSeidl Jan         
12.Varcl JakubMazánek Jan         
13.Jáč MilošKlikar Miloš         
14.Zítko MartinMatěcha Václav         
15.Varcl JakubSeidl Jan         
16.Jáč MilošMazánek Jan         
17.Zítko MartinKlikar Miloš         
18.Kopiary LubomírMatěcha Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jáč Miloš20Seidl Jan02
Zítko Martin20Mazánek Jan02
Kopiary Lubomír20Klikar Miloš02
Varcl Jakub20Matěcha Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
Ježek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola VesecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šírek František
Souček Josef
 
 
Nesvadba Luboš
Zuzánková Monika
 
 
     0301
2.Ježek Pavel
Nejedlo Josef
 
 
Machačka Martin
Štenc Petr
 
 
     3111
3.Nejedlo JosefMachačka Martin     0312
4.Ježek PavelZuzánková Monika     3222
5.Souček JosefŠtenc Petr     3032
6.Vele MartinNesvadba Luboš     0333
7.Ježek PavelMachačka Martin     3143
8.Souček JosefZuzánková Monika     0344
9.Vele MartinŠtenc Petr     1345
10.Nejedlo JosefNesvadba Luboš     0346
11.Souček JosefMachačka Martin     3256
12.Šírek FrantišekZuzánková Monika     0357
13.Nejedlo JosefŠtenc Petr     1358
14.Ježek PavelNesvadba Luboš     3068
15.Šírek FrantišekMachačka Martin     2369
16.Nejedlo JosefZuzánková Monika     13610
17.Ježek PavelŠtenc Petr         
18.Souček JosefNesvadba Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nejedlo Josef04Machačka Martin22
Ježek Pavel30Zuzánková Monika31
Souček Josef21Štenc Petr21
Vele Martin02Nesvadba Luboš21
Šírek František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
Krejčí Richard
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prášková Vlasta
Krejčí Richard
 
 
Pěnička Michal
Šteffan Jan
 
 
     3010
2.Kobrle Jaroslav
Flajšr Antonín
 
 
Šteffan Jiří
Brouček Tomáš
 
 
     3020
3.Flajšr AntonínPěnička Michal     1321
4.Krejčí RichardŠteffan Jan     3131
5.Prášková VlastaBrouček Tomáš     3141
6.Kobrle JaroslavŠteffan Jiří     3051
7.Krejčí RichardPěnička Michal     3161
8.Prášková VlastaŠteffan Jan     3271
9.Kobrle JaroslavBrouček Tomáš     2372
10.Flajšr AntonínŠteffan Jiří     3082
11.Prášková VlastaPěnička Michal     2383
12.Kobrle JaroslavŠteffan Jan     0384
13.Flajšr AntonínBrouček Tomáš     3294
14.Krejčí RichardŠteffan Jiří     30104
15.Kobrle JaroslavPěnička Michal         
16.Flajšr AntonínŠteffan Jan         
17.Krejčí RichardBrouček Tomáš         
18.Prášková VlastaŠteffan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flajšr Antonín21Pěnička Michal21
Krejčí Richard30Šteffan Jan12
Prášková Vlasta21Brouček Tomáš12
Kobrle Jaroslav12Šteffan Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Crha Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15 TJ Sokol Nová Ves n. P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha Radek
Krejčík František
 
 
Hercík Michal
Hercik Jaroslav st.
 
 
     3110
2.Hegar Michal
Dlouhý Dominik
 
 
Tominec Tomáš
Morávek Luděk
 
 
     3220
3.Crha RadekTominec Tomáš     3130
4.Dlouhý DominikHercík Michal     3140
5.Hegar MichalMorávek Luděk     3150
6.Krejčík FrantišekHercik Jaroslav st.     3060
7.Dlouhý DominikTominec Tomáš     1361
8.Hegar MichalHercík Michal     3071
9.Krejčík FrantišekMorávek Luděk     3081
10.Crha RadekHercik Jaroslav st.     3191
11.Hegar MichalTominec Tomáš     2392
12.Krejčík FrantišekHercík Michal     32102
13.Crha RadekMorávek Luděk         
14.Dlouhý DominikHercik Jaroslav st.         
15.Krejčík FrantišekTominec Tomáš         
16.Crha RadekHercík Michal         
17.Dlouhý DominikMorávek Luděk         
18.Hegar MichalHercik Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Crha Radek20Tominec Tomáš21
Dlouhý Dominik11Hercík Michal03
Hegar Michal21Morávek Luděk02
Krejčík František30Hercik Jaroslav st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 12:30 Začátek
utkání
11:50Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Jáč Miloš
 
 
Nesvadba Luboš
Zuzánková Monika
 
 
     0301
2.Kopiary Lubomír
Zítko Martin
 
 
Machačka Martin
Štenc Petr
 
 
     2302
3.Zítko MartinMachačka Martin     3012
4.Kopiary LubomírZuzánková Monika     1313
5.Varcl Jan st.Štenc Petr     0314
6.Jáč MilošNesvadba Luboš     3224
7.Kopiary LubomírMachačka Martin     0325
8.Varcl Jan st.Zuzánková Monika     0326
9.Jáč MilošŠtenc Petr     3236
10.Zítko MartinNesvadba Luboš     3146
11.Varcl Jan st.Machačka Martin     1347
12.Jáč MilošZuzánková Monika     0348
13.Zítko MartinŠtenc Petr     2349
14.Kopiary LubomírNesvadba Luboš     03410
15.Jáč MilošMachačka Martin         
16.Zítko MartinZuzánková Monika         
17.Kopiary LubomírŠtenc Petr         
18.Varcl Jan st.Nesvadba Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítko Martin21Machačka Martin21
Kopiary Lubomír03Zuzánková Monika30
Varcl Jan st.03Štenc Petr21
Jáč Miloš21Nesvadba Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
Ježek Pavel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola VesecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 12:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7 TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Pavel
Vele Martin
 
 
Mazánek Jan
Seidl Jan
 
 
     3110
2.Souček Josef
Šírek František
 
 
Matěcha Václav
Klikar Miloš
 
 
     3020
3.Ježek PavelMazánek Jan     3130
4.Vele MartinSeidl Jan     3040
5.Souček JosefKlikar Miloš     3050
6.Šírek FrantišekMatěcha Václav     3160
7.Vele MartinMazánek Jan     3270
8.Souček JosefSeidl Jan     3180
9.Šírek FrantišekKlikar Miloš     3190
10.Nejedlo JosefMatěcha Václav     30100
11.Souček JosefMazánek Jan         
12.Šírek FrantišekSeidl Jan         
13.Nejedlo JosefKlikar Miloš         
14.Vele MartinMatěcha Václav         
15.Šírek FrantišekMazánek Jan         
16.Nejedlo JosefSeidl Jan         
17.Vele MartinKlikar Miloš         
18.Souček JosefMatěcha Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ježek Pavel10Mazánek Jan02
Vele Martin20Seidl Jan02
Souček Josef20Klikar Miloš02
Šírek František20Matěcha Václav02
Nejedlo Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BVrchní
rozhodčí:
Crha Radek
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12 TJ Sokol Nová Ves n. P. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Dominik
Hegar Michal
 
 
Pěnička Michal
Šteffan Jan
 
 
     3010
2.Crha Radek
Krejčík František
 
 
Brouček Tomáš
Hyková Šárka
 
 
     1311
3.Crha RadekHyková Šárka     3121
4.Dlouhý DominikPěnička Michal     2322
5.Hegar MichalŠteffan Jan     3132
6.Krejčík FrantišekBrouček Tomáš     3142
7.Dlouhý DominikHyková Šárka     3252
8.Hegar MichalPěnička Michal     3062
9.Krejčík FrantišekŠteffan Jan     3072
10.Crha RadekBrouček Tomáš     3082
11.Hegar MichalHyková Šárka     3092
12.Krejčík FrantišekPěnička Michal     31102
13.Crha RadekŠteffan Jan         
14.Dlouhý DominikBrouček Tomáš         
15.Krejčík FrantišekHyková Šárka         
16.Crha RadekPěnička Michal         
17.Dlouhý DominikŠteffan Jan         
18.Hegar MichalBrouček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Crha Radek20Hyková Šárka03
Dlouhý Dominik11Pěnička Michal12
Hegar Michal30Šteffan Jan02
Krejčík František30Brouček Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov AVrchní
rozhodčí:
Kobrle Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:5 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Milan
Krejčí Richard
 
 
Hercik Jaroslav st.
Hercík Michal
 
 
     3010
2.Kobrle Jaroslav
Müller Ivan
 
 
Morávek Luděk
Tominec Tomáš
 
 
     3020
3.Hochmal ZdeněkTominec Tomáš     0321
4.Müller IvanHercík Michal     3031
5.Krejčí RichardMorávek Luděk     3041
6.Pastorek MilanHercik Jaroslav st.     3151
7.Müller IvanTominec Tomáš     3061
8.Krejčí RichardHercík Michal     3171
9.Pastorek MilanMorávek Luděk     3081
10.Hochmal ZdeněkHercik Jaroslav st.     3091
11.Krejčí RichardTominec Tomáš     30101
12.Pastorek MilanHercík Michal     30  
13.Hochmal ZdeněkMorávek Luděk         
14.Müller IvanHercik Jaroslav st.         
15.Pastorek MilanTominec Tomáš         
16.Hochmal ZdeněkHercík Michal         
17.Müller IvanMorávek Luděk         
18.Krejčí RichardHercik Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hochmal Zdeněk11Tominec Tomáš12
Müller Ivan20Hercík Michal02
Krejčí Richard30Morávek Luděk02
Pastorek Milan20Hercik Jaroslav st.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy