Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
Střílka Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:47586:729TJ Sokol Mysločovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drápela Marek
Vahala Marek
 
 
Žák Radek
Ščepka Milan
 
 
-10-3-8  0301
2.Kovář Martin
Střílka Jakub
 
 
Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
-88-69-92302
3.Vahala MarekŽák Radek-3-4-6  0303
4.Střílka JakubGazdoš Zdeněk-8-3-4  0304
5.Drápela MarekŠčepka Milan-610-7883214
6.Kovář MartinGazdoš Dominik10511  3024
7.Střílka JakubŽák Radek-8-8-5  0325
8.Drápela MarekGazdoš Zdeněk10-975 3135
9.Kovář MartinŠčepka Milan7-4-69-82336
10.Vahala MarekGazdoš Dominik-5-899-102337
11.Drápela MarekŽák Radek98-6-13-72338
12.Kovář MartinGazdoš Zdeněk-78-8893248
13.Vahala MarekŠčepka Milan-5-9-3  0349
14.Střílka JakubGazdoš Dominik8-78-8-423410
15.Kovář MartinŽák Radek-5-7-3  03411
16.Vahala MarekGazdoš Zdeněk-6-9-2  03412
17.Střílka JakubŠčepka Milan-6-11-8  03413
18.Drápela MarekGazdoš Dominik7-15-58-723414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vahala Marek04Žák Radek40
Střílka Jakub04Gazdoš Zdeněk22
Drápela Marek22Ščepka Milan31
Kovář Martin22Gazdoš Dominik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaVrchní
rozhodčí:
Mikuláček Filip
HOSTUJÍCÍ:ST BíloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TGM Horní Bečva 544, malá tělocvična, vchod naproti lékárny přes cestuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:43499:633ST Bílovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jiří
Baroš Antonín
 
 
Šiller Jan
Polášek Lukáš
 
 
-669-4-42301
2.Mikuláček Filip
Baroš Karel
 
 
Polášek Jiří
Fibichr Petr
 
 
-76-4-8 1302
3.Vala JiříPolášek Lukáš-8-5-11  0303
4.Baroš AntonínPolášek Jiří-5-3-6  0304
5.Baroš KarelŠiller Jan5-766 3114
6.Mikuláček FilipFibichr Petr-511-8-9 1315
7.Baroš AntonínPolášek Lukáš-78-4-6 1316
8.Baroš KarelPolášek Jiří777  3026
9.Mikuláček FilipŠiller Jan-9-88-7 1327
10.Vala JiříFibichr Petr-6-6-1  0328
11.Baroš KarelPolášek Lukáš4-1157 3138
12.Mikuláček FilipPolášek Jiří6-8-37-92339
13.Vala JiříŠiller Jan-2-11-8  03310
14.Baroš AntonínFibichr Petr-7-2-1  03311
15.Mikuláček FilipPolášek LukášWO    03312
16.Vala JiříPolášek Jiří-89710 31412
17.Baroš AntonínŠiller Jan-1-8-1  03413
18.Baroš KarelFibichr Petr63-94 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vala Jiří13Polášek Lukáš21
Baroš Antonín04Polášek Jiří22
Baroš Karel40Šiller Jan31
Mikuláček Filip03Fibichr Petr31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín BRozhodčí:Mikulík Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín JavorováRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:26728:651SK Spartak Hulín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulík Radek
Říha Jaroslav
 
 
Jančařík Miroslav
Floreš Ivan
 
 
8-989 3110
2.Ondruch Marek
Miklík Martin
 
 
Martinec Antonín
Macků Robert
 
 
5-94-963220
3.Ondruch MarekJančařík Zbyněk-4-97-12 1321
4.Říha JaroslavMacků Robert71211  3031
5.Miklík MartinFloreš Ivan7158  3041
6.Mikulík RadekMartinec Antonín-599-11-52342
7.Říha JaroslavJančařík Zbyněk-68-136-132343
8.Miklík MartinMacků Robert-7658 3153
9.Mikulík RadekFloreš Ivan68-4-8-122354
10.Ondruch MarekMartinec Antonín978  3064
11.Miklík MartinJančařík Zbyněk8-647 3174
12.Mikulík RadekMacků Robert553  3084
13.Ondruch MarekFloreš Ivan-98-6-7 1385
14.Říha JaroslavMartinec Antonín-8-11129-72386
15.Mikulík RadekJančařík Zbyněk879  3096
16.Ondruch MarekMacků Robert686  30106
17.Říha JaroslavFloreš Ivan-6966 31116
18.Miklík MartinMartinec Antonín8-68-6932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondruch Marek22Jančařík Zbyněk22
Říha Jaroslav22Macků Robert04
Miklík Martin40Floreš Ivan22
Mikulík Radek22Martinec Antonín22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov BVrchní
rozhodčí:
Doležel Radek st.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna na PivovarskéRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18676:511TJ Holešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Vizner Marek
 
 
Olšák Miroslav
Kovář Zdeněk
 
 
939  3010
2.Doležel Radek st.
Stoklásek David
 
 
Výchopeň Stanislav
Kostka Jindřich
 
 
69-10-793220
3.Stoklásek DavidKostka Jindřich9-6-7-8 1321
4.Doležel Radek st.Olšák Miroslav246  3031
5.Vizner MarekKovář Zdeněk646  3041
6.Liška LiborVýchopeň Stanislav8-8-9-8 1342
7.Doležel Radek st.Kostka Jindřich679  3052
8.Vizner MarekOlšák Miroslav436  3062
9.Liška LiborKovář Zdeněk-5-28-11 1363
10.Stoklásek DavidVýchopeň Stanislav68-69 3173
11.Vizner MarekKostka Jindřich1176  3083
12.Liška LiborOlšák Miroslav379  3093
13.Stoklásek DavidKovář Zdeněk6-1099 31103
14.Doležel Radek st.Výchopeň Stanislav394  30113
15.Liška LiborKostka Jindřich-894-7732123
16.Stoklásek DavidOlšák Miroslav311-10-111032133
17.Doležel Radek st.Kovář ZdeněkWO    30143
18.Vizner MarekVýchopeň Stanislav-10778 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stoklásek David31Kostka Jindřich13
Doležel Radek st.30Olšák Miroslav04
Vizner Marek40Kovář Zdeněk12
Liška Libor22Výchopeň Stanislav13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33589:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolísek Josef
Uher Jaroslav
 
 
Karal Oldřich
Adamec Michal
 
 
-6-5-4  0301
2.Salát Jan
Jančář Luděk
 
 
Kubáč Petr
Jániš Pavel
 
 
5115  3011
3.Salát JanJániš Pavel-12-11-8  0312
4.Ježek VítAdamec Michal8-6-68-92313
5.Kolísek JosefKaral Oldřich-6-8-4  0314
6.Jančář LuděkKubáč Petr676  3024
7.Ježek VítJániš Pavel-7-412-3 1325
8.Kolísek JosefAdamec Michal-6-99-7 1326
9.Jančář LuděkKaral Oldřich6-566 3136
10.Salát JanKubáč Petr8-888 3146
11.Kolísek JosefJániš Pavel-1110-9-2 1347
12.Jančář LuděkAdamec Michal6-6106 3157
13.Salát JanKaral Oldřich-4958 3167
14.Ježek VítKubáč Petr-7-8-7  0368
15.Jančář LuděkJániš Pavel-5774 3178
16.Salát JanAdamec Michal889  3088
17.Ježek VítKaral Oldřich11-5-4-5 1389
18.Kolísek JosefKubáč Petr6-1065 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salát Jan31Jániš Pavel31
Ježek Vít04Adamec Michal22
Kolísek Josef13Karal Oldřich22
Jančář Luděk40Kubáč Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice BVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:8646:348ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Radim
Berger Miloš
 
 
Kubját Petr
Mičkal Ivan
 
 
877  3010
2.Bureš Petr
Nožička Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Nožička JiříMičkal Ivan8107  3030
4.Bureš PetrKubját Petr-3-9-11  0331
5.Berger MilošVaculín Jaroslav649  3041
6.Vlk RadimWO    3051
7.Bureš PetrMičkal Ivan10-8913 3161
8.Berger MilošKubját Petr6145  3071
9.Vlk RadimVaculín Jaroslav-12898 3181
10.Nožička JiříWO    3091
11.Berger MilošMičkal Ivan75-103 31101
12.Vlk RadimKubját Petr1266  30111
13.Nožička JiříVaculín Jaroslav8810  30121
14.Bureš PetrWO    30131
15.Vlk RadimMičkal Ivan-7-968232141
16.Nožička JiříKubját Petr8107  30151
17.Bureš PetrVaculín JaroslavWO    30161
18.Berger MilošWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nožička Jiří30Mičkal Ivan04
Bureš Petr11Kubját Petr13
Berger Miloš30Vaculín Jaroslav03
Vlk Radim30   
WO60WO06

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy