Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice BVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:ST BíloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:51428:654ST Bílovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančar Aleš
Nožička Jiří
 
 
Polášek Jiří
Fibichr Petr
 
 
-10-4-8  0301
2.Bureš Petr
Vlk Radim
 
 
Polášek Lukáš
Šiller Jan
 
 
-377-5-92302
3.Jančar AlešPolášek Lukáš-6-5-5  0303
4.Vlk RadimFibichr Petr-18611 3113
5.Bureš PetrŠiller Jan-6-8-9  0314
6.Nožička JiříPolášek Jiří8-7-5973224
7.Vlk RadimPolášek Lukáš-8-65-9 1325
8.Bureš PetrFibichr Petr-1-8-7  0326
9.Nožička JiříŠiller Jan-87-6-2 1327
10.Jančar AlešPolášek Jiří-5-4-4  0328
11.Bureš PetrPolášek Lukáš-7-89-6 1329
12.Nožička JiříFibichr Petr-6-3-7  03210
13.Jančar AlešŠiller Jan-6-5-8  03211
14.Vlk RadimPolášek Jiří-5-7-5  03212
15.Nožička JiříPolášek LukášWO    03213
16.Jančar AlešFibichr Petr-1-6-6  03214
17.Vlk RadimŠiller Jan-9-10-9  03215
18.Bureš PetrPolášek Jiří7-7-9-5 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jančar Aleš04Polášek Lukáš30
Vlk Radim13Fibichr Petr31
Bureš Petr04Šiller Jan40
Nožička Jiří12Polášek Jiří31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidče BVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32601:515TJ Vidče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculín Jaroslav
Kubját Petr
 
 
Poruba Tomáš
Baroš Karel
 
 
8-7-65-72301
2.Knébl Radovan
Brzokoupil Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Brzokoupil JiříPoruba Tomáš-57-2-3 1312
4.Vaculín JaroslavVala Jiří879  3022
5.Kubját PetrBaroš Karel-5-5-7  0323
6.Knébl RadovanWO    3033
7.Vaculín JaroslavPoruba Tomáš-9-10-9  0334
8.Kubját PetrVala Jiří9-97-793244
9.Knébl RadovanBaroš Karel-7-8-7  0345
10.Brzokoupil JiříWO    3055
11.Kubját PetrPoruba Tomáš610-9-10103265
12.Knébl RadovanVala Jiří-6-1068-72366
13.Brzokoupil JiříBaroš Karel-7-5-3  0367
14.Vaculín JaroslavWO    3077
15.Knébl RadovanPoruba Tomáš8-210-873287
16.Brzokoupil JiříVala Jiří-8109-873297
17.Vaculín JaroslavBaroš Karel-7-5-4  0398
18.Kubját PetrWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brzokoupil Jiří12Poruba Tomáš22
Vaculín Jaroslav12Vala Jiří13
Kubját Petr21Baroš Karel40
Knébl Radovan12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
Šíma Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33680:643TJ DDM Valašské Meziříčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vahala Marek
Téglová Tatiana
 
 
Martinec Antonín
Fojtů Jaromír
 
 
2-7-45-102301
2.Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
Floreš Ivan
Jančařík Zbyněk
 
 
-37126 3111
3.Vahala MarekJančařík Zbyněk8-7-8-6 1312
4.Drápela MarekFloreš Ivan461  3022
5.Téglová TatianaMartinec Antonín310-78 3132
6.Vahala JiříFojtů Jaromír355  3042
7.Drápela MarekJančařík Zbyněk-9845 3152
8.Téglová TatianaFloreš Ivan109-8-7-52353
9.Vahala JiříMartinec Antonín6-7116 3163
10.Vahala MarekFojtů Jaromír9-11-96-92364
11.Téglová TatianaJančařík Zbyněk-8-9-6  0365
12.Vahala JiříFloreš Ivan9-10-5883275
13.Vahala MarekMartinec Antonín-9-611-2 1376
14.Drápela MarekFojtů Jaromír75-106 3186
15.Vahala JiříJančařík Zbyněk-498-8-32387
16.Vahala MarekFloreš Ivan-7-8-4  0388
17.Drápela MarekMartinec Antonín-46410 3198
18.Téglová TatianaFojtů Jaromír10-987 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vahala Marek04Jančařík Zbyněk31
Drápela Marek40Floreš Ivan22
Téglová Tatiana22Martinec Antonín13
Vahala Jiří31Fojtů Jaromír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
Gazdoš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36705:688SK Spartak Hulín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
Mikulík Radek
Říha Jaroslav
 
 
8-789 3110
2.Vyoral Pavel
Dovrtěl Jaroslav
 
 
Miklík Martin
Ondruch Marek
 
 
999  3020
3.Gazdoš DominikMikulík Radek8-8-8-7 1321
4.Vyoral PavelŘíha Jaroslav-9-1077-72322
5.Gazdoš ZdeněkMiklík Martin842  3032
6.Dovrtěl JaroslavOndruch Marek-11-8-8  0333
7.Vyoral PavelMikulík Radek10-9-13-9 1334
8.Gazdoš ZdeněkŘíha Jaroslav7-949 3144
9.Dovrtěl JaroslavMiklík Martin5-8-7-7 1345
10.Gazdoš DominikOndruch Marek-10-68593255
11.Gazdoš ZdeněkMikulík Radek8-989 3165
12.Dovrtěl JaroslavŘíha Jaroslav710-710 3175
13.Gazdoš DominikMiklík Martin-78-6-9 1376
14.Vyoral PavelOndruch Marek-365-9-152377
15.Dovrtěl JaroslavMikulík Radek-7-86-5 1378
16.Gazdoš DominikŘíha Jaroslav8-87-8-92379
17.Vyoral PavelMiklík Martin6-7-89-923710
18.Gazdoš ZdeněkOndruch Marek899  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gazdoš Dominik13Mikulík Radek31
Vyoral Pavel04Říha Jaroslav22
Gazdoš Zdeněk40Miklík Martin31
Dovrtěl Jaroslav13Ondruch Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31637:591KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolísek Josef
Uher Jaroslav
 
 
Kubík Josef
Kovář Zdeněk
 
 
3-74-773210
2.Salát Jan
Jančář Luděk
 
 
Zgabaj Miroslav
Kostka Jindřich
 
 
10-12-7-6 1311
3.Salát JanKovář Zdeněk795  3021
4.Uher JaroslavKostka Jindřich-8794 3131
5.Kolísek JosefKubík Josef-7-7-6  0332
6.Jančář LuděkZgabaj Miroslav8-977 3142
7.Uher JaroslavKovář Zdeněk1057  3052
8.Kolísek JosefKostka Jindřich9-9-93113262
9.Jančář LuděkKubík Josef8115  3072
10.Salát JanZgabaj Miroslav-9-10-6  0373
11.Kolísek JosefKovář Zdeněk7-9-58-102374
12.Jančář LuděkKostka Jindřich955  3084
13.Salát JanKubík Josef-8-10-9  0385
14.Jurásek RobinZgabaj Miroslav-4-8-8  0386
15.Jančář LuděkKovář Zdeněk37-96 3196
16.Salát JanVýchopeň Stanislav967  30106
17.Jurásek RobinKubík Josef-9-9-9  03107
18.Kolísek JosefZgabaj Miroslav-588-7-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salát Jan22Kovář Zdeněk13
Uher Jaroslav20Kostka Jindřich03
Kolísek Josef13Kubík Josef31
Jančář Luděk40Zgabaj Miroslav31
Jurásek Robin02Výchopeň Stanislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec CVrchní
rozhodčí:
Kubáč Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41586:636TJ Holešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Petr
Karal Oldřich
 
 
Hasala Petr
Posolda Karel
 
 
10-5-8-6 1301
2.Jániš Pavel
Řehák Lukáš
 
 
Doležel Radek st.
Stoklásek David
 
 
-2-9-7  0302
3.Karal OldřichVizner Marek-6786 3112
4.Říha PetrDoležel Radek st.9-79-9-52313
5.Řehák LukášPosolda Karel-7-9-8  0314
6.Jániš PavelHasala Petr-7-9-12  0315
7.Říha PetrVizner Marek-5-910-2 1316
8.Řehák LukášDoležel Radek st.-4-8-9  0317
9.Jániš PavelPosolda Karel-8-8-6  0318
10.Karal OldřichHasala Petr-4-39-9 1319
11.Řehák LukášVizner Marek-3-9-6  03110
12.Jániš PavelDoležel Radek st.6-896 31210
13.Karal OldřichStoklásek David14-8117 31310
14.Říha PetrHasala Petr-8-9-10  03311
15.Jániš PavelVizner Marek84-94 31411
16.Karal OldřichDoležel Radek st.-8-7912-1123412
17.Říha PetrStoklásek David5-11104 31512
18.Řehák LukášHasala PetrWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karal Oldřich22Vizner Marek22
Říha Petr13Doležel Radek st.31
Řehák Lukáš03Posolda Karel20
Jániš Pavel22Hasala Petr30
   Stoklásek David02
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy