Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
Kolařík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26667:558TJ Sokol Mysločovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Zdeněk
Vyoral Pavel
 
 
Drápela Marek
Střílka Jakub
 
 
10-88-753210
2.Adamec Michal
Žák Radek
 
 
Čevela Martin
Kovář Martin
 
 
1088  3020
3.Žák RadekDrápela Marek-101277 3130
4.Adamec MichalČevela Martin4-3-2-9 1331
5.Gazdoš ZdeněkKovář Martin944  3041
6.Vyoral PavelStřílka Jakub-7-566-32342
7.Adamec MichalDrápela Marek-5710-793252
8.Gazdoš ZdeněkČevela Martin-8-7-9  0353
9.Vyoral PavelKovář Martin118-2-983263
10.Žák RadekStřílka Jakub657  3073
11.Gazdoš ZdeněkDrápela Marek167  3083
12.Vyoral PavelČevela Martin-37-910-92384
13.Žák RadekKovář Martin8-1025 3194
14.Adamec MichalStřílka JakubWO    30104
15.Vyoral PavelDrápela Marek-1010-12-10 13105
16.Žák RadekČevela Martin-88-8-4 13106
17.Adamec MichalKovář Martin868  30116
18.Gazdoš ZdeněkStřílka JakubWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žák Radek31Drápela Marek13
Adamec Michal21Čevela Martin40
Gazdoš Zdeněk21Kovář Martin04
Vyoral Pavel13Střílka Jakub11
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BíloviceVrchní
rozhodčí:
Polášek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BíloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:13642:397ST Bílovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šiller Jan
Polášek Lukáš
 
 
Šenkeřík Martin
Mikuláček Filip
 
 
-9-769143210
2.Fibichr Petr
Polášek Jiří
 
 
Vala Zbyněk
Vala Jiří
 
 
5-85-10-102311
3.Fibichr PetrŠenkeřík Martin36-59 3121
4.Šiller JanMikuláček Filip759  3031
5.Polášek JiříVala Zbyněk9-4-9-7 1332
6.Polášek LukášVala Jiří531  3042
7.Šiller JanŠenkeřík Martin226  3052
8.Polášek JiříMikuláček Filip-76-5-6 1353
9.Polášek LukášVala Zbyněk354  3063
10.Fibichr PetrVala Jiří443  3073
11.Polášek JiříŠenkeřík Martin566  3083
12.Polášek LukášMikuláček Filip79-101 3193
13.Fibichr PetrVala Zbyněk156  30103
14.Šiller JanVala Jiří8910  30113
15.Polášek Lukᚊenkeřík Martin892  30123
16.Fibichr PetrMikuláček FilipWO    30133
17.Šiller JanVala Zbyněk987  30143
18.Polášek JiříVala JiříWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fibichr Petr30Šenkeřík Martin04
Šiller Jan40Mikuláček Filip12
Polášek Jiří12Vala Zbyněk13
Polášek Lukáš40Vala Jiří03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín BVrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH SK SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:17699:571SK Slavičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančařík Miroslav
Floreš Ivan
 
 
Ondruch Marek
Kristýnek Boris ml.
 
 
1396  3010
2.Jančařík Zbyněk
Martinec Antonín
 
 
Kvapilík Břetislav
Mrhálek Ondřej
 
 
469  3020
3.Martinec AntonínOndruch Marek12-7-38-92321
4.Floreš IvanKristýnek Boris ml.6-89-6-82322
5.Jančařík MiroslavKvapilík Břetislav589  3032
6.Jančařík ZbyněkMrhálek Ondřej989  3042
7.Floreš IvanOndruch Marek-68-3673252
8.Jančařík MiroslavKristýnek Boris ml.968  3062
9.Jančařík ZbyněkKvapilík Břetislav884  3072
10.Martinec AntonínMrhálek Ondřej-3-3101063282
11.Jančařík MiroslavOndruch Marek85-136 3192
12.Jančařík ZbyněkKristýnek Boris ml.3-678 31102
13.Martinec AntonínKvapilík Břetislav6-123-11-523103
14.Floreš IvanMrhálek Ondřej369  30113
15.Jančařík ZbyněkOndruch Marek13-9108 31123
16.Martinec AntonínKristýnek Boris ml.1259  30133
17.Floreš IvanKvapilík Břetislav-9376 31143
18.Jančařík MiroslavMrhálek Ondřej279  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Antonín22Ondruch Marek13
Floreš Ivan31Kristýnek Boris ml.13
Jančařík Miroslav40Kvapilík Břetislav13
Jančařík Zbyněk40Mrhálek Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Výchopeň Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:53573:735TJ Holešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Josef
Olšák Miroslav
 
 
Doležel Radek st.
Stoklásek David
 
 
-8-8811-82301
2.Výchopeň Stanislav
Karola Josef
 
 
Vizner Marek
Liška Libor
 
 
-6-9-6  0302
3.Kubík JosefDoležel Radek st.6-8-710-72303
4.Olšák MiroslavVizner Marek-710-9-2 1304
5.Výchopeň StanislavLiška Libor-4-8-6  0305
6.Karola JosefStoklásek David-8-8-9  0306
7.Olšák MiroslavDoležel Radek st.-4-6-5  0307
8.Výchopeň StanislavVizner Marek8-5-8-8 1308
9.Karola JosefLiška Libor-8-6-4  0309
10.Kubík JosefStoklásek David9-8-13-6 13010
11.Výchopeň StanislavDoležel Radek st.-88-11-8 13011
12.Karola JosefVizner Marek-6-4-9  03012
13.Kubík JosefLiška Libor3-9-611-1423013
14.Olšák MiroslavStoklásek David-4-8-11  03014
15.Karola JosefDoležel Radek st.98-7-4-623015
16.Kubík JosefVizner Marek9-7-96732115
17.Olšák MiroslavLiška Libor-5-3-7  03116
18.Výchopeň StanislavStoklásek David7-9-99-723117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubík Josef13Doležel Radek st.40
Olšák Miroslav04Vizner Marek31
Výchopeň Stanislav04Liška Libor40
Karola Josef04Stoklásek David40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec CVrchní
rozhodčí:
Karal Oldřich
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17644:386TJ Sokol Kostelec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karal Oldřich
Paďour Ladislav
 
 
Salát Jan
Ježek Vít
 
 
6-975 3110
2.Fišer Jiří
Plišťák Jaroslav ml.
 
 
Bobčík Přemysl
 
 
WO    3020
3.Paďour LadislavSalát Jan855  3030
4.Karal OldřichJežek Vít758  3040
5.Fišer JiříBobčík Přemysl-1-104483250
6.Řehák LukášWO    3060
7.Karal OldřichSalát Jan99-10-9-82361
8.Fišer JiříJežek Vít-9-13-9 1362
9.Řehák LukášBobčík Přemysl879  3072
10.Paďour LadislavWO    3082
11.Fišer JiříSalát Jan-8-73-7 1383
12.Řehák LukášJežek Vít-7-68-9 1384
13.Paďour LadislavBobčík Přemysl-9518 3194
14.Karal OldřichWO    30104
15.Řehák LukášSalát Jan-61183 31114
16.Paďour LadislavJežek Vít569  30124
17.Karal OldřichBobčík Přemysl571  30134
18.Fišer JiříWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Paďour Ladislav30Salát Jan22
Karal Oldřich21Ježek Vít22
Fišer Jiří12Bobčík Přemysl04
Řehák Lukáš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidče BVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:52497:665ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculín Jaroslav
Hráský Luděk
 
 
Autrata Vít
Hajduk Jan
 
 
-6-8-9  0301
2.Kubját Petr
Kubiš Stanislav
 
 
Vlk Radim
Nožička Jiří
 
 
9-6-5-8 1302
3.Hráský LuděkAutrata Vít-78-9-8 1303
4.Vaculín JaroslavHajduk Jan-912-6-8 1304
5.Kubját PetrNožička Jiří-8-6-4  0305
6.Kubiš StanislavVlk Radim-9-98-8 1306
7.Vaculín JaroslavAutrata Vít-10-4-7  0307
8.Kubját PetrHajduk Jan9-5-8-6 1308
9.Kubiš StanislavNožička Jiří-8-10-7  0309
10.Hráský LuděkVlk Radim-12-9-10  03010
11.Kubját PetrAutrata Vít-8-9-4  03011
12.Kubiš StanislavHajduk Jan-8-6-7  03012
13.Hráský LuděkNožička Jiří-9-89-6 13013
14.Vaculín JaroslavVlk Radim5-8-7-8 13014
15.Kubiš StanislavAutrata Vít-5-6-8  03015
16.Hráský LuděkHajduk Jan-8-7-10  03016
17.Vaculín JaroslavNožička Jiří-341111 31116
18.Kubját PetrVlk Radim-6-7-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hráský Luděk04Autrata Vít40
Vaculín Jaroslav13Hajduk Jan40
Kubját Petr04Nožička Jiří31
Kubiš Stanislav04Vlk Radim40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy