Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29 TTC Říčany "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitvar Milan
Riedl Martin
 
 
Stárek Martin
Stárek Karel ml.
 
 
     3210
2.Riedl Martin
Navrátil Jaroslav
 
 
Stárek Karel st.
Navrátil Pavel
 
 
     3120
3.Vitvar MilanStárek Martin     3130
4.Riedl MartinStárek Karel nejml.     3040
5.Plíhal MartinNavrátil Pavel     3050
6.Navrátil JaroslavStárek Karel st.     0351
7.Riedl MartinStárek Martin     2352
8.Plíhal MartinStárek Karel nejml.     3062
9.Navrátil JaroslavNavrátil Pavel     3172
10.Vitvar MilanStárek Karel st.     1373
11.Plíhal MartinStárek Martin     3083
12.Navrátil JaroslavStárek Karel ml.     0384
13.Vitvar MilanNavrátil Pavel     3094
14.Riedl MartinStárek Karel st.     1395
15.Navrátil JaroslavStárek Martin     0396
16.Vitvar MilanStárek Karel ml.     2397
17.Riedl MartinNavrátil Pavel     30107
18.Plíhal MartinStárek Karel st.WO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vitvar Milan22Stárek Martin22
Riedl Martin22Stárek Karel nejml.02
Plíhal Martin30Navrátil Pavel04
Navrátil Jaroslav13Stárek Karel st.30
   Stárek Karel ml.20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2016 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38 TTC Brandýs nad Labem "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macho Martin
Hron Martin
 
 
Vošahlík Radek
Sysel Vojtěch
 
 
     2301
2.Havazík Roman
Kail Roman
 
 
Copák Juraj
Ivan Milan
 
 
     1302
3.Havazík RomanSysel Vojtěch     0303
4.Kail RomanVošahlík Radek     1304
5.Hron MartinIvan Milan     0305
6.Macho MartinCopák Juraj     1306
7.Kail RomanSysel Vojtěch     1307
8.Hron MartinVošahlík Radek     0308
9.Macho MartinIvan Milan     3118
10.Havazík RomanCopák Juraj     0319
11.Hron MartinSysel Vojtěch     03110
12.Macho MartinVošahlík Radek     31210
13.Havazík RomanIvan Milan     13211
14.Kail RomanCopák Juraj     30311
15.Macho MartinSysel VojtěchWO    03312
16.Havazík RomanVošahlík RadekWO    30412
17.Kail RomanIvan MilanWO    30512
18.Hron MartinCopák JurajWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havazík Roman03Sysel Vojtěch30
Kail Roman12Vošahlík Radek21
Hron Martin03Ivan Milan21
Macho Martin21Copák Juraj21
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna U stadionu, Odolena Voda (u haly)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 TJ Aero Odolena Voda "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topol Martin
Valenta Petr
 
 
Ouda Pavel
Semrád Petr
 
 
     3010
2.Tkáč Jan
Procházka Petr ml.
 
 
Dvořák Martin
Strnad Martin
 
 
     3120
3.Topol MartinSemrád Petr     3230
4.Tkáč JanDvořák Martin     1331
5.Procházka Petr ml.Ouda Pavel     1332
6.Valenta PetrStrnad Martin     3042
7.Tkáč JanSemrád Petr     0343
8.Procházka Petr ml.Dvořák Martin     3253
9.Valenta PetrOuda Pavel     3163
10.Topol MartinStrnad Martin     3073
11.Procházka Petr ml.Semrád Petr     2374
12.Valenta PetrDvořák Martin     3184
13.Topol MartinOuda Pavel     3194
14.Tkáč JanStrnad Martin     2395
15.Valenta PetrSemrád Petr     1396
16.Topol MartinDvořák Martin     1397
17.Tkáč JanOuda Pavel     0398
18.Procházka Petr ml.Strnad Martin     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Topol Martin31Semrád Petr31
Tkáč Jan04Dvořák Martin22
Procházka Petr ml.22Ouda Pavel22
Valenta Petr31Strnad Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna U stadionu, Odolena Voda (u haly)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvial Pavel
Kuchynka Pavel
 
 
Brzybohatý Aleš
Václavík Pavel
 
 
     2301
2.Hudečková Věra
David Jan
 
 
Ptáček Josef
Srbek Jan
 
 
     3211
3.David JanBrzybohatý Aleš     0312
4.Hudečková VěraVáclavík Pavel     0313
5.Kuchynka PavelPtáček Josef     1314
6.Vyvial PavelSrbek Jan     3224
7.Hudečková VěraBrzybohatý Aleš     0325
8.Kuchynka PavelVáclavík Pavel     2326
9.Vyvial PavelPtáček Josef     3136
10.David JanSrbek Jan     3246
11.Kuchynka PavelBrzybohatý Aleš     0347
12.Vyvial PavelVáclavík Pavel     3057
13.David JanPtáček Josef     2358
14.Hudečková VěraSrbek Jan     3168
15.Vyvial PavelBrzybohatý Aleš     0369
16.David JanVáclavík Pavel     3279
17.Hudečková VěraPtáček Josef     3089
18.Kuchynka PavelSrbek Jan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
David Jan22Brzybohatý Aleš40
Hudečková Věra22Václavík Pavel22
Kuchynka Pavel13Ptáček Josef22
Vyvial Pavel31Srbek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Stanislav ml.
Novotný Miloslav
 
 
Přibáň Václav
Bodlák Jan
 
 
     3110
2.Martiš David
Kovařík Petr
 
 
Dražinovský Tomáš
Mlejnek Jiří
 
 
     2311
3.Novotný MiloslavPřibáň Václav     3021
4.Hejný Stanislav ml.Bodlák Jan     1322
5.Kovařík PetrMlejnek Jiří     1323
6.Martiš DavidDražinovský Tomáš     0324
7.Hejný Stanislav ml.Přibáň Václav     3034
8.Kovařík PetrBodlák Jan     3044
9.Martiš DavidMlejnek Jiří     3254
10.Novotný MiloslavDražinovský Tomáš     0355
11.Kovařík PetrPřibáň Václav     3065
12.Martiš DavidBodlák Jan     3075
13.Novotný MiloslavMlejnek Jiří     3285
14.Hejný Stanislav ml.Dražinovský Tomáš     0386
15.Martiš DavidPřibáň Václav     3096
16.Novotný MiloslavBodlák Jan     1397
17.Hejný Stanislav ml.Mlejnek Jiří     1398
18.Kovařík PetrDražinovský Tomáš     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Miloslav22Přibáň Václav04
Hejný Stanislav ml.13Bodlák Jan22
Kovařík Petr22Mlejnek Jiří22
Martiš David31Dražinovský Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:35 TJ Spartak Čelákovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelant Jiří
Lang Petr
 
 
Přichystal Jiří
Pavlišák Jan
 
 
     0301
2.Zatřepálek Petr
Fabiánová Pavla
 
 
Duška Rudolf
Duška Daniel
 
 
     3011
3.Pelant JiříPřichystal Jiří     0312
4.Lang PetrDuška Rudolf     0313
5.Zatřepálek PetrPavlišák Jan     3123
6.Fabiánová PavlaMíchal Jiří     0324
7.Lang PetrPřichystal Jiří     0325
8.Zatřepálek PetrDuška Rudolf     3135
9.Fabiánová PavlaPavlišák Jan     1336
10.Pelant JiříMíchal Jiří     0337
11.Zatřepálek PetrPřichystal Jiří     2338
12.Fabiánová PavlaDuška Daniel     0339
13.Pelant JiříPavlišák Jan     03310
14.Lang PetrMíchal Jiří     03311
15.Fabiánová PavlaPřichystal JiříWO    30411
16.Pelant JiříDuška DanielWO    30511
17.Lang PetrPavlišák JanWO    30611
18.Zatřepálek PetrMíchal JiříWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelant Jiří03Přichystal Jiří30
Lang Petr03Duška Rudolf11
Zatřepálek Petr21Pavlišák Jan21
Fabiánová Pavla03Míchal Jiří30
   Duška Daniel10
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS