Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:8 TTC Říčany "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel st.
Kohout Jindřich
 
 
Dvořák Martin
Hejda Karel
 
 
     3010
2.Stárek Karel ml.
Šmíd Miroslav
 
 
Semrád Petr
Ouda Pavel
 
 
     3120
3.Šmíd MiroslavHejda Karel     3130
4.Stárek MartinOuda Pavel     0331
5.Stárek Karel st.Semrád Petr     3041
6.Stárek Karel ml.Dvořák Martin     3051
7.Stárek MartinHejda Karel     3161
8.Stárek Karel st.Ouda Pavel     3071
9.Stárek Karel ml.Semrád Petr     3181
10.Šmíd MiroslavDvořák Martin     3091
11.Stárek Karel st.Hejda Karel     30101
12.Stárek Karel ml.Ouda PavelWO    30111
13.Šmíd MiroslavSemrád PetrWO    30121
14.Stárek MartinDvořák MartinWO    30131
15.Stárek Karel ml.Hejda KarelWO    30141
16.Šmíd MiroslavOuda Pavel     31151
17.Stárek MartinSemrád PetrWO    30161
18.Stárek Karel st.Dvořák MartinWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmíd Miroslav30Hejda Karel03
Stárek Martin11Ouda Pavel12
Stárek Karel st.30Semrád Petr02
Stárek Karel ml.20Dvořák Martin02
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:24 TJ Sokol Líbeznice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Pavel
Brzybohatý Aleš
 
 
Vošahlík Radek
Ivan Milan
 
 
     2301
2.Trgiňa Roman
Ptáček Josef
 
 

 
 
WO    3011
3.Brzybohatý AlešIvan Milan     3021
4.Trgiňa RomanVošahlík Radek     3131
5.Václavík PavelŠumelda Alan     3141
6.Ptáček JosefWO    3051
7.Trgiňa RomanIvan Milan     2352
8.Václavík PavelVošahlík Radek     1353
9.Ptáček JosefŠumelda Alan     1354
10.Brzybohatý AlešWO    3064
11.Václavík PavelIvan Milan     2365
12.Ptáček JosefVošahlík Radek     2366
13.Brzybohatý AlešŠumelda Alan     3176
14.Trgiňa RomanWO    3086
15.Ptáček JosefIvan Milan     1387
16.Brzybohatý AlešVošahlík Radek     3097
17.Trgiňa RomanŠumelda Alan     30107
18.Václavík PavelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brzybohatý Aleš30Ivan Milan31
Trgiňa Roman21Vošahlík Radek22
Václavík Pavel12Šumelda Alan13
Ptáček Josef03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:22 TJ Spartak Čelákovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
Vitvar Milan
Jícha Tomáš
 
 
     3010
2.Bodlák Jan
Přibáň Václav
 
 
Riedl Martin
Voráč Jiří
 
 
     1311
3.Přibáň VáclavRiedl Martin     0312
4.Bodlák JanVoráč Jiří     2313
5.Mlejnek JiříVitvar Milan     3123
6.Dvořák PetrJícha Tomáš     3033
7.Bodlák JanRiedl Martin     3043
8.Mlejnek JiříVoráč Jiří     2344
9.Dvořák PetrVitvar Milan     3054
10.Přibáň VáclavJícha Tomáš     2355
11.Mlejnek JiříRiedl Martin     3065
12.Dvořák PetrVoráč Jiří     3275
13.Dražinovský TomášVitvar Milan     3085
14.Bodlák JanJícha Tomáš     3095
15.Dvořák PetrRiedl Martin     31105
16.Dražinovský TomášVoráč Jiří     30115
17.Bodlák JanVitvar MilanWO    03116
18.Mlejnek JiříJícha Tomáš     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibáň Václav02Riedl Martin13
Bodlák Jan21Voráč Jiří22
Mlejnek Jiří31Vitvar Milan03
Dvořák Petr40Jícha Tomáš13
Dražinovský Tomáš20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolavna Čelákovice, Masarykova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:33 TJ Spartak Čelákovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míchal Jiří
Pavlišák Jan
 
 
Nováková Ivana
Teplý Stanislav st.
 
 
     3110
2.Duška Rudolf
Duška Daniel
 
 
Kail Roman
Havazík Roman
 
 
     0311
3.Míchal JiříHavazík Roman     2312
4.Duška DanielKail Roman     1313
5.Pavlišák JanTeplý Stanislav st.     3123
6.Duška RudolfNováková Ivana     3133
7.Duška DanielHavazík Roman     2334
8.Pavlišák JanKail Roman     3044
9.Duška RudolfTeplý Stanislav st.     0345
10.Míchal JiříNováková Ivana     3255
11.Pavlišák JanHavazík Roman     3165
12.Duška RudolfKail Roman     3175
13.Míchal JiříTeplý Stanislav st.     1376
14.Duška DanielNováková Ivana     3186
15.Duška RudolfHavazík Roman     2387
16.Míchal JiříKail Roman     3297
17.Duška DanielTeplý Stanislav st.     31107
18.Pavlišák JanNováková Ivana     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Míchal Jiří22Havazík Roman31
Duška Daniel22Kail Roman13
Pavlišák Jan40Teplý Stanislav st.22
Duška Rudolf22Nováková Ivana04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:38 TJ Aero Odolena Voda "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabiánová Pavla
Zatřepálek Petr
 
 
Procházka Petr st.
Procházka Petr ml.
 
 
     1301
2.Pelant Jiří
Lang Petr
 
 
Topol Martin
Valenta Petr
 
 
     0302
3.Lang PetrTopol Martin     0303
4.Pelant JiříProcházka Michal     3013
5.Zatřepálek PetrProcházka Petr ml.     3023
6.Fabiánová PavlaValenta Petr     0324
7.Pelant JiříTopol Martin     0325
8.Zatřepálek PetrProcházka Michal     3035
9.Fabiánová PavlaProcházka Petr ml.     0336
10.Lang PetrValenta Petr     0337
11.Zatřepálek PetrTopol Martin     0338
12.Fabiánová PavlaProcházka Michal     3148
13.Lang PetrProcházka Petr ml.     1349
14.Pelant JiříValenta Petr     23410
15.Fabiánová PavlaTopol Martin     03411
16.Lang PetrProcházka Michal     32511
17.Pelant JiříProcházka Petr ml.     32611
18.Zatřepálek PetrProcházka Petr st.     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lang Petr13Topol Martin40
Pelant Jiří22Procházka Michal04
Zatřepálek Petr31Procházka Petr ml.22
Fabiánová Pavla13Valenta Petr30
   Procházka Petr st.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28 TJ Mnichovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiš David
Skolil Lukáš
 
 
Kuchynka Pavel
Vyvial Pavel
 
 
     3210
2.Hejný Stanislav ml.
Novotný Miloslav
 
 
Hudečková Věra
David Jan
 
 
     3120
3.Skolil LukášDavid Jan     1321
4.Novotný MiloslavVyvial Pavel     3031
5.Hejný Stanislav ml.Hudečková Věra     3041
6.Martiš DavidKuchynka Pavel     3051
7.Novotný MiloslavDavid Jan     0352
8.Hejný Stanislav ml.Vyvial Pavel     3162
9.Martiš DavidHudečková Věra     0363
10.Skolil LukášKuchynka Pavel     1364
11.Hejný Stanislav ml.David Jan     1365
12.Martiš DavidVyvial Pavel     3075
13.Skolil LukášHudečková Věra     3285
14.Novotný MiloslavKuchynka Pavel     1386
15.Martiš DavidDavid Jan     3096
16.Skolil LukášVyvial Pavel     30106
17.Novotný MiloslavHudečková Věra     03107
18.Hejný Stanislav ml.Kuchynka Pavel     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skolil Lukáš22David Jan31
Novotný Miloslav13Vyvial Pavel04
Hejný Stanislav ml.31Hudečková Věra22
Martiš David31Kuchynka Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS