Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24 TTC Říčany "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel st.
Stárek Martin
 
 
Ivan Milan
Šumelda Alan
 
 
     3010
2.Stárek Karel ml.
Šmíd Miroslav
 
 
Vošahlík Radek
Sysel Vojtěch
 
 
     3120
3.Šmíd MiroslavSysel Vojtěch     3130
4.Stárek MartinIvan Milan     0331
5.Stárek Karel ml.Vošahlík Radek     3241
6.Stárek Karel st.Šumelda Alan     3051
7.Stárek MartinSysel Vojtěch     0352
8.Stárek Karel ml.Ivan Milan     0353
9.Stárek Karel st.Vošahlík Radek     3063
10.Šmíd MiroslavŠumelda Alan     3073
11.Stárek Karel ml.Sysel Vojtěch     2374
12.Stárek Karel st.Ivan Milan     1375
13.Šmíd MiroslavVošahlík Radek     3085
14.Stárek MartinŠumelda Alan     3295
15.Stárek Karel st.Sysel Vojtěch     32105
16.Šmíd MiroslavIvan Milan     31115
17.Stárek MartinVošahlík RadekWO    30125
18.Stárek Karel ml.Šumelda AlanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmíd Miroslav40Sysel Vojtěch22
Stárek Martin12Ivan Milan31
Stárek Karel ml.12Vošahlík Radek03
Stárek Karel st.31Šumelda Alan03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36 TTC Říčany "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Pavel
Dvořák Martin
 
 
Šanc Karel
Voráč Jiří
 
 
     2301
2.Hejda Karel
Semrád Petr
 
 
Riedl Martin
Navrátil Jaroslav
 
 
     3111
3.Hejda KarelVoráč Jiří     0312
4.Holub PavelRiedl Martin     2313
5.Semrád PetrŠanc Karel     3223
6.Dvořák MartinNavrátil Jaroslav     3033
7.Holub PavelVoráč Jiří     0334
8.Semrád PetrRiedl Martin     3044
9.Dvořák MartinŠanc Karel     1345
10.Hejda KarelNavrátil Jaroslav     3055
11.Semrád PetrVoráč Jiří     2356
12.Dvořák MartinRiedl Martin     3166
13.Hejda KarelŠanc Karel     2367
14.Holub PavelNavrátil Jaroslav     3277
15.Dvořák MartinVoráč Jiří     0378
16.Hejda KarelRiedl Martin     2379
17.Holub PavelŠanc Karel     23710
18.Semrád PetrNavrátil Jaroslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejda Karel13Voráč Jiří40
Holub Pavel13Riedl Martin22
Semrád Petr31Šanc Karel31
Dvořák Martin22Navrátil Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:29 TJ Sokol Líbeznice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Josef
Srbek Jan
 
 
Nováková Ivana
Teplý Stanislav st.
 
 
     3010
2.Václavík Pavel
Brzybohatý Aleš
 
 
Havazík Roman
Kail Roman
 
 
     3120
3.Pavlík ZbyšekKail Roman     1321
4.Václavík PavelHavazík Roman     0322
5.Ptáček JosefTeplý Stanislav st.     3132
6.Brzybohatý AlešNováková Ivana     3042
7.Václavík PavelKail Roman     2343
8.Ptáček JosefHavazík Roman     3053
9.Brzybohatý AlešTeplý Stanislav st.     3163
10.Pavlík ZbyšekNováková Ivana     2364
11.Ptáček JosefKail Roman     2365
12.Brzybohatý AlešHavazík Roman     3175
13.Srbek JanTeplý Stanislav st.     1376
14.Václavík PavelNováková Ivana     3286
15.Brzybohatý AlešKail Roman     3096
16.Srbek JanHavazík Roman     32106
17.Václavík PavelTeplý Stanislav st.     23107
18.Ptáček JosefNováková Ivana     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlík Zbyšek02Kail Roman31
Václavík Pavel13Havazík Roman13
Ptáček Josef31Teplý Stanislav st.22
Brzybohatý Aleš40Nováková Ivana13
Srbek Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:12 TJ Spartak Čelákovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibáň Václav
Dvořák Petr
 
 
Topol Filip nejml.
Topol Martin
 
 
     3010
2.Dražinovský Tomáš
Mlejnek Jiří
 
 
Procházka Michal
Procházka Petr ml.
 
 
     3120
3.Mlejnek JiříTopol Filip nejml.     3030
4.Bodlák JanProcházka Michal     3040
5.Dražinovský TomášProcházka Petr ml.     3150
6.Dvořák PetrTopol Martin     3260
7.Bodlák JanTopol Filip nejml.     3070
8.Dražinovský TomášProcházka Michal     3080
9.Dvořák PetrProcházka Petr ml.     3090
10.Mlejnek JiříTopol Martin     31100
11.Dražinovský TomášTopol Filip nejml.     30110
12.Dvořák PetrProcházka Michal     30120
13.Mlejnek JiříProcházka Petr ml.     32130
14.Bodlák JanTopol Martin     13131
15.Dvořák PetrTopol Filip nejml.     30141
16.Mlejnek JiříProcházka Michal     30151
17.Bodlák JanProcházka Petr ml.     30161
18.Dražinovský TomášTopol Martin     32171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mlejnek Jiří40Topol Filip nejml.04
Bodlák Jan31Procházka Michal04
Dražinovský Tomáš40Procházka Petr ml.04
Dvořák Petr40Topol Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32 TJ Spartak Čelákovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přichystal Jiří
Pavlišák Jan
 
 
Vyvial Pavel
Hudečková Věra
 
 
     3010
2.Míchal Jiří
Duška Rudolf
 
 
Kuchynka Pavel
David Jan
 
 
     1311
3.Přichystal JiříHudečková Věra     3021
4.Míchal JiříVyvial Pavel     3231
5.Pavlišák JanKuchynka Pavel     3041
6.Duška DanielDavid Jan     3151
7.Míchal JiříHudečková Věra     1352
8.Pavlišák JanVyvial Pavel     3262
9.Duška DanielKuchynka Pavel     3172
10.Přichystal JiříDavid Jan     3082
11.Pavlišák JanHudečková Věra     3292
12.Duška DanielVyvial Pavel     1393
13.Přichystal JiříKuchynka Pavel     30103
14.Míchal JiříDavid Jan     03104
15.Duška DanielHudečková Věra     03105
16.Přichystal JiříVyvial PavelWO    03106
17.Míchal JiříKuchynka PavelWO    03107
18.Pavlišák JanDavid JanWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přichystal Jiří30Hudečková Věra22
Míchal Jiří12Vyvial Pavel12
Pavlišák Jan30Kuchynka Pavel03
Duška Daniel22David Jan12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mnichovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:43 TJ Mnichovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelant Jiří
Lang Petr
 
 
Martiš David
Kovařík Petr
 
 
     0301
2.Zatřepálek Petr
Fabiánová Pavla
 
 
Novotný Miloslav
Hejný Stanislav ml.
 
 
     3111
3.Fabiánová PavlaNovotný Miloslav     2312
4.Lang PetrHejný Stanislav ml.     0313
5.Zatřepálek PetrMartiš David     0314
6.Pelant JiříKovařík Petr     1315
7.Lang PetrNovotný Miloslav     2316
8.Zatřepálek PetrHejný Stanislav ml.     2317
9.Pelant JiříMartiš David     0318
10.Fabiánová PavlaKovařík Petr     1319
11.Zatřepálek PetrNovotný Miloslav     3029
12.Pelant JiříHejný Stanislav ml.     13210
13.Fabiánová PavlaMartiš David     13211
14.Lang PetrKovařík Petr     30311
15.Pelant JiříNovotný Miloslav     03312
16.Fabiánová PavlaHejný Stanislav ml.     03313
17.Lang PetrMartiš David     03314
18.Zatřepálek PetrKovařík Petr     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabiánová Pavla04Novotný Miloslav31
Lang Petr13Hejný Stanislav ml.40
Zatřepálek Petr22Martiš David40
Pelant Jiří04Kovařík Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS