Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:49 TTC Říčany "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelant Jiří
Lang Petr
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Martin
 
 
     2301
2.Fabiánová Pavla
Zatřepálek Petr
 
 
Stárek Karel ml.
Šmíd Miroslav
 
 
     1302
3.Lang PetrŠmíd Miroslav     0303
4.Pelant JiříStárek Karel st.     0304
5.Zatřepálek PetrStárek Karel ml.     0305
6.Fabiánová PavlaStárek Martin     3215
7.Pelant JiříŠmíd Miroslav     2316
8.Zatřepálek PetrStárek Karel st.     3226
9.Fabiánová PavlaStárek Karel ml.     0327
10.Lang PetrStárek Martin     0328
11.Zatřepálek PetrŠmíd Miroslav     1329
12.Fabiánová PavlaStárek Karel st.     03210
13.Lang PetrStárek Karel ml.     13211
14.Pelant JiříStárek Martin     31311
15.Fabiánová PavlaŠmíd Miroslav     03312
16.Lang PetrStárek Karel st.     03313
17.Pelant JiříStárek Karel ml.     03314
18.Zatřepálek PetrStárek Martin     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lang Petr04Šmíd Miroslav40
Pelant Jiří13Stárek Karel st.31
Zatřepálek Petr22Stárek Karel ml.40
Fabiánová Pavla13Stárek Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39 TJ Spartak Čelákovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Petr
Martiš David
 
 
Pavlišák Jan
Přichystal Jiří
 
 
     1301
2.Skolil Lukáš
Hejný Stanislav ml.
 
 
Míchal Jiří
Duška Daniel
 
 
     2302
3.Kovařík PetrPřichystal Jiří     0303
4.Skolil LukášMíchal Jiří     3213
5.Martiš DavidPavlišák Jan     3123
6.Hejný Stanislav ml.Duška Daniel     3033
7.Skolil LukášPřichystal Jiří     0334
8.Martiš DavidMíchal Jiří     3044
9.Hejný Stanislav ml.Pavlišák Jan     3154
10.Kovařík PetrDuška Daniel     3264
11.Martiš DavidPřichystal Jiří     0365
12.Hejný Stanislav ml.Míchal Jiří     2366
13.Kovařík PetrPavlišák Jan     0367
14.Skolil LukášDuška Daniel     1368
15.Hejný Stanislav ml.Přichystal Jiří     0369
16.Kovařík PetrMíchal Jiří     03610
17.Skolil LukášPavlišák Jan     32710
18.Martiš DavidDuška Daniel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovařík Petr13Přichystal Jiří40
Skolil Lukáš22Míchal Jiří22
Martiš David31Pavlišák Jan13
Hejný Stanislav ml.22Duška Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna U stadionu, Odolena Voda (u haly)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchynka Pavel
Vyvial Pavel
 
 
Přibáň Václav
Bodlák Jan
 
 
     3110
2.Hudečková Věra
David Jan
 
 
Mlejnek Jiří
Alexander Jaroslav
 
 
     2311
3.Vyvial PavelBodlák Jan     1312
4.Hudečková VěraMlejnek Jiří     2313
5.Kuchynka PavelAlexander Jaroslav     1314
6.David JanPřibáň Václav     2315
7.Hudečková VěraBodlák Jan     2316
8.Kuchynka PavelMlejnek Jiří     3226
9.David JanAlexander Jaroslav     3136
10.Vyvial PavelPřibáň Václav     3246
11.Kuchynka PavelBodlák Jan     3056
12.David JanMlejnek Jiří     1357
13.Vyvial PavelAlexander Jaroslav     2358
14.Hudečková VěraPřibáň Václav     3068
15.David JanBodlák Jan     3278
16.Vyvial PavelMlejnek Jiří     3088
17.Hudečková VěraAlexander Jaroslav     3198
18.Kuchynka PavelPřibáň Václav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvial Pavel22Bodlák Jan22
Hudečková Věra22Mlejnek Jiří22
Kuchynka Pavel22Alexander Jaroslav22
David Jan22Přibáň Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna U stadionu, Odolena Voda (u haly)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Aero Odolena Voda "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topol Martin
Valenta Petr
 
 
Václavík Pavel
Brzybohatý Aleš
 
 
     3010
2.Tkáč Jan
Procházka Petr ml.
 
 
Trgiňa Roman
Procházka Vladimír
 
 
     3120
3.Topol MartinBrzybohatý Aleš     3230
4.Tkáč JanVáclavík Pavel     1331
5.Procházka Petr ml.Trgiňa Roman     0332
6.Valenta PetrProcházka Vladimír     3042
7.Tkáč JanBrzybohatý Aleš     1343
8.Procházka Petr ml.Václavík Pavel     0344
9.Valenta PetrTrgiňa Roman     3154
10.Topol MartinProcházka Vladimír     3064
11.Procházka Petr ml.Brzybohatý Aleš     1365
12.Valenta PetrVáclavík Pavel     2366
13.Topol MartinTrgiňa Roman     3076
14.Tkáč JanProcházka Vladimír     3186
15.Valenta PetrBrzybohatý Aleš     3296
16.Topol MartinVáclavík Pavel     2397
17.Tkáč JanTrgiňa Roman     31107
18.Procházka Petr ml.Procházka Vladimír     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Topol Martin31Brzybohatý Aleš22
Tkáč Jan22Václavík Pavel40
Procházka Petr ml.04Trgiňa Roman13
Valenta Petr31Procházka Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2017 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36 Sokol Přezletice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havazík Roman
Kail Roman
 
 
Dvořák Martin
Ouda Pavel
 
 
     3210
2.Hron Martin
Teplý Stanislav st.
 
 
Semrád Petr
Hejda Karel
 
 
     0311
3.Hron MartinSemrád Petr     0312
4.Havazík RomanDvořák Martin     3122
5.Teplý Stanislav st.Ouda Pavel     1323
6.Kail RomanHejda Karel     3033
7.Havazík RomanSemrád Petr     0334
8.Teplý Stanislav st.Dvořák Martin     3244
9.Kail RomanOuda Pavel     3154
10.Hron MartinHejda Karel     1355
11.Teplý Stanislav st.Semrád Petr     1356
12.Kail RomanDvořák Martin     3166
13.Hron MartinOuda Pavel     3276
14.Havazík RomanHejda Karel     3186
15.Kail RomanSemrád Petr     1387
16.Hron MartinDvořák Martin     1388
17.Havazík RomanOuda Pavel     3198
18.Teplý Stanislav st.Hejda Karel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hron Martin13Semrád Petr40
Havazík Roman31Dvořák Martin13
Teplý Stanislav st.22Ouda Pavel13
Kail Roman31Hejda Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Riedl Martin
Šanc Karel
 
 
Vošahlík Radek
Sysel Vojtěch
 
 
     3110
2.Vitvar Milan
Jícha Tomáš
 
 
Ivan Milan
Šumelda Alan
 
 
     3220
3.Riedl MartinSysel Vojtěch     3130
4.Brychnáč JanIvan Milan     0331
5.Jícha TomášVošahlík Radek     1332
6.Vitvar MilanŠumelda Alan     3042
7.Brychnáč JanSysel Vojtěch     0343
8.Jícha TomášIvan Milan     0344
9.Vitvar MilanVošahlík Radek     3154
10.Riedl MartinŠumelda Alan     3064
11.Jícha TomášSysel Vojtěch     1365
12.Vitvar MilanIvan Milan     3275
13.Riedl MartinVošahlík Radek     3185
14.Brychnáč JanŠumelda Alan     1386
15.Vitvar MilanSysel Vojtěch     2387
16.Riedl MartinIvan Milan     1388
17.Brychnáč JanVošahlík Radek     0389
18.Jícha Tomᚊumelda Alan     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Riedl Martin31Sysel Vojtěch31
Brychnáč Jan04Ivan Milan31
Jícha Tomáš13Vošahlík Radek22
Vitvar Milan31Šumelda Alan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS