Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:36 TTC Říčany "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nekola Tomáš st.
Ivan Milan
 
 
Stárek Karel st.
Kohout Jindřich
 
 
     1301
2.Vošahlík Radek
Ottl Karel
 
 
Stárek Martin
Šmíd Miroslav
 
 
     1302
3.Ivan MilanStárek Martin     3112
4.Ottl KarelŠmíd Miroslav     0313
5.Nekola Tomáš st.Stárek Karel st.     0314
6.Vošahlík RadekKohout Jindřich     3024
7.Ottl KarelStárek Martin     0325
8.Nekola Tomáš st.Šmíd Miroslav     0326
9.Vošahlík RadekStárek Karel st.     0327
10.Ivan MilanKohout Jindřich     3037
11.Nekola Tomáš st.Stárek Martin     1338
12.Vošahlík RadekŠmíd Miroslav     1339
13.Ivan MilanStárek Karel st.     3149
14.Ottl KarelKohout Jindřich     3259
15.Vošahlík RadekStárek Martin     3069
16.Ivan MilanŠmíd Miroslav     3279
17.Ottl KarelStárek Karel st.     03710
18.Nekola Tomáš st.Kohout JindřichWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ivan Milan40Stárek Martin22
Ottl Karel13Šmíd Miroslav31
Nekola Tomáš st.03Stárek Karel st.31
Vošahlík Radek22Kohout Jindřich03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:33 TTC Říčany "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitvar Milan
Riedl Martin
 
 
Maršál Petr
Semrád Petr
 
 
     3210
2.Šanc Karel
Plíhal Martin
 
 
Dvořák Martin
Doule Josef
 
 
     3120
3.Riedl MartinMaršál Petr     3130
4.Vitvar MilanSemrád Petr     0331
5.Šanc KarelDvořák Martin     0332
6.Plíhal MartinDoule Josef     3142
7.Vitvar MilanMaršál Petr     3152
8.Šanc KarelSemrád Petr     0353
9.Plíhal MartinDvořák Martin     3163
10.Riedl MartinDoule Josef     3173
11.Šanc KarelMaršál Petr     3083
12.Plíhal MartinSemrád Petr     3193
13.Riedl MartinDvořák Martin     30103
14.Bébr LeošDoule Josef     03104
15.Plíhal MartinMaršál PetrWO    03105
16.Riedl MartinSemrád Petr     23106
17.Bébr LeošDvořák Martin     03107
18.Šanc KarelDoule JosefWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Riedl Martin31Maršál Petr03
Vitvar Milan11Semrád Petr31
Šanc Karel12Dvořák Martin22
Plíhal Martin30Doule Josef12
Bébr Leoš02   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:33 Sokol Přezletice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kail Roman
Nováková Ivana
 
 
Brzybohatý Aleš
Václavík Pavel
 
 
     2301
2.Havazík Roman
Teplý Stanislav st.
 
 
Trgiňa Roman
Procházka Vladimír
 
 
     3111
3.Havazík RomanBrzybohatý Aleš     0312
4.Nováková IvanaTrgiňa Roman     3122
5.Kail RomanVáclavík Pavel     3132
6.Macho MartinProcházka Vladimír     3042
7.Nováková IvanaBrzybohatý Aleš     3152
8.Kail RomanPtáček Josef     3162
9.Macho MartinVáclavík Pavel     3272
10.Havazík RomanProcházka Vladimír     3282
11.Kail RomanBrzybohatý Aleš     1383
12.Macho MartinPtáček Josef     3293
13.Havazík RomanVáclavík Pavel     31103
14.Teplý Stanislav st.Procházka Vladimír     03104
15.Macho MartinBrzybohatý AlešWO    30114
16.Havazík RomanPtáček JosefWO    03115
17.Teplý Stanislav st.Václavík Pavel     03116
18.Kail RomanProcházka VladimírWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havazík Roman21Brzybohatý Aleš21
Nováková Ivana20Trgiňa Roman01
Kail Roman21Václavík Pavel13
Macho Martin30Procházka Vladimír12
Teplý Stanislav st.02Ptáček Josef02
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna U stadionu, Odolena Voda (u haly)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:33 TJ Spartak Čelákovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tkáč Jan
Procházka Petr ml.
 
 
Mlejnek Jiří
Dražinovský Tomáš
 
 
     0301
2.Topol Martin
Valenta Petr
 
 
Bárta Jan
Bodlák Jan
 
 
     3011
3.Topol MartinBárta Jan     3121
4.Tkáč JanBodlák Jan     0322
5.Procházka Petr ml.Mlejnek Jiří     2323
6.Valenta PetrDražinovský Tomáš     2324
7.Tkáč JanBárta Jan     3034
8.Procházka Petr ml.Bodlák Jan     3044
9.Valenta PetrMlejnek Jiří     2345
10.Topol MartinDražinovský Tomáš     2346
11.Procházka Petr ml.Bárta Jan     3156
12.Valenta PetrBodlák Jan     1357
13.Topol MartinMlejnek Jiří     3167
14.Tkáč JanDražinovský Tomáš     1368
15.Valenta PetrBárta Jan     3078
16.Topol MartinBodlák Jan     3088
17.Tkáč JanMlejnek Jiří     0389
18.Procházka Petr ml.Dražinovský Tomáš     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Topol Martin31Bárta Jan04
Tkáč Jan13Bodlák Jan22
Procházka Petr ml.22Mlejnek Jiří31
Valenta Petr13Dražinovský Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna U stadionu, Odolena Voda (u haly)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 TJ Aero Odolena Voda "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchynka Pavel
Vyvial Pavel
 
 
Duška Rudolf
Pavlišák Jan
 
 
     3110
2.David Jan
Hudečková Věra
 
 
Duška Daniel
Míchal Jiří
 
 
     3020
3.Vyvial PavelMíchal Jiří     3030
4.Hudečková VěraPřichystal Jiří     1331
5.Kuchynka PavelDuška Rudolf     2332
6.David JanPavlišák Jan     3042
7.Hudečková VěraMíchal Jiří     3052
8.Kuchynka PavelPřichystal Jiří     0353
9.David JanDuška Rudolf     1354
10.Vyvial PavelPavlišák Jan     1355
11.Kuchynka PavelMíchal Jiří     2356
12.David JanPřichystal Jiří     0357
13.Vyvial PavelDuška Rudolf     3267
14.Hudečková VěraPavlišák Jan     1368
15.David JanMíchal Jiří     3278
16.Vyvial PavelPřichystal Jiří     3088
17.Hudečková VěraDuška Daniel     3298
18.Kuchynka PavelPavlišák Jan     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyvial Pavel31Míchal Jiří13
Hudečková Věra22Přichystal Jiří31
Kuchynka Pavel13Duška Rudolf21
David Jan22Pavlišák Jan22
   Duška Daniel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13 TJ Mnichovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiš David
Kovařík Petr
 
 
Pelant Jiří
Tomsová Kateřina
 
 
     3010
2.Hejný Stanislav ml.
Novotný Miloslav
 
 
Bessenyey Vaszil
Fabiánová Pavla
 
 
     3020
3.Novotný MiloslavPelant Jiří     1321
4.Hejný Stanislav ml.Fabiánová Pavla     3131
5.Kovařík PetrBessenyey Vaszil     3041
6.Martiš DavidTomsová Kateřina     3051
7.Hejný Stanislav ml.Pelant Jiří     3261
8.Kovařík PetrFabiánová Pavla     3171
9.Martiš DavidBessenyey Vaszil     3181
10.Novotný MiloslavTomsová Kateřina     3091
11.Kovařík PetrPelant Jiří     1392
12.Martiš DavidFabiánová Pavla     30102
13.Novotný MiloslavBessenyey Vaszil     30112
14.Hejný Stanislav ml.Tomsová Kateřina     30122
15.Martiš DavidPelant Jiří     31132
16.Novotný MiloslavFabiánová Pavla     30142
17.Hejný Stanislav ml.Bessenyey Vaszil     30152
18.Kovařík PetrTomsová Kateřina     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Miloslav31Pelant Jiří22
Hejný Stanislav ml.40Fabiánová Pavla04
Kovařík Petr31Bessenyey Vaszil04
Martiš David40Tomsová Kateřina04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS