Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ ÚvalyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:47 TTC Říčany "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Marek
Staněk Miroslav
 
 
Stárek Karel ml.
Doskočil Jan
 
 
     2301
2.Kolář Petr
Michalcová Martina
 
 
Šantavý Jan
Navrátil Jaroslav
 
 
     0302
3.Havel MarekStárek Karel ml.     0303
4.Staněk MiroslavDoskočil Jan     1304
5.Michalcová MartinaŠantavý Jan     0305
6.Kolář PetrNavrátil Jaroslav     1306
7.Staněk MiroslavStárek Karel ml.     0307
8.Michalcová MartinaDoskočil JanWO    3017
9.Kolář PetrŠantavý Jan     1318
10.Havel MarekNavrátil Jaroslav     0319
11.Michalcová MartinaStárek Karel ml.     03110
12.Kolář PetrDoskočil Jan     31210
13.Havel MarekŠantavý Jan     03211
14.Staněk MiroslavNavrátil Jaroslav     03212
15.Kolář PetrStárek Karel ml.     13213
16.Havel MarekDoskočil Jan     32313
17.Staněk MiroslavŠantavý Jan     03314
18.Michalcová MartinaNavrátil Jaroslav     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havel Marek13Stárek Karel ml.40
Staněk Miroslav04Doskočil Jan12
Michalcová Martina12Šantavý Jan40
Kolář Petr13Navrátil Jaroslav31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mratín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MratínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39 TJ Spartak Čelákovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samborský Vladimír
Carda Roman
 
 
Dlouhý Martin
Ulip Miloslav
 
 
     2301
2.Samborský Jakub
Vajgl Lukáš
 
 
Bárta Jan
Sobotka Jiří
 
 
     3011
3.Samborský VladimírDlouhý Martin     0312
4.Carda RomanUlip Miloslav     0313
5.Samborský JakubBárta Jan     1314
6.Vajgl LukášSobotka Jiří     3024
7.Carda RomanDlouhý Martin     0325
8.Samborský JakubUlip Miloslav     1326
9.Vajgl LukášBárta Jan     3236
10.Samborský VladimírSobotka Jiří     3046
11.Samborský JakubDlouhý Martin     1347
12.Vajgl LukášUlip Miloslav     3157
13.Samborský VladimírBárta Jan     1358
14.Carda RomanSobotka Jiří     3268
15.Vajgl LukášDlouhý Martin     2369
16.Samborský VladimírUlip Miloslav     13610
17.Carda RomanBárta Jan     03611
18.Samborský JakubSobotka Jiří     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Samborský Vladimír13Dlouhý Martin40
Carda Roman13Ulip Miloslav31
Samborský Jakub13Bárta Jan31
Vajgl Lukáš31Sobotka Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj VeleňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 TJ Mnichovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Stanislav st.
Novotný Miloslav
 
 
Novák Václav
Němeček Petr
 
 
     3110
2.Bareš Luboš
Trojánek Antonín
 
 
Šilhán Rudolf ml.
Světlík Jiří
 
 
     1311
3.Trojánek AntonínNovák Václav     3221
4.Novotný RichardNěmeček Petr     0322
5.Bareš LubošŠilhán Rudolf ml.     1323
6.Novotný MiloslavSvětlík Jiří     3133
7.Novotný RichardNovák Václav     1334
8.Bareš LubošNěmeček Petr     2335
9.Novotný MiloslavŠilhán Rudolf ml.     1336
10.Trojánek AntonínSvětlík Jiří     3046
11.Bareš LubošNovák Václav     3156
12.Novotný MiloslavNěmeček Petr     3166
13.Trojánek AntonínŠilhán Rudolf ml.     1367
14.Novotný RichardSvětlík Jiří     3077
15.Novotný MiloslavNovák Václav     3087
16.Trojánek AntonínNěmeček Petr     3097
17.Novotný RichardŠilhán Rudolf ml.     0398
18.Bareš LubošSvětlík Jiří     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trojánek Antonín31Novák Václav13
Novotný Richard13Němeček Petr22
Bareš Luboš22Šilhán Rudolf ml.40
Novotný Miloslav31Světlík Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Popovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ ÚvalyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20 SKST Úvaly "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
Holub Pavel
Strnad Martin
 
 
     3110
2.Minařík Vladimír
Pígl Tomáš
 
 
Šiler Jiří
Hejda Karel
 
 
     2311
3.Pígl TomášHolub Pavel     3021
4.Ittner KarelStrnad Martin     3031
5.Bambas PetrHejda Karel     0332
6.Minařík VladimírŠiler Jiří     3242
7.Ittner KarelHolub Pavel     3152
8.Bambas PetrStrnad Martin     3062
9.Minařík VladimírHejda Karel     3172
10.Pígl Tomᚊiler Jiří     3082
11.Bambas PetrHolub Pavel     1383
12.Minařík VladimírStrnad Martin     3193
13.Pígl TomášHejda Karel     30103
14.Ittner KarelŠiler Jiří     30113
15.Minařík VladimírHolub Pavel     13114
16.Pígl TomášStrnad Martin     30124
17.Ittner KarelHejda Karel     31134
18.Bambas PetrŠiler Jiří     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pígl Tomáš40Holub Pavel22
Ittner Karel40Strnad Martin04
Bambas Petr22Hejda Karel13
Minařík Vladimír31Šiler Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ ÚvalyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:27 SKST Úvaly "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandovský Petr
Šochman Karel
 
 
Pavlík Zbyšek
Samiec Roman
 
 
     3110
2.Kukla Oldřich ml.
Pilát Radek
 
 
Mohyla Jiří
Smetana Roman
 
 
     3020
3.Květoň MiroslavSamiec Roman     1321
4.Kukla Oldřich st.Pavlík Zbyšek     1322
5.Šochman KarelMohyla Jiří     3032
6.Pilát RadekSmetana Roman     3042
7.Kukla Oldřich st.Samiec Roman     3152
8.Šochman KarelPavlík Zbyšek     2353
9.Pilát RadekMohyla Jiří     3163
10.Květoň MiroslavSmetana Roman     3073
11.Šochman KarelSamiec Roman     2374
12.Jandovský PetrPavlík Zbyšek     3284
13.Květoň MiroslavMohyla Jiří     2385
14.Kukla Oldřich st.Smetana Roman     3095
15.Jandovský PetrSamiec Roman     31105
16.Květoň MiroslavPavlík Zbyšek     03106
17.Kukla Oldřich st.Mohyla JiříWO    03107
18.Šochman KarelSmetana Roman     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Květoň Miroslav13Samiec Roman22
Kukla Oldřich st.21Pavlík Zbyšek31
Šochman Karel22Mohyla Jiří12
Pilát Radek20Smetana Roman04
Jandovský Petr20   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS