Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mnichovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BEZRUČOVA 346, 25164 MNICHOVICE, TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLYRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:16 TJ Mnichovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Stanislav st.
Novotný Miloslav
 
 
Žitek Jiří
Havel Marek
 
 
     3210
2.Bareš Luboš
Votípka Stanislav
 
 
Michalcová Martina
Moucha Jaroslav
 
 
     3220
3.Bareš LubošHavel Marek     3030
4.Hejný Stanislav st.Žitek Jiří     3040
5.Trojánek AntonínMichalcová Martina     3050
6.Novotný MiloslavMoucha Jaroslav     3060
7.Hejný Stanislav st.Havel Marek     3170
8.Trojánek AntonínŽitek Jiří     3080
9.Novotný RichardMichalcová Martina     2381
10.Bareš LubošMoucha Jaroslav     3091
11.Trojánek AntonínHavel Marek     30101
12.Novotný RichardŽitek Jiří     32111
13.Bareš LubošMichalcová Martina     30121
14.Hejný Stanislav st.Moucha Jaroslav     30131
15.Novotný RichardHavel Marek     23132
16.Bareš LubošŽitek Jiří     31142
17.Hejný Stanislav st.Michalcová Martina     31152
18.Trojánek AntonínMoucha Jaroslav     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bareš Luboš40Havel Marek13
Hejný Stanislav st.40Žitek Jiří04
Trojánek Antonín40Michalcová Martina13
Novotný Miloslav10Moucha Jaroslav04
Novotný Richard12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mratín "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena Voda "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MratínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:10 TJ Sokol Mratín "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopal Roman
Samborský Vladimír
 
 
Vaňásek Miloš
Topol Filip nejml.
 
 
     3010
2.Samborský Jakub
Vajgl Lukáš
 
 
Procházka Petr st.
Procházka Michal
 
 
     0311
3.Vajgl LukášVaňásek Miloš     3021
4.Samborský JakubProcházka Michal     2322
5.Skopal RomanTopol Filip nejml.     3032
6.Samborský VladimírGrubauer Milan     3042
7.Samborský JakubVaňásek Miloš     1343
8.Skopal RomanProcházka Michal     3053
9.Samborský VladimírTopol Filip nejml.     3063
10.Vajgl LukášGrubauer Milan     3073
11.Skopal RomanVaňásek Miloš     3083
12.Samborský VladimírProcházka Michal     3093
13.Vajgl LukášTopol Filip nejml.     30103
14.Samborský JakubGrubauer Milan     30113
15.Samborský VladimírVaňásek Miloš     31123
16.Vajgl LukášProcházka Michal     30133
17.Samborský JakubTopol Filip nejml.     30143
18.Skopal RomanGrubauer Milan     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vajgl Lukáš40Vaňásek Miloš13
Samborský Jakub22Procházka Michal13
Skopal Roman40Topol Filip nejml.04
Samborský Vladimír40Grubauer Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:35 SKST Úvaly "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bébr Leoš
Šimůnek Josef
 
 
Ittner Karel
Bambas Petr
 
 
     0301
2.Stárek Karel ml.
Valenta Vratislav
 
 
Kocurek Martin
Pígl Tomáš
 
 
     3211
3.Valenta VratislavKocurek Martin     3021
4.Bébr LeošBambas Petr     0322
5.Šimůnek JosefIttner Karel     0323
6.Stárek Karel ml.Pígl Tomáš     3233
7.Bébr LeošKocurek Martin     0334
8.Šimůnek JosefBambas Petr     1335
9.Stárek Karel ml.Ittner Karel     3045
10.Valenta VratislavPígl Tomáš     3155
11.Šimůnek JosefKocurek Martin     0356
12.Stárek Karel ml.Bambas Petr     3066
13.Valenta VratislavIttner Karel     3076
14.Bébr LeošPígl Tomáš     0377
15.Stárek Karel ml.Kocurek Martin     2378
16.Valenta VratislavBambas Petr     3088
17.Bébr LeošIttner Karel     0389
18.Šimůnek JosefPígl Tomáš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valenta Vratislav40Kocurek Martin31
Bébr Leoš04Bambas Petr22
Šimůnek Josef04Ittner Karel22
Stárek Karel ml.31Pígl Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:42 SKST Úvaly "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulip Miloslav
Duška Daniel
 
 
Kukla Oldřich ml.
Pilát Radek
 
 
     3210
2.Knor Tomáš
Bárta Jan
 
 
Šochman Karel
Jandovský Petr
 
 
     1311
3.Knor TomášKukla Oldřich ml.     1312
4.Bárta JanPilát Radek     1313
5.Ulip MiloslavJandovský Petr     1314
6.Duška DanielKvětoň Miroslav     3024
7.Bárta JanKukla Oldřich ml.     2325
8.Ulip MiloslavPilát Radek     1326
9.Duška DanielJandovský Petr     3236
10.Knor TomášKvětoň Miroslav     0337
11.Ulip MiloslavKukla Oldřich ml.     2338
12.Duška DanielPilát Radek     3048
13.Knor TomášJandovský Petr     0349
14.Bárta JanKvětoň Miroslav     3259
15.Duška DanielKukla Oldřich ml.     13510
16.Knor TomášPilát Radek     32610
17.Bárta JanJandovský Petr     31710
18.Ulip MiloslavKvětoň Miroslav     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knor Tomáš13Kukla Oldřich ml.40
Bárta Jan22Pilát Radek22
Ulip Miloslav04Jandovský Petr22
Duška Daniel31Květoň Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj VeleňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líbeznice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola VeleňRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38 TJ Sokol Líbeznice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Václav
Němeček Petr
 
 
Samiec Roman
Švinger Jan
 
 
     0301
2.Šilhán Rudolf ml.
Světlík Jiří
 
 
Srbek Jan
Ptáček Josef
 
 
     2302
3.Novák VáclavPtáček Josef     1303
4.Světlík JiříSrbek Jan     0304
5.Němeček PetrŠvinger Jan     3214
6.Šilhán Rudolf ml.Samiec Roman     1315
7.Světlík JiříPtáček Josef     1316
8.Němeček PetrSrbek Jan     1317
9.Šilhán Rudolf ml.Švinger Jan     3027
10.Novák VáclavSamiec Roman     3037
11.Němeček PetrPtáček Josef     0338
12.Šilhán Rudolf ml.Srbek Jan     3148
13.Novák VáclavŠvinger Jan     3058
14.Světlík JiříSamiec Roman     3268
15.Šilhán Rudolf ml.Ptáček Josef     3178
16.Novák VáclavSrbek Jan     0379
17.Světlík JiříŠvinger Jan     03710
18.Němeček PetrSamiec Roman     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Václav22Ptáček Josef31
Světlík Jiří13Srbek Jan31
Němeček Petr22Švinger Jan13
Šilhán Rudolf ml.31Samiec Roman13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS