Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:40 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Roman
Hondlík Josef
 
 
Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
     0301
2.Lipták Milan
Lebl Ondřej
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
     0302
3.Hondlík JosefPřáda Jaroslav     3212
4.Lebl OndřejEberl Milan     3022
5.Lipták MilanKocábek Pavel     0323
6.Moravec RomanPlch Jiří st.     0324
7.Lebl OndřejPřáda Jaroslav     0325
8.Lipták MilanEberl Milan     3235
9.Moravec RomanKocábek Pavel     1336
10.Hondlík JosefPlch Jiří st.     0337
11.Lipták MilanPřáda Jaroslav     3247
12.Moravec RomanHrabě Václav     3057
13.Hondlík JosefKocábek Pavel     3267
14.Lebl OndřejPlch Jiří st.     1368
15.Moravec RomanPřáda Jaroslav     1369
16.Hondlík JosefHrabě Václav     3279
17.Lebl OndřejKocábek Pavel     13710
18.Lipták MilanPlch Jiří st.     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hondlík Josef31Přáda Jaroslav22
Lebl Ondřej13Eberl Milan02
Lipták Milan21Kocábek Pavel31
Moravec Roman13Plch Jiří st.30
   Hrabě Václav02
Střídání:Hrabě za Eberleho



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33 TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Němeček Jiří
 
 
Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
     3010
2.Ploc Marek
Pocz Štefan
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
     0311
3.Ploc MarekTichý Jiří     0312
4.Budiš OndřejČernoch Jan     0313
5.Němeček JiříZámyslický Jaroslav     2314
6.Rys VilémAmbrož Jiří     3124
7.Budiš OndřejTichý Jiří     1325
8.Němeček JiříČernoch Jan     3035
9.Rys VilémZámyslický Jaroslav     0336
10.Ploc MarekAmbrož Jiří     3246
11.Němeček JiříTichý Jiří     0347
12.Rys VilémČernoch Jan     2348
13.Ploc MarekZámyslický Jaroslav     1349
14.Budiš OndřejAmbrož Jiří     03410
15.Rys VilémTichý Jiří         
16.Ploc MarekČernoch Jan         
17.Budiš OndřejZámyslický Jaroslav         
18.Němeček JiříAmbrož Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ploc Marek12Tichý Jiří30
Budiš Ondřej03Černoch Jan21
Němeček Jiří12Zámyslický Jaroslav30
Rys Vilém12Ambrož Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:38 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Martin
Lazar Martin
 
 
Kutil Jan
Flekač Tomáš
 
 
     3110
2.Vidlák Miloš
Semrád Martin
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
     3220
3.Jírovec MartinKutil Jan     3230
4.Semrád MartinFlekač Tomáš     1331
5.Vidlák MilošDuchoslav Petr     0332
6.Lazar MartinČerný Martin     2333
7.Semrád MartinKutil Jan     2334
8.Vidlák MilošFlekač Tomáš     3144
9.Lazar MartinDuchoslav Petr     2345
10.Jírovec MartinČerný Martin     2346
11.Vidlák MilošKutil Jan     1347
12.Lazar MartinFlekač Tomáš     3157
13.Jírovec MartinDuchoslav Petr     3167
14.Semrád MartinČerný Martin     3177
15.Lazar MartinKutil Jan     3287
16.Jírovec MartinFlekač Tomáš     2388
17.Semrád MartinDuchoslav Petr     3298
18.Vidlák MilošČerný Martin     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jírovec Martin22Kutil Jan22
Semrád Martin22Flekač Tomáš22
Vidlák Miloš22Duchoslav Petr22
Lazar Martin22Černý Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Stano Peter
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:28646:592AC Sparta Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
Milek Petr
Provazník Petr
 
 
-61-4883210
2.Bartošek Jan
Stano Peter
 
 
Rulec Jakub
Pour Tomáš
 
 
6-11-69-122311
3.Stano PeterPour Tomáš1245  3021
4.Beránek Václav ml.Rulec Jakub-68-81313231
5.Bartošek JanProvazník Petr-3-933-42332
6.Kubový JanMilek Petr7-8106 3142
7.Beránek Václav ml.Pour Tomáš-73-6873252
8.Bartošek JanRulec Jakub-0-6-4  0353
9.Kubový JanProvazník Petr9125  3063
10.Stano PeterMilek Petr9-99-8-82364
11.Bartošek JanPour Tomáš-78-149-82365
12.Kubový JanRulec Jakub575  3075
13.Stano PeterProvazník Petr7-953 3185
14.Beránek Václav ml.Milek Petr11-13-5-3 1386
15.Kubový JanPour Tomáš1184  3096
16.Stano PeterRulec Jakub9-8-108332106
17.Beránek Václav ml.Provazník Petr         
18.Bartošek JanMilek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stano Peter31Pour Tomáš13
Beránek Václav ml.21Rulec Jakub13
Bartošek Jan03Provazník Petr12
Kubový Jan40Milek Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26621:568TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Ondřej
Pašek Adam
 
 
Kárník Tomáš
Fexa Martin
 
 
5-6-7-7 1301
2.Diblíková Klára
Kulveit Jonáš
 
 
Branžovský Milan
Chvojka Jaroslav
 
 
-8945 3111
3.Sklenář OndřejKárník Tomáš66-9-11103221
4.Kulveit JonášBranžovský Milan7-313-8-92322
5.Pašek AdamChvojka Jaroslav9-412-9-62323
6.Diblíková KláraFexa Martin1043  3033
7.Kulveit JonášKárník Tomáš967  3043
8.Pašek AdamBranžovský Milan-37-5-9 1344
9.Diblíková KláraChvojka Jaroslav546  3054
10.Sklenář OndřejFexa Martin137-97 3164
11.Pašek AdamKárník Tomáš-8-6-9  0365
12.Diblíková KláraBranžovský Milan1466  3075
13.Sklenář OndřejChvojka Jaroslav9-710-9-112376
14.Kulveit JonášFexa Martin42-5-783286
15.Diblíková KláraKárník Tomáš48-69 3196
16.Sklenář OndřejBranžovský Milan-3987 31106
17.Kulveit JonášChvojka Jaroslav         
18.Pašek AdamFexa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sklenář Ondřej31Kárník Tomáš13
Kulveit Jonáš21Branžovský Milan22
Pašek Adam03Chvojka Jaroslav21
Diblíková Klára40Fexa Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:37606:635SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Suchomel Tomáš
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
-5-99-9 1301
2.Jež Dominik
Vyskočil Michal
 
 
Přída Kryštof
Kaucký Jakub
 
 
5-4-9-7 1302
3.Vyskočil MichalVyvadilová Jitka9-56-6-72303
4.Jež DominikPlachý Jiří-69-12-8 1304
5.Vojáček MilošKaucký Jakub-9-611973214
6.Suchomel TomášPřída Kryštof6-6-6-6 1315
7.Jež DominikVyvadilová Jitka-6-666-82316
8.Vojáček MilošPlachý Jiří-8-8-6  0317
9.Suchomel TomášKaucký Jakub2-797 3127
10.Vyskočil MichalPřída Kryštof5-697 3137
11.Vojáček MilošVyvadilová Jitka-88-8883247
12.Suchomel TomášPlachý Jiří8-888 3157
13.Vyskočil MichalKaucký Jakub8-139-8-92358
14.Jež DominikPřída Kryštof-9-9-8  0359
15.Suchomel TomášVyvadilová Jitka584  3069
16.Vyskočil MichalPlachý Jiří9-88-8-323610
17.Jež DominikKaucký Jakub         
18.Vojáček MilošPřída Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vyskočil Michal13Vyvadilová Jitka22
Jež Dominik03Plachý Jiří31
Vojáček Miloš21Kaucký Jakub12
Suchomel Tomáš31Přída Kryštof21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy