Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Plch Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:Hrabě Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:39 TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
     2301
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Černoch Jan
Martinec Tomáš
 
 
     3211
3.Kocábek PavelTichý Jiří     3121
4.Plch Jiří st.Martinec Tomáš     1322
5.Eberl MilanZámyslický Jaroslav     0323
6.Přáda JaroslavČernoch Jan     3233
7.Plch Jiří st.Tichý Jiří     3043
8.Eberl MilanMartinec Tomáš     1344
9.Přáda JaroslavZámyslický Jaroslav     3254
10.Kocábek PavelČernoch Jan     2355
11.Eberl MilanTichý Jiří     0356
12.Přáda JaroslavMartinec Tomáš     0357
13.Kocábek PavelZámyslický Jaroslav     0358
14.Plch Jiří st.Černoch Jan     3268
15.Přáda JaroslavTichý Jiří     2369
16.Kocábek PavelMartinec Tomáš     13610
17.Plch Jiří st.Zámyslický Jaroslav         
18.Eberl MilanČernoch Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocábek Pavel13Tichý Jiří22
Plch Jiří st.21Martinec Tomáš40
Eberl Milan03Zámyslický Jaroslav21
Přáda Jaroslav22Černoch Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24 TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Roman
Lebl Ondřej
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
     2301
2.Hondlík Josef
Müller Radek
 
 
Forgáč Andrej
Flekač Tomáš
 
 
     3111
3.Lebl OndřejČerný Martin     1312
4.Müller RadekFlekač Tomáš     3022
5.Moravec RomanForgáč Andrej     3132
6.Hondlík JosefKutil Jan     3042
7.Müller RadekČerný Martin     3152
8.Moravec RomanFlekač Tomáš     3062
9.Hondlík JosefForgáč Andrej     0363
10.Lebl OndřejKutil Jan     3273
11.Moravec RomanČerný Martin     1374
12.Hondlík JosefFlekač Tomáš     3284
13.Lebl OndřejForgáč Andrej     3194
14.Müller RadekDuchoslav Petr     2395
15.Hondlík JosefČerný Martin     31105
16.Lebl OndřejFlekač Tomáš         
17.Müller RadekForgáč Andrej         
18.Moravec RomanDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lebl Ondřej21Černý Martin22
Müller Radek21Flekač Tomáš03
Moravec Roman21Forgáč Andrej12
Hondlík Josef31Kutil Jan02
   Duchoslav Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24 PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
Milek Petr
Provazník Petr
 
 
     3210
2.Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
Kočvara Vlastimil
Rulec Jakub
 
 
     3120
3.Hron JiříMilek Petr     3030
4.Tůma MichalRulec Jakub     1331
5.Němeček JiříProvazník Petr     3241
6.Rys VilémKočvara Vlastimil     3051
7.Tůma MichalMilek Petr     2352
8.Němeček JiříRulec Jakub     3062
9.Rys VilémProvazník Petr     2363
10.Hron JiříKočvara Vlastimil     3073
11.Němeček JiříMilek Petr     0374
12.Rys VilémRulec Jakub     1375
13.Hron JiříProvazník Petr     3185
14.Tůma MichalKočvara Vlastimil     3195
15.Rys VilémMilek Petr     32105
16.Hron JiříRulec Jakub         
17.Tůma MichalProvazník Petr         
18.Němeček JiříKočvara Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hron Jiří30Milek Petr22
Tůma Michal12Rulec Jakub21
Němeček Jiří21Provazník Petr12
Rys Vilém22Kočvara Vlastimil03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34 TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Suchý Adam
 
 
Branžovský Milan
Pospíšil Jan
 
 
     2301
2.Vidlák Miloš
Klempířová Jiřina
 
 
Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
     2302
3.Vidlák MilošKárník Tomáš     0303
4.Klempířová JiřinaBranžovský Milan     0304
5.Suchý AdamHudek Tomáš     0305
6.Semrád MartinPospíšil Jan     3115
7.Klempířová JiřinaKárník Tomáš     0316
8.Suchý AdamBranžovský Milan     0317
9.Semrád MartinHudek Tomáš     3227
10.Vidlák MilošPospíšil Jan     3137
11.Suchý AdamKárník Tomáš     0338
12.Semrád MartinBranžovský Milan     2339
13.Vidlák MilošHudek Tomáš     03310
14.Klempířová JiřinaPospíšil Jan         
15.Semrád MartinKárník Tomáš         
16.Vidlák MilošBranžovský Milan         
17.Klempířová JiřinaHudek Tomáš         
18.Suchý AdamPospíšil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vidlák Miloš12Kárník Tomáš30
Klempířová Jiřina02Branžovský Milan30
Suchý Adam03Hudek Tomáš21
Semrád Martin21Pospíšil Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Beránek Václav ml.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32375:444SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav ml.
Bartošek Jan
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
5-109-8-62301
2.Nguyen Dominik
Skopec Daniel
 
 
Přída Kryštof
Buchar Michael
 
 
8-6104 3111
3.Skopec DanielPlachý Jiří-9-6-8  0312
4.Beránek Václav ml.Vyvadilová Jitka8-876 3122
5.Bartošek JanBuchar Michael-5-12-8  0323
6.Nguyen DominikPřída Kryštof-7-6-7  0324
7.Beránek Václav ml.Plachý Jiří-86-9-8 1325
8.Bartošek JanVyvadilová Jitka-88-10-7 1326
9.Nguyen DominikBuchar Michael-1-10-4  0327
10.Skopec DanielPřída Kryštof-7-9-8  0328
11.Bartošek JanPlachý Jiří-6-7-8  0329
12.Nguyen DominikVyvadilová Jitka-9-887-923210
13.Skopec DanielBuchar Michael96   20  
14.Beránek Václav ml.Přída Kryštof         
15.Nguyen DominikPlachý Jiří         
16.Skopec DanielVyvadilová Jitka         
17.Beránek Václav ml.Buchar Michael         
18.Bartošek JanPřída Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skopec Daniel02Plachý Jiří30
Beránek Václav ml.11Vyvadilová Jitka21
Bartošek Jan03Buchar Michael20
Nguyen Dominik03Přída Kryštof20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:33505:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Suchomel Tomáš
Jež Dominik
 
 
WO    0301
2.Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
Charamza Ondřej ml.
Vojáček Miloš
 
 
-8-108-5 1302
3.Sklenář OndřejCharamza Ondřej ml.7-13-10-8 1303
4.Jež DominikWO    0304
5.Kaba RadkaSuchomel Tomáš-5698 3114
6.Pospíšil DavidVojáček Miloš76-93 3124
7.Charamza Ondřej ml.WO    0325
8.Kaba RadkaJež Dominik-818811 3135
9.Pospíšil DavidSuchomel Tomáš-11-10-10  0336
10.Sklenář OndřejVojáček Miloš7-777 3146
11.Kaba RadkaCharamza Ondřej ml.-8154-883256
12.Pospíšil DavidJež Dominik698  3066
13.Sklenář OndřejSuchomel Tomáš783  3076
14.Vojáček MilošWO    0377
15.Pospíšil DavidCharamza Ondřej ml.-11-9-16  0378
16.Sklenář OndřejJež Dominik397  3088
17.Suchomel TomášWO    0389
18.Kaba RadkaVojáček Miloš11108  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sklenář Ondřej31Charamza Ondřej ml.21
Kaba Radka40Jež Dominik03
Pospíšil David22Suchomel Tomáš12
   Vojáček Miloš03
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy