Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13480:325Avia Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rousek Tomáš
Vojáček Miloš
 
 
Hrabě Václav
Přáda Jaroslav
 
 
4-986 3110
2.Charamza Ondřej ml.
Vyskočil Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Vyskočil MichalPřáda Jaroslav-10765 3130
4.Rousek TomášEberl Milan4-99-10-72331
5.Vojáček MilošHrabě Václav3-92-983241
6.Charamza Ondřej ml.WO    3051
7.Rousek TomášPřáda Jaroslav-4-478-72352
8.Vojáček MilošEberl Milan-6979 3162
9.Charamza Ondřej ml.Hrabě Václav-8-810773272
10.Vyskočil MichalWO    3082
11.Vojáček MilošPřáda Jaroslav11911  3092
12.Charamza Ondřej ml.Eberl Milan4910  30102
13.Vyskočil MichalHrabě Václav         
14.Rousek Tomáš         
15.Charamza Ondřej ml.Přáda Jaroslav         
16.Vyskočil MichalEberl Milan         
17.Rousek TomášHrabě Václav         
18.Vojáček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vyskočil Michal10Přáda Jaroslav12
Rousek Tomáš02Eberl Milan12
Vojáček Miloš30Hrabě Václav02
Charamza Ondřej ml.20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Vyvadilová Jitka
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34501:557TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadilová Jitka
Plachý Jiří
 
 
Bohumský Petr
Pospíšil David
 
 
7-8-7-9 1301
2.Přída Kryštof
Kaucký Vladimír
 
 
Sklenář Ondřej
Diblíková Klára
 
 
13-977 3111
3.Vyvadilová JitkaDiblíková Klára-8-10-3  0312
4.Buchar MichaelPospíšil David-81095 3122
5.Přída KryštofSklenář Ondřej9-5-6-7 1323
6.Plachý JiříBohumský Petr4-56-7-92324
7.Buchar MichaelDiblíková Klára-3-5-7  0325
8.Přída KryštofPospíšil David7-67-9-52326
9.Plachý JiříSklenář Ondřej893  3036
10.Vyvadilová JitkaBohumský Petr-4-8-7  0337
11.Přída KryštofDiblíková Klára-7-6-5  0338
12.Plachý JiříPospíšil David911-126 3148
13.Vyvadilová JitkaSklenář Ondřej-684-2-92349
14.Buchar MichaelBohumský Petr7-5710 3159
15.Plachý JiříDiblíková Klára-96-6-7 13510
16.Vyvadilová JitkaPospíšil David-98-6-8 13  
17.Buchar MichaelSklenář Ondřej1038  30  
18.Přída KryštofBohumský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvadilová Jitka03Diblíková Klára40
Buchar Michael21Pospíšil David12
Přída Kryštof03Sklenář Ondřej21
Plachý Jiří22Bohumský Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12 TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
Skopec Daniel
Bartošek Jan
 
 
     3210
2.Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
Kubový Jan
Beránek Václav ml.
 
 
     3220
3.Fexa MartinKubový Jan     3130
4.Branžovský MilanBartošek Jan     3140
5.Hudek TomášBeránek Václav ml.     3050
6.Kárník TomášSkopec Daniel     3060
7.Branžovský MilanKubový Jan     3270
8.Hudek TomášBartošek Jan     3280
9.Kárník TomášBeránek Václav ml.     3190
10.Fexa MartinSkopec Daniel     31100
11.Hudek TomášKubový Jan     30  
12.Kárník TomášBartošek Jan         
13.Fexa MartinBeránek Václav ml.         
14.Branžovský MilanSkopec Daniel         
15.Kárník TomášKubový Jan         
16.Fexa MartinBartošek Jan         
17.Branžovský MilanBeránek Václav ml.         
18.Hudek TomášSkopec Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fexa Martin20Kubový Jan02
Branžovský Milan20Bartošek Jan02
Hudek Tomáš20Beránek Václav ml.02
Kárník Tomáš20Skopec Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23578:523TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Poncar Patrik
 
 
Jírovec Martin
Lazar Martin
 
 
8816  3010
2.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Vidlák Miloš
Hák Zdeněk
 
 
-8994 3120
3.Poncar PatrikLazar Martin9-9410 3130
4.Provazník PetrJírovec Martin108-48 3140
5.Milek PetrSemrád Martin456  3050
6.Rulec JakubVidlák Miloš677  3060
7.Provazník PetrLazar Martin14-797 3170
8.Milek PetrJírovec Martin6-987 3180
9.Rulec JakubSemrád Martin-699-8-82381
10.Poncar PatrikHák Zdeněk-8-5-6  0382
11.Milek PetrLazar Martin2-646 3192
12.Rulec JakubJírovec Martin7-78-11-42393
13.Poncar PatrikSemrád Martin-8-6-4  0394
14.Provazník PetrHák Zdeněk74-9-9-82395
15.Rulec JakubLazar Martin6-87-91032105
16.Poncar PatrikJírovec Martin-7-5-4  03  
17.Provazník PetrSemrád Martin         
18.Milek PetrHák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poncar Patrik12Lazar Martin04
Provazník Petr21Jírovec Martin12
Milek Petr30Semrád Martin21
Rulec Jakub22Vidlák Miloš01
   Hák Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Petr
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:40 PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Martin
Duchoslav Petr
 
 
Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
     0301
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
     3111
3.Černý MartinNěmeček Jiří     0312
4.Duchoslav PetrHron Jiří     3122
5.Forgáč AndrejRys Vilém     0323
6.Flekač TomášTůma Michal     0324
7.Duchoslav PetrNěmeček Jiří     2325
8.Forgáč AndrejHron Jiří     2326
9.Flekač TomášRys Vilém     0327
10.Černý MartinTůma Michal     3237
11.Forgáč AndrejNěmeček Jiří     0338
12.Flekač TomášHron Jiří     0339
13.Černý MartinRys Vilém     3149
14.Duchoslav PetrTůma Michal     3259
15.Flekač TomášNěmeček Jiří     3169
16.Černý MartinHron Jiří     3279
17.Duchoslav PetrRys Vilém     13710
18.Forgáč AndrejTůma Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Martin31Němeček Jiří31
Duchoslav Petr22Hron Jiří22
Forgáč Andrej03Rys Vilém31
Flekač Tomáš13Tůma Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Kudrna Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34537:574TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámyslický Jaroslav
Tichý Jiří
 
 
Moravec Roman
Lebl Ondřej
 
 
-5-98-9 1301
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Hondlík Josef
Müller Radek
 
 
768  3011
3.Zámyslický JaroslavHondlík Josef5-811-5-82312
4.Ambrož JiříMüller Radek10-928 3122
5.Martinec TomášLebl Ondřej-3-10-4  0323
6.Černoch JanMoravec Roman-8-7-8  0324
7.Ambrož JiříHondlík Josef5-5-2-4 1325
8.Martinec TomášMüller Radek-4-6-11  0326
9.Černoch JanLebl Ondřej9106  3036
10.Zámyslický JaroslavMoravec Roman6-96-863246
11.Martinec TomášHondlík Josef73-6-5-92347
12.Černoch JanMüller Radek-14-67-4 1348
13.Zámyslický JaroslavLebl Ondřej129-6-5-82349
14.Tichý JiříMoravec Roman-7338 3159
15.Černoch JanHondlík Josef8910  3069
16.Zámyslický JaroslavMüller Radek-7-7-6  03610
17.Tichý JiříLebl Ondřej         
18.Martinec TomášMoravec Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zámyslický Jaroslav13Hondlík Josef31
Ambrož Jiří11Müller Radek31
Martinec Tomáš03Lebl Ondřej21
Černoch Jan22Moravec Roman12
Tichý Jiří10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy