Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Plch Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:Hrabě Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:19548:470TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
Hondlík Josef
Müller Radek
 
 
-889-873210
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Lebl Ondřej
Moravec Roman
 
 
-8-899103220
3.Plch Jiří st.Müller Radek6-9-99-92321
4.Přáda JaroslavHondlík Josef8-8-6763231
5.Kocábek PavelLebl Ondřej75-11-9113241
6.Hrabě VáclavMoravec Roman57-95 3151
7.Přáda JaroslavMüller Radek1058  3061
8.Kocábek PavelHondlík Josef6-9-121373271
9.Hrabě VáclavLebl Ondřej-67-85-102372
10.Plch Jiří st.Moravec Roman596  3082
11.Kocábek PavelMüller Radek9-1069 3192
12.Hrabě VáclavHondlík Josef87-96 31102
13.Plch Jiří st.Lebl Ondřej         
14.Přáda JaroslavMoravec Roman         
15.Hrabě VáclavMüller Radek         
16.Plch Jiří st.Hondlík Josef         
17.Přáda JaroslavLebl Ondřej         
18.Kocábek PavelMoravec Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plch Jiří st.11Müller Radek12
Přáda Jaroslav20Hondlík Josef03
Kocábek Pavel30Lebl Ondřej11
Hrabě Václav21Moravec Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Kudrna Jiří
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:35524:564PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 
Pocz Štefan
Hron Jiří
 
 
578  3010
2.Valeš Zbyněk
Zámyslický Jaroslav
 
 
Němeček Jiří
Tůma Michal
 
 
815-8-873220
3.Radil MilanNěmeček Jiří-5-3-4  0321
4.Ambrož JiříHron Jiří-95-158-102322
5.Valeš ZbyněkTůma Michal-9-7-9  0323
6.Zámyslický JaroslavPocz Štefan910-89 3133
7.Ambrož JiříNěmeček Jiří-8-6-9  0334
8.Valeš ZbyněkHron Jiří-10-10-8  0335
9.Zámyslický JaroslavTůma Michal-8-10-8  0336
10.Radil MilanPocz Štefan-86-81043246
11.Valeš ZbyněkNěmeček Jiří-8-6-6  0347
12.Zámyslický JaroslavHron Jiří-96-6-9 1348
13.Radil MilanTůma Michal-510-7-9 1349
14.Ambrož JiříHašek Milan1039  3059
15.Zámyslický JaroslavNěmeček Jiří992  3069
16.Radil MilanHron Jiří-7-5-7  03610
17.Ambrož JiříTůma Michal-58-67 22  
18.Valeš ZbyněkHašek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Radil Milan13Němeček Jiří31
Ambrož Jiří12Hron Jiří40
Valeš Zbyněk03Tůma Michal30
Zámyslický Jaroslav22Pocz Štefan02
   Hašek Milan01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:37735:729TJ Stadion Žižkov - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
Klempířová Jiřina
Suchý Adam
 
 
8-798 3110
2.Forgáč Andrej
Flekač Tomáš
 
 
Vidlák Miloš
Lazar Martin
 
 
-589-6-72311
3.Černý MartinVidlák Miloš-6-9-10  0312
4.Duchoslav PetrLazar Martin7-811-9-62313
5.Forgáč AndrejKlempířová Jiřina88-710 3123
6.Flekač TomášSuchý Adam67-8-693233
7.Duchoslav PetrVidlák Miloš-9-861183243
8.Forgáč AndrejLazar Martin-77108 3153
9.Flekač TomášKlempířová Jiřina-8-674-62354
10.Černý MartinSuchý Adam-108-10863264
11.Forgáč AndrejVidlák Miloš-5-7-6  0365
12.Flekač TomášLazar Martin77-86 3175
13.Černý MartinKlempířová Jiřina797  3085
14.Duchoslav PetrSuchý Adam8-6-710-72386
15.Flekač TomášVidlák Miloš96-8-683296
16.Černý MartinLazar Martin-57-74-52397
17.Kugler FilipKlempířová Jiřina4-8-65-72398
18.Forgáč AndrejSuchý Adam6-9108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Martin22Vidlák Miloš22
Duchoslav Petr12Lazar Martin22
Forgáč Andrej31Klempířová Jiřina22
Flekač Tomáš31Suchý Adam13
Kugler Filip01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32681:626TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Pour Tomáš
 
 
Nguyen Dominik
Podrazil Vojtěch
 
 
92-10-973210
2.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Stano Peter
Kubový Jan
 
 
-8-119893220
3.Provazník PetrStano Peter-6-9-8  0321
4.Pour TomášKubový Jan-8810-8-62322
5.Rulec JakubNguyen Dominik-15891 3132
6.Milek PetrPodrazil Vojtěch647  3042
7.Pour TomášStano Peter-8-6-3  0343
8.Rulec JakubKubový Jan911-58 3153
9.Milek PetrNguyen Dominik675  3063
10.Provazník PetrPodrazil Vojtěch8-968 3173
11.Rulec JakubStano Peter9-6-9-14 1374
12.Milek PetrKubový Jan-778-12-92375
13.Provazník PetrNguyen Dominik886  3085
14.Pour TomášPodrazil Vojtěch-5-95-10 1386
15.Milek PetrStano Peter65-97 3196
16.Provazník PetrKubový Jan-9-9-9  0397
17.Pour TomášNguyen Dominik9-9-9-7 1398
18.Rulec JakubPodrazil Vojtěch535  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Petr22Stano Peter31
Pour Tomáš04Kubový Jan31
Rulec Jakub31Nguyen Dominik13
Milek Petr31Podrazil Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33642:635TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Jaroslav
Branžovský Milan
 
 
Pospíšil David
Diblíková Klára
 
 
85-66 3110
2.Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
Sklenář Ondřej
Linert Martin
 
 
8513  3020
3.Hudek TomášDiblíková Klára-8-11-2  0321
4.Branžovský MilanPospíšil David-5129-6-132322
5.Chvojka JaroslavSklenář Ondřej-3-84663232
6.Kárník TomášLinert Martin77-78 3142
7.Branžovský MilanDiblíková Klára-5-9-5  0343
8.Chvojka JaroslavPospíšil David1-855 3153
9.Kárník TomášSklenář Ondřej-4-98-14 1354
10.Hudek TomášLinert Martin8-989 3164
11.Chvojka JaroslavDiblíková Klára-4-5-6  0365
12.Fexa MartinPospíšil David-10-8-13  0366
13.Hudek TomášSklenář Ondřej348  3076
14.Branžovský MilanLinert Martin-9887 3186
15.Fexa MartinDiblíková Klára-118-6-4 1387
16.Hudek TomášPospíšil David65-3-6-52388
17.Branžovský MilanSklenář Ondřej994  3098
18.Chvojka JaroslavLinert Martin-12-3114932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hudek Tomáš22Diblíková Klára40
Branžovský Milan22Pospíšil David31
Chvojka Jaroslav31Sklenář Ondřej13
Kárník Tomáš11Linert Martin04
Fexa Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34674:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchar Michael
Vyvadilová Jitka
 
 
Vojáček Miloš
Jež Dominik
 
 
9-9-912-62301
2.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Charamza Ondřej ml.
Charamza Ondřej st.
 
 
-7-108-11 1302
3.Buchar MichaelCharamza Ondřej ml.7-6-77-62303
4.Přída KryštofVojáček Miloš136-74 3113
5.Vyvadilová JitkaJež Dominik96-97 3123
6.Kaucký JakubCharamza Ondřej st.725  3033
7.Přída KryštofCharamza Ondřej ml.-8-4-8  0334
8.Vyvadilová JitkaVojáček Miloš-47-10-7 1335
9.Kaucký JakubJež Dominik5511  3045
10.Buchar MichaelCharamza Ondřej st.58-7-9-82346
11.Vyvadilová JitkaCharamza Ondřej ml.11-8-11-8 1347
12.Kaucký JakubVojáček Miloš-4445 3157
13.Buchar MichaelJež Dominik-79-9893267
14.Přída KryštofCharamza Ondřej st.-7-5-11  0368
15.Kaucký JakubCharamza Ondřej ml.869  3078
16.Buchar MichaelVojáček Miloš710-58 3188
17.Přída KryštofJež Dominik98-64 3198
18.Vyvadilová JitkaCharamza Ondřej st.-98-4-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buchar Michael22Charamza Ondřej ml.31
Přída Kryštof22Vojáček Miloš13
Vyvadilová Jitka13Jež Dominik04
Kaucký Jakub40Charamza Ondřej st.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy