Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17501:428SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadilová Jitka
Buchar Michael
 
 
Hrabě Václav
Přáda Jaroslav
 
 
7-10-810-72301
2.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
78-86 3111
3.Vyvadilová JitkaPřáda Jaroslav884  3021
4.Přída KryštofKocábek Pavel89-7-593231
5.Kaucký JakubHrabě Václav-91074 3141
6.Buchar MichaelEberl Milan94-78 3151
7.Přída KryštofPřáda Jaroslav-915-543261
8.Kaucký JakubKocábek Pavel-97-10-8 1362
9.Buchar MichaelHrabě Václav5118  3072
10.Vyvadilová JitkaEberl Milan9106  3082
11.Kaucký JakubPřáda Jaroslav7-1079 3192
12.Buchar MichaelKocábek Pavel-8-5-8  0393
13.Vyvadilová JitkaHrabě Václav968  30103
14.Přída KryštofEberl Milan         
15.Buchar MichaelPřáda Jaroslav         
16.Vyvadilová JitkaKocábek Pavel         
17.Přída KryštofHrabě Václav         
18.Kaucký JakubEberl Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvadilová Jitka30Přáda Jaroslav03
Přída Kryštof20Kocábek Pavel21
Kaucký Jakub21Hrabě Václav03
Buchar Michael21Eberl Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:38527:604TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Žydel Jan
 
 
Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
-897-8103210
2.Suchomel Tomáš
Jež Dominik
 
 
Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
-8-7-6  0311
3.Vojáček MilošKárník Tomáš-7-9-6  0312
4.Jež DominikBranžovský Milan-5-4-4  0313
5.Žydel JanHudek Tomáš-810-4-8 1314
6.Suchomel TomášFexa Martin956  3024
7.Jež DominikKárník Tomáš-88-4-7 1325
8.Žydel JanBranžovský Milan-6-7-9  0326
9.Suchomel TomášHudek Tomáš9-67-883236
10.Vojáček MilošFexa Martin-6-115863246
11.Žydel JanKárník Tomáš6-11-79-62347
12.Suchomel TomášBranžovský Milan596  3057
13.Vojáček MilošHudek Tomáš-88-7-6 1358
14.Jež DominikFexa Martin-4-9-3  0359
15.Suchomel TomášKárník Tomáš-9-547113269
16.Vojáček MilošBranžovský Milan-4-810-7 13610
17.Jež DominikHudek Tomáš         
18.Žydel JanFexa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojáček Miloš13Kárník Tomáš31
Jež Dominik03Branžovský Milan31
Žydel Jan03Hudek Tomáš21
Suchomel Tomáš40Fexa Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33693:672TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
Milek Petr
Pour Tomáš
 
 
888  3010
2.Sklenář Ondřej
Diblíková Klára
 
 
Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
-46-53-42311
3.Sklenář OndřejRulec Jakub-8-9-14  0312
4.Diblíková KláraMilek Petr7-4-8883222
5.Bohumský PetrProvazník Petr-813-6-8 1323
6.Pospíšil DavidPour Tomáš8-625 3133
7.Diblíková KláraRulec Jakub-118-11-7 1334
8.Bohumský PetrMilek Petr10-58-10-62335
9.Pospíšil DavidProvazník Petr578  3045
10.Sklenář OndřejPour Tomáš9-510-8-52346
11.Bohumský PetrRulec Jakub4-9-3-7 1347
12.Pospíšil DavidMilek Petr-4879 3157
13.Sklenář OndřejProvazník Petr-9-210773267
14.Diblíková KláraPour Tomáš4-995 3177
15.Pospíšil DavidRulec Jakub387  3087
16.Sklenář OndřejMilek Petr-710-810-42388
17.Diblíková KláraProvazník Petr6710  3098
18.Bohumský PetrPour Tomáš-894-10532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sklenář Ondřej13Rulec Jakub31
Diblíková Klára31Milek Petr22
Bohumský Petr13Provazník Petr13
Pospíšil David40Pour Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Beránek Václav ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37553:602TJ Stadion Žižkov - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Václav ml.
Chlumský Petr
 
 
Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
48-10-7-82301
2.Stano Peter
Bartošek Jan
 
 
Černý Martin
Kutil Jan
 
 
5-8-11-6 1302
3.Chlumský PetrČerný Martin1189  3012
4.Beránek Václav ml.Flekač Tomáš-8-7-7  0313
5.Bartošek JanForgáč Andrej-8-12-6  0314
6.Stano PeterKutil Jan8-3-7843224
7.Beránek Václav ml.Černý Martin8-6-8-10 1325
8.Bartošek JanFlekač Tomáš-8-76-7 1326
9.Stano PeterForgáč Andrej9-997 3136
10.Chlumský PetrKutil Jan-4-7-1  0337
11.Bartošek JanČerný Martin-5-6-6  0338
12.Stano PeterFlekač Tomáš8-16-9-9 1339
13.Chlumský PetrForgáč Andrej6-5410 3149
14.Kubový JanKutil Jan-119-7883259
15.Stano PeterČerný Martin7-1062 3169
16.Chlumský PetrFlekač Tomáš-11-3-13  03610
17.Kubový JanForgáč Andrej65   20  
18.Bartošek JanKutil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chlumský Petr22Černý Martin22
Beránek Václav ml.02Flekač Tomáš40
Bartošek Jan03Forgáč Andrej12
Stano Peter31Kutil Jan12
Kubový Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:15465:297TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Hák Zdeněk
 
 
Radil Milan
Ambrož Jiří
 
 
-9-10-6  0301
2.Jírovec Martin
Lazar Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Lazar MartinRadil Milan-58116 3121
4.Hák ZdeněkAmbrož Jiří-8-10-7  0322
5.Jírovec MartinKudrna Jiří351  3032
6.Semrád MartinWO    3042
7.Hák ZdeněkRadil Milan6-857 3152
8.Jírovec MartinAmbrož Jiří9-1066 3162
9.Semrád MartinKudrna Jiří989  3072
10.Lazar MartinWO    3082
11.Jírovec MartinRadil Milan-96-76-82383
12.Semrád MartinAmbrož Jiří-6-5-3  0384
13.Lazar MartinKudrna Jiří756  3094
14.Hák ZdeněkWO    30104
15.Semrád MartinRadil Milan         
16.Lazar MartinAmbrož Jiří         
17.Hák ZdeněkKudrna Jiří         
18.Jírovec Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lazar Martin20Radil Milan12
Hák Zdeněk11Ambrož Jiří21
Jírovec Martin21Kudrna Jiří03
Semrád Martin11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:24587:527PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Hron Jiří
 
 
Moravec Roman
Lebl Ondřej
 
 
6-685 3110
2.Němeček Jiří
Hašek Milan
 
 
Müller Radek
Hondlík Josef
 
 
568  3020
3.Hašek MilanLebl Ondřej-93610 3130
4.Hron JiříMüller Radek69-5-7-92331
5.Němeček JiříHondlík Josef6-589 3141
6.Rys VilémMoravec Roman65-4-5-62342
7.Hron JiříLebl Ondřej67-10-5-62343
8.Němeček JiříMüller Radek-984-9-62344
9.Rys VilémHondlík Josef-6-86583254
10.Hašek MilanMoravec Roman8610  3064
11.Němeček JiříLebl Ondřej-2284 3174
12.Rys VilémMüller Radek-6-58-6 1375
13.Hašek MilanHondlík Josef65-6-863285
14.Hron JiříMoravec Roman8118  3095
15.Rys VilémLebl Ondřej-6589 31105
16.Hašek MilanMüller Radek-8-6-9  03  
17.Hron JiříHondlík Josef         
18.Němeček JiříMoravec Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hašek Milan30Lebl Ondřej13
Hron Jiří12Müller Radek30
Němeček Jiří21Hondlík Josef03
Rys Vilém22Moravec Roman12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy