Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Plch Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:Hrabě Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32664:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
Stano Peter
Chlumský Petr
 
 
8-34-8-92301
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Bartošek Jan
Skopec Daniel
 
 
878  3011
3.Eberl MilanStano Peter-2-8-5  0312
4.Plch Jiří st.Bartošek Jan1155  3022
5.Kocábek PavelChlumský Petr-9-869103232
6.Hrabě VáclavSkopec Daniel675  3042
7.Plch Jiří st.Stano Peter10-76-643252
8.Kocábek PavelBartošek Jan889  3062
9.Hrabě VáclavChlumský Petr9-10-78-92363
10.Eberl MilanSkopec Daniel-4498 3173
11.Kocábek PavelStano Peter59-9-9-82374
12.Hrabě VáclavBartošek Jan-9-737-82375
13.Eberl MilanChlumský Petr-10-8-6  0376
14.Plch Jiří st.Skopec Daniel516  3086
15.Hrabě VáclavStano Peter6-8-6-5 1387
16.Eberl MilanBartošek Jan10-4-8-4 1388
17.Plch Jiří st.Chlumský Petr-916-14-7 1389
18.Kocábek PavelSkopec Daniel555  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eberl Milan13Stano Peter31
Plch Jiří st.31Bartošek Jan22
Kocábek Pavel31Chlumský Petr31
Hrabě Václav13Skopec Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:32687:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Jírovec Martin
 
 
Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
9-978 3110
2.Vidlák Miloš
Hák Zdeněk
 
 
Diblíková Klára
Sklenář Ondřej
 
 
956  3020
3.Hák ZdeněkDiblíková Klára-75-7-7 1321
4.Semrád MartinSklenář Ondřej108-9-12-82322
5.Vidlák MilošPospíšil David7911  3032
6.Jírovec MartinBohumský Petr12-5-8-6 1333
7.Semrád MartinDiblíková Klára-29-2-6 1334
8.Vidlák MilošSklenář Ondřej-8-797-72335
9.Jírovec MartinPospíšil David-798-673245
10.Hák ZdeněkBohumský Petr7-687 3155
11.Vidlák MilošDiblíková Klára66-8-8-32356
12.Jírovec MartinSklenář Ondřej1047  3066
13.Hák ZdeněkPospíšil David-96-610-102367
14.Semrád MartinBohumský Petr-108-87-62368
15.Jírovec MartinDiblíková Klára1164  3078
16.Hák ZdeněkSklenář Ondřej-88-10-7 1379
17.Semrád MartinPospíšil David688  3089
18.Vidlák MilošBohumský Petr8-498 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hák Zdeněk13Diblíková Klára31
Semrád Martin13Sklenář Ondřej31
Vidlák Miloš22Pospíšil David13
Jírovec Martin31Bohumský Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:14495:307PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Hron Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Němeček Jiří
Tůma Michal
 
 
Jež Dominik
Vyskočil Michal
 
 
55-8-8-92311
3.Tůma MichalVyskočil Michal6-8-6-5 1312
4.Hron JiříJež Dominik76-56 3122
5.Němeček JiříVojáček Miloš597  3032
6.Rys VilémWO    3042
7.Hron JiříVyskočil Michal-106-9-8 1343
8.Němeček JiříJež Dominik-10-77-11 1344
9.Rys VilémVojáček Miloš586  3054
10.Tůma MichalWO    3064
11.Němeček JiříVyskočil Michal6-688 3174
12.Rys VilémJež Dominik686  3084
13.Tůma MichalVojáček Miloš685  3094
14.Hron JiříWO    30104
15.Rys VilémVyskočil Michal         
16.Tůma MichalJež Dominik         
17.Hron JiříVojáček Miloš         
18.Němeček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tůma Michal11Vyskočil Michal21
Hron Jiří11Jež Dominik12
Němeček Jiří21Vojáček Miloš03
Rys Vilém20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Na Kotlářce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30294:397SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Roman
Fišer Petr
 
 
Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
-7-88-7 1301
2.Lebl Ondřej
Müller Radek
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
-8-12-12  0302
3.Müller RadekPlachý Jiří-9-3-5  0303
4.Lebl OndřejPřída Kryštof-77-4-4 1304
5.Moravec RomanVyvadilová Jitka-6-2-10  0305
6.Fišer PetrKaucký Jakub-9-9-6  0306
7.Müller RadekPřída Kryštof5-4-55-102307
8.Lebl OndřejVyvadilová Jitka10-9-66-82308
9.Moravec RomanBuchar Michael-56-3-7 1309
10.Fišer PetrPlachý Jiří12-7-6-4 13010
11.Müller RadekVyvadilová Jitka687  30  
12.Lebl OndřejBuchar Michael         
13.Moravec RomanPlachý Jiří         
14.Fišer PetrPřída Kryštof         
15.Müller RadekBuchar Michael         
16.Lebl OndřejPlachý Jiří         
17.Moravec RomanPřída Kryštof         
18.Fišer PetrVyvadilová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Müller Radek02Plachý Jiří20
Lebl Ondřej02Přída Kryštof20
Moravec Roman02Vyvadilová Jitka20
Fišer Petr02Kaucký Jakub10
   Buchar Michael10
Na přání TJ Pankrác bylo utkání sehráno v herně SF SKK EN Praha



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Ambrož Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23544:485TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámyslický Jaroslav
Tichý Jiří
 
 
Branžovský Milan
Červeňák Miroslav
 
 
7-66-993210
2.Valeš Zbyněk
Ambrož Jiří
 
 
Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
-61-7-12 1311
3.Zámyslický JaroslavKárník Tomáš798  3021
4.Ambrož JiříHudek Tomáš-8-7-7  0322
5.Valeš ZbyněkBranžovský Milan-696-1083232
6.Tichý JiříČerveňák Miroslav588  3042
7.Ambrož JiříKárník Tomáš5-10-911-92343
8.Valeš ZbyněkHudek Tomáš-8-10-6  0344
9.Tichý JiříBranžovský Milan466  3054
10.Zámyslický JaroslavČerveňák Miroslav108-87 3164
11.Valeš ZbyněkKárník Tomáš5-51-473274
12.Tichý JiříHudek Tomáš8810  3084
13.Zámyslický JaroslavBranžovský Milan-5-8-8  0385
14.Ambrož JiříČerveňák Miroslav738  3095
15.Tichý JiříKárník Tomáš-9876 31105
16.Zámyslický JaroslavHudek Tomáš-888  21  
17.Ambrož JiříBranžovský Milan         
18.Valeš ZbyněkČerveňák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zámyslický Jaroslav21Kárník Tomáš13
Ambrož Jiří12Hudek Tomáš21
Valeš Zbyněk21Branžovský Milan12
Tichý Jiří40Červeňák Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32 TJ Stadion Žižkov - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
Milek Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
     1301
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
     3111
3.Duchoslav PetrMilek Petr     2312
4.Forgáč AndrejProvazník Petr     2313
5.Černý MartinRulec Jakub     2314
6.Flekač TomášKočvara Vlastimil     3024
7.Forgáč AndrejMilek Petr     1325
8.Černý MartinProvazník Petr     0326
9.Flekač TomášRulec Jakub     3136
10.Duchoslav PetrKočvara Vlastimil     3046
11.Černý MartinMilek Petr     3256
12.Flekač TomášProvazník Petr     3166
13.Duchoslav PetrRulec Jakub     2367
14.Forgáč AndrejKočvara Vlastimil     3177
15.Flekač TomášMilek Petr     0378
16.Duchoslav PetrProvazník Petr     3088
17.Forgáč AndrejRulec Jakub     3298
18.Černý MartinKočvara Vlastimil     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchoslav Petr22Milek Petr31
Forgáč Andrej22Provazník Petr22
Černý Martin22Rulec Jakub22
Flekač Tomáš31Kočvara Vlastimil04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy