Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Flekač Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32452:496TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forgáč Andrej
Flekač Tomáš
 
 
Plch Jiří st.
Eberl Milan
 
 
-1051012 3110
2.Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
Přáda Jaroslav
Kocábek Pavel
 
 
76-5-10-72311
3.Černý MartinKocábek Pavel65-9-11-102312
4.Duchoslav PetrPřáda Jaroslav-9-8-10  0313
5.Forgáč AndrejEberl Milan-4465 3123
6.Flekač TomášPlch Jiří st.-3-59-8 1324
7.Duchoslav PetrKocábek Pavel-6-2-3  0325
8.Forgáč AndrejPřáda Jaroslav-87-7-10 1326
9.Flekač TomášEberl Milan466  3036
10.Černý MartinPlch Jiří st.9-6-9-6 1337
11.Forgáč AndrejKocábek Pavel-78-7-5 1338
12.Flekač TomášPřáda Jaroslav-7-6-12  0339
13.Černý MartinEberl Milan397  3049
14.Duchoslav PetrPlch Jiří st.-5-9-4  03410
15.Flekač TomášKocábek Pavel         
16.Černý MartinPřáda Jaroslav         
17.Duchoslav PetrEberl Milan         
18.Forgáč AndrejPlch Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Martin12Kocábek Pavel30
Duchoslav Petr03Přáda Jaroslav30
Forgáč Andrej12Eberl Milan03
Flekač Tomáš12Plch Jiří st.30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:21565:399TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Stehlík Martin
 
 
Ambrož Jiří
 
 
WO    3010
2.Pour Tomáš
Provazník Petr
 
 
Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
105-8-7-142311
3.Pour TomášAmbrož Jiří7-89-353221
4.Stehlík MartinWO    3031
5.Milek PetrTichý Jiří-12-7-9  0332
6.Provazník PetrZámyslický Jaroslav396  3042
7.Stehlík MartinAmbrož Jiří-2710-5-62343
8.Milek PetrWO    3053
9.Provazník PetrTichý Jiří-7-412-3 1354
10.Pour TomášZámyslický Jaroslav-7-66-7 1355
11.Milek PetrAmbrož Jiří573  3065
12.Provazník PetrWO    3075
13.Pour TomášTichý Jiří-11-99-9 1376
14.Stehlík MartinZámyslický Jaroslav-8866 3186
15.Provazník PetrAmbrož Jiří6109  3096
16.Pour TomášWO    30106
17.Stehlík MartinTichý Jiří-88   11  
18.Milek PetrZámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pour Tomáš12Ambrož Jiří13
Stehlík Martin11Tichý Jiří30
Milek Petr11Zámyslický Jaroslav12
Provazník Petr21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:29685:639TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
Moravec Roman
Fišer Petr
 
 
959  3010
2.Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
Müller Radek
Lebl Ondřej
 
 
5-66-7-82311
3.Branžovský MilanMüller Radek89-8-8-32312
4.Fexa MartinLebl Ondřej-7-981263222
5.Kárník TomášMoravec Roman9-129-10-32323
6.Hudek TomášFišer Petr955  3033
7.Fexa MartinMüller Radek911-5-5-82334
8.Kárník TomášLebl Ondřej713-4-6-72335
9.Hudek TomášMoravec Roman335  3045
10.Branžovský MilanFišer Petr1056  3055
11.Kárník TomášMüller RadekWO    0356
12.Hudek TomášLebl Ondřej18-6-993266
13.Branžovský MilanMoravec Roman956  3076
14.Fexa MartinFišer Petr811-6-9-92377
15.Hudek TomášMüller Radek10-12-9-10 1378
16.Branžovský MilanLebl Ondřej63-86 3188
17.Fexa MartinMoravec Roman1145  3098
18.Kárník TomášFišer Petr5712  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Branžovský Milan31Müller Radek30
Fexa Martin22Lebl Ondřej13
Kárník Tomáš12Moravec Roman13
Hudek Tomáš31Fišer Petr13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:34479:525PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
Rys Vilém
Hron Jiří
 
 
586  3010
2.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Němeček Jiří
Tůma Michal
 
 
48-7-3-112311
3.Plachý JiříNěmeček Jiří-798-853221
4.Přída KryštofHašek Milan-8-10-9  0322
5.Vyvadilová JitkaHron Jiří2-8-78-82323
6.Kaucký JakubRys Vilém8-512-8-72324
7.Přída KryštofNěmeček Jiří-878-8-102325
8.Vyvadilová JitkaHašek Milan-810-6-5 1326
9.Kaucký JakubHron Jiří5-9-5-9 1327
10.Plachý JiříRys Vilém-87-4563237
11.Vyvadilová JitkaNěmeček Jiří-8-99-5 1338
12.Kaucký JakubHašek Milan-6-9-4  0339
13.Plachý JiříHron Jiří-5-77-5 13310
14.Přída KryštofRys Vilém-5-7   02  
15.Kaucký JakubNěmeček Jiří         
16.Plachý JiříHašek Milan         
17.Přída KryštofHron Jiří         
18.Vyvadilová JitkaRys Vilém         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Jiří21Němeček Jiří21
Přída Kryštof02Hašek Milan30
Vyvadilová Jitka03Hron Jiří30
Kaucký Jakub03Rys Vilém11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:17507:343Avia Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Žydel Jan
 
 
Jírovec Martin
Suchý Adam
 
 
-11-8-10  0301
2.Suchomel Tomáš
Vyskočil Michal
 
 

 
 
WO    3011
3.Vyskočil MichalSuchý Adam776  3021
4.Vojáček MilošJírovec Martin86-43 3131
5.Žydel JanSemrád Martin-810-6-8 1332
6.Suchomel TomášWO    3042
7.Vojáček MilošSuchý Adam467  3052
8.Žydel JanJírovec Martin-1110-512-52353
9.Suchomel TomášSemrád Martin-8-84-7 1354
10.Vyskočil MichalWO    3064
11.Žydel JanSuchý Adam7105  3074
12.Suchomel TomášJírovec Martin-9977 3184
13.Vyskočil MichalSemrád Martin-4-7-8  0385
14.Vojáček MilošWO    3095
15.Suchomel TomášSuchý Adam655  30105
16.Vyskočil MichalJírovec Martin         
17.Vojáček MilošSemrád Martin         
18.Žydel Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vyskočil Michal11Suchý Adam04
Vojáček Miloš20Jírovec Martin12
Žydel Jan12Semrád Martin30
Suchomel Tomáš21   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy