Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Hrabě Václav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:Eberl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:31513:528SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
-98-56-92301
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Kaucký Jakub
Prokopenko Oleg
 
 
896  3011
3.Plch Jiří st.Plachý Jiří-9-8-10  0312
4.Kocábek PavelVyvadilová Jitka10-56-10-92313
5.Eberl MilanKaucký Jakub-99-9-9 1314
6.Přáda JaroslavProkopenko Oleg-789-9-72315
7.Kocábek PavelPlachý Jiří369  3025
8.Eberl MilanVyvadilová Jitka-2-7-9  0326
9.Přáda JaroslavKaucký Jakub8-17-7-6 1327
10.Plch Jiří st.Prokopenko Oleg836  3037
11.Hrabě VáclavPlachý Jiří-3-6-6  0338
12.Přáda JaroslavVyvadilová Jitka-9-810-4 1339
13.Plch Jiří st.Kaucký Jakub66-58 3149
14.Kocábek PavelProkopenko Oleg784  3059
15.Přáda JaroslavPlachý Jiří-9-86-6 13510
16.Plch Jiří st.Vyvadilová Jitka-9    01  
17.Kocábek PavelKaucký Jakub         
18.Hrabě VáclavProkopenko Oleg         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plch Jiří st.21Plachý Jiří31
Kocábek Pavel21Vyvadilová Jitka30
Eberl Milan02Kaucký Jakub21
Přáda Jaroslav04Prokopenko Oleg12
Hrabě Václav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branžovský Milan
Chvojka Jaroslav
 
 
Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
     3010
2.Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
Vojáček Miloš
Charamza Ondřej ml.
 
 
     3020
3.Chvojka JaroslavCharamza Ondřej ml.     3030
4.Hudek TomášVyskočil Michal     3140
5.Branžovský MilanJež Dominik     3150
6.Kárník TomášVojáček Miloš     3060
7.Hudek TomášCharamza Ondřej ml.     3070
8.Branžovský MilanVyskočil Michal     3180
9.Kárník TomášJež Dominik     3090
10.Chvojka JaroslavVojáček Miloš     31100
11.Branžovský MilanCharamza Ondřej ml.         
12.Kárník TomášVyskočil Michal         
13.Chvojka JaroslavJež Dominik         
14.Hudek TomášVojáček Miloš         
15.Kárník TomášCharamza Ondřej ml.         
16.Chvojka JaroslavVyskočil Michal         
17.Hudek TomášJež Dominik         
18.Branžovský MilanVojáček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chvojka Jaroslav20Charamza Ondřej ml.02
Hudek Tomáš20Vyskočil Michal02
Branžovský Milan20Jež Dominik02
Kárník Tomáš20Vojáček Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:42725:726nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Poncar Patrik
 
 
Kaba Radka
Sklenář Ondřej
 
 
48-10-693210
2.Pour Tomáš
Rulec Jakub
 
 
Kulveit Jonáš
Pospíšil David
 
 
6-11-13-7 1311
3.Rulec JakubPospíšil David-3-3-6  0312
4.Milek PetrSklenář Ondřej698  3022
5.Poncar PatrikKulveit Jonáš56-10-1073232
6.Pour TomášKaba Radka-772-5-82333
7.Milek PetrPospíšil David5-7-9593243
8.Poncar PatrikSklenář Ondřej-98-9763253
9.Pour TomášKulveit Jonáš-6-10-11  0354
10.Rulec JakubKaba Radka-8-98-10 1355
11.Poncar PatrikPospíšil David-8-4-13  0356
12.Pour TomášSklenář Ondřej-978-883266
13.Rulec JakubKulveit Jonáš-9-6-10  0367
14.Milek PetrKaba Radka88-8-10-42368
15.Pour TomášPospíšil David-711-810163278
16.Rulec JakubSklenář Ondřej9-7-7643288
17.Milek PetrKulveit Jonáš44-810 3198
18.Poncar PatrikKaba Radka6-8-9-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulec Jakub13Pospíšil David22
Milek Petr31Sklenář Ondřej04
Poncar Patrik22Kulveit Jonáš22
Pour Tomáš22Kaba Radka40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36 TJ Stadion Žižkov - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
Beránek Václav ml.
Kubový Jan
 
 
     3210
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Stano Peter
Bartošek Jan
 
 
     3220
3.Černý MartinStano Peter     0321
4.Duchoslav PetrBeránek Václav ml.     2322
5.Forgáč AndrejKubový Jan     0323
6.Flekač TomášBartošek Jan     3033
7.Duchoslav PetrStano Peter     3143
8.Forgáč AndrejBeránek Václav ml.     0344
9.Flekač TomášKubový Jan     3154
10.Černý MartinBartošek Jan     3164
11.Forgáč AndrejStano Peter     1365
12.Flekač TomášBeránek Václav ml.     3275
13.Černý MartinKubový Jan     2376
14.Duchoslav PetrBartošek Jan     2377
15.Flekač TomášStano Peter     3287
16.Černý MartinBeránek Václav ml.     3097
17.Duchoslav PetrKubový Jan     0398
18.Forgáč AndrejBartošek Jan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Martin22Stano Peter22
Duchoslav Petr13Beránek Václav ml.22
Forgáč Andrej13Kubový Jan31
Flekač Tomáš40Bartošek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Kudrna jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17514:421TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
Lazar Martin
Jírovec Martin
 
 
6-65-723210
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Semrád Martin
Vidlák Miloš
 
 
686  3020
3.Tichý JiříLazar Martin565  3030
4.Zámyslický JaroslavJírovec Martin106-4-1293240
5.Ambrož JiříSemrád Martin9-489 3150
6.Černoch JanVidlák Miloš35-105 3160
7.Zámyslický JaroslavLazar Martin10-7-3673270
8.Ambrož JiříJírovec Martin-109-7-7 1371
9.Černoch JanSemrád Martin-9411-3-62372
10.Tichý JiříHák Zdeněk486  3082
11.Ambrož JiříLazar Martin4811  3092
12.Černoch JanJírovec Martin10-71-9-112393
13.Tichý JiříSemrád Martin843  30103
14.Zámyslický JaroslavHák Zdeněk         
15.Černoch JanLazar Martin         
16.Tichý JiříJírovec Martin         
17.Zámyslický JaroslavSemrád Martin         
18.Ambrož JiříHák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Jiří30Lazar Martin03
Zámyslický Jaroslav20Jírovec Martin21
Ambrož Jiří21Semrád Martin12
Černoch Jan12Vidlák Miloš01
   Hák Zdeněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29 TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hondlík Josef
Moravec Roman
 
 
Němeček Jiří
Rys Vilém
 
 
     2301
2.Lebl Ondřej
Satorie Michal
 
 
Veselý Luboš
Turek Tomáš
 
 
     3111
3.Hondlík JosefNěmeček Jiří     2312
4.Lebl OndřejRys Vilém     0313
5.Satorie MichalVeselý Luboš     2314
6.Moravec RomanTurek Tomáš     3024
7.Lebl OndřejNěmeček Jiří     3134
8.Satorie MichalRys Vilém     3144
9.Moravec RomanVeselý Luboš     1345
10.Hondlík JosefTurek Tomáš     3055
11.Satorie MichalNěmeček Jiří     0356
12.Moravec RomanRys VilémWO    3066
13.Hondlík JosefVeselý Luboš     2367
14.Lebl OndřejTurek Tomáš     3177
15.Moravec RomanNěmeček Jiří     0378
16.Hondlík JosefRys VilémWO    3088
17.Lebl OndřejVeselý Luboš     3198
18.Satorie MichalTurek Tomáš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hondlík Josef12Němeček Jiří31
Lebl Ondřej31Rys Vilém11
Satorie Michal22Veselý Luboš31
Moravec Roman12Turek Tomáš04
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy