Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Plch Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:Kocábek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:42708:723TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Jiří st.
Eberl Milan
 
 
Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
59-810 3110
2.Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
Diblíková Klára
Kulveit Jonáš
 
 
-99-8-10 1311
3.Plch Jiří st.Kulveit Jonáš66-8-463221
4.Přáda JaroslavDiblíková Klára69-75 3131
5.Eberl MilanPospíšil David9-11-5-8 1332
6.Kocábek PavelSklenář Ondřej8-6-9-7 1333
7.Přáda JaroslavKulveit Jonáš-14-1148-92334
8.Eberl MilanDiblíková Klára8-88-863244
9.Kocábek PavelPospíšil David8-999 3154
10.Plch Jiří st.Sklenář Ondřej-98-11-7 1355
11.Eberl MilanKulveit Jonáš6-596 3165
12.Kocábek PavelDiblíková Klára-9-9-10  0366
13.Plch Jiří st.Pospíšil David-9-86-5 1367
14.Přáda JaroslavSklenář Ondřej8-87-883277
15.Kocábek PavelKulveit Jonáš-9-13-14  0378
16.Plch Jiří st.Diblíková Klára78-10-993288
17.Přáda JaroslavPospíšil David-8-9-4  0389
18.Eberl MilanSklenář Ondřej8-9-5-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plch Jiří st.22Kulveit Jonáš22
Přáda Jaroslav22Diblíková Klára13
Eberl Milan22Pospíšil David31
Kocábek Pavel13Sklenář Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31344:440SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Vidlák Miloš
 
 
Plachý Jiří
Buchar Michael
 
 
-6-6-7  0301
2.Jírovec Martin
Suchý Adam
 
 
Přída Kryštof
Kaucký Jakub
 
 
-7-6-6  0302
3.Semrád MartinPřída Kryštof89-8-8-62303
4.Vidlák MilošKaucký Jakub-7-788-92304
5.Suchý AdamPlachý Jiří-8-8-8  0305
6.Jírovec MartinBuchar Michael10-6-88-52306
7.Vidlák MilošPřída Kryštof-87-8-7 1307
8.Suchý AdamKaucký Jakub-5-5-3  0308
9.Jírovec MartinPlachý Jiří-8-768-82309
10.Semrád MartinBuchar Michael89-910 3119
11.Suchý AdamPřída Kryštof-7-5-4  03110
12.Jírovec MartinKaucký Jakub         
13.Semrád MartinPlachý Jiří         
14.Vidlák MilošBuchar Michael         
15.Jírovec MartinPřída Kryštof         
16.Semrád MartinKaucký Jakub         
17.Vidlák MilošPlachý Jiří         
18.Suchý AdamBuchar Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Semrád Martin11Přída Kryštof30
Vidlák Miloš02Kaucký Jakub20
Suchý Adam03Plachý Jiří20
Jírovec Martin02Buchar Michael11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12421:355PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Hron Jiří
 
 
Branžovský Milan
Chvojka Jaroslav
 
 
689  3010
2.Němeček Jiří
Hašek Milan
 
 
Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
69-25 3120
3.Rys VilémBranžovský Milan-65-8-3 1321
4.Hron JiříHudek Tomáš6-5-8653231
5.Němeček JiříKárník Tomáš778  3041
6.Hašek MilanChvojka Jaroslav-8878 3151
7.Hron JiříBranžovský Milan10-1068 3161
8.Němeček JiříHudek Tomáš486  3071
9.Hašek MilanKárník Tomáš-65-8893281
10.Rys VilémChvojka Jaroslav689  3091
11.Němeček JiříBranžovský Milan8-8-79832101
12.Hašek MilanHudek Tomáš89-67 31  
13.Rys VilémKárník Tomáš         
14.Hron JiříChvojka Jaroslav         
15.Hašek MilanBranžovský Milan         
16.Rys VilémHudek Tomáš         
17.Hron JiříKárník Tomáš         
18.Němeček JiříChvojka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rys Vilém11Branžovský Milan12
Hron Jiří20Hudek Tomáš02
Němeček Jiří30Kárník Tomáš02
Hašek Milan20Chvojka Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15517:423TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hondlík Josef
Satorie Michal
 
 
Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
10-88-7103210
2.Lebl Ondřej
Müller Radek
 
 
Milek Petr
Stehlík Martin
 
 
1863  3020
3.Hondlík JosefMilek Petr9-118-9-92321
4.Lebl OndřejRulec Jakub798  3031
5.Moravec RomanProvazník Petr-6-97-8 1332
6.Müller RadekStehlík Martin767  3042
7.Lebl OndřejMilek Petr56-7-363252
8.Moravec RomanRulec Jakub878  3062
9.Müller RadekProvazník Petr897  3072
10.Hondlík JosefStehlík Martin138-73 3182
11.Moravec RomanMilek Petr-79-710-92383
12.Müller RadekRulec JakubWO    3093
13.Hondlík JosefProvazník Petr10-7610 31103
14.Lebl OndřejStehlík Martin         
15.Müller RadekMilek Petr         
16.Hondlík JosefRulec Jakub         
17.Lebl OndřejProvazník Petr         
18.Moravec RomanStehlík Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hondlík Josef21Milek Petr21
Lebl Ondřej20Rulec Jakub02
Moravec Roman12Provazník Petr12
Müller Radek20Stehlík Martin02
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Kudrna Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24585:434TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámyslický Jaroslav
Tichý Jiří
 
 
Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
613-76 3110
2.Ambrož Jiří
Radil Milan
 
 

 
 
WO    3020
3.Tichý JiříFlekač Tomáš645  3030
4.Ambrož JiříForgáč Andrej-1165-883240
5.Zámyslický JaroslavDuchoslav Petr-1311-11643250
6.Radil MilanWO    3060
7.Ambrož JiříFlekač Tomáš-77-108-72361
8.Zámyslický JaroslavForgáč Andrej6-7-2-8 1362
9.Radil MilanDuchoslav Petr-6-7-6  0363
10.Tichý JiříWO    3073
11.Zámyslický JaroslavFlekač Tomáš-6-9-6  0374
12.Radil MilanForgáč Andrej7-7-4-11 1375
13.Tichý JiříDuchoslav Petr-9725 3185
14.Ambrož JiříWO    3095
15.Radil MilanFlekač Tomáš-119-8-9 1396
16.Tichý JiříForgáč Andrej41012  30106
17.Ambrož JiříDuchoslav Petr         
18.Zámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tichý Jiří30Flekač Tomáš31
Ambrož Jiří11Forgáč Andrej22
Zámyslický Jaroslav12Duchoslav Petr12
Radil Milan03   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy